Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Zwiększanie Pg podczas zabaw

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Ajia
Nowy
Ajia


Liczba postów : 8
Dołączył : 06/07/2011

Zwiększanie Pg podczas zabaw Empty
PisanieTemat: Zwiększanie Pg podczas zabaw   Zwiększanie Pg podczas zabaw I_icon_minipostSro Lip 06, 2011 12:47 pm

Słyszałam, że jest podobno jakiś przepis z czarnymi orchideami na zwiększenie Pg źrebaków o więcej niż 1.20
czy to prawda? Bo ja znam tylko ten standardowy... Chciałam się też zapytać jak inni gracze to robią, że w tak krótkim czasie osiągają bardzo wysokie Pg u swoich koni. Bo na przykład konie trakeńskie dopiero co pojawiły się na polskim howrse, a niektórzy gracze już wyhodowali konie czystej krwi z Pg ponad 390 ! Jak oni to robią? No chyba, że to jakaś tajemnica...
Powrót do góry Go down
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Zwiększanie Pg podczas zabaw Empty
PisanieTemat: Re: Zwiększanie Pg podczas zabaw   Zwiększanie Pg podczas zabaw I_icon_minipostSro Lip 06, 2011 12:57 pm

maksymalnie o 1,2 się da. Sprawdzałam kiedyś z CO. Teraz też, z prysznicami teoretycznie można by więcej, ale jak już zdobędzie się te 1,2 to zabawy zabierają energię, a PG nie dodają.

Szybki wzrost PG - trzeba się zebrać w kilka osób, mieć dużo objęć morfeusza i czasu Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
Ajia
Nowy
Ajia


Liczba postów : 8
Dołączył : 06/07/2011

Zwiększanie Pg podczas zabaw Empty
PisanieTemat: Re: Zwiększanie Pg podczas zabaw   Zwiększanie Pg podczas zabaw I_icon_minipostCzw Lip 07, 2011 2:23 am

Aha to teraz już wiem. Dzięki bardzo za odpowiedź Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Zwiększanie Pg podczas zabaw Empty
PisanieTemat: Re: Zwiększanie Pg podczas zabaw   Zwiększanie Pg podczas zabaw I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Zwiększanie Pg podczas zabaw
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Dziwne obiawy podczas licytacji
» Moje prace podczas "udanej" weny. xD
» Błąd na forum podczas pisania postów
» Dzień Zabaw Zagrody!
» Forum pełne zabaw i konkursów!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: