Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Brushe...

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Gość
Gość
Anonymous



Brushe... Empty
PisanieTemat: Brushe...   Brushe... I_icon_minipostPią Lis 23, 2012 11:29 am

Otóż od niedawna mam nowy laptop i świeżo ściągnięty Gimp. Znaladłam na kilka fajnych brushe'ów. (Nie wiem jak to odmienić xD) Chciałam wpakować ich do Gimpa, ale nie ma takiego folderu! Czego!?


Ostatnio zmieniony przez Unicorn Champions dnia Sob Lis 24, 2012 1:30 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

Brushe... Empty
PisanieTemat: Re: Brushe...   Brushe... I_icon_minipostPią Lis 23, 2012 12:24 pm

Jest taki folder, jest. Ale nie tam gdzie się gimp instaluje, ale w folderze w dokumentach
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
Reita-chan
Już coś wie
Reita-chan


Nick w grze : Recai
Liczba postów : 258
Dołączył : 27/01/2012

Brushe... Empty
PisanieTemat: Re: Brushe...   Brushe... I_icon_minipostCzw Lis 29, 2012 12:21 pm

Wchodzimy w "Mój komputer"-> następnie w "Dysk C"-> "Documents and files" -> Wybieramy folder ze swoją nazwą użytkownika -> Wchodzimy w folder "Gimp" -> Otwieramy folder "Brushes" -> wklejamy brushe -> Gotowe!

W systemie windows XP tak to wygląda, wiem, iż w nowszych wersjach wszystko wygląda inaczej, aczkolwiek podstawą jest odnalezienie FOLDERU Gimp'a, a nie jego ikonki. (:
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=954541
Sponsored content





Brushe... Empty
PisanieTemat: Re: Brushe...   Brushe... I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Brushe...
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Brushe
» Brushe, ,,paseczki" :?
» Ciekawe brushe...
» Skąd ściągnąć brushe?
» Brushe gimp na laptopie MAC!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: POMOC :: FAQ :: Pytania związane z Howrse :: Archiwum-
Skocz do: