Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 PG i inne czary-mary :)

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Sheila86
Przyjaciel Zagrody
Sheila86


Nick w grze : Sheila86
Liczba postów : 658
Dołączył : 03/07/2011

PG i inne czary-mary :) Empty
PisanieTemat: PG i inne czary-mary :)   PG i inne czary-mary :) I_icon_minipostPią Lip 08, 2011 1:25 pm

Pewnie już nienawidzicie mnie za te wszystkie pytania, ale forum gry jest tak zaśmiecone, że nawet z pomocą wyszukiwarki ciężko znaleźć jakiekolwiek odpowiedzi na ważne tematy Very Happy PG i inne czary-mary :) 1988476332

Otóż, a więc: Ile maksymalnie punktów genetycznych może posiadać koń? (jeśli to zależy od rasy to chodzi mi konkretnie o araby Cool ).
I w sumie ile może posiadać maksymalnie tych innych cech (ujeżdżanie, wytrzymałość etc.)
W sensie chodzi mi o wartości, bo widziałam konie które miały dużo więcej niż moje. To zależy od genów czy można jeszcze coś z tym zrobić, żeby podwyższyć?

Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1084664
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

PG i inne czary-mary :) Empty
PisanieTemat: Re: PG i inne czary-mary :)   PG i inne czary-mary :) I_icon_minipostSob Lip 09, 2011 8:47 am

PG nie ma limitu. Od graczy zależy jak szybko PG pnie się w górę.
Na międzynarodówce jest np. koń o PG ponad 1000 i 61 gwiazdkach KLIK. czym dłużej żyje server tym wyższe osiągane PG.


Co do arabów - na polskim servie najlepsze PG aktualnie posiada ten koń: KLIK


Jeśli zaś chodzi o umiejętniości... Dobrze dawać lekcje od kiedy tylko można - dłużej przez to się BLUPuje, ale dodaje dodatkowe umiejętności. Jeśli chcesz wysłać konia na GP, lub po prostu chcesz osiągnąć wysokie umiejętności lekcje są potrzebne. Dobry zwierzak też pomaga - dzięki zabawom także dodaje umiejętności. Można się nim zająć np. po wytrenowaniu już wszystkiego niby na maksa. Ma się pogrubione wszelkie umiejętności, a dodatkowo wciąż dobija się zwierzakiem i lekcjami.

PS. Z ciekawości zajrzałam na francuski serv. Najwyższe PG to ponad 1600 i ponad 100 gwiazdek KLIK
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
 
PG i inne czary-mary :)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Zagadki i inne do myślenia
» Inne
» Inne bzdury z INT
» Prezentacje, awatary i inne!
» Fora PBF - Dział w "Inne Gry"

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: