Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Jak zainstalować czcionkę?

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Go??
Gość
Anonymous



Jak zainstalować czcionkę? Empty
PisanieTemat: Jak zainstalować czcionkę?   Jak zainstalować czcionkę? I_icon_minipostSob Lut 09, 2013 2:26 am

1. Na początek udajemy się na stronę, gdzie możliwe jest pobranie czcionki (najlepiej z dafont.com), po czym wybieramy czcionkę, jaką chcemy pobrać
Jak zainstalować czcionkę? 2dvsaqf
2. Gdy klikniemy już "Download" i czcionka się pobierze zawsze klikamy w plik, gdzie jest taki sam znaczek jak zaznaczony na obrazku.
Jak zainstalować czcionkę? 21j5dao
3. Na koniec klikamy w "zainstaluj" i gotowe! czcionka jest pobrana.
Jak zainstalować czcionkę? 24pyl43
Mam nadzieję, że poradnik się przyda. (:
Powrót do góry Go down
Asiaa.
Przyjaciel Zagrody
Asiaa.


Nick w grze : Veaphilus
Liczba postów : 1399
Dołączył : 11/12/2011

Jak zainstalować czcionkę? Empty
PisanieTemat: Re: Jak zainstalować czcionkę?   Jak zainstalować czcionkę? I_icon_minipostSob Lut 09, 2013 2:31 am

Fajny poradnik, może się przydać ale ja robię inaczej. Very Happy
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Jak zainstalować czcionkę? Empty
PisanieTemat: Re: Jak zainstalować czcionkę?   Jak zainstalować czcionkę? I_icon_minipostSob Lut 09, 2013 2:46 am

wiem, jest wiele innych sposobów, ale wybrałem ten najłatwiejszy dla osób początkujących (:
Powrót do góry Go down
-Eruina-
Przyjaciel Zagrody
-Eruina-


Nick w grze : -Eruina-
Liczba postów : 1632
Dołączył : 06/06/2012

Jak zainstalować czcionkę? Empty
PisanieTemat: Re: Jak zainstalować czcionkę?   Jak zainstalować czcionkę? I_icon_minipostWto Lut 12, 2013 5:24 am

Jesteś moim zbawcą, nigdy nie potrafiłam tego zrobić.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1893377
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

Jak zainstalować czcionkę? Empty
PisanieTemat: Re: Jak zainstalować czcionkę?   Jak zainstalować czcionkę? I_icon_minipostCzw Kwi 25, 2013 4:22 am

Mam pytanko,czy każdą czcionkę oddzielnie trzeba instalować,czy można np. sobie zaznaczyć i pobrać na raz? Bo mi się tam praktycznie wszystkie podobają Razz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

Jak zainstalować czcionkę? Empty
PisanieTemat: Re: Jak zainstalować czcionkę?   Jak zainstalować czcionkę? I_icon_minipostCzw Kwi 25, 2013 4:47 am

Z tego co wiem to nie da się zaznaczać, ale myślę, że to nie jest żadnym problemem kliknąć "Pobierz" ( nie przekierowuje Cię na inną stronę)
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
ebonita
Główny Grafik
ebonita


Nick w grze : ebonita
Liczba postów : 787
Dołączył : 03/10/2012

Jak zainstalować czcionkę? Empty
PisanieTemat: Re: Jak zainstalować czcionkę?   Jak zainstalować czcionkę? I_icon_minipostCzw Kwi 25, 2013 7:20 am

devilek - nie każdy ma windowsa viste czy windowsa 7 gdzue jest opcja "zainstaluj" ...


koszatka - jeżeli chodzi o ściąganie to np. na chomiku mozna sciagnac pakiet czcionek. ze stron sciaga sie pojedynczo, ale potem mozna je zainstalować "grupowo"
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2069159
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

Jak zainstalować czcionkę? Empty
PisanieTemat: Re: Jak zainstalować czcionkę?   Jak zainstalować czcionkę? I_icon_minipostPią Maj 10, 2013 1:06 pm

Dziękuję za rozjaśnienie Smile

Co do kwestii rozpakowywania..wie ktoś jak to działa na Windows 8?Mam GIMPa 2.8 Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
Gość
Gość
Anonymous



Jak zainstalować czcionkę? Empty
PisanieTemat: Re: Jak zainstalować czcionkę?   Jak zainstalować czcionkę? I_icon_minipostPią Maj 10, 2013 1:11 pm

Dla mnie najbardziej uniwersalnym sposobem zarówno na W7/W8/Vista/XP (No niestety nie ma 98 wyszedł z obiegu-choć chciałabym go mieć,na TR1 Gold) jest wrąbanie folderu z czcionką lub samego pliku czcionki do folderu Czcionki z Windowsa lub jak u niektórych Fonts Control Panel.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Jak zainstalować czcionkę? Empty
PisanieTemat: Re: Jak zainstalować czcionkę?   Jak zainstalować czcionkę? I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Jak zainstalować czcionkę?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Jak zainstalować czcionkę?
» Jak zmienić czcionkę?
» Jak pobrać i zainstalować brushes?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: POMOC :: Poradniki-
Skocz do: