Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 ZM - problem techniczny, coś się przypałętało. Do Administracji.

Go down 
+14
Szarusia16
Karolina211
Nevarra
Sheila86
CzekoBoom
EveDallas
EREIS
-Eruina-
hanka1998
koziorożec
Uśmieszek
Alcesta
Lubelak
Malto
18 posters
AutorWiadomość
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

ZM - problem techniczny, coś się przypałętało. Do Administracji. Empty
PisanieTemat: ZM - problem techniczny, coś się przypałętało. Do Administracji.   ZM - problem techniczny, coś się przypałętało. Do Administracji. I_icon_minipostWto Lis 27, 2012 4:52 am

Mała prośba/ostrzeżenie, jakkolwiek to nazwać. W sumie sprawa do Administracji forum - może coś da się na to poradzić lub można by chociaż sprawdzić, czy to coś poważnego.
Chyba na forum przypałętało się jakieś badziewie. Widzę ostrzeżenie po raz pierwszy, więc to nowa sprawa.
Zajrzałam na Zagrodę i przywitało mnie coś, co szybko zaczęło się mnożyć:
ZM - problem techniczny, coś się przypałętało. Do Administracji. V6u80j

Nie pomagało wyłączanie, jak z hydrą - jeden łeb się odcięło, wyrastały trzy kolejne. Potraktowałam sprzęt resetem.
Aktualnie, z uporem, udało mi się wbić na forum i zalogować.
Problem dotyczy tylko i wyłącznie Zagrody, po innych stronach śmigam bez żadnych problemów.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
Gość
Gość
Anonymous



ZM - problem techniczny, coś się przypałętało. Do Administracji. Empty
PisanieTemat: Re: ZM - problem techniczny, coś się przypałętało. Do Administracji.   ZM - problem techniczny, coś się przypałętało. Do Administracji. I_icon_minipostWto Lis 27, 2012 5:27 am

Mam to samo, cały czas. Myślałam, że tylko ja mam ten problem. Niestety nawet czyszczenie ciastek i innych nie pomogło. Wyłączysz jedną kartę wyskakują kolejne. Chcesz coś włączyć, też się włącza, gdy wyłączysz robi się cała chmara.

Nie wiem czy mi to przez przypadek nie zasyfiło kompa bo czasem jak wchodzę z innej strony..dajmy na to howrse, robi mi się to samo..
Powrót do góry Go down
Lubelak
Administrator
Lubelak


Liczba postów : 2810
Dołączył : 18/01/2011

ZM - problem techniczny, coś się przypałętało. Do Administracji. Empty
PisanieTemat: Re: ZM - problem techniczny, coś się przypałętało. Do Administracji.   ZM - problem techniczny, coś się przypałętało. Do Administracji. I_icon_minipostWto Lis 27, 2012 5:34 am

Ja nic podobnego u siebie nie widzę. Problem może być w czym innym. Ostatnio przeglądarki utraciły certyfikat, takie miałem komunikaty.
Miałem podobną sprawę jaki i Wy, gdy zmieniałem antywirusy. W końcu mam ten co mam i działa. Pokazywało jako wirus strony które rano działały dobrze.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=494332
Gość
Gość
Anonymous



ZM - problem techniczny, coś się przypałętało. Do Administracji. Empty
PisanieTemat: Re: ZM - problem techniczny, coś się przypałętało. Do Administracji.   ZM - problem techniczny, coś się przypałętało. Do Administracji. I_icon_minipostWto Lis 27, 2012 6:22 am

To, że Tobie się nie robi, nie znaczy, że innym. Byłam na forum po którym krążył trojan, admin szedł w zaparcie, że to nie możliwe i to śmieszne. Po jakimś czasie przyznał się do błędu i okazało się, że to jakiś skrypt w kodzie był. Może niech inni się wypowiedzą.
Jeżeli oni nie mają błędu to..niech ktoś chociaż dobrą radą poratuje jak się od tego uwolnić..


EDIT:Zależy też kto jakiej przeglądarki używa..
Powrót do góry Go down
Alcesta
Już coś wie
Alcesta


Nick w grze : Alcesta
Liczba postów : 179
Dołączył : 02/08/2012

ZM - problem techniczny, coś się przypałętało. Do Administracji. Empty
PisanieTemat: Re: ZM - problem techniczny, coś się przypałętało. Do Administracji.   ZM - problem techniczny, coś się przypałętało. Do Administracji. I_icon_minipostWto Lis 27, 2012 6:27 am

Mnie się wczoraj przytrafiło to samo. Przeglądam forum, a tu mi wyskakują jakieś 3 karty. Próbowałam je zamykać, ale one za każdym ruchem kursora się mnożyły niemiłosiernie. W końcu udało mi się je wszystkie pouciszać, ale to dopiero jak wyszłam z forum...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1715275
Uśmieszek
ZAGRODZIANIN
Uśmieszek


Nick w grze : Uśmieszek06
Liczba postów : 1132
Dołączył : 09/12/2011

ZM - problem techniczny, coś się przypałętało. Do Administracji. Empty
PisanieTemat: Re: ZM - problem techniczny, coś się przypałętało. Do Administracji.   ZM - problem techniczny, coś się przypałętało. Do Administracji. I_icon_minipostWto Lis 27, 2012 6:37 am

Mnie też wczoraj atakowało. Nigdy nie miałam tylu kart pootwieranych. Tyle,że nie było ostrzeżenia - strona ściągała się i zachęcała do "zgarnięcia iPada".
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=295856
Go??
Gość
Anonymous



ZM - problem techniczny, coś się przypałętało. Do Administracji. Empty
PisanieTemat: Re: ZM - problem techniczny, coś się przypałętało. Do Administracji.   ZM - problem techniczny, coś się przypałętało. Do Administracji. I_icon_minipostWto Lis 27, 2012 6:40 am

Uśmieszek napisał:
Mnie też wczoraj atakowało. Nigdy nie miałam tylu kart pootwieranych. Tyle,że nie było ostrzeżenia - strona ściągała się i zachęcała do "zgarnięcia iPada".
Też to miałem.
Powrót do góry Go down
Lubelak
Administrator
Lubelak


Liczba postów : 2810
Dołączył : 18/01/2011

ZM - problem techniczny, coś się przypałętało. Do Administracji. Empty
PisanieTemat: Re: ZM - problem techniczny, coś się przypałętało. Do Administracji.   ZM - problem techniczny, coś się przypałętało. Do Administracji. I_icon_minipostWto Lis 27, 2012 6:44 am

ApplePie, możez zapytać tamtego Admina jak sobie poradził i co to było?
Przeglądam Panel Administracyjny we wszystkie strony i nie widzę nic niepokojącego.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=494332
Gość
Gość
Anonymous



ZM - problem techniczny, coś się przypałętało. Do Administracji. Empty
PisanieTemat: Re: ZM - problem techniczny, coś się przypałętało. Do Administracji.   ZM - problem techniczny, coś się przypałętało. Do Administracji. I_icon_minipostWto Lis 27, 2012 6:44 am

Lubelak napisał:
ApplePie, możez zapytać tamtego Admina jak sobie poradził i co to było?
Przeglądam Panel Administracyjny we wszystkie strony i nie widzę nic niepokojącego.

Niestety forum dawno sfiksowało, nie mam z nim kontaktu.
Powrót do góry Go down
koziorożec
Przyjaciel Zagrody
koziorożec


Nick w grze : koziorożec
Liczba postów : 1626
Dołączył : 28/02/2012

ZM - problem techniczny, coś się przypałętało. Do Administracji. Empty
PisanieTemat: Re: ZM - problem techniczny, coś się przypałętało. Do Administracji.   ZM - problem techniczny, coś się przypałętało. Do Administracji. I_icon_minipostWto Lis 27, 2012 6:45 am

Kamil2010 napisał:
Uśmieszek napisał:
Mnie też wczoraj atakowało. Nigdy nie miałam tylu kart pootwieranych. Tyle,że nie było ostrzeżenia - strona ściągała się i zachęcała do "zgarnięcia iPada".
Też to miałem.
I ja.
Zamykałam całą przeglądarkę internetową i otwierałam od nowa. W końcu się uciszyło - do czasu
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1778120
Gość
Gość
Anonymous



ZM - problem techniczny, coś się przypałętało. Do Administracji. Empty
PisanieTemat: Re: ZM - problem techniczny, coś się przypałętało. Do Administracji.   ZM - problem techniczny, coś się przypałętało. Do Administracji. I_icon_minipostWto Lis 27, 2012 6:47 am

Najgorsze jest to, że wyskakuje nagle..potem cichnie, nic, nic,nic..a potem znowu. No masakra jakaś.
Skanowałam komputer-nic.
Avast nie wykrył.
Przeinstalowałam na ESET'a i jak na razie też nic.
Powrót do góry Go down
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

ZM - problem techniczny, coś się przypałętało. Do Administracji. Empty
PisanieTemat: Re: ZM - problem techniczny, coś się przypałętało. Do Administracji.   ZM - problem techniczny, coś się przypałętało. Do Administracji. I_icon_minipostWto Lis 27, 2012 6:53 am

Nieciekawa sprawa oO
Cieszę się, że mój Chrome nie świruje, chociaż wolę nie krakać. Laughing
A może ktoś coś kombinował w kodach strony ostatnio?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
Gość
Gość
Anonymous



ZM - problem techniczny, coś się przypałętało. Do Administracji. Empty
PisanieTemat: Re: ZM - problem techniczny, coś się przypałętało. Do Administracji.   ZM - problem techniczny, coś się przypałętało. Do Administracji. I_icon_minipostWto Lis 27, 2012 6:56 am

Ja powiem tak, z tego co wiem, takie wianki robią się wyłącznie na firefoxie, na chromie nie miałam problemów. Więc raczej obstawiam problem w przeglądarce firefox niż forum.
Na chwilę obecną zainstalowałam sobie Adblock i...no nic mi nie wychodzi. Zobaczymy czy będzie skuteczne.
Powrót do góry Go down
-Eruina-
Przyjaciel Zagrody
-Eruina-


Nick w grze : -Eruina-
Liczba postów : 1632
Dołączył : 06/06/2012

ZM - problem techniczny, coś się przypałętało. Do Administracji. Empty
PisanieTemat: Re: ZM - problem techniczny, coś się przypałętało. Do Administracji.   ZM - problem techniczny, coś się przypałętało. Do Administracji. I_icon_minipostWto Lis 27, 2012 7:12 am

Kamil2010 napisał:
Uśmieszek napisał:
Mnie też wczoraj atakowało. Nigdy nie miałam tylu kart pootwieranych. Tyle,że nie było ostrzeżenia - strona ściągała się i zachęcała do "zgarnięcia iPada".
Też to miałem.
I ja. Nie mogłam kliknąć pogawędek o grze, bo otwierały się dwie karty - w każdej 'Gratulacje! Zgarnąłeś iPoda!'


Ostatnio zmieniony przez -Eruina- dnia Wto Lis 27, 2012 7:17 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1893377
EREIS
Przyjaciel Zagrody
EREIS


Nick w grze : EREIS
Liczba postów : 1094
Dołączył : 19/02/2012

ZM - problem techniczny, coś się przypałętało. Do Administracji. Empty
PisanieTemat: Re: ZM - problem techniczny, coś się przypałętało. Do Administracji.   ZM - problem techniczny, coś się przypałętało. Do Administracji. I_icon_minipostWto Lis 27, 2012 7:13 am

Ja biegam na lisie i na chromie i ani pół okna czy jakiegoś problemu jako antyvir mam ESET NOD32 i do tego mam ADP plus NoScripts. Z tego co widzę u Malto w komunikacie to problem jest z popupem to jego antyvir stara się zablokować
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=722213
Gość
Gość
Anonymous



ZM - problem techniczny, coś się przypałętało. Do Administracji. Empty
PisanieTemat: Re: ZM - problem techniczny, coś się przypałętało. Do Administracji.   ZM - problem techniczny, coś się przypałętało. Do Administracji. I_icon_minipostWto Lis 27, 2012 7:15 am

Nie chcę krakać ale..polecam wszystkim zainstalować sobie Adblock'a na lisa i można śmigać. Nic nie wyskakuje mi na chwilę obecną.
Powrót do góry Go down
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

ZM - problem techniczny, coś się przypałętało. Do Administracji. Empty
PisanieTemat: Re: ZM - problem techniczny, coś się przypałętało. Do Administracji.   ZM - problem techniczny, coś się przypałętało. Do Administracji. I_icon_minipostWto Lis 27, 2012 8:03 am

Mi na chromie tak blokowało kiedyśtam, AVG... Teraz nic, reklam ani ostrzeżeń.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
CzekoBoom
VIP
CzekoBoom


Liczba postów : 1195
Dołączył : 16/03/2011

ZM - problem techniczny, coś się przypałętało. Do Administracji. Empty
PisanieTemat: Re: ZM - problem techniczny, coś się przypałętało. Do Administracji.   ZM - problem techniczny, coś się przypałętało. Do Administracji. I_icon_minipostWto Lis 27, 2012 10:09 am

Póki co ja nie mam tego problemu.. Może spróbować wejść z innej przeglądarki?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1714772
Sheila86
Przyjaciel Zagrody
Sheila86


Nick w grze : Sheila86
Liczba postów : 658
Dołączył : 03/07/2011

ZM - problem techniczny, coś się przypałętało. Do Administracji. Empty
PisanieTemat: Re: ZM - problem techniczny, coś się przypałętało. Do Administracji.   ZM - problem techniczny, coś się przypałętało. Do Administracji. I_icon_minipostWto Lis 27, 2012 11:14 am

ApplePie napisał:
Ja powiem tak, z tego co wiem, takie wianki robią się wyłącznie na firefoxie, na chromie nie miałam problemów. Więc raczej obstawiam problem w przeglądarce firefox niż forum.
Na chwilę obecną zainstalowałam sobie Adblock i...no nic mi nie wychodzi. Zobaczymy czy będzie skuteczne.

Zgadzam się z ApplePie. U mnie również na firefox pojawił się ten problem i również wyeliminowałam go bez problemu Adblockiem.

Link do adblocka: https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/adblock-plus/

Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1084664
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

ZM - problem techniczny, coś się przypałętało. Do Administracji. Empty
PisanieTemat: Re: ZM - problem techniczny, coś się przypałętało. Do Administracji.   ZM - problem techniczny, coś się przypałętało. Do Administracji. I_icon_minipostWto Lis 27, 2012 11:18 am

Od razu mówię że dopiero od Uśmieszka się dowiedziałam że forum nawala. Na Chromie zero jakiejkolwiek niepożądanej aktywności
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
Karolina211
ZAGRODZIANIN
Karolina211


Nick w grze : Talunalu
Liczba postów : 1018
Dołączył : 28/02/2012

ZM - problem techniczny, coś się przypałętało. Do Administracji. Empty
PisanieTemat: Re: ZM - problem techniczny, coś się przypałętało. Do Administracji.   ZM - problem techniczny, coś się przypałętało. Do Administracji. I_icon_minipostWto Lis 27, 2012 11:28 am

Miałam to, ale tylko wtedy, kiedy chciałam przesuwać zawartość forum za pomocą suwaka... kiedy działałam kółkiem od myszy czy klawiaturą - nie działo się nic. Wyskakiwało mi to o iPadzie chyba... nie wiem, nie zwracałam uwagi - za każdym razem od razu zamykałam karty...

Korzystam z Firefoxa.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=28316
Szarusia16
Przyjaciel Zagrody
Szarusia16


Liczba postów : 745
Dołączył : 20/04/2011

ZM - problem techniczny, coś się przypałętało. Do Administracji. Empty
PisanieTemat: Re: ZM - problem techniczny, coś się przypałętało. Do Administracji.   ZM - problem techniczny, coś się przypałętało. Do Administracji. I_icon_minipostWto Lis 27, 2012 11:59 am

Oj, też niestety mam z tym problem. Nie mogę też przeglądać innych stron, gdy mam włączoną zagrodę, bo na nich też nic się nie da wcisnąć. Nie wiem czemu tak tylko na firefoxie jest :C
Powrót do góry Go down
ZetkaEmka
ZAGRODZIANIN
ZetkaEmka


Nick w grze : ZetkaEmka
Liczba postów : 2034
Dołączył : 06/08/2011

ZM - problem techniczny, coś się przypałętało. Do Administracji. Empty
PisanieTemat: Re: ZM - problem techniczny, coś się przypałętało. Do Administracji.   ZM - problem techniczny, coś się przypałętało. Do Administracji. I_icon_minipostWto Lis 27, 2012 1:40 pm

Ja korzystam z Firefoxa, ale na Linuxie i nie miałam żadnych problemów, oprócz tego, że mozilla się co jakiś czas (10 - 20 minut) po prostu wywala.
Powrót do góry Go down
SandCastle
Już coś wie
SandCastle


Nick w grze : SandCastle
Liczba postów : 180
Dołączył : 26/10/2012

ZM - problem techniczny, coś się przypałętało. Do Administracji. Empty
PisanieTemat: Re: ZM - problem techniczny, coś się przypałętało. Do Administracji.   ZM - problem techniczny, coś się przypałętało. Do Administracji. I_icon_minipostWto Lis 27, 2012 2:00 pm

ZetkaEmka napisał:
Ja korzystam z Firefoxa, ale na Linuxie i nie miałam żadnych problemów, oprócz tego, że mozilla się co jakiś czas (10 - 20 minut) po prostu wywala.
Też używam FireFox na Linuks i na Vista, ale na Widowsie mi nic takiego nie wyskakuje. Może do czasu ... Shocked
Powrót do góry Go down
Asek33k
Już coś wie
Asek33k


Liczba postów : 134
Dołączył : 10/06/2012

ZM - problem techniczny, coś się przypałętało. Do Administracji. Empty
PisanieTemat: Re: ZM - problem techniczny, coś się przypałętało. Do Administracji.   ZM - problem techniczny, coś się przypałętało. Do Administracji. I_icon_minipostWto Lis 27, 2012 4:08 pm

Ja używam lisa, do tej pory bez AdBlocka, i faktycznie wyskakiwały reklamy o ipodzie, zawsze, gdy uzywałam suwaka. Ale nie tylko na forum - wszędzie.
Z adblockiem nie ma tego problemu.
Powrót do góry Go down
http://psijaciele.fora.pl
Kikyo22
Przyjaciel Zagrody
Kikyo22


Nick w grze : Kikyo22
Liczba postów : 1083
Dołączył : 15/01/2012

ZM - problem techniczny, coś się przypałętało. Do Administracji. Empty
PisanieTemat: Re: ZM - problem techniczny, coś się przypałętało. Do Administracji.   ZM - problem techniczny, coś się przypałętało. Do Administracji. I_icon_minipostWto Lis 27, 2012 4:27 pm

Ja nie mam takiego problemu. Używam Firefoxa i jest ok Wink
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



ZM - problem techniczny, coś się przypałętało. Do Administracji. Empty
PisanieTemat: Re: ZM - problem techniczny, coś się przypałętało. Do Administracji.   ZM - problem techniczny, coś się przypałętało. Do Administracji. I_icon_minipostWto Lis 27, 2012 4:37 pm

I jak już wspominałam wcześniej lis+Adblock i niebo jest : D
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



ZM - problem techniczny, coś się przypałętało. Do Administracji. Empty
PisanieTemat: Re: ZM - problem techniczny, coś się przypałętało. Do Administracji.   ZM - problem techniczny, coś się przypałętało. Do Administracji. I_icon_minipostSro Lis 28, 2012 7:01 am

Kamil2010 napisał:
Uśmieszek napisał:
Mnie też wczoraj atakowało. Nigdy nie miałam tylu kart pootwieranych. Tyle,że nie było ostrzeżenia - strona ściągała się i zachęcała do "zgarnięcia iPada".
Też to miałem.
I ja.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





ZM - problem techniczny, coś się przypałętało. Do Administracji. Empty
PisanieTemat: Re: ZM - problem techniczny, coś się przypałętało. Do Administracji.   ZM - problem techniczny, coś się przypałętało. Do Administracji. I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
ZM - problem techniczny, coś się przypałętało. Do Administracji.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Pytania do administracji
» Konkurs „techniczny”
» Przegląd techniczny
» Zmiany w administracji - pożegnania i powitania.
» Konurs techniczny - głosowanie

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Archiwum aktualności-
Skocz do: