Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Nasze stare baje ;D

Go down 
+14
Presence
Cassidifikation
Star-x3
Kemishi
MrsBasia12
Arrin
Marsh
amorkowa
Malto
Lubelak
hanka1998
koziorożec
Manroe
Hurricane
18 posters
AutorWiadomość
Hurricane
Nowy
Hurricane


Nick w grze : Evelyn
Liczba postów : 44
Dołączył : 22/11/2012

Nasze stare baje ;D Empty
PisanieTemat: Nasze stare baje ;D   Nasze stare baje ;D I_icon_minipostNie Gru 23, 2012 8:43 am

Może starsi gracze pamiętają te czasy, kiedy nie było tych Disney Channelów itd..
A przecież było to całkiem niedawno.
Pamiętacie takie bajki jak Kapitan Tsubasa czy Czarodziejka z Księżyca? To były bajki a nie te Monster High albo Hannah Montana Nasze stare baje ;D 2153337378.

Podzielmy się wspomnieniami Very Happy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Nasze stare baje ;D Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare baje ;D   Nasze stare baje ;D I_icon_minipostNie Gru 23, 2012 9:20 am

Kapitan Tsubasa<3
Sailor Moon<3
Motomyszy z Marsa<3
Wojownicze żółwie ninja<3
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Nasze stare baje ;D Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare baje ;D   Nasze stare baje ;D I_icon_minipostNie Gru 23, 2012 10:22 am

Pokemony,Rumcajs,Jedyneczka,Krecik,Żwirek i Muchomorek.Tylko tyle na razie pamiętam Very Happy
Powrót do góry Go down
Manroe
Przyjaciel Zagrody
Manroe


Liczba postów : 586
Dołączył : 08/04/2012

Nasze stare baje ;D Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare baje ;D   Nasze stare baje ;D I_icon_minipostNie Gru 23, 2012 10:24 am

A ktoś pamięta "Bolka i Lolka" ? Albo "Piotrusia Pana" ? To były bajki! XD
Powrót do góry Go down
koziorożec
Przyjaciel Zagrody
koziorożec


Nick w grze : koziorożec
Liczba postów : 1626
Dołączył : 28/02/2012

Nasze stare baje ;D Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare baje ;D   Nasze stare baje ;D I_icon_minipostNie Gru 23, 2012 10:34 am

Dobra, a kto pamięta ,,Tabalugę"?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1778120
Gość
Gość
Anonymous



Nasze stare baje ;D Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare baje ;D   Nasze stare baje ;D I_icon_minipostNie Gru 23, 2012 10:53 am

Pokemony, Żwirek i Muchomorek, Rumcajs, Gumisie, Smerfy, Krecik, Bolek i Lolek, Tabaluga, Zaczarowany ołówek, Przygody Misia Coralgola, *u*
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Nasze stare baje ;D Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare baje ;D   Nasze stare baje ;D I_icon_minipostNie Gru 23, 2012 12:58 pm

Miś Uszatek, tabaluga, krecik, gumisie - to były czasy ! xD
Powrót do góry Go down
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

Nasze stare baje ;D Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare baje ;D   Nasze stare baje ;D I_icon_minipostNie Gru 23, 2012 1:12 pm

Stare bajki były cudowne Smile Pamiętam, kiedy z małym jeszcze bratem siedziałam całymi dniami przed Uszatkiem i innymi bajkami, aż nie chciało się odchodzić Smile Ja tam osobiście wychowywałam się na takich, miałam chyba kilkanaście kaset VHS (!) ze starymi bajkami Disneya oraz polskimi, potem doszła moja przedszkolna miłość- Pokemony I generacji Very Happy
Teraz jak włączę telewizję, to aż szkoda gadać. Albo się zabijają, albo śpiewają pop, albo coś tam jeszcze.. I dziwią się, że nastolatki są jakie są :/
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
Lubelak
Administrator
Lubelak


Liczba postów : 2811
Dołączył : 18/01/2011

Nasze stare baje ;D Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare baje ;D   Nasze stare baje ;D I_icon_minipostNie Gru 23, 2012 1:52 pm

Pszczółka Maja Wink KLIK
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=494332
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Nasze stare baje ;D Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare baje ;D   Nasze stare baje ;D I_icon_minipostNie Gru 23, 2012 2:05 pm

Tsubasa i Czarodziejka to późne dzieje, ja pamiętam chociażby to, co poniżej - kto przebije? Very Happy



O Reksiu, Dżekim i Nuce czy Baltazarze Gąbce już nie wspominam Very Happy

O, albo to... do dziś zachodzę w głowę, co dziewuszka śpiewa w pierwszym wersie. "Przybyła z Indii ..... brzeg, Sara, mała księżniczka" - ale co pomiędzy? Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
Gość
Gość
Anonymous



Nasze stare baje ;D Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare baje ;D   Nasze stare baje ;D I_icon_minipostPon Gru 24, 2012 4:20 am

I Nasze stare baje ;D 3894492112 Smerfy! Smil2
'Hej dzieci jeśli chcecie zobaczyć smefów las, przed ekran dziś zapraszam was!'
Powrót do góry Go down
Hurricane
Nowy
Hurricane


Nick w grze : Evelyn
Liczba postów : 44
Dołączył : 22/11/2012

Nasze stare baje ;D Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare baje ;D   Nasze stare baje ;D I_icon_minipostPon Gru 24, 2012 7:17 am

Zacnej Hurricane nikt nie przebije! cheers

Tygrysia Maska, Yataman, Gigi La Trotolla, Tamta wersja Tajemniczego Ogrodu, Mała Księżniczka ( propozycja Malto ;> ) Zaczarowane Zwierciadełko ( czy coś w tym stylu ) Mała Czarodziejka, jeszcze coś pamiętam.. kurczę.. Mad
Powrót do góry Go down
amorkowa
ZAGRODZIANIN
amorkowa


Nick w grze : amorkowa
Liczba postów : 2307
Dołączył : 02/04/2011

Nasze stare baje ;D Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare baje ;D   Nasze stare baje ;D I_icon_minipostPon Gru 24, 2012 7:47 am

Król Lew - jedna z najpiękniejszych bajek dzieciństwa. Chyba każdy zna i pamięta. Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2562520
Gość
Gość
Anonymous



Nasze stare baje ;D Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare baje ;D   Nasze stare baje ;D I_icon_minipostPon Gru 24, 2012 8:17 am

Tabaluga, Gumisie, Smerfy - ulubione <33
Powrót do góry Go down
Marsh
Już coś wie
Marsh


Nick w grze : Flip Flap, ale nie wchodzę...
Liczba postów : 190
Dołączył : 07/05/2012

Nasze stare baje ;D Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare baje ;D   Nasze stare baje ;D I_icon_minipostPon Gru 24, 2012 11:47 am

Tabaluga, Gumisie, Smerfy, Bolek i Lolek... Takie fajowe bajki, a nie to co teraz Mad
Powrót do góry Go down
Arrin
Przyjaciel Zagrody
Arrin


Nick w grze : Arrin
Liczba postów : 517
Dołączył : 22/08/2012

Nasze stare baje ;D Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare baje ;D   Nasze stare baje ;D I_icon_minipostPon Gru 24, 2012 2:23 pm

Marsh napisał:
Tabaluga, Gumisie, Smerfy, Bolek i Lolek... Takie fajowe bajki, a nie to co teraz Mad

jJeszcze Reksio i przygody kota Filemona. ;]

Z ulubionych gumisie i smerfy. I to były stare dobre bajki, a teraz mamy coś blizej niewiadomo co z masą przemocy.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2202596
MrsBasia12
Nowy
MrsBasia12


Nick w grze : ..
Liczba postów : 17
Dołączył : 17/12/2012

Nasze stare baje ;D Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare baje ;D   Nasze stare baje ;D I_icon_minipostWto Gru 25, 2012 2:08 am

Gumisie, Smerfy, Reksio, Zaczarowany Ołówek. : ) Krecika ubóstwiam do dziś. ♥ A potem Kopciuszek, Piotruś Pan itp.


Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Nasze stare baje ;D Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare baje ;D   Nasze stare baje ;D I_icon_minipostWto Gru 25, 2012 5:40 am

Teletubisie <3 Ale jedno nie daje mi spokoju. Dlaczego Tinky Winky nosił torebkę? O.o
Nasze stare baje ;D Czy_teletubisie_s_4392a_1347858
Powrót do góry Go down
Kemishi
Przyjaciel Zagrody
Kemishi


Nick w grze : Koteczka77
Liczba postów : 1026
Dołączył : 18/01/2012

Nasze stare baje ;D Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare baje ;D   Nasze stare baje ;D I_icon_minipostWto Gru 25, 2012 11:14 am

Mój Mały Kucyk, ale nie to, co teraz. G1 rządzi! Nasze stare baje ;D 4074547142

Smerfy, Jedyneczka, Budzik, Babcia Róża i Gryzelka, Tabaluga, Niedźwiedź w Dużym, Niebieskim Domu, Szczenięce Lata Clifforda, a w najwcześniejszych latach TVNMeteo o 6:00 Laughing
Najbardziej tęsknię do kucyków ;*** Pamiętam, że wtedy uważałam je za ,,podróbkę", o tym, że to oryginał w starej wersji dowiedziałam się zgoła pół roku temu.. Smile
Ach, a z filmów to Gdzie jest Nemo i 101 Dalmatyńczyków I love you
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=802407
Star-x3
ZAGRODZIANIN
Star-x3


Nick w grze : Star-x3
Liczba postów : 2045
Dołączył : 21/03/2011

Nasze stare baje ;D Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare baje ;D   Nasze stare baje ;D I_icon_minipostSro Gru 26, 2012 1:31 pm

Tabaluga! Zawsze było mi smutno, że nie ma taty Very Happy
Smerfy i wszystkie te dobranocki ♥️ Maję mam nawet całą serię na płytach Wink Żwirek i Muchomorek, Reksio... To były bajki Smile Te dzisiejsze mnie w większości brzydzą..

A z filmów wszystkie te starocie disneya i nie tylko - Mała Syrenka, Król Lew, Księga Dżungli, Tarzan, Balto, Kubuś Puchatek!, Myszka Mickey, Aryskotraci, Odlot, Piorun, Mulan... ♥️

Przy okazji - weszłam na stronę żeby przypomnieć sobie tytuły i znalazłam coś takiego - Czarny Książę (tutaj rumak) Very Happy Wiedzieliście że to od Disneya? Very Happy
Powrót do góry Go down
http://gwiazdkax3.deviantart.com/
Cassidifikation
Już coś wie
Cassidifikation


Nick w grze : Cassidifikation
Liczba postów : 165
Dołączył : 06/10/2012

Nasze stare baje ;D Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare baje ;D   Nasze stare baje ;D I_icon_minipostSro Gru 26, 2012 2:32 pm

No więc: Tabaluga, Smerfy, Bolek i Lolek, Krecik, Rumcajs... Jak na to kochałam!

A filmy: Król Lew, Mój Brat Niedźwiedź, Odwrócona Góra, Balto...

EDIT: A Balto, Mójego brata niedźwiedźa, Króla Lwa i Krecika wielbię do dziś. cheers
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=589416
Marsh
Już coś wie
Marsh


Nick w grze : Flip Flap, ale nie wchodzę...
Liczba postów : 190
Dołączył : 07/05/2012

Nasze stare baje ;D Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare baje ;D   Nasze stare baje ;D I_icon_minipostCzw Gru 27, 2012 2:42 am

Arrin napisał:
Marsh napisał:
Tabaluga, Gumisie, Smerfy, Bolek i Lolek... Takie fajowe bajki, a nie to co teraz Mad

jJeszcze Reksio i przygody kota Filemona. ;]

Z ulubionych gumisie i smerfy. I to były stare dobre bajki, a teraz mamy coś blizej niewiadomo co z masą przemocy.

Reksio był super Very Happy
Powrót do góry Go down
Presence
Przyjaciel Zagrody
Presence


Nick w grze : Presence
Liczba postów : 1861
Dołączył : 23/07/2011

Nasze stare baje ;D Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare baje ;D   Nasze stare baje ;D I_icon_minipostCzw Gru 27, 2012 2:54 am

A mi się te stare bajki nie podobały. Przynajmniej nie wszystkie... Tabaluga, Smerfy, Gumisie - jedne z najgorszych bajek jakie oglądałam...
Ja wolałam te bajki ze starego cartoon network, Chojraka, Atomówki, Ed, Ed i Eddy itp. Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3746365
zuzu_zozol
W skromnych progach Zagrody
zuzu_zozol


Nick w grze : Bośka
Liczba postów : 326
Dołączył : 09/04/2012

Nasze stare baje ;D Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare baje ;D   Nasze stare baje ;D I_icon_minipostCzw Gru 27, 2012 3:15 am

To były fajne bajki...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=741773
Arbuzek_10
Przyjaciel Zagrody
Arbuzek_10


Nick w grze : Arbuzek_10
Liczba postów : 1241
Dołączył : 19/04/2012

Nasze stare baje ;D Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare baje ;D   Nasze stare baje ;D I_icon_minipostCzw Gru 27, 2012 4:20 am

Ed, Ed i Eddy, Smerfy, a najbardziej kochałam Ludwiczka <3 "Szafa gra! xDD"
Jeszcze była taka bajka hmm.. o! Jeszcze takie dosyć młodsze to odlotowe agentki Razz Tą bajkę też szczerze mówiąc lubiłam, i lubię ^-^
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=487074
Pati...xd
Przyjaciel Zagrody
Pati...xd


Nick w grze : Pati...xd
Liczba postów : 4498
Dołączył : 01/08/2011

Nasze stare baje ;D Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare baje ;D   Nasze stare baje ;D I_icon_minipostCzw Gru 27, 2012 5:24 am

Oj tych bajek co się naoglądałam było dużoooo. Very Happy
Smerfy, Gumisie, Pszczółka Maja, Krecik, Tom i Jerry, Reksio, Bolek i Lolek, Przygody Kota Filemona, Teletubisie, Król Lew (<3), Mustang z Dzikiej Doliny, Mój Brat Niedźwiedź, Mulan i wiele wiele innych....
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3288
Syjamska
Nowy
Syjamska


Nick w grze : Lela23580
Liczba postów : 49
Dołączył : 28/12/2012

Nasze stare baje ;D Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare baje ;D   Nasze stare baje ;D I_icon_minipostCzw Sty 03, 2013 8:32 am

Tabaluga<333
Teletubisie Very Happy
Smerfy Nasze stare baje ;D 4074547142
Ed,Edd i Eddy Very Happy
Reksio Nasze stare baje ;D 4074547142
Przygody kota Filemona.
Pokemony<333
Rumcajs Very Happy

Oj...duzo bylo tych bajek Nasze stare baje ;D 4074547142 Very Happy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Nasze stare baje ;D Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare baje ;D   Nasze stare baje ;D I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Nasze stare baje ;D
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Stare dobre gry
» Pysia stare
» Posty stare
» Stare Howrse
» Stare Howrse

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: