Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 DARMOWE PREZENTACJE!

Go down 
AutorWiadomość
Souvenir
Nowy
Souvenir


Nick w grze : Souvenir
Liczba postów : 11
Dołączył : 01/11/2012

DARMOWE PREZENTACJE! Empty
PisanieTemat: DARMOWE PREZENTACJE!   DARMOWE PREZENTACJE! I_icon_minipostCzw Lis 08, 2012 2:01 pm

Witajcie kochani!
Oferuję darmową GRAFIKĘ! Moja specjalność to bannery,prezentacje HTML oraz awatary { zarówno zwykłe jak i ruchome } Jest to sama grafika,a więc kod trzeba załatwiać samemu-ewentualnie ja mogę kogoś podpytać,ale wtedy będzie Cię to kosztowało 5.000equus - tyle kosztuje dołączenie HTML'u , nie mój kaprys!
Rodzaje...
Może zacznijmy od tego,że są różne-począwszy od zwyczajnych,koń w tle,na tym kilka ramek zakończywszy na tzw "składance obrazkowej".Grafiki nie wykonuję w paint'cie,tylko z bardziej zaawansowanych programach graficznych.Ponadto mam kilka stron z ciekawymi zdjęciami koni/psów/kotów lub innych,dzięki czemu twoja prezentacja/awatar będzie wyjątkowa Wink Przykłady? Wejdź na moją stronę - www.fbl.pl/sleepingwithsirens gdzie znajdziesz przykłady moich prac.
Serdecznie zapraszam,jestem otwarta na propozycje-proszę pisać tutaj,na Howrse lub na moją prywatną pocztę - justynowaa@wp.pl

Souvenir
Powrót do góry Go down
 
DARMOWE PREZENTACJE!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Darmowe prezentacje !
» Darmowe prezentacje!
» Darmowe prezentacje Diery.
» Darmowe prezentacje od klaczkakoniara
» Darmowe prezentacje i avatary:D

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: