Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Dlaczego lubisz/nie lubisz grać w gry komputerowe/na konsolach?

Go down 
+9
Nevarra
mina stirit1
mari0987
Melonova
-Eruina-
SandCastle
Philipek
hanka1998
Linea2010
13 posters
AutorWiadomość
Linea2010
ZAGRODZIANIN
Linea2010


Nick w grze : Linea2010
Liczba postów : 745
Dołączył : 31/10/2011

Dlaczego lubisz/nie lubisz grać w gry komputerowe/na konsolach? Empty
PisanieTemat: Dlaczego lubisz/nie lubisz grać w gry komputerowe/na konsolach?   Dlaczego lubisz/nie lubisz grać w gry komputerowe/na konsolach? I_icon_minipostSob Lis 17, 2012 1:11 pm

Dlaczego lubisz/nie lubisz grać w gry komputerowe/na konsolach? Odpowiedz ;3
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=358567
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

Dlaczego lubisz/nie lubisz grać w gry komputerowe/na konsolach? Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego lubisz/nie lubisz grać w gry komputerowe/na konsolach?   Dlaczego lubisz/nie lubisz grać w gry komputerowe/na konsolach? I_icon_minipostSob Lis 17, 2012 1:38 pm

Lubię! Very Happy
Gram w gry na kompa/konsole od kiedy pamiętam. Na początku były to jakieś edukacyjne i z gazetek, później wyścigówki (z bratem Laughing), następnie coś a'la Zoo Tycoon, aż w końcu teraz gram w jakieś zabijanki, np. Assassin's Creed czy GTA Laughing
Taki antystresik. Jak jestem wkurzona, to odpalam kompa i zaczynam grać. Ja się odstresowuję, a wszyscy wokół się cieszą, że nie drę na nich twarzy Laughing
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

Dlaczego lubisz/nie lubisz grać w gry komputerowe/na konsolach? Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego lubisz/nie lubisz grać w gry komputerowe/na konsolach?   Dlaczego lubisz/nie lubisz grać w gry komputerowe/na konsolach? I_icon_minipostSob Lis 17, 2012 1:40 pm

hanka1998 napisał:

GTA Laughing
Och, GTA... I love you

Ja lubię grać i na komputerze, i na PlayStation 3. Chociaż zależy w jakie gry, bo jak w jakieś strzelaniny na PS to jakaś masakra - tym sterować nie idzie. Razz Wszyscy z multiplayera mnie zbijają na skutek czego się wkurzam. XD A zazwyczaj wyżywam się właśnie na play'u. Włączam Champions Sport -> Walki Gladiatorów z kontrolerem ruchu i nawalam jak wściekła! Smil2
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
Linea2010
ZAGRODZIANIN
Linea2010


Nick w grze : Linea2010
Liczba postów : 745
Dołączył : 31/10/2011

Dlaczego lubisz/nie lubisz grać w gry komputerowe/na konsolach? Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego lubisz/nie lubisz grać w gry komputerowe/na konsolach?   Dlaczego lubisz/nie lubisz grać w gry komputerowe/na konsolach? I_icon_minipostSob Lis 17, 2012 1:44 pm

Ja jestem wielkim maniakiem gier, jak nie mogę czegoś zdobyć na PS3 - szybko staram się o wersję na PC. Jak pewnie widać, kocham Portal i Portal 2. I gierki fantasy, np taki Skyrim, czy Dragon Age i Dragon Age 2 ;3
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=358567
SandCastle
Już coś wie
SandCastle


Nick w grze : SandCastle
Liczba postów : 180
Dołączył : 26/10/2012

Dlaczego lubisz/nie lubisz grać w gry komputerowe/na konsolach? Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego lubisz/nie lubisz grać w gry komputerowe/na konsolach?   Dlaczego lubisz/nie lubisz grać w gry komputerowe/na konsolach? I_icon_minipostSob Lis 17, 2012 2:59 pm

Ja to jak na PS3 to Little Big Planet - Dlaczego lubisz/nie lubisz grać w gry komputerowe/na konsolach? 2401266720 albo coś na move, lubię jakieś taneczne i fitness'owe.
Powrót do góry Go down
-Eruina-
Przyjaciel Zagrody
-Eruina-


Nick w grze : -Eruina-
Liczba postów : 1632
Dołączył : 06/06/2012

Dlaczego lubisz/nie lubisz grać w gry komputerowe/na konsolach? Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego lubisz/nie lubisz grać w gry komputerowe/na konsolach?   Dlaczego lubisz/nie lubisz grać w gry komputerowe/na konsolach? I_icon_minipostNie Lis 18, 2012 4:53 am

Lubię, bo mogę się odstresować.
Ja raczej gram na kompie, konsoli nie mam. Na początku jak u Hanki były jakieś tam gierki z magazynów, potem (w wieku 6 lat) zaczęłam grać w HoMM-a, Dlaczego lubisz/nie lubisz grać w gry komputerowe/na konsolach? 3894492112 co z resztą robię do dziś. Tata mnie zaraził, no co się gapicie? Teraz jeszcze doszły Simsy 3, a od niedawna Medal of Honor.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1893377
Melonova
Nowy
Melonova


Nick w grze : Elless
Liczba postów : 35
Dołączył : 09/12/2012

Dlaczego lubisz/nie lubisz grać w gry komputerowe/na konsolach? Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego lubisz/nie lubisz grać w gry komputerowe/na konsolach?   Dlaczego lubisz/nie lubisz grać w gry komputerowe/na konsolach? I_icon_minipostNie Gru 09, 2012 9:41 am

Hmm .. Lubię .. Czemu ? Boo .. Lubię xD
Powrót do góry Go down
mari0987
Nowy
mari0987


Liczba postów : 36
Dołączył : 06/01/2012

Dlaczego lubisz/nie lubisz grać w gry komputerowe/na konsolach? Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego lubisz/nie lubisz grać w gry komputerowe/na konsolach?   Dlaczego lubisz/nie lubisz grać w gry komputerowe/na konsolach? I_icon_minipostSob Gru 22, 2012 1:37 pm

Ja osobiście lubię grać w gry ;3
I na komputer i na PS3
Bo mojego brata łatwo ograć w co poniektóre xD
Raz musiałam z nim mieć aż 20 rund rewanżu , aż mnie mama błaga ,abym mu dała to wygrać bo jak tak dalej pójdzie to spać nie pójdziemy:P

(Pfff... Nie dałam mu wygrać Dlaczego lubisz/nie lubisz grać w gry komputerowe/na konsolach? 4282798970 A, niby czemu miałam dać mu wygrać ? O.o
Jest w tym samym wieku co ja Razz )
Powrót do góry Go down
mina stirit1
Przyjaciel Zagrody
mina stirit1


Nick w grze : British Dougs
Liczba postów : 526
Dołączył : 25/06/2011

Dlaczego lubisz/nie lubisz grać w gry komputerowe/na konsolach? Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego lubisz/nie lubisz grać w gry komputerowe/na konsolach?   Dlaczego lubisz/nie lubisz grać w gry komputerowe/na konsolach? I_icon_minipostSob Gru 22, 2012 1:55 pm

hanka1998 napisał:
Lubię! Very Happy
Gram w gry na kompa/konsole od kiedy pamiętam. Na początku były to jakieś edukacyjne i z gazetek, później wyścigówki (z bratem Laughing), następnie coś a'la Zoo Tycoon, aż w końcu teraz gram w jakieś zabijanki, np. Assassin's Creed czy GTA Laughing
Taki antystresik. Jak jestem wkurzona, to odpalam kompa i zaczynam grać. Ja się odstresowuję, a wszyscy wokół się cieszą, że nie drę na nich twarzy Laughing

Uu.... Zoo Tycoon
Lubię to Very Happy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Dlaczego lubisz/nie lubisz grać w gry komputerowe/na konsolach? Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego lubisz/nie lubisz grać w gry komputerowe/na konsolach?   Dlaczego lubisz/nie lubisz grać w gry komputerowe/na konsolach? I_icon_minipostNie Gru 23, 2012 1:19 am

A ja nie mam konsoli! wisielec
Powrót do góry Go down
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

Dlaczego lubisz/nie lubisz grać w gry komputerowe/na konsolach? Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego lubisz/nie lubisz grać w gry komputerowe/na konsolach?   Dlaczego lubisz/nie lubisz grać w gry komputerowe/na konsolach? I_icon_minipostNie Gru 23, 2012 2:50 am

Unicorn Champions napisał:
A ja nie mam konsoli! wisielec
Ja też nie mam i jakoś mnei to nie bnoli.
Komputer do szczęścia wystarcza. Ach te dłuuuuugie godziny nad TES, HoMM czy Gothikiem xD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
Gość
Gość
Anonymous



Dlaczego lubisz/nie lubisz grać w gry komputerowe/na konsolach? Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego lubisz/nie lubisz grać w gry komputerowe/na konsolach?   Dlaczego lubisz/nie lubisz grać w gry komputerowe/na konsolach? I_icon_minipostNie Gru 23, 2012 6:20 am

Czuję się w tym temacie jak jakaś obca... O.O
Powrót do góry Go down
oooliwcia10
Już coś wie
avatar


Nick w grze : oooliwcia10
Liczba postów : 144
Dołączył : 01/12/2012

Dlaczego lubisz/nie lubisz grać w gry komputerowe/na konsolach? Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego lubisz/nie lubisz grać w gry komputerowe/na konsolach?   Dlaczego lubisz/nie lubisz grać w gry komputerowe/na konsolach? I_icon_minipostSob Gru 29, 2012 1:54 pm

Lubię gry na komputer i xboxa, psp Smile przeróżne
Powrót do góry Go down
oooliwcia10
Już coś wie
avatar


Nick w grze : oooliwcia10
Liczba postów : 144
Dołączył : 01/12/2012

Dlaczego lubisz/nie lubisz grać w gry komputerowe/na konsolach? Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego lubisz/nie lubisz grać w gry komputerowe/na konsolach?   Dlaczego lubisz/nie lubisz grać w gry komputerowe/na konsolach? I_icon_minipostSob Gru 29, 2012 1:57 pm

mina stirit1 napisał:
hanka1998 napisał:
Lubię! Very Happy
Gram w gry na kompa/konsole od kiedy pamiętam. Na początku były to jakieś edukacyjne i z gazetek, później wyścigówki (z bratem Laughing), następnie coś a'la Zoo Tycoon, aż w końcu teraz gram w jakieś zabijanki, np. Assassin's Creed czy GTA Laughing
Taki antystresik. Jak jestem wkurzona, to odpalam kompa i zaczynam grać. Ja się odstresowuję, a wszyscy wokół się cieszą, że nie drę na nich twarzy Laughing

Uu.... Zoo Tycoon
Lubię to Very Happy

Ja też Smile
Powrót do góry Go down
Ayame
Przyjaciel Zagrody
Ayame


Nick w grze : Emi99
Liczba postów : 776
Dołączył : 03/08/2011

Dlaczego lubisz/nie lubisz grać w gry komputerowe/na konsolach? Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego lubisz/nie lubisz grać w gry komputerowe/na konsolach?   Dlaczego lubisz/nie lubisz grać w gry komputerowe/na konsolach? I_icon_minipostSob Gru 29, 2012 2:20 pm

Czy lubię? Boże, uwielbiam Very Happy Jakby tak pomyśleć ile jest epickich gier na PC, to łohoho Very Happy ŁOHOHOHOHO Very Happy Very Happy

Ok, starczy. Za dużo. Zdecydowanie xD

A konsoli nie mam, więc nie grałam i nie wiem jakie gry są na ten sprzęt xP (No, pomijając EPICKIE Darksiders, bo to akurat wiem, że jest na konsolę. Chyba konsolę xD). Parę razy jedynie grałam u kuzynki na kinect w różne sporty itp. - to akurat fajne, bo jakaś aktywna rozrywka dla dzieciaków jest Smile
Powrót do góry Go down
Dianaxxx
W skromnych progach Zagrody
Dianaxxx


Nick w grze : Dianaxx
Liczba postów : 384
Dołączył : 17/06/2012

Dlaczego lubisz/nie lubisz grać w gry komputerowe/na konsolach? Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego lubisz/nie lubisz grać w gry komputerowe/na konsolach?   Dlaczego lubisz/nie lubisz grać w gry komputerowe/na konsolach? I_icon_minipostSob Sty 12, 2013 12:24 am

Lubię grać na kompie w the Sims 3, chatować i pisać na ZM. Na playstation 3 w Księge czarów, Sport champions i Harrego Pottera lego.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1235741&message=change
Evelynek
Przyjaciel Zagrody
Evelynek


Nick w grze : aleksandra.j.1
Liczba postów : 744
Dołączył : 30/07/2012

Dlaczego lubisz/nie lubisz grać w gry komputerowe/na konsolach? Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego lubisz/nie lubisz grać w gry komputerowe/na konsolach?   Dlaczego lubisz/nie lubisz grać w gry komputerowe/na konsolach? I_icon_minipostSob Sty 12, 2013 4:42 am

Philipek napisał:
hanka1998 napisał:

GTA Laughing
Och, GTA... I love you

Ja lubię grać i na komputerze, i na PlayStation 3. Chociaż zależy w jakie gry, bo jak w jakieś strzelaniny na PS to jakaś masakra - tym sterować nie idzie. Razz Wszyscy z multiplayera mnie zbijają na skutek czego się wkurzam. XD
Wiem coś o tym. Brat ma PS3 od 2 lat a ja ciągle nie ogarniam tych strzelanin XD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=559173
Sponsored content





Dlaczego lubisz/nie lubisz grać w gry komputerowe/na konsolach? Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego lubisz/nie lubisz grać w gry komputerowe/na konsolach?   Dlaczego lubisz/nie lubisz grać w gry komputerowe/na konsolach? I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Dlaczego lubisz/nie lubisz grać w gry komputerowe/na konsolach?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» lubisz vampirki? ^^
» Lubisz się śmiać?....
» Dlaczego lubisz/nie lubisz Sylwestra?
» Dlaczego lubisz/nie lubisz świąt?
» Dlaczego lubisz/nie lubisz Halloween.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: