Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Pokrycia jednorożców

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Fretka
Raczkujący
Fretka


Nick w grze : Carmelina
Liczba postów : 90
Dołączył : 10/01/2013

Pokrycia jednorożców Empty
PisanieTemat: Pokrycia jednorożców   Pokrycia jednorożców I_icon_minipostSob Sty 12, 2013 2:46 pm

Trochę nie rozumiem tego napisu: "Aby pokryć klacz jednorożca po raz pierwszy, musisz odczekać 10 godzin od czasu jej poczęcia. Musisz również poczekać 10 godzin pomiędzy pokryciami tej samej klaczy."

może jestem mało kumata ale nie rozumiem jak jest możliwe pokrycie po zaledwie 10 godzinach od poczęcia oraz pomiędzy pokryciami tej samej klaczy jak przecież nie da się drugi raz pokryć zwierzęcia kiedy jest już w ciąży confused
ja leję, chyba tylko ja tego nie rozumiem Pokrycia jednorożców 3864879675
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2511787
Layzy
Przyjaciel Zagrody
Layzy


Nick w grze : Layzy
Liczba postów : 584
Dołączył : 20/07/2011

Pokrycia jednorożców Empty
PisanieTemat: Re: Pokrycia jednorożców   Pokrycia jednorożców I_icon_minipostSob Sty 12, 2013 2:52 pm

Jeśli klacz została pokryta o powiedzmy 10:00, i urodzi się mała rożka, to ta mała może być pokryta dopiero dziesięć godzin po swoim poczęciu, czyli w takim przypadku po 20:00.
A co do czekania między pokryciami, to podobnie jak w poprzednim. Jeśli klacz została pokryta o 10:00, to następny raz możesz ją pokryć dopiero po 20:00.

Nie wiem czy wystarczająco jasno napisałam C:
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=436950
wiki0396
W skromnych progach Zagrody
wiki0396


Nick w grze : wiki0396
Liczba postów : 334
Dołączył : 07/12/2012

Pokrycia jednorożców Empty
PisanieTemat: Re: Pokrycia jednorożców   Pokrycia jednorożców I_icon_minipostSob Sty 12, 2013 11:53 pm

też tego nie rozumiałam, dzięki
Powrót do góry Go down
Fretka
Raczkujący
Fretka


Nick w grze : Carmelina
Liczba postów : 90
Dołączył : 10/01/2013

Pokrycia jednorożców Empty
PisanieTemat: Re: Pokrycia jednorożców   Pokrycia jednorożców I_icon_minipostNie Sty 13, 2013 3:12 am

nadal nie rozumiem :/ Layzy powtórzyłaś praktycznie dokładnie ten napis, też wywnioskowałam, że klacz może zostać pokryta po 10 godzinach ale to się zupełnie nie zgadza przecież, konie mogą być pokryte po raz pierwszy dopiero po ukończeniu jakiegoś tam wieku a w przypadku jednorogów jest dokładnie tak samo, i tak samo wygląda między pokryciami, trzeba przecież odczekać aż 10 miesięcy po narodzinach żeby tą samą klacz znowu pokryć Neutral
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2511787
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

Pokrycia jednorożców Empty
PisanieTemat: Re: Pokrycia jednorożców   Pokrycia jednorożców I_icon_minipostNie Sty 13, 2013 3:21 am

Ciężko to tak wtytłumaczyć. Łatwiej na przykładzie.
Załóżmy że nie zmieniałaś godziny krycia, nadal masz 6:23 i 18:23
Rano pokryłaś klacz i od razu postarzałas do oźrebienia, narodziła się mała rożka.
Doszłas do wniosku, że jej matka już ci niepotrzebna i ją sprzedałaś, powiedzmy o 12:00.
Kupujący ma inne godziny krycia: 3:00 i 15:00
Zbliża się godzina 15:00, teoretycznie nowy właściciel mógłby ją już pokryć, ale tutaj zaczyna działać te 10 godzin od poprzednego pokrycia. Czyli 6:23+10:00=16:23. Czyli pierwsze krycie nabywcy przepada przez te obowiązkowe 10 godzin przerwy.

Taka sama sytuacja wystąpoi jeśli zdecydujesz się sprzedać młodą kalczkę - niech będzie, ze urodziła się o 7:00, to nawet jeśłi bnabywca będzie miał krycie już o 15:00, źrebicę postarzy do siągnięcia 2 lat i 6 miesięcy to znów nie będzie mogł tego zrobić, dopiero najwcześniej o 17 (a że o tej godzinie nie przypada jego godzina krycia to będzie czekał do kolejnej)

Ufff... mam nadzieję że tak bardziej jasne
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
Fretka
Raczkujący
Fretka


Nick w grze : Carmelina
Liczba postów : 90
Dołączył : 10/01/2013

Pokrycia jednorożców Empty
PisanieTemat: Re: Pokrycia jednorożców   Pokrycia jednorożców I_icon_minipostNie Sty 13, 2013 3:55 am

aaa, teraz to co innego, postarzenie tu jest pies pogrzebany Pokrycia jednorożców 3446682104
teraz rozumiem, czyli to chodzi o sytuację kiedy sobie właściciel przyspiesz zarówno ciążę jak i wiek konia punktami żeby wszystkie akcje wykonać jeszcze tego samego dnia i tutaj wyskakuje ten limit? no i trzeba było tak od razu pisać, zupełnie nie przyszło mi to do głowy.
Dzięki wielkie Nevarra Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2511787
Kirara
Uzależniony
Kirara


Nick w grze : OJT (skrót)
Liczba postów : 2239
Dołączył : 03/06/2012

Pokrycia jednorożców Empty
PisanieTemat: Re: Pokrycia jednorożców   Pokrycia jednorożców I_icon_minipostPon Gru 02, 2013 9:44 am

Myślę, że ten temat można już zamknąć.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pokrycia jednorożców Empty
PisanieTemat: Re: Pokrycia jednorożców   Pokrycia jednorożców I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Pokrycia jednorożców
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Pokrycia jednorożców
» Zmiana w wyświetlaniu czasu pokrycia jednorożców! [PL]
» Rozmnażanie jednorożców
» Problem z pokryciami jednorożców
» Szukam hodowli jednorożców

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: POMOC :: FAQ :: Pytania związane z Howrse :: Archiwum-
Skocz do: