Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Muszę sprzedać konia, w zadaniu 63,

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
NatkaSalinero
Raczkujący
NatkaSalinero


Liczba postów : 62
Dołączył : 03/06/2011

Muszę sprzedać konia, w zadaniu 63, Empty
PisanieTemat: Muszę sprzedać konia, w zadaniu 63,   Muszę sprzedać konia, w zadaniu 63, I_icon_minipostSob Lip 09, 2011 6:43 am

za 1 kupon ! Potrzebuję pomocy. Mam już wymagany staż do sprzedaży bezpośrednich i w tej chwili mam do sprzedaży ( za 500 equus i 1 kupon każda - cena do negocjacji ) 2 śliczne klaczki acheł-tekińskie , po moim ogierze Cynamon, obie klaczki mają po 370 PG. Kupon zwracam zaraz po zadaniu. Pomóżcie mi przy tym zadaniu ! Mój login w Howrse.pl: NataSalinero Very Happy lol!


Ostatnio zmieniony przez NatkaSalinero dnia Nie Lip 10, 2011 10:59 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

Muszę sprzedać konia, w zadaniu 63, Empty
PisanieTemat: Re: Muszę sprzedać konia, w zadaniu 63,   Muszę sprzedać konia, w zadaniu 63, I_icon_minipostSob Lip 09, 2011 6:54 am

Podepnę się pod Twój wątek, gdyż mam to samo zadanie. Zwracam kupon zaraz po zaliczeniu zadania. Gdyby zechciał mi ktoś w tym pomóc, byłabym wdzięczna. Jedyne, czego pragnę, to zaliczenie zadania. Chcę po prostu ruszyć z nimi dalej.

Nie jesteś zła o to, że zrobiłam podpinkę pod Twój wątek? Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
Star-x3
ZAGRODZIANIN
Star-x3


Nick w grze : Star-x3
Liczba postów : 2045
Dołączył : 21/03/2011

Muszę sprzedać konia, w zadaniu 63, Empty
PisanieTemat: Re: Muszę sprzedać konia, w zadaniu 63,   Muszę sprzedać konia, w zadaniu 63, I_icon_minipostSob Lip 09, 2011 7:59 am

Mogę pomoc, jednak kupon musi wrocic od razu po zaliczeniu zadania do mnie Smile
Powrót do góry Go down
http://gwiazdkax3.deviantart.com/
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

Muszę sprzedać konia, w zadaniu 63, Empty
PisanieTemat: Re: Muszę sprzedać konia, w zadaniu 63,   Muszę sprzedać konia, w zadaniu 63, I_icon_minipostSob Lip 09, 2011 8:08 am

Wystawię Ci mojego konika, tylko nie wiem, jak potem załatwimy zwrot, bo czeka się 10 dni na odbiór.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
Sponsored content





Muszę sprzedać konia, w zadaniu 63, Empty
PisanieTemat: Re: Muszę sprzedać konia, w zadaniu 63,   Muszę sprzedać konia, w zadaniu 63, I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Muszę sprzedać konia, w zadaniu 63,
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Potrzebna pomoc w zadaniu !
» Pomoc przy zadaniu westernowym
» Za ile mogę sprzedać?
» Za ile moge sprzedać?
» Za ile można sprzedać?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: