Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Ulubiony film

Go down 
+20
Uharri
Kai Shouri
Barson1990
Mayuu
Reita-chan
Tiamat
Arrin
Linea2010
CzekoBoom
Zaplątana
Clue
EveDallas
Takashiro
LadyArvena
Aglyss
hanka1998
Presence
Evelynek
Layzy
Bodajże
24 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Bodajże
Jedną nogą w ZM
Bodajże


Nick w grze : Kasidy
Liczba postów : 573
Dołączył : 02/11/2012

Ulubiony film Empty
PisanieTemat: Ulubiony film   Ulubiony film I_icon_minipostPon Lis 05, 2012 1:50 pm

Był temat, ulubiona piosenka, to teraz czas na film Very Happy
Mi się bardzo spodobało Quantum of Solace.. A wam co?
Powrót do góry Go down
Layzy
Przyjaciel Zagrody
Layzy


Nick w grze : Layzy
Liczba postów : 584
Dołączył : 20/07/2011

Ulubiony film Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiony film   Ulubiony film I_icon_minipostPon Lis 05, 2012 2:24 pm

Oh to po kolei xD

Alicja w Krainie Czarów (Tma Burtona)
Harry Potter
Avengers
Edward Nożycoręki
Sweeny Todd
Sherlock Holmes (1 i 2)
Iron Man (1 i 2)
Thor
Gnijąca Panna Młoda
Sucker Punch
+ Na ogół filmy Tima Burtona. Uwielbiam je *.* Są tak głupie i tandetne, że je kocham xD
+ Filmy z Johnnym Deppem
+ Filmy z Robertem Downey Jr.
+ Filmy z Heleną Bonham Carter *.*

No i tego więcej ale aktualnie nie mam pomysłu xD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=436950
Evelynek
Przyjaciel Zagrody
Evelynek


Nick w grze : aleksandra.j.1
Liczba postów : 744
Dołączył : 30/07/2012

Ulubiony film Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiony film   Ulubiony film I_icon_minipostPon Lis 05, 2012 2:56 pm

Zmierzch! Wszystkie części! I jeszcze Opowieści z Narni. Kocham
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=559173
Bodajże
Jedną nogą w ZM
Bodajże


Nick w grze : Kasidy
Liczba postów : 573
Dołączył : 02/11/2012

Ulubiony film Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiony film   Ulubiony film I_icon_minipostPon Lis 05, 2012 11:00 pm

Alicja w krainie czarów
Harry Potter
Avengers <3
Nie lubię tych nowych filmów Disneya. Wszystkie są nudne i o tym samym.
No i jeszcze ostatnio spodobało mi się Królewna Śnieżka i Łowca
Powrót do góry Go down
Presence
Przyjaciel Zagrody
Presence


Nick w grze : Presence
Liczba postów : 1861
Dołączył : 23/07/2011

Ulubiony film Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiony film   Ulubiony film I_icon_minipostPon Lis 05, 2012 11:03 pm

Wszystkie części Obcego
Wszystkie części Koszmaru z Ulicy Wiązów
Avengers
Sucker Punch (film strasznie głupi ale go uwielbiam xD)
Sherlock Holmes
Thor
Paul (albo raczej Kosmita Paul), Hot Fuzz (i tak ogółem komedie z Simonem Pegg'iem)
Kronika
Stalowy Gigant
Król Lew xD

I to by było chyba na tyle Very Happy

Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3746365
Bodajże
Jedną nogą w ZM
Bodajże


Nick w grze : Kasidy
Liczba postów : 573
Dołączył : 02/11/2012

Ulubiony film Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiony film   Ulubiony film I_icon_minipostPon Lis 05, 2012 11:08 pm

Heh, No i jeszcze oczywiście Iron Man
Powrót do góry Go down
Layzy
Przyjaciel Zagrody
Layzy


Nick w grze : Layzy
Liczba postów : 584
Dołączył : 20/07/2011

Ulubiony film Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiony film   Ulubiony film I_icon_minipostWto Lis 06, 2012 9:20 am

Ale tu dużo osób lubi Avengersów *.*
A co do Sucker Punch to faktycznie głupi, ale mnie się podoba Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=436950
Bodajże
Jedną nogą w ZM
Bodajże


Nick w grze : Kasidy
Liczba postów : 573
Dołączył : 02/11/2012

Ulubiony film Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiony film   Ulubiony film I_icon_minipostWto Lis 06, 2012 9:21 am

Epoka lodowcowa xD
Powrót do góry Go down
Layzy
Przyjaciel Zagrody
Layzy


Nick w grze : Layzy
Liczba postów : 584
Dołączył : 20/07/2011

Ulubiony film Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiony film   Ulubiony film I_icon_minipostWto Lis 06, 2012 9:31 am

Hahahhaha, fajny film w sumie Very Happy Ja uwielbiam też te stare bajki Disneya. Znaczy stare.. te z przed 2005 roku *.*
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=436950
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

Ulubiony film Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiony film   Ulubiony film I_icon_minipostWto Lis 06, 2012 9:34 am

Ostatnio oglądałam "Nad życie"- film o polskiej siatkarce. Od początku wiedziałam, że umrze, ale do końca miałam cichą nadzieję, iż jednak przeżyje.. Sad

Do tego kocham serię z Indianą Jonesem w roli głównej Very Happy Oglądałam wszystkie części, na Arce zaczynając i Kryształową Czaszką zakańczając. Polecam.
Co ja jeszcze lubię.. "Mamma Mia!" Very Happy Ostatnio oglądnęłam ją po raz kolejny, chyba nigdy mi się nie znudzi. Mogę całymi dniami oglądać aktorów śpiewających piosenki Abby Very Happy
A, zapomniałam o Sherlocku Holmesie. Czytałam książkę i oglądałam film, super. Smile
No i Harry Potter Very Happy Co prawda obejrzałam prawie wszystkie części i bardzo mi się podobały, jednak wolę książki. Zamierzam więc pożyczyć książki z biblioteki i zacząć się wczytywać w kolejne tomy ;d
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
Layzy
Przyjaciel Zagrody
Layzy


Nick w grze : Layzy
Liczba postów : 584
Dołączył : 20/07/2011

Ulubiony film Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiony film   Ulubiony film I_icon_minipostWto Lis 06, 2012 9:49 am

O tak, Indiana Jones to fajny film. Moja mama jest wielką fanką Very Happy
Mamma Mia też fajne. Lubię, lubię. Ale w sumie, to większość filmów z Amandą Seyfried lubię ^^
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=436950
Bodajże
Jedną nogą w ZM
Bodajże


Nick w grze : Kasidy
Liczba postów : 573
Dołączył : 02/11/2012

Ulubiony film Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiony film   Ulubiony film I_icon_minipostWto Lis 06, 2012 10:52 am

Indiana Jones Very Happy Oglądałam chyba jak miałam 8 lat Very Happy Bałam się drugiej części xD
Powrót do góry Go down
Presence
Przyjaciel Zagrody
Presence


Nick w grze : Presence
Liczba postów : 1861
Dołączył : 23/07/2011

Ulubiony film Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiony film   Ulubiony film I_icon_minipostWto Lis 06, 2012 12:17 pm

A no właśnie zapomniałam o Indianie Jonesie xD Oglądałam każdą część ^^ Genialne Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3746365
Bodajże
Jedną nogą w ZM
Bodajże


Nick w grze : Kasidy
Liczba postów : 573
Dołączył : 02/11/2012

Ulubiony film Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiony film   Ulubiony film I_icon_minipostWto Lis 06, 2012 12:50 pm

a ze starych bajek Disneya co wam się podobało?
Powrót do góry Go down
Layzy
Przyjaciel Zagrody
Layzy


Nick w grze : Layzy
Liczba postów : 584
Dołączył : 20/07/2011

Ulubiony film Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiony film   Ulubiony film I_icon_minipostWto Lis 06, 2012 2:23 pm

Alicja w Krainie Czarów, Królewna Śnieżka, Kopciuszek, Piękna i Bestia, Król Lew.... Tego więcej ale teraz to nic mi do głowy nie przychodzi xD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=436950
Bodajże
Jedną nogą w ZM
Bodajże


Nick w grze : Kasidy
Liczba postów : 573
Dołączył : 02/11/2012

Ulubiony film Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiony film   Ulubiony film I_icon_minipostWto Lis 06, 2012 10:30 pm

Król Lew Very Happy
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Ulubiony film Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiony film   Ulubiony film I_icon_minipostWto Lis 06, 2012 11:07 pm

Oczywiście... Harry Potter *.*
A druga myśl to 5-ty wymiar
Powrót do góry Go down
Bodajże
Jedną nogą w ZM
Bodajże


Nick w grze : Kasidy
Liczba postów : 573
Dołączył : 02/11/2012

Ulubiony film Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiony film   Ulubiony film I_icon_minipostSro Lis 07, 2012 9:24 am

Ja ostatnio oglądałam 17 again. Nieźle się uśmiałam Very Happy
Powrót do góry Go down
Layzy
Przyjaciel Zagrody
Layzy


Nick w grze : Layzy
Liczba postów : 584
Dołączył : 20/07/2011

Ulubiony film Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiony film   Ulubiony film I_icon_minipostSro Lis 07, 2012 9:52 am

Ten film jest tak głupi, że śmieszny xD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=436950
Aglyss
Przyjaciel Zagrody
Aglyss


Nick w grze : Aglyss
Liczba postów : 1624
Dołączył : 01/06/2011

Ulubiony film Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiony film   Ulubiony film I_icon_minipostSro Lis 07, 2012 10:37 am

Epoka Lodowcowa
Shrek
Listy do M
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=825708
Bodajże
Jedną nogą w ZM
Bodajże


Nick w grze : Kasidy
Liczba postów : 573
Dołączył : 02/11/2012

Ulubiony film Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiony film   Ulubiony film I_icon_minipostSro Lis 07, 2012 11:16 am

Layzy - Nom, zwłaszcza jak oglądasz z przyjaciółmi. Very Happy A pójdziecie na ,,Przed świtem" Ja tak, ale tylko po to by zobaczyć, co głupiego wymyślono w tej części Very Happy
Powrót do góry Go down
Layzy
Przyjaciel Zagrody
Layzy


Nick w grze : Layzy
Liczba postów : 584
Dołączył : 20/07/2011

Ulubiony film Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiony film   Ulubiony film I_icon_minipostSro Lis 07, 2012 11:19 am

O nieee! Żadne "Przed Świtem". Jestem oficjalną hejterką "Zmierzchu" i innych wampirów i nie wiadomo czego. Jedyny wyjątek stanowią dla mnie "Pamiętniki Wampirów" bo Ian Somerhalder *.*
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=436950
Bodajże
Jedną nogą w ZM
Bodajże


Nick w grze : Kasidy
Liczba postów : 573
Dołączył : 02/11/2012

Ulubiony film Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiony film   Ulubiony film I_icon_minipostSro Lis 07, 2012 12:00 pm

O nieee! Moja koleżanka ciągle o tym trąbi. Ja od tego wszystkiego wolę kreskówki
Powrót do góry Go down
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Ulubiony film Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiony film   Ulubiony film I_icon_minipostSro Lis 07, 2012 12:06 pm

Layzy napisał:
Oh to po kolei xD

Alicja w Krainie Czarów (Tma Burtona)
Harry Potter
Avengers
Edward Nożycoręki
Sweeny Todd
Sherlock Holmes (1 i 2)
Iron Man (1 i 2)
Thor
Gnijąca Panna Młoda
Sucker Punch
+ Na ogół filmy Tima Burtona. Uwielbiam je *.* Są tak głupie i tandetne, że je kocham xD
+ Filmy z Johnnym Deppem
+ Filmy z Robertem Downey Jr.
+ Filmy z Heleną Bonham Carter *.*

No i tego więcej ale aktualnie nie mam pomysłu xD

Tim i Johnny *.* Uwielbiam cię XD To mój ulubiony duet. A jak Helena jeszcze się przewija, to już całkiem. Świetnie potrafi wykreować swoją postać. W Harrym to ona najbardziej mi się w oczy rzucała.

Ulubione:
Władca Pierścieni - mogę oglądać i oglądać... I te kulisy, jak to wszystko kręcono... Jeszcze wszystkich nie obejrzałam, ale w planie jest Wink Polecam.
Piraci z Karaibów - pierwszą część zdobyłam dla Orlanda. Pokochałam Depp'a. Jego pomysł na Jacka był naprawdę...

Filmy Tima - obecnie w planach obejrzenie nowego Frankieweenie (tak to się pisze?).
Filmy z Johnnym - widziałam prawie wszystkie. Layzy wspomniała o Edwardzie Nożycorękim - też mi się podobał. Depp niewiele tam mówił, a tak wiele przekazywał wzrokiem... I to zakończenie.

Z reżyserów lubię Terrego Gilliama. Filmy tak średnio, chociaż ma podobny styl do Burtona, to jednak czegoś mi brakuje. Ale jako człowieka... Chciałabym z takim kimś pracować. Roztacza wokół siebie taką aurę... Najpierw widziałam jego braci grimm ("Nieustraszeni bracia Grimm"), potem przez Deppa "Las Vegas parano" i "Zagubiony w La Manchy" o tworzeniu filmu życia, który nie powstał. A o którym wciąż marzy. To po tym chyba go polubiłam. Jako drugiego reżysera. I miałam okazję zobaczyć go na żywo ^^ Przez 3 godziny go słuchać, siedząc w drugim rzędzie. Potem widziałam jego 12 małp, czyli ciekawy i skłaniający do refleksji film nad czasem i zapętleniem...

Oprócz tego czekam na Hobbita - mam zamiar ściągnąć na koniec listopada, bo nie będę czekać, aż w styczniu wrócę do Legnicy :/ I to jeszcze w 3D pewnie tu puszczą.

Aktualnie siedzę w trzecim sezonie Zorro z 1990 (po angielsku) - uwielbiam ten serial tak jak i starsze wydanie z 1957.

O i czekam na film z Deppem, ten gdzie Indianina gra. Tytułu zapomniałam


Od 2006 r. jestem na filmwebie - jak ktoś ma konto można podesłać do znajomych Wink KLIK
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
Bodajże
Jedną nogą w ZM
Bodajże


Nick w grze : Kasidy
Liczba postów : 573
Dołączył : 02/11/2012

Ulubiony film Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiony film   Ulubiony film I_icon_minipostSro Lis 07, 2012 12:35 pm

Arveno potrafisz się rozpisać Very Happy A oglądaliście kiedyś kreskówki? (jesli tak to jakie)
Powrót do góry Go down
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Ulubiony film Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiony film   Ulubiony film I_icon_minipostSro Lis 07, 2012 12:43 pm

O tym co lubię mogę gadać i gadać XD

Kreskówki... Kiedyś się oglądało Wink Pokemony na ten przykład. W zeszłym roku sobie odświeżałam, ściągnełam kilkanascie odcinków. Nawet to fajne było...
W wakacje z kolei dragon ball przypomnienie - już rozumiem, jakim cudem nie nudziły mnie mistrzostwa trwające po kilkanaście odcinków XD
W dzieciństwie była też czarodziejka z księżyca - też odświeżałam w zeszłym roku, i ubolewałam nad głupotą głównej bohaterki XD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
Bodajże
Jedną nogą w ZM
Bodajże


Nick w grze : Kasidy
Liczba postów : 573
Dołączył : 02/11/2012

Ulubiony film Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiony film   Ulubiony film I_icon_minipostSro Lis 07, 2012 1:02 pm

Mi się kiedyś podobało Galaktic Football Very Happy
Powrót do góry Go down
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

Ulubiony film Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiony film   Ulubiony film I_icon_minipostSro Lis 07, 2012 1:13 pm

Kiedyś byłam ogromną fanką Pokemonów XD Pamiętam I generację i pierwsze odcinki.. To było coś Very Happy
Galaktic Football też oglądałam, ale nie wciągało mnie to jakoś. Tak tylko czasami zerkałam, ale nie byłam w temacie i nie wiedziałam, co działo się ileśtam odcinków wcześniej i dlaczego przegrali mecz czy cuś Wink
Dużo bajek oglądałam.. Już teraz nie powiem tytułów, bo nie pamiętam, ale potrafiłam pół dnia przed TV przesiedzieć Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
Bodajże
Jedną nogą w ZM
Bodajże


Nick w grze : Kasidy
Liczba postów : 573
Dołączył : 02/11/2012

Ulubiony film Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiony film   Ulubiony film I_icon_minipostSro Lis 07, 2012 1:50 pm

xD ja teeż! a teraz nie oglądam telewizji
Kto oglądał Tom i Jerry? Very Happy
Powrót do góry Go down
Layzy
Przyjaciel Zagrody
Layzy


Nick w grze : Layzy
Liczba postów : 584
Dołączył : 20/07/2011

Ulubiony film Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiony film   Ulubiony film I_icon_minipostSro Lis 07, 2012 2:31 pm

LadyArvena napisał:


Ulubione:
Władca Pierścieni - mogę oglądać i oglądać... I te kulisy, jak to wszystko kręcono... Jeszcze wszystkich nie obejrzałam, ale w planie jest Wink Polecam.
Piraci z Karaibów - pierwszą część zdobyłam dla Orlanda. Pokochałam Depp'a. Jego pomysł na Jacka był naprawdę...

Filmy Tima - obecnie w planach obejrzenie nowego Frankieweenie (tak to się pisze?).
Filmy z Johnnym - widziałam prawie wszystkie. Layzy wspomniała o Edwardzie Nożycorękim - też mi się podobał. Depp niewiele tam mówił, a tak wiele przekazywał wzrokiem... I to zakończenie.

(...)

Oprócz tego czekam na Hobbita - mam zamiar ściągnąć na koniec listopada, bo nie będę czekać, aż w styczniu wrócę do Legnicy :/ I to jeszcze w 3D pewnie tu puszczą.

(...)

O i czekam na film z Deppem, ten gdzie Indianina gra. Tytułu zapomniałam


Od 2006 r. jestem na filmwebie - jak ktoś ma konto można podesłać do znajomych Wink KLIK

*Frankenweenie xD
Władca Pierścieni też *.* Jeden z najlepszych filmów, ale jednak za tymi moimi ulubionymi. Moim rodzicom to się już nudzi, a ja mogę oglądać 542387598357 razy, tak jak Harry'ego Potter'a
Co do Piratów, to Orlando/a (nie wiem jak to odmienić O.e) nie specjalnie lubię. Depp zawsze numerem jeden Very Happy
Na Hobbita wybieram się do kina.. to znaczy jest taki plan na przyszłość ;P
Na Frankenweenie postanawiam iść na premierę ^^
Na Takiego Iron Mana też się wybieram. Ba, muszę iść Very Happy

O, na Filmwebie od 2006? Ja od kilku dni jestem xD Ale już Cię zapraszam Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=436950
Sponsored content





Ulubiony film Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiony film   Ulubiony film I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Ulubiony film
Powrót do góry 
Strona 1 z 4Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» ULUBIONY TEMAT POLAKÓW-PODATKI [PODATEK KATASTRALNY]
» [Gra]Jaki jest Wasz ulubiony koń z Układu Słonecznego?
» Tajemnica Westerplatte [2013] film do oglądania za darmo
» NIEZIEMSKA BROŃ DYNASTII JOSEON- cały film/ lektor PL
» Dobry dinozaur cały film od Pixara gratis online

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: OFFTOPIC :: Rozmowy :: Inne pogawędki-
Skocz do: