Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Co madela bazgra na kartkach jak się nudzi :D

Go down 
+6
Ilikejam
lalluna
wilczyca1000
zαbαvεcкαα
Always
Madela
10 posters
AutorWiadomość
Madela
Już coś wie
avatar


Liczba postów : 111
Dołączył : 13/04/2011

Co madela bazgra na kartkach jak się nudzi :D Empty
PisanieTemat: Co madela bazgra na kartkach jak się nudzi :D   Co madela bazgra na kartkach jak się nudzi :D I_icon_minipostPią Lis 16, 2012 12:25 pm

Żeby nie było, że tylko ciągle krytykuję a nic od siebie nie dam Very Happy
Rysowanie to moja pasja, staram się konie przedstawiać z ich całą wspaniałością, gracją, lekkością etc. Jestem świadoma swoich błędów, można krytykować i wytykać wady, byle z umiarem xD


Co madela bazgra na kartkach jak się nudzi :D Konik

ten jest niestety obrócony Sad a ta kartka z napisem "sklep jeździecki OSTROGA.pl" na potrzeby konkursu na fb
Co madela bazgra na kartkach jak się nudzi :D 150198_199411930194201_1669672293_n
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Co madela bazgra na kartkach jak się nudzi :D Empty
PisanieTemat: Re: Co madela bazgra na kartkach jak się nudzi :D   Co madela bazgra na kartkach jak się nudzi :D I_icon_minipostPią Lis 16, 2012 12:48 pm

Cieniowanie ok,jedyne do czego mogę się nieco czepić to anatomia Very Happy
Powrót do góry Go down
Always
Już coś wie
Always


Nick w grze : Always
Liczba postów : 129
Dołączył : 26/10/2012

Co madela bazgra na kartkach jak się nudzi :D Empty
PisanieTemat: Re: Co madela bazgra na kartkach jak się nudzi :D   Co madela bazgra na kartkach jak się nudzi :D I_icon_minipostPią Lis 16, 2012 1:03 pm

Mi się bardzo podoba. Anatomii konia idealnie nie znam, ale człowiek na drugim ma troche spłazczoną twarz
Powrót do góry Go down
Madela
Już coś wie
avatar


Liczba postów : 111
Dołączył : 13/04/2011

Co madela bazgra na kartkach jak się nudzi :D Empty
PisanieTemat: Re: Co madela bazgra na kartkach jak się nudzi :D   Co madela bazgra na kartkach jak się nudzi :D I_icon_minipostSob Lis 17, 2012 3:27 am

pysia.. napisał:
Cieniowanie ok,jedyne do czego mogę się nieco czepić to anatomia Very Happy
ach ta moja anatomia xD prawda jest taka, że nie znam w niej żanych zasad, jedyne co wiem to tyle co z obserwacji koni na zdjęciach jak i w realu, więc w sumie to polega u mnie na ty " koń ma ma 4 nogi i do tego rozstawione w taki a nie inny sposób"
wiesz może gdzie znajdę tak dobry opis anatomii ?
Powrót do góry Go down
zαbαvεcкαα
Przyjaciel Zagrody
zαbαvεcкαα


Liczba postów : 1087
Dołączył : 08/02/2012

Co madela bazgra na kartkach jak się nudzi :D Empty
PisanieTemat: Re: Co madela bazgra na kartkach jak się nudzi :D   Co madela bazgra na kartkach jak się nudzi :D I_icon_minipostSob Lis 17, 2012 3:41 am

2 obrazek, lewe ucho - nie za długie w przeciwieństwie do drugiego?
Rysujesz ołówkiem B8 czy wszystkimi B?
Powrót do góry Go down
Madela
Już coś wie
avatar


Liczba postów : 111
Dołączył : 13/04/2011

Co madela bazgra na kartkach jak się nudzi :D Empty
PisanieTemat: Re: Co madela bazgra na kartkach jak się nudzi :D   Co madela bazgra na kartkach jak się nudzi :D I_icon_minipostNie Lis 18, 2012 5:33 am

zαbαvεcкαα napisał:
2 obrazek, lewe ucho - nie za długie w przeciwieństwie do drugiego?
Rysujesz ołówkiem B8 czy wszystkimi B?
mam ołówki 6H-8B ale zazwyczaj rysuję na raz 2H,F,HB,2B,4B,6B,8B
Powrót do góry Go down
wilczyca1000
Przyjaciel Zagrody
wilczyca1000


Nick w grze : wilczyca1000
Liczba postów : 1019
Dołączył : 04/03/2012

Co madela bazgra na kartkach jak się nudzi :D Empty
PisanieTemat: Re: Co madela bazgra na kartkach jak się nudzi :D   Co madela bazgra na kartkach jak się nudzi :D I_icon_minipostPon Lis 19, 2012 11:09 am

Ładnie światłocień Ci idzie, ale anatomia leeeży Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=801024
Madela
Już coś wie
avatar


Liczba postów : 111
Dołączył : 13/04/2011

Co madela bazgra na kartkach jak się nudzi :D Empty
PisanieTemat: Re: Co madela bazgra na kartkach jak się nudzi :D   Co madela bazgra na kartkach jak się nudzi :D I_icon_minipostSro Lis 21, 2012 8:30 am

wilczyca1000 napisał:
Ładnie światłocień Ci idzie, ale anatomia leeeży Very Happy
leży bo w sumie nigdy się jej nie uczyłam Very Happy zawsze było "tak mniej więcej"
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Co madela bazgra na kartkach jak się nudzi :D Empty
PisanieTemat: Re: Co madela bazgra na kartkach jak się nudzi :D   Co madela bazgra na kartkach jak się nudzi :D I_icon_minipostSro Lis 21, 2012 9:16 am

Madela napisał:
pysia.. napisał:
Cieniowanie ok,jedyne do czego mogę się nieco czepić to anatomia Very Happy
ach ta moja anatomia xD prawda jest taka, że nie znam w niej żanych zasad, jedyne co wiem to tyle co z obserwacji koni na zdjęciach jak i w realu, więc w sumie to polega u mnie na ty " koń ma ma 4 nogi i do tego rozstawione w taki a nie inny sposób"
wiesz może gdzie znajdę tak dobry opis anatomii ?

Anatomia powinna być w głowie i oczach.Ja robię sobie takie ćwiczenie co jakiś czas.Tj.znajduję zdjęcie konia,patrzę na nie około sekund po czym zamykam oczy Smile I tak co chwila xD Wtedy zamykając oczy już wiesz jakie pozy będą odpowiednie,w odpowiednich proporcjach.
Powrót do góry Go down
Madela
Już coś wie
avatar


Liczba postów : 111
Dołączył : 13/04/2011

Co madela bazgra na kartkach jak się nudzi :D Empty
PisanieTemat: Re: Co madela bazgra na kartkach jak się nudzi :D   Co madela bazgra na kartkach jak się nudzi :D I_icon_minipostWto Lis 27, 2012 12:05 pm

pysia.. napisał:
Madela napisał:
pysia.. napisał:
Cieniowanie ok,jedyne do czego mogę się nieco czepić to anatomia Very Happy
ach ta moja anatomia xD prawda jest taka, że nie znam w niej żanych zasad, jedyne co wiem to tyle co z obserwacji koni na zdjęciach jak i w realu, więc w sumie to polega u mnie na ty " koń ma ma 4 nogi i do tego rozstawione w taki a nie inny sposób"
wiesz może gdzie znajdę tak dobry opis anatomii ?

Anatomia powinna być w głowie i oczach.Ja robię sobie takie ćwiczenie co jakiś czas.Tj.znajduję zdjęcie konia,patrzę na nie około sekund po czym zamykam oczy Smile I tak co chwila xD Wtedy zamykając oczy już wiesz jakie pozy będą odpowiednie,w odpowiednich proporcjach.
ja tak nie potrafię, tzn. wiem mw gdzie co ale jak chodzi o dokładny rozmiar ...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Co madela bazgra na kartkach jak się nudzi :D Empty
PisanieTemat: Re: Co madela bazgra na kartkach jak się nudzi :D   Co madela bazgra na kartkach jak się nudzi :D I_icon_minipostSro Lis 28, 2012 7:36 am

Z czasem się nauczysz Madelo po swojemu.Życzę powodzenia bo taki talent szkoda by się zmarnował Wink
Powrót do góry Go down
Madela
Już coś wie
avatar


Liczba postów : 111
Dołączył : 13/04/2011

Co madela bazgra na kartkach jak się nudzi :D Empty
PisanieTemat: Re: Co madela bazgra na kartkach jak się nudzi :D   Co madela bazgra na kartkach jak się nudzi :D I_icon_minipostSro Lis 28, 2012 11:30 am

pysia.. napisał:
Z czasem się nauczysz Madelo po swojemu.Życzę powodzenia bo taki talent szkoda by się zmarnował Wink
Teraz robię obrazek na konkurs "mój czteronogi przyjaciel", oczywiście będzie nieparzystokopytniak Very Happy
Powrót do góry Go down
lalluna
Nowy
lalluna


Nick w grze : lalluna
Liczba postów : 40
Dołączył : 13/08/2012

Co madela bazgra na kartkach jak się nudzi :D Empty
PisanieTemat: Re: Co madela bazgra na kartkach jak się nudzi :D   Co madela bazgra na kartkach jak się nudzi :D I_icon_minipostNie Gru 02, 2012 9:02 am

Śliczne rysunki <3
Powrót do góry Go down
Ilikejam
Nowy
Ilikejam


Nick w grze : Ilikejam
Liczba postów : 5
Dołączył : 11/12/2012

Co madela bazgra na kartkach jak się nudzi :D Empty
PisanieTemat: Re: Co madela bazgra na kartkach jak się nudzi :D   Co madela bazgra na kartkach jak się nudzi :D I_icon_minipostWto Gru 11, 2012 3:07 pm

Anatomia konia wydaje mi się jak najbardziej w porządku i całkiem ładny ogólnokształt *.* Ale już mi się nie podoba człowiek :T nieładną ma twarz, powinna pokazana być twarz z profilu ;_;" i rączki też mi się nie podobają ;_;
I taka mała wskazówka- wygodniej się ogląda, jeśli prace są w odpowiedni sposób, można by przed wstawieniem pracy obrócić ją
Powrót do góry Go down
Madela
Już coś wie
avatar


Liczba postów : 111
Dołączył : 13/04/2011

Co madela bazgra na kartkach jak się nudzi :D Empty
PisanieTemat: Re: Co madela bazgra na kartkach jak się nudzi :D   Co madela bazgra na kartkach jak się nudzi :D I_icon_minipostSro Gru 12, 2012 10:18 am

[quote="Ilikejam"]Anatomia konia wydaje mi się jak najbardziej w porządku i całkiem ładny ogólnokształt *.* Ale już mi się nie podoba człowiek :T nieładną ma twarz, powinna pokazana być twarz z profilu ;_;" i rączki też mi się nie podobają ;_;
I taka mała wskazówka- wygodniej się ogląda, jeśli prace są w odpowiedni sposób, można by przed wstawieniem pracy obrócić ją

no racja że ludzi nie umiem i nie ogarniam :wychodzą zawsze kiepsko, na zasadzie "może nie wygląda to tak tragicznie..."
ale są nowe, bez ludzi :
Co madela bazgra na kartkach jak się nudzi :D Konik
ten ma coś mocno nie tak z szyją i głową to wiem na pewno Very Happy
była dla p.Marty i jest teraz u niej, w Jaroszówce

Co madela bazgra na kartkach jak się nudzi :D Konis
ten ma za to dziwny zad, jakiś taki hmm.. no w złym kształcie

nie śmiać się z nich bo są chore i dla tego zdeformowane Razz należy im współczuć -:-
Powrót do góry Go down
mari0987
Nowy
mari0987


Liczba postów : 36
Dołączył : 06/01/2012

Co madela bazgra na kartkach jak się nudzi :D Empty
PisanieTemat: Re: Co madela bazgra na kartkach jak się nudzi :D   Co madela bazgra na kartkach jak się nudzi :D I_icon_minipostSro Gru 12, 2012 10:42 am

Madela, w porównaniu z moim pracami to są piękne *-*
Powrót do góry Go down
Madela
Już coś wie
avatar


Liczba postów : 111
Dołączył : 13/04/2011

Co madela bazgra na kartkach jak się nudzi :D Empty
PisanieTemat: Re: Co madela bazgra na kartkach jak się nudzi :D   Co madela bazgra na kartkach jak się nudzi :D I_icon_minipostCzw Gru 13, 2012 9:20 am

mari0987 napisał:
Madela, w porównaniu z moim pracami to są piękne *-*
im dłużej się rysuje i im więcej się wie to tym więcej błędów się widzi Razz
ja już rysuję tak ok. dwa i pól roku
ale w sumie zawsze patrze na jakiś wzór, bo bez tego się boję co mi wyjdzie :/
z doświadczenia wiem że fajnie się rysuje z kalendarzy, bo duże ładne zdjęcia
Powrót do góry Go down
Styks
Przyjaciel Zagrody
Styks


Nick w grze : Styks
Liczba postów : 465
Dołączył : 05/01/2013

Co madela bazgra na kartkach jak się nudzi :D Empty
PisanieTemat: Re: Co madela bazgra na kartkach jak się nudzi :D   Co madela bazgra na kartkach jak się nudzi :D I_icon_minipostNie Lut 17, 2013 11:36 am

Wow, ślicznie ;* Cieniowanie-super!
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2619592
Wild_Horse
Jedną nogą w ZM
Wild_Horse


Nick w grze : Elsker
Liczba postów : 553
Dołączył : 06/02/2013

Co madela bazgra na kartkach jak się nudzi :D Empty
PisanieTemat: Re: Co madela bazgra na kartkach jak się nudzi :D   Co madela bazgra na kartkach jak się nudzi :D I_icon_minipostNie Lut 17, 2013 12:56 pm

Ten pierwszy ma dziwną dolną szczękę. W drugim ta dziewczyna ma dziwne ręce i o mało sobie nie skręciłam kręgosłupa, prubójąc sie jej lepiej przyjrzeć, a w trzeciej z szyją jest żeczywiście coś nie tak. Do czwartej nic nie mam.
Powrót do góry Go down
LoveHorses
Nowy
LoveHorses


Nick w grze : marysia.ola
Liczba postów : 16
Dołączył : 17/03/2013

Co madela bazgra na kartkach jak się nudzi :D Empty
PisanieTemat: Re: Co madela bazgra na kartkach jak się nudzi :D   Co madela bazgra na kartkach jak się nudzi :D I_icon_minipostNie Mar 17, 2013 9:00 am

Pierwszy jest okey, jedyna rzecz to oko. Drugi koń ma jakby za krótki zad, no i ta twarz człowieka.. Ale cieniowanie git Surprised
Powrót do góry Go down
http://i-love-horse-love.blogspot.com
Sponsored content





Co madela bazgra na kartkach jak się nudzi :D Empty
PisanieTemat: Re: Co madela bazgra na kartkach jak się nudzi :D   Co madela bazgra na kartkach jak się nudzi :D I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Co madela bazgra na kartkach jak się nudzi :D
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Gdy mi się nudzi...
» Eve się nudzi...
» Kiedy Nev sie nudzi...
» Gdy Republika/Mondo się nudzi...
» Kiedy Azarel'la się nudzi. (za darmochę.)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: