Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Co lubisz w howrse i czego nie lubisz ?

Go down 
+14
El
hanka35
koniara5842
Takashiro
Marsh
Evelynek
Marley
Fanka Elfen Lied
Alexinda
Nicka01
Melonova
LadyArvena
zαbαvεcкαα
AyaKey
18 posters
AutorWiadomość
AyaKey
Przyjaciel Zagrody
AyaKey


Nick w grze : AyaKey
Liczba postów : 2734
Dołączył : 13/11/2012

Co lubisz w howrse i czego nie lubisz ? Empty
PisanieTemat: Co lubisz w howrse i czego nie lubisz ?   Co lubisz w howrse i czego nie lubisz ? I_icon_minipostCzw Lis 22, 2012 11:31 am

Ja np. lubię konkursy bo można wygrać fajne rzeczy a nawet konie Co lubisz w howrse i czego nie lubisz ? 3722976733 Co lubisz w howrse i czego nie lubisz ? 3722976733
Ale nie podoba mi się to że kupony są tak drogie , i że za equus można je kupić tylko raz na 30 dni . Co lubisz w howrse i czego nie lubisz ? 3521193901 Co lubisz w howrse i czego nie lubisz ? 3521193901 Co lubisz w howrse i czego nie lubisz ? 3521193901
Raz mi ktoś ukradł konto , moderatorzy odzyskiwali je chyba 2 tygodnie . NIE CIERPIĘ HAKERÓW Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2388322
Go??
Gość
Anonymous



Co lubisz w howrse i czego nie lubisz ? Empty
PisanieTemat: Re: Co lubisz w howrse i czego nie lubisz ?   Co lubisz w howrse i czego nie lubisz ? I_icon_minipostCzw Lis 22, 2012 11:38 am

Co lubię w howrse... ? polewka
Nic, ciągłe promocje, kolejne boskie, olewanie użytkowników gry zniechęcają mnie.
Za co nie lubię już napisałem wyżej Wink
A co do cen kuponów nie przesadzają mi mogły by być nawet wyższe lub dostępne tylko w zestawach. Wink
Powrót do góry Go down
AyaKey
Przyjaciel Zagrody
AyaKey


Nick w grze : AyaKey
Liczba postów : 2734
Dołączył : 13/11/2012

Co lubisz w howrse i czego nie lubisz ? Empty
PisanieTemat: Re: Co lubisz w howrse i czego nie lubisz ?   Co lubisz w howrse i czego nie lubisz ? I_icon_minipostCzw Lis 22, 2012 12:48 pm

Kamil2010 napisał:
Co lubię w howrse... ? Co lubisz w howrse i czego nie lubisz ? 899592912
Nic, ciągłe promocje, kolejne boskie, olewanie użytkowników gry zniechęcają mnie.
Za co nie lubię już napisałem wyżej Wink
A co do cen kuponów nie przesadzają mi mogły by być nawet wyższe lub dostępne tylko w zestawach. Wink

No o tych zestawach to masz rację Very Happy Very Happy Very Happy
Ale z tymi promocjami to czasem nawet fajne Laughing
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2388322
zαbαvεcкαα
Przyjaciel Zagrody
zαbαvεcкαα


Liczba postów : 1087
Dołączył : 08/02/2012

Co lubisz w howrse i czego nie lubisz ? Empty
PisanieTemat: Re: Co lubisz w howrse i czego nie lubisz ?   Co lubisz w howrse i czego nie lubisz ? I_icon_minipostCzw Lis 22, 2012 10:55 pm

Na Howrse utrzymuje mnie zagroda Very Happy
Nie odpowiadają mi ceny kuponów to po pierwsze, a po drugie już mnie nudzą promocje, jeszcze jedna się dobrze nie skończy tu druga.
Powrót do góry Go down
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Co lubisz w howrse i czego nie lubisz ? Empty
PisanieTemat: Re: Co lubisz w howrse i czego nie lubisz ?   Co lubisz w howrse i czego nie lubisz ? I_icon_minipostNie Lis 25, 2012 12:27 am

AyaKey napisał:

Raz mi ktoś ukradł konto , moderatorzy odzyskiwali je chyba 2 tygodnie . NIE CIERPIĘ HAKERÓW Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation

Włamywacz zmienił ci tylko hasło i nie mogłaś wejść, czy coś więcej?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
AyaKey
Przyjaciel Zagrody
AyaKey


Nick w grze : AyaKey
Liczba postów : 2734
Dołączył : 13/11/2012

Co lubisz w howrse i czego nie lubisz ? Empty
PisanieTemat: Re: Co lubisz w howrse i czego nie lubisz ?   Co lubisz w howrse i czego nie lubisz ? I_icon_minipostSob Gru 08, 2012 2:40 pm

LadyArvena napisał:
AyaKey napisał:

Raz mi ktoś ukradł konto , moderatorzy odzyskiwali je chyba 2 tygodnie . NIE CIERPIĘ HAKERÓW Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation

Włamywacz zmienił ci tylko hasło i nie mogłaś wejść, czy coś więcej?

sorki że tak późno odpisuje ; on się włamał i na początku zmienił hasło i e-mail potem posprzedawał mi niektóre konie i wykasował całą prezentacje a jak moderatorzy już odzyskali konto to okazało się że jeszcze nie mam żadnych przedmiotów z cr a miałam om , nyks i dużo czarnych orchidei
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2388322
Melonova
Nowy
Melonova


Nick w grze : Elless
Liczba postów : 35
Dołączył : 09/12/2012

Co lubisz w howrse i czego nie lubisz ? Empty
PisanieTemat: Re: Co lubisz w howrse i czego nie lubisz ?   Co lubisz w howrse i czego nie lubisz ? I_icon_minipostNie Gru 09, 2012 9:44 am

Oj .. Dużo by wymieniać ;/
Powrót do góry Go down
Nicka01
Nowy
Nicka01


Nick w grze : Nicka01
Liczba postów : 24
Dołączył : 03/12/2012

Co lubisz w howrse i czego nie lubisz ? Empty
PisanieTemat: Re: Co lubisz w howrse i czego nie lubisz ?   Co lubisz w howrse i czego nie lubisz ? I_icon_minipostSob Sty 05, 2013 5:28 am

Nie lubię głupiego Owlient, który jest chamski. Wogle już nie lubię howrse
Powrót do góry Go down
Alexinda
W skromnych progach Zagrody
Alexinda


Nick w grze : Alexinda
Liczba postów : 346
Dołączył : 27/03/2012

Co lubisz w howrse i czego nie lubisz ? Empty
PisanieTemat: Re: Co lubisz w howrse i czego nie lubisz ?   Co lubisz w howrse i czego nie lubisz ? I_icon_minipostNie Sty 20, 2013 7:50 pm

Ja lubię ludzi (niektórych).
Nie lubię całej reszty.
Powrót do góry Go down
Fanka Elfen Lied
Nowy
Fanka Elfen Lied


Nick w grze : Mezume Black Wolf
Liczba postów : 20
Dołączył : 24/01/2013

Co lubisz w howrse i czego nie lubisz ? Empty
PisanieTemat: Re: Co lubisz w howrse i czego nie lubisz ?   Co lubisz w howrse i czego nie lubisz ? I_icon_minipostCzw Sty 24, 2013 11:45 am

Nie podoba mi się:
- cena kuponów
- ciągłe promocje
I co najgorsze... To, że mój program antywirusowy oszacował że 95,5 wirusów mam z [b]howrse....
Powrót do góry Go down
Marley
Już coś wie
Marley


Nick w grze : Nora Haji - konto w trakcie kasacji, Marley.
Liczba postów : 151
Dołączył : 19/01/2013

Co lubisz w howrse i czego nie lubisz ? Empty
PisanieTemat: Re: Co lubisz w howrse i czego nie lubisz ?   Co lubisz w howrse i czego nie lubisz ? I_icon_minipostCzw Sty 24, 2013 1:37 pm

Fanka Elfen Lied napisał:
Nie podoba mi się:
- cena kuponów
- ciągłe promocje
I co najgorsze... To, że mój program antywirusowy oszacował że 95,5 wirusów mam z [b]howrse....

CO?!
A jaki masz program?
Jeśli ten pięcioliterowy na a, to się nie dziw... on często wariuje.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3254485
Evelynek
Przyjaciel Zagrody
Evelynek


Nick w grze : aleksandra.j.1
Liczba postów : 744
Dołączył : 30/07/2012

Co lubisz w howrse i czego nie lubisz ? Empty
PisanieTemat: Re: Co lubisz w howrse i czego nie lubisz ?   Co lubisz w howrse i czego nie lubisz ? I_icon_minipostPią Sty 25, 2013 2:04 am

Marley napisał:
Fanka Elfen Lied napisał:
Nie podoba mi się:
- cena kuponów
- ciągłe promocje
I co najgorsze... To, że mój program antywirusowy oszacował że 95,5 wirusów mam z [b]howrse....

CO?!
A jaki masz program?
Jeśli ten pięcioliterowy na a, to się nie dziw... on często wariuje.
Wybacz, ja mam lepszy(płatny), a też mi wirusy z howrse znajduje.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=559173
Marsh
Już coś wie
Marsh


Nick w grze : Flip Flap, ale nie wchodzę...
Liczba postów : 190
Dołączył : 07/05/2012

Co lubisz w howrse i czego nie lubisz ? Empty
PisanieTemat: Re: Co lubisz w howrse i czego nie lubisz ?   Co lubisz w howrse i czego nie lubisz ? I_icon_minipostPią Sty 25, 2013 9:55 am

Nic, kompletnie nic mi się w howrse podoba. Kiedyś to było co innego, teraz po prostu szkoda słów Co lubisz w howrse i czego nie lubisz ? 1161369272
Powrót do góry Go down
Takashiro
Jedną nogą w ZM
Takashiro


Nick w grze : Cougar
Liczba postów : 530
Dołączył : 04/04/2011

Co lubisz w howrse i czego nie lubisz ? Empty
PisanieTemat: Re: Co lubisz w howrse i czego nie lubisz ?   Co lubisz w howrse i czego nie lubisz ? I_icon_minipostPią Sty 25, 2013 2:20 pm

Oprócz grupki wspaniałych ludzi, nic.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2306218
Marsh
Już coś wie
Marsh


Nick w grze : Flip Flap, ale nie wchodzę...
Liczba postów : 190
Dołączył : 07/05/2012

Co lubisz w howrse i czego nie lubisz ? Empty
PisanieTemat: Re: Co lubisz w howrse i czego nie lubisz ?   Co lubisz w howrse i czego nie lubisz ? I_icon_minipostSob Sty 26, 2013 1:09 pm

Właśnie, oprócz kilku fajnych ludzi, którzy są tutaj.
Powrót do góry Go down
koniara5842
W skromnych progach Zagrody
koniara5842


Nick w grze : koniara5842
Liczba postów : 375
Dołączył : 13/02/2013

Co lubisz w howrse i czego nie lubisz ? Empty
PisanieTemat: Re: Co lubisz w howrse i czego nie lubisz ?   Co lubisz w howrse i czego nie lubisz ? I_icon_minipostSob Lut 16, 2013 10:00 am

Denerwują mnie ciągłe zmiany. A to coś z CR usuną, a to jakaś inna grafika... I oczywiście nawał promocji. Po pierwsze, to większość graczy niczego wartościowego nie wygra, bo to wymaga posiadania kuponów i siedzenia w grze całymi dniami. Czasami (tak jak sadzenie roślin, nie podobała mi się ta promocja) są beznadziejne.
***
Lubię promocje, w których ma się szanse na wygraną (np. obecna - Uwolnij konie!, jest dość ciekawa i można wygrać całkiem fajne nagrody). Podoba mi się to, że podczas różnych wydarzeń do gry wprowadzane są nowe rasy koni (np. Tennesse Walker czy Criollo) oraz to, że gra jest świetnym sposobem na nudę i różnorodność ras.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2159174
hanka35
Nowy
hanka35


Nick w grze : hanka35
Liczba postów : 1
Dołączył : 25/02/2013

Co lubisz w howrse i czego nie lubisz ? Empty
PisanieTemat: Re: Co lubisz w howrse i czego nie lubisz ?   Co lubisz w howrse i czego nie lubisz ? I_icon_minipostPon Lut 25, 2013 2:30 pm

nie podoba mi sie że ciagle cos zmieniaja np.wydałam kupe kasy na towarzyszy dla koni a teraz ich niema ,króliki w boksach tez kosztowały,przekazywanie eguss dla Ow ,ceny kuponów ,konkursy które zaczynają sie niewinnie a kończą poprzez wyzysk zbyt duzej ilosci kuponów i egus,ostatnio jak policzyłam to zainwestowałam 10 rogów i 10 kuponów na Uwolnij Konie i co...zakonczyłam na 19 bo niebyło mnie w domu i nie mogłam klikac w tą głupia strzałke takze coraz bardziej mnie zniecheca ta gra:(SadNo
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Co lubisz w howrse i czego nie lubisz ? Empty
PisanieTemat: Re: Co lubisz w howrse i czego nie lubisz ?   Co lubisz w howrse i czego nie lubisz ? I_icon_minipostWto Lis 12, 2013 12:29 pm

Mnie denerwuje za dużo nowości, ciągłe zmiany...
Powrót do góry Go down
El
Już coś wie
El


Nick w grze : joycia/int Yooyu/pl
Liczba postów : 270
Dołączył : 29/08/2013

Co lubisz w howrse i czego nie lubisz ? Empty
PisanieTemat: Re: Co lubisz w howrse i czego nie lubisz ?   Co lubisz w howrse i czego nie lubisz ? I_icon_minipostWto Lis 12, 2013 1:37 pm

A mnie dziwi jedno - skoro NIC wam się nie podoba to po co gracie i tracicie czas, nie lepiej szybciej z tym skończyć i się nie męczyć?

Zmiany muszą być, może niektórych nie lubię ale to tylko dlatego, że kiedyś nie umiałąm z nich korzystać - straciłam chomikowanych towarzyszy, diamentowe jabłka, przedmioty straciły swoją wartość itp. 

Co mi się podoba? Że mimo wszystkiego dalej są takie nisze, gdzie można zarobić jakieś grosze, że jednak z tą grą nie jest tak źle jak mówią.
Powrót do góry Go down
Apofis
Nowy
Apofis


Nick w grze : Apofis
Liczba postów : 8
Dołączył : 02/01/2014

Co lubisz w howrse i czego nie lubisz ? Empty
PisanieTemat: Re: Co lubisz w howrse i czego nie lubisz ?   Co lubisz w howrse i czego nie lubisz ? I_icon_minipostPią Sty 03, 2014 12:17 pm

Co mi się podoba w Howrse? 
•Wszystko. Nie zwracam uwagi na nowości, cenę kuponów oraz coraz to nowsze promocje. Gram jedynie dla przyjemności, spędzenia miłego czasu.

Co nie podoba mi się w Howrse? 
•Nie ma takiej rzeczy, która mogłaby mi się nie podobać, bądź miała mnie zniechęcić od Howrse. Lekko denerwują mnie błędy, które czasem występują w grze, lecz wiem, że owe błędy wkrótce zostają naprawione i nie muszę się martwić, że zostanie, gdyż jest przecież możliwość wysłania na kontakt informację, że taki błąd zaistniał w grze.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1657349
haflingerska007
Raczkujący
haflingerska007


Nick w grze : wpisz nick
Liczba postów : 75
Dołączył : 27/03/2014

Co lubisz w howrse i czego nie lubisz ? Empty
PisanieTemat: Re: Co lubisz w howrse i czego nie lubisz ?   Co lubisz w howrse i czego nie lubisz ? I_icon_minipostPon Cze 16, 2014 12:02 am

Ja w Howrse lubię loterie, możliwość kupienia kuponu za equus co 30 dni, nowe wyglądy koni, itp.
Nie lubię natomiast olewania oszustów, olewania petycji, olewania graczy.
No i dlaczego w Czarnej Perle prace mogą być wykonane tylko w GIMP' ie? Ja wykonałam piękną pracę w paint'cie ale oni jej nie przyjęli! Była tylko wysłana z GIMPA.
Powrót do góry Go down
Nemmip
Przyjaciel Zagrody
Nemmip


Nick w grze : Nemmip
Liczba postów : 428
Dołączył : 08/03/2014

Co lubisz w howrse i czego nie lubisz ? Empty
PisanieTemat: Re: Co lubisz w howrse i czego nie lubisz ?   Co lubisz w howrse i czego nie lubisz ? I_icon_minipostPon Cze 16, 2014 7:01 am

haflingerska007 napisał:
Ja w Howrse lubię loterie, możliwość kupienia kuponu za equus co 30 dni, nowe wyglądy koni, itp.
Nie lubię natomiast olewania oszustów, olewania petycji, olewania graczy.
No i dlaczego w Czarnej Perle prace mogą być wykonane tylko w GIMP' ie? Ja wykonałam piękną pracę w paint'cie ale oni jej nie przyjęli! Była tylko wysłana z GIMPA.
Przyjmują prace z innych programów, a GIMP jest tylko przykładowym programem, aby forum nie było zalewane falą pytań typu: „A jakim programem mam rysować do CP?????
PAINT nie obsługuje przezroczystości, dlatego jej nie przyjęli. Oprócz Gimpa możesz korzystać z wielu różnych programów i na to Howrse nie daje jakiegoś "zakazu"
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3776402http://www.howrse.p
Sleepwalker
Nowy
Sleepwalker


Nick w grze : Faye
Liczba postów : 14
Dołączył : 15/06/2014

Co lubisz w howrse i czego nie lubisz ? Empty
PisanieTemat: Re: Co lubisz w howrse i czego nie lubisz ?   Co lubisz w howrse i czego nie lubisz ? I_icon_minipostPon Cze 16, 2014 2:29 pm

Ogólnie Howrse lubię, jako rozgrywkę. Do hodowli i 95% ludzi grających nie mam zastrzeżeń.

Jednakże moje zastrzeżenia (żeby tylko) kieruję do zespołu Howrse i ich bezsensownego systemu wartości, że tak powiem. Otóż chyba każdy grający widział jakie jest stanowisko drogiego Ow do kradzieży i oszustw. Kogoś to zdenerwowało? Mnie zirytowało. Niektórym z nas jak wiadomo, udało się przekonać administratorów, że coś takiego miało zajście. Przepraszam za to co teraz napiszę, ale muszę gdzieś wylać swoje zdenerwowanie na temat tego ich systemu kar, a uznałam, że forum na którym siedzi sporo z graczy jest do tego odpowiednie. Otóż 80% oszustw i kradzieży jest przez Ow nagminnie ignorowane i jeszcze wmawiają, że to jest wina gracza oszukanego. Jednak nie jest to związane z tym, że zostałam oszukana co to, to nie. Jednak dotyczy to czegoś całkiem innego. Mianowicie straciłam dzisiaj punkt karmy. Za co? No właśnie tak praktycznie to za powietrze. 2 upomnienia za niewłaściwe tytuły na forum OJ - przepraszam, że nie dodałam nazwy OJ albo stanowiska na jakie poszukuję pracownika, faktycznie jestem złym i niedobrym graczem, niech inni to wiedzą i myślą jaka to ja kurna jestem zła i wyrachowana. A drugie dwa- za napisanie x2 kąśliwych komentarzy w wątkach no nie ukrywajmy 'spamerów'. Nie będę jakoś się bronić bo robiłam to nie raz, a nawet się przyznam bo zauważyłam coś ciekawego. Na tyle wątków(odbiegających od tematu- Howrse), w których się wypowiadałam, miałam najwidoczniej trafne komentarze i cóż dostałam pare serduszek. I właśnie tego razu gdy miałam te pare serduszek (no pochwalę się, lubię się chwalić), dostałam upomnienie i ban(tygodniowy jeeej). A morał z tego jest jeden prosty i banalny- Howrse tak pilnuje porządku w grze, że zamiast karać tych co rozrabiają tak naprawdę, niszczą tych, którzy zawinili (świętej nie udaję), ale jednak o wiele mniej. Czyli teraz ja będę się przez miesiąc przechadzać z 9 pkt karmy, a osoba, która oszukała mnie i parę innych osób od początku ma 10.

To jest moje zażalenie do Howrse
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Co lubisz w howrse i czego nie lubisz ? Empty
PisanieTemat: Re: Co lubisz w howrse i czego nie lubisz ?   Co lubisz w howrse i czego nie lubisz ? I_icon_minipostWto Cze 17, 2014 1:37 am

Nie lubię:
Ciągłych promocji;
Wiecznych zmian, gdzie większość tak naprawdę działa na szkodę graczy lub nic nie wnosi;
Olewania kradzieży, multi i innych tego tylu spraw;
Rozgrywki (forum);
Mam wymieniać dalej?
Lubię:
W sumie to niczego, jednak ta gra mnie ciągnie, obecnie po raz 8173629 usuwam Danonka, ale jakoś... No mnie trzyma przy decyzji "zostaw".
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Co lubisz w howrse i czego nie lubisz ? Empty
PisanieTemat: Re: Co lubisz w howrse i czego nie lubisz ?   Co lubisz w howrse i czego nie lubisz ? I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Co lubisz w howrse i czego nie lubisz ?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Dlaczego lubisz/nie lubisz grać w gry komputerowe/na konsolach?
» Dlaczego lubisz/nie lubisz Sylwestra?
» Dlaczego lubisz/nie lubisz świąt?
» Dlaczego lubisz/nie lubisz Halloween.
» Dlaczego lubisz/nie lubisz rysować?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: OFFTOPIC :: Rozmowy :: Dlaczego-
Skocz do: