Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Nowoczesne, porządne i sensowne imię dla konia.

Go down 
+10
Jetrel
EREIS
Hałka
Linea2010
koziorożec
Philipek
Arrin
mina stirit1
Sabula
Reita-chan
14 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Go??
Gość
Anonymous



Nowoczesne, porządne i sensowne imię dla konia.  Empty
PisanieTemat: Nowoczesne, porządne i sensowne imię dla konia.    Nowoczesne, porządne i sensowne imię dla konia.  I_icon_minipostNie Gru 02, 2012 6:44 am

Jak w tytule. Wink Ogier, albo wałach. Coś typu Newin, Aron, Alan. Z góry dziękuję. :>



Powrót do góry Go down
Reita-chan
Już coś wie
Reita-chan


Nick w grze : Recai
Liczba postów : 258
Dołączył : 27/01/2012

Nowoczesne, porządne i sensowne imię dla konia.  Empty
PisanieTemat: Re: Nowoczesne, porządne i sensowne imię dla konia.    Nowoczesne, porządne i sensowne imię dla konia.  I_icon_minipostNie Gru 02, 2012 6:56 am

Curt ♥---♥
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=954541
Go??
Gość
Anonymous



Nowoczesne, porządne i sensowne imię dla konia.  Empty
PisanieTemat: Re: Nowoczesne, porządne i sensowne imię dla konia.    Nowoczesne, porządne i sensowne imię dla konia.  I_icon_minipostNie Gru 02, 2012 7:51 am

Ja gdybym miała wałacha to nazwałabym go :
-Karino,
-Cezar,
-Mars,
-Ares,
-Demon
^^ Mam więcej propozycji,ale .. zapomniałam :d
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Nowoczesne, porządne i sensowne imię dla konia.  Empty
PisanieTemat: Re: Nowoczesne, porządne i sensowne imię dla konia.    Nowoczesne, porządne i sensowne imię dla konia.  I_icon_minipostNie Gru 02, 2012 8:00 am

Karino i Ares są świetne. ♥


Powrót do góry Go down
Sabula
Przyjaciel Zagrody
Sabula


Liczba postów : 1203
Dołączył : 08/08/2011

Nowoczesne, porządne i sensowne imię dla konia.  Empty
PisanieTemat: Re: Nowoczesne, porządne i sensowne imię dla konia.    Nowoczesne, porządne i sensowne imię dla konia.  I_icon_minipostNie Gru 02, 2012 8:06 am

Jankes, Jaspis, Equus, Molier, Monte Carlo
Powrót do góry Go down
mina stirit1
Przyjaciel Zagrody
mina stirit1


Nick w grze : British Dougs
Liczba postów : 526
Dołączył : 25/06/2011

Nowoczesne, porządne i sensowne imię dla konia.  Empty
PisanieTemat: Re: Nowoczesne, porządne i sensowne imię dla konia.    Nowoczesne, porządne i sensowne imię dla konia.  I_icon_minipostNie Gru 02, 2012 9:36 am

Jednak się decydujesz na kupno konia? Wink
Ja bym radzila kupić walacha, bo ogiery sa zdolne do wszytskiego.Nawet te u których się wydaje, że naprawdę są takie lagodne, a tu co? Diabel się robi z niego
Ja proponuję Niger, Coger lub Conqueror
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Nowoczesne, porządne i sensowne imię dla konia.  Empty
PisanieTemat: Re: Nowoczesne, porządne i sensowne imię dla konia.    Nowoczesne, porządne i sensowne imię dla konia.  I_icon_minipostNie Gru 02, 2012 12:00 pm

Ja to myślałam, że jak kupujesz konia, to ma już imię... Tym bardziej, że nie kupujesz źrebaka.

Ja to bym nazwała Flamaster xD
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Nowoczesne, porządne i sensowne imię dla konia.  Empty
PisanieTemat: Re: Nowoczesne, porządne i sensowne imię dla konia.    Nowoczesne, porządne i sensowne imię dla konia.  I_icon_minipostNie Gru 02, 2012 12:34 pm

Mina, jednak się decyduję.. Wink Wiem.. Ostatnio na jeździe w szkółce dostałam ogiera, który ma zdolności do ostrych popisówek, niby złagodniał, wszyscy go chcieli, a zrobił mi takie rodeo że spadłam, do tego na drążek. >D


Refuse też tak myślałam, ale patrząc na Allegro czy Tablicę.pl, niektóre konie o dziwo imion nie mają. PS. imię Flamaster byłoby dobre dla tarantowego konika, albo w łatki, nie jest wykluczone, że nie będę miała łaciatka, więc imię wezmę pod uwagę. ^^
Powrót do góry Go down
Arrin
Przyjaciel Zagrody
Arrin


Nick w grze : Arrin
Liczba postów : 517
Dołączył : 22/08/2012

Nowoczesne, porządne i sensowne imię dla konia.  Empty
PisanieTemat: Re: Nowoczesne, porządne i sensowne imię dla konia.    Nowoczesne, porządne i sensowne imię dla konia.  I_icon_minipostNie Gru 02, 2012 4:35 pm

Jak wałach to nazwij go Casanowa albo Romeo xd
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2202596
Gość
Gość
Anonymous



Nowoczesne, porządne i sensowne imię dla konia.  Empty
PisanieTemat: Re: Nowoczesne, porządne i sensowne imię dla konia.    Nowoczesne, porządne i sensowne imię dla konia.  I_icon_minipostNie Gru 02, 2012 6:25 pm

Apropo koni z allegro i tablicy tych tańszych z kilkoma zdjęciami tylko na kantarze.
Wsiądź, przetestuj, poproś aby ktoś go oprowadził. Zobacz jaki ma chód, jak wyglądają jego nogi, przebyte kontuzje/choroby. Przede wszystkim czy jest zajeżdżony(wtedy wsiadaj), jaki ma wiek(nie kupuj konia młodo zajeżdżanego..taka rada ode mnie), koniecznie podpisz umowę...zresztą takie podstawy powinnaś wiedzieć. Najlepiej wtedy pojechać z kimś doświadczonym, instruktorem czy kimś kto się zna na koniach. To tak poza tematem bo tamten zamknięty: >


A co do imienia to może..Hektor?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Nowoczesne, porządne i sensowne imię dla konia.  Empty
PisanieTemat: Re: Nowoczesne, porządne i sensowne imię dla konia.    Nowoczesne, porządne i sensowne imię dla konia.  I_icon_minipostPon Gru 03, 2012 11:33 am

Apple, zabiorę się tam z instruktorem. Wink


Zakochałam się w imieniu Hektor. <..3
Powrót do góry Go down
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

Nowoczesne, porządne i sensowne imię dla konia.  Empty
PisanieTemat: Re: Nowoczesne, porządne i sensowne imię dla konia.    Nowoczesne, porządne i sensowne imię dla konia.  I_icon_minipostPon Gru 03, 2012 11:47 am

Hmm..ja proponuję:
-Lider
-Dragon
-Johnny
-Guliver
-Pielgrzym
-Grom
-Bursztyn
-Ramzes
-Nugat
-Tarot
-Wengrand
-Piorun
-BlueJeans
-Diament
-Nurt
-Koral
-Szogun
-Tiramisu
-Apollo
-Arello
-Zefir
-Gironino
...większość imion ogierów/wałachów z mojej stajni. :>
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
Gość
Gość
Anonymous



Nowoczesne, porządne i sensowne imię dla konia.  Empty
PisanieTemat: Re: Nowoczesne, porządne i sensowne imię dla konia.    Nowoczesne, porządne i sensowne imię dla konia.  I_icon_minipostPon Gru 03, 2012 11:50 am

Malibu :3
Powrót do góry Go down
koziorożec
Przyjaciel Zagrody
koziorożec


Nick w grze : koziorożec
Liczba postów : 1626
Dołączył : 28/02/2012

Nowoczesne, porządne i sensowne imię dla konia.  Empty
PisanieTemat: Re: Nowoczesne, porządne i sensowne imię dla konia.    Nowoczesne, porządne i sensowne imię dla konia.  I_icon_minipostPon Gru 03, 2012 12:07 pm

Ja tam proponuję:
Deiser
Mores
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1778120
Linea2010
ZAGRODZIANIN
Linea2010


Nick w grze : Linea2010
Liczba postów : 745
Dołączył : 31/10/2011

Nowoczesne, porządne i sensowne imię dla konia.  Empty
PisanieTemat: Re: Nowoczesne, porządne i sensowne imię dla konia.    Nowoczesne, porządne i sensowne imię dla konia.  I_icon_minipostPon Gru 03, 2012 12:31 pm

Ja proponuję:
Kamir
Geralt (kurde, za dużo Wiedźmina D:)
Rincewind (i Świata Dysku)
Gordon (i Half-Life'a też xDDD)
Karmazyn
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=358567
Gość
Gość
Anonymous



Nowoczesne, porządne i sensowne imię dla konia.  Empty
PisanieTemat: Re: Nowoczesne, porządne i sensowne imię dla konia.    Nowoczesne, porządne i sensowne imię dla konia.  I_icon_minipostPon Gru 03, 2012 12:33 pm

AwwPysia napisał:
Apple, zabiorę się tam z instruktorem. Wink


Zakochałam się w imieniu Hektor. <..3

No to dobrze, że z instruktorem. Wyśmienicie. Na pewno Ci doradzi i pomoże.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Nowoczesne, porządne i sensowne imię dla konia.  Empty
PisanieTemat: Re: Nowoczesne, porządne i sensowne imię dla konia.    Nowoczesne, porządne i sensowne imię dla konia.  I_icon_minipostPon Gru 03, 2012 12:59 pm

ja pamiętam u mnie w starej stajni były dwa kuce srokate, ta sama maść - Sprite i Fanta (tu jako propozycję daję to pierwsze)... z koni, które jeszcze znałam, a były tej mjęskiej płci - Wicher, Żwirek, Muchomorek, Wiking, Pirat, Mentos (kochałam go, wielki, czarny karus z miękkim galopem <3) + Batman. ;D
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Nowoczesne, porządne i sensowne imię dla konia.  Empty
PisanieTemat: Re: Nowoczesne, porządne i sensowne imię dla konia.    Nowoczesne, porządne i sensowne imię dla konia.  I_icon_minipostWto Gru 04, 2012 11:17 am

Chyba zamknę wątek, bo nie mogę się zdecydować które imię. >D Hektor, Malibu, Lider, Batman, Kamir, Karino.. są najlepsze.. I teraz jak tu zdecydować? :<
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Nowoczesne, porządne i sensowne imię dla konia.  Empty
PisanieTemat: Re: Nowoczesne, porządne i sensowne imię dla konia.    Nowoczesne, porządne i sensowne imię dla konia.  I_icon_minipostWto Gru 04, 2012 11:24 am

Hektor i Malibu *u*
Powrót do góry Go down
Linea2010
ZAGRODZIANIN
Linea2010


Nick w grze : Linea2010
Liczba postów : 745
Dołączył : 31/10/2011

Nowoczesne, porządne i sensowne imię dla konia.  Empty
PisanieTemat: Re: Nowoczesne, porządne i sensowne imię dla konia.    Nowoczesne, porządne i sensowne imię dla konia.  I_icon_minipostWto Gru 04, 2012 12:10 pm

Zrób ankietę Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=358567
Hałka
Przyjaciel Zagrody
Hałka


Liczba postów : 188
Dołączył : 05/08/2012

Nowoczesne, porządne i sensowne imię dla konia.  Empty
PisanieTemat: Re: Nowoczesne, porządne i sensowne imię dla konia.    Nowoczesne, porządne i sensowne imię dla konia.  I_icon_minipostWto Gru 04, 2012 12:33 pm

Czeremosz, Piorun, Akwen, Arbor, Flynn, Karino (już wcześniej wspomniane)...
Powrót do góry Go down
http://www.chomiki.darmowefora.pl/
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

Nowoczesne, porządne i sensowne imię dla konia.  Empty
PisanieTemat: Re: Nowoczesne, porządne i sensowne imię dla konia.    Nowoczesne, porządne i sensowne imię dla konia.  I_icon_minipostWto Gru 04, 2012 1:06 pm

O, jeszcze coś - Figaro jest ładnym imieniem. Smile ( jak dla mnie )
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
Gość
Gość
Anonymous



Nowoczesne, porządne i sensowne imię dla konia.  Empty
PisanieTemat: Re: Nowoczesne, porządne i sensowne imię dla konia.    Nowoczesne, porządne i sensowne imię dla konia.  I_icon_minipostWto Gru 04, 2012 2:53 pm

myślę, że warto byłoby też dopasować imię do maści i charakteru koni Wink ja np. nie dałabym imienia Kropek, czy inny Pasiaczek, gdyby zwierzę nie było w kropki/paski XD
Powrót do góry Go down
EREIS
Przyjaciel Zagrody
EREIS


Nick w grze : EREIS
Liczba postów : 1094
Dołączył : 19/02/2012

Nowoczesne, porządne i sensowne imię dla konia.  Empty
PisanieTemat: Re: Nowoczesne, porządne i sensowne imię dla konia.    Nowoczesne, porządne i sensowne imię dla konia.  I_icon_minipostWto Gru 04, 2012 4:00 pm

ja kiedyś jeździłam na uroczym ogierze - Szikaka był niesamowicie "pokiełbaszony" i imię do niego idealnie pasowało Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=722213
koziorożec
Przyjaciel Zagrody
koziorożec


Nick w grze : koziorożec
Liczba postów : 1626
Dołączył : 28/02/2012

Nowoczesne, porządne i sensowne imię dla konia.  Empty
PisanieTemat: Re: Nowoczesne, porządne i sensowne imię dla konia.    Nowoczesne, porządne i sensowne imię dla konia.  I_icon_minipostSro Gru 05, 2012 12:39 am

Mi się jeszcze Heban podoba Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1778120
Jetrel
VIP
Jetrel


Liczba postów : 503
Dołączył : 13/01/2012

Nowoczesne, porządne i sensowne imię dla konia.  Empty
PisanieTemat: Re: Nowoczesne, porządne i sensowne imię dla konia.    Nowoczesne, porządne i sensowne imię dla konia.  I_icon_minipostSro Gru 05, 2012 6:40 am

Armand, Hidalgo, Dante, Tristan, Baron, Domator.
Powrót do góry Go down
Clue
Przyjaciel Zagrody
Clue


Nick w grze : Clue
Liczba postów : 497
Dołączył : 16/09/2011

Nowoczesne, porządne i sensowne imię dla konia.  Empty
PisanieTemat: Re: Nowoczesne, porządne i sensowne imię dla konia.    Nowoczesne, porządne i sensowne imię dla konia.  I_icon_minipostSro Gru 05, 2012 10:58 am

AwwPysia napisał:

Refuse też tak myślałam, ale patrząc na Allegro czy Tablicę.pl, niektóre konie o dziwo imion nie mają.

Mają, tylko nie wszyscy podają Wink Do każdego konia się ludzie jakoś zwracają i to jest jego imię, choćby 'Baśka', albo 'Siwy' u rolnika. A z resztą każdy koń musi mieć paszport, a w paszporcie jest pole 'nazwa konia'... Smile
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Nowoczesne, porządne i sensowne imię dla konia.  Empty
PisanieTemat: Re: Nowoczesne, porządne i sensowne imię dla konia.    Nowoczesne, porządne i sensowne imię dla konia.  I_icon_minipostSro Gru 05, 2012 11:24 am

Figaro był w Heartlandzie. Tak jak Spartan (Spartan ładnie :3)
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Nowoczesne, porządne i sensowne imię dla konia.  Empty
PisanieTemat: Re: Nowoczesne, porządne i sensowne imię dla konia.    Nowoczesne, porządne i sensowne imię dla konia.  I_icon_minipostSro Gru 05, 2012 11:27 am

koziorożec napisał:
Mi się jeszcze Heban podoba Very Happy
To by do karuska pasowało Smile
Powrót do góry Go down
KaVcia
Przyjaciel Zagrody
KaVcia


Nick w grze : KaVcia
Liczba postów : 731
Dołączył : 31/08/2011

Nowoczesne, porządne i sensowne imię dla konia.  Empty
PisanieTemat: Re: Nowoczesne, porządne i sensowne imię dla konia.    Nowoczesne, porządne i sensowne imię dla konia.  I_icon_minipostCzw Gru 06, 2012 7:02 am

Jeśli można, dorzucę jeszcze: Amadeo, Louis, Enkil.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Nowoczesne, porządne i sensowne imię dla konia.  Empty
PisanieTemat: Re: Nowoczesne, porządne i sensowne imię dla konia.    Nowoczesne, porządne i sensowne imię dla konia.  I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Nowoczesne, porządne i sensowne imię dla konia.
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Imię mojego konia
» Sensowne postulaty
» Sprzedaż konia do dokonania 91: Kup konia powyżej 25 lat z umiejętnościami równymi 0.
» szukam konia mlodego konia z wys um do gp
» jak mam na imię ?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: