Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Upomnienie na forum rozgrywki?! Pomóżcie...

Go down 
+2
Nevarra
Psota
6 posters
AutorWiadomość
Psota
Nowy
Psota


Nick w grze : Psota
Liczba postów : 11
Dołączył : 10/11/2012

Upomnienie na forum rozgrywki?! Pomóżcie... Empty
PisanieTemat: Upomnienie na forum rozgrywki?! Pomóżcie...   Upomnienie na forum rozgrywki?! Pomóżcie... I_icon_minipostPon Gru 03, 2012 2:06 am

Witam!

Zapytałam na forum rozgrywki w howrse jakie rasy mam wysyłać na jakie GP. (poszukajcie tego postu wpisując login autora Psota) I dostałam upomnienie że ma zły temat!

Czy się z tym zgadzacie? Szukałam w tych zasadach tak jak napisał moderator w zamykającej wiadomości ale nic nie znalazłam O.o
Powrót do góry Go down
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

Upomnienie na forum rozgrywki?! Pomóżcie... Empty
PisanieTemat: Re: Upomnienie na forum rozgrywki?! Pomóżcie...   Upomnienie na forum rozgrywki?! Pomóżcie... I_icon_minipostPon Gru 03, 2012 2:23 am

Cytat :
*Porady sa niedozwolone. Jeśli chcesz poznać Potencjał Genetyczny (GP), Cechy wrodzone (IBS) lub Najlepsze Liniowe Nie Obciążone Błędem Przewidywanie (BLUP) konia zanim będziesz go miał, zapytaj doświadczonego gracza poprzez wiadomość prywatną. Jako porady rozumiemy też- Jakie cechy będzie miał źrebak? Jak wiele gwiazdek zdobędzie ten koń? i inne tego typu.

Posiedź chwilę nad kartką papieru, pospisuj sobie jakie dyscypliny są potrzebne do każdych zawodów, przełącz się na katalogi i porównuj z rozkładem umiejętności różnych ras.
Albo zwyczajnie wejdź na stronę GP i sprawdzaj jakie konie wygrywają.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
ebonita
Główny Grafik
ebonita


Nick w grze : ebonita
Liczba postów : 787
Dołączył : 03/10/2012

Upomnienie na forum rozgrywki?! Pomóżcie... Empty
PisanieTemat: Re: Upomnienie na forum rozgrywki?! Pomóżcie...   Upomnienie na forum rozgrywki?! Pomóżcie... I_icon_minipostPon Gru 03, 2012 2:26 am

To chyba zrozumiałe że wysyłasz konia na takie zawody w jakich jest najlepszy?

Spamujesz forum bezsensownymi pytaniami zamiast poświęcić kilka minut na zapoznanie się z FAQ i Pomocą. Więc nie dziw się że dostajesz upomnienia.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2069159
Psota
Nowy
Psota


Nick w grze : Psota
Liczba postów : 11
Dołączył : 10/11/2012

Upomnienie na forum rozgrywki?! Pomóżcie... Empty
PisanieTemat: Re: Upomnienie na forum rozgrywki?! Pomóżcie...   Upomnienie na forum rozgrywki?! Pomóżcie... I_icon_minipostPon Gru 03, 2012 2:44 am

Czytałam zasady! Chodziło mi o to któe zawody są z jakich dyscyplin, zwłaszcza w westernie O.o

A na to nie ma nigdizxe odp... I nie pytałam czy MÓJ koń na jakie tylko ogólnie... To chyba już przesada ...
Powrót do góry Go down
ebonita
Główny Grafik
ebonita


Nick w grze : ebonita
Liczba postów : 787
Dołączył : 03/10/2012

Upomnienie na forum rozgrywki?! Pomóżcie... Empty
PisanieTemat: Re: Upomnienie na forum rozgrywki?! Pomóżcie...   Upomnienie na forum rozgrywki?! Pomóżcie... I_icon_minipostPon Gru 03, 2012 2:52 am

słuchaj
bierzesz konia, wchodzisz w zawody, i patrzysz jakich umiejętnosci wymagają jakie zawody
potem wchodzisz na konia i patrzysz jakie umiejetnosci ma najlepsze
porównujesz i masz odpowiedz

takie to skomplikowane ??
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2069159
Psota
Nowy
Psota


Nick w grze : Psota
Liczba postów : 11
Dołączył : 10/11/2012

Upomnienie na forum rozgrywki?! Pomóżcie... Empty
PisanieTemat: Re: Upomnienie na forum rozgrywki?! Pomóżcie...   Upomnienie na forum rozgrywki?! Pomóżcie... I_icon_minipostPon Gru 03, 2012 3:05 am

ebonita delikatniej, co? Ja się pytam na GP ! I czy we wszystkich 3ech musi być czy co... A po za tym zastanawiało mnie pod jaki regulamin to podchodzi bo pod pytania nie bo nie pyutałam O MOJEGO KONIA na jekie GP tylko ogóllnie.

I wydaje mi sie ze tu jest jak na howrse, też o nic nie mozna zapytrać >-<
Powrót do góry Go down
ebonita
Główny Grafik
ebonita


Nick w grze : ebonita
Liczba postów : 787
Dołączył : 03/10/2012

Upomnienie na forum rozgrywki?! Pomóżcie... Empty
PisanieTemat: Re: Upomnienie na forum rozgrywki?! Pomóżcie...   Upomnienie na forum rozgrywki?! Pomóżcie... I_icon_minipostPon Gru 03, 2012 3:52 am

po 1 zeby było grzeczniej to trzeba sobie zasłużyć (twoje posty na forum howrse są zatytułowane mniej grzecznie niż ja do ciebie piszę - myślisz ze dlaczego zostały ocenzurowane?)

po 2 odpowiedz ci napisałam. a że ty nie rozumiesz to juz nic nie poradzę.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2069159
Psota
Nowy
Psota


Nick w grze : Psota
Liczba postów : 11
Dołączył : 10/11/2012

Upomnienie na forum rozgrywki?! Pomóżcie... Empty
PisanieTemat: Re: Upomnienie na forum rozgrywki?! Pomóżcie...   Upomnienie na forum rozgrywki?! Pomóżcie... I_icon_minipostPon Gru 03, 2012 4:38 am

Czemu są niegrzeczne? Ja się nie zrwacam do graczy źle tylko tak aby zwrócili uwagę O.o )

Rozumiem co do mnie piszesz ale nie takiej odpowiedzi oczekiwałam... Uważam że nie jest to złe jak piszę a ty mnie wyraźnie krytykujesz... Surprised
Powrót do góry Go down
Psota
Nowy
Psota


Nick w grze : Psota
Liczba postów : 11
Dołączył : 10/11/2012

Upomnienie na forum rozgrywki?! Pomóżcie... Empty
PisanieTemat: Re: Upomnienie na forum rozgrywki?! Pomóżcie...   Upomnienie na forum rozgrywki?! Pomóżcie... I_icon_minipostPon Gru 03, 2012 4:41 am

ebonita inaczej mówiąc w howrse źle odnoszę się co do tego co się stało. Nie do graczy że mi nie pomagają czy cos tylko żeby zobaczyli ze coś jest nie tak w grze i mnie to zdenerwowało... Sad
Powrót do góry Go down
Lubelak
Administrator
Lubelak


Liczba postów : 2810
Dołączył : 18/01/2011

Upomnienie na forum rozgrywki?! Pomóżcie... Empty
PisanieTemat: Re: Upomnienie na forum rozgrywki?! Pomóżcie...   Upomnienie na forum rozgrywki?! Pomóżcie... I_icon_minipostPon Gru 03, 2012 5:16 am

"to jest ankieta, pytanie nie o techniczne aspekty gry, tylko o to która rasa w czym jest lepsza."
"najlepszym rozwiązaniem w tej sytuacji jest zwrócić się z zapytaniem na kontakt do administracji czy to upomnienie było konieczne. Oczywiście grzecznie, i argumentując, że nie miało się nic złego na myśli"


Taką odpowiedź uzyskałem od bardzo doświadczonej osoby na Twoje pytanie.
Pozdrawiam.
(nie kłócić mnie się proszę, i grzecznie rozmawiamy)
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=494332
Psota
Nowy
Psota


Nick w grze : Psota
Liczba postów : 11
Dołączył : 10/11/2012

Upomnienie na forum rozgrywki?! Pomóżcie... Empty
PisanieTemat: Re: Upomnienie na forum rozgrywki?! Pomóżcie...   Upomnienie na forum rozgrywki?! Pomóżcie... I_icon_minipostPon Gru 03, 2012 5:24 am

ok, dziękuję bardzo Smile
Powrót do góry Go down
Nicka01
Nowy
Nicka01


Nick w grze : Nicka01
Liczba postów : 24
Dołączył : 03/12/2012

Upomnienie na forum rozgrywki?! Pomóżcie... Empty
PisanieTemat: Re: Upomnienie na forum rozgrywki?! Pomóżcie...   Upomnienie na forum rozgrywki?! Pomóżcie... I_icon_minipostSro Gru 05, 2012 11:36 am

To jest howrse, po prostu caaałe howrse...
Powrót do góry Go down
Melonova
Nowy
Melonova


Nick w grze : Elless
Liczba postów : 35
Dołączył : 09/12/2012

Upomnienie na forum rozgrywki?! Pomóżcie... Empty
PisanieTemat: Re: Upomnienie na forum rozgrywki?! Pomóżcie...   Upomnienie na forum rozgrywki?! Pomóżcie... I_icon_minipostNie Gru 09, 2012 8:07 am

Raczej takich pytań się nie zadaje , ale sama do końca nwm xd
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Upomnienie na forum rozgrywki?! Pomóżcie... Empty
PisanieTemat: Re: Upomnienie na forum rozgrywki?! Pomóżcie...   Upomnienie na forum rozgrywki?! Pomóżcie... I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Upomnienie na forum rozgrywki?! Pomóżcie...
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Korzaystanie z Rozgrywki
» Upomnienie
» HELP!- pomóżcie! :)
» prosze pomozcie mi ;)
» Pomóżcie jaszczurkom

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: POMOC :: FAQ :: Pytania związane z Howrse :: Archiwum-
Skocz do: