Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Cos o Nadii :)

Go down 
+6
Vensis
Pati...xd
Star-x3
nevinowa
DusiaKoniara
amorkowa
10 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
amorkowa
ZAGRODZIANIN
amorkowa


Nick w grze : amorkowa
Liczba postów : 2307
Dołączył : 02/04/2011

Cos o Nadii :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cos o Nadii :)   Cos o Nadii :) - Page 2 I_icon_minipostSro Paź 05, 2011 1:22 pm

Nom, testy. A ty tez? Smile
ja mam w poniedzialki i czwartki na 8.55 a reszta na 8.00. I codziennie do 13.30 lekcje. W zeszlym roku mialam zawsze od 8.00 - 14.25 :/
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2562520
Vensis
Już coś wie
Vensis


Liczba postów : 158
Dołączył : 21/08/2011

Cos o Nadii :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cos o Nadii :)   Cos o Nadii :) - Page 2 I_icon_minipostCzw Paź 06, 2011 12:10 pm

Ja też, tyle że gimnazjalne Wink
Ja codziennie wstaję o 7:00, lekcje mam zazwyczaj do 2 lub 3 + różnego rodzaju zajęcia dodatkowe (zespół, lekcje gitarowe, dodatkowe nauczanie, wolontariat, zajęcia rozwijające, diament, wycieczki itp.) Wink
Powrót do góry Go down
amorkowa
ZAGRODZIANIN
amorkowa


Nick w grze : amorkowa
Liczba postów : 2307
Dołączył : 02/04/2011

Cos o Nadii :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cos o Nadii :)   Cos o Nadii :) - Page 2 I_icon_minipostPon Paź 10, 2011 12:18 am

A masz jakies klasowki w tym tygodniu? Ile?
Ja mam cztery zapowiedziane, tylko ze jestem w podstawowce moga zrobic tylko 2 tygodniowo. Dzisiaj mam sprawdzian z przyrody i nawet nie wiem, z czego. Musze sie na przerwie dopytac Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2562520
Vensis
Już coś wie
Vensis


Liczba postów : 158
Dołączył : 21/08/2011

Cos o Nadii :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cos o Nadii :)   Cos o Nadii :) - Page 2 I_icon_minipostSro Paź 12, 2011 12:43 pm

Miałam wczoraj test z historii (z Piastów, oczywiście nic nie powtórzyłam xdd), w poniedziałek sesję z matmy oraz test z polaka i dzisiaj kartkówkę z matmy (procenty, łatwizna Very Happy)
Tak to raczej nie mam, za to na następny tydzień sprawdzian z chemii ;((

O współczucia, aż cztery? Masakra ;D
Powrót do góry Go down
amorkowa
ZAGRODZIANIN
amorkowa


Nick w grze : amorkowa
Liczba postów : 2307
Dołączył : 02/04/2011

Cos o Nadii :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cos o Nadii :)   Cos o Nadii :) - Page 2 I_icon_minipostSro Paź 12, 2011 1:04 pm

No, cztery ale polowe przelozyli. Dzis napisalam sprawdzian z histy i dostalam 5-tke Wink Ale sie nie uczylam, bo mi sie nie chcialo xD
A jakie mialas wrazenia jak pierwszy raz poszlas do gimnazjum?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2562520
mustang_z_filmu
W skromnych progach Zagrody
mustang_z_filmu


Nick w grze : Aryana
Liczba postów : 345
Dołączył : 25/09/2011

Cos o Nadii :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Cześć   Cos o Nadii :) - Page 2 I_icon_minipostSro Paź 12, 2011 1:56 pm

Witaj w klubie, też chodzę do 6. Mam 2 psy, Irę (sznaucerkę miniaturkę) i Luneczkę (bernardynkę). Marzyłam jeszcze o 2 szczurkach, lub żółwiu, ale Ira by je zamęczyła :/. Stresujesz się spr. szóstoklasisty? Ja bardzo Sad

Pozdrowionka Smile
Powrót do góry Go down
amorkowa
ZAGRODZIANIN
amorkowa


Nick w grze : amorkowa
Liczba postów : 2307
Dołączył : 02/04/2011

Cos o Nadii :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cos o Nadii :)   Cos o Nadii :) - Page 2 I_icon_minipostSro Paź 12, 2011 10:54 pm

A ile latek maja twoje pieski? Smile
Stresowac - nie powiem nie, maly stres jest... To od niego i wielu innych zalezy dalsze zycie. Ale staram sie podejsc do niego na luzie Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2562520
Vensis
Już coś wie
Vensis


Liczba postów : 158
Dołączył : 21/08/2011

Cos o Nadii :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cos o Nadii :)   Cos o Nadii :) - Page 2 I_icon_minipostCzw Paź 13, 2011 7:38 am

nadia.amorek napisał:
No, cztery ale polowe przelozyli. Dzis napisalam sprawdzian z histy i dostalam 5-tke Wink Ale sie nie uczylam, bo mi sie nie chcialo xD
A jakie mialas wrazenia jak pierwszy raz poszlas do gimnazjum?

Ja miałam dzisiaj olimpiadę (o której się dowiedziałem godzinę przed xd) i dwa wuefy, więc nie byłó tak źle Wink

Ja mam gimnazjum z podstawówką, więc ludzie ci sami, a innych zmian nie zauważyłam Very Happy
Powrót do góry Go down
amorkowa
ZAGRODZIANIN
amorkowa


Nick w grze : amorkowa
Liczba postów : 2307
Dołączył : 02/04/2011

Cos o Nadii :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cos o Nadii :)   Cos o Nadii :) - Page 2 I_icon_minipostCzw Paź 13, 2011 8:13 am

I jak ci poszla ta olimpiada? Wink
Aha, myslalam, ze moze masz oddzielnie Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2562520
Vensis
Już coś wie
Vensis


Liczba postów : 158
Dołączył : 21/08/2011

Cos o Nadii :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cos o Nadii :)   Cos o Nadii :) - Page 2 I_icon_minipostCzw Paź 13, 2011 10:30 am

Nawet dobrze, ale 2 moje koleżanki mają identyczne odpowiedzi, więc prawdopodobnie nas zdyskwalifikują xdd

Mieszkam na wsi, niedaleko Wadowic - tutaj jest wszystko na kupę, że się tak wyrażę.
A ty skąd jesteś? Wink (sorry, jeśli już gdzieś mówiłaś, ale ja mam sklerozę xd)
Powrót do góry Go down
amorkowa
ZAGRODZIANIN
amorkowa


Nick w grze : amorkowa
Liczba postów : 2307
Dołączył : 02/04/2011

Cos o Nadii :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cos o Nadii :)   Cos o Nadii :) - Page 2 I_icon_minipostCzw Paź 13, 2011 10:46 am

Dokładnej miejscowości nie podam, bo jest zbyt mała Wink
Okolice Częstochowy i Katowic - tyle powiem Wink
A kryjesz czasami jednorożce? Jak ci idą ? Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2562520
Vensis
Już coś wie
Vensis


Liczba postów : 158
Dołączył : 21/08/2011

Cos o Nadii :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cos o Nadii :)   Cos o Nadii :) - Page 2 I_icon_minipostCzw Paź 13, 2011 11:24 am

Pewnie, że kryję Wink
Mam nawet własną małą hodowlę różków arabów - na razie nie mam zbyt wielu osiągnięć, ale mam 6 różków wyhodowanych przez siebie Wink
A ty?
Powrót do góry Go down
amorkowa
ZAGRODZIANIN
amorkowa


Nick w grze : amorkowa
Liczba postów : 2307
Dołączył : 02/04/2011

Cos o Nadii :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cos o Nadii :)   Cos o Nadii :) - Page 2 I_icon_minipostCzw Paź 13, 2011 11:36 am

Hm, to dobrze. A jakie mają PG? Smile
A ja mam hodowlę rogów connemara, Unicorn Del Corazón. Mamy 372 PG, farta do rogów (choć teraz podczas promocji słabo idzie). A oprócz tego hoduję inne rasy i często mi wychodzą szetlandy Wink Chciałabym też dołączyć do hodowli fryzów rożków Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2562520
Vensis
Już coś wie
Vensis


Liczba postów : 158
Dołączył : 21/08/2011

Cos o Nadii :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cos o Nadii :)   Cos o Nadii :) - Page 2 I_icon_minipostCzw Paź 13, 2011 12:47 pm

Aktualnie najlepsza klacz ma 435.17 i 2*

A właśnie podczas promocji by się najbardziej rogi przydały... ech Wink

Ja na razie szukam jakiejś hodowli arabów, ale cosik nie mogę znaleźć odpowiedniej ;(
Powrót do góry Go down
amorkowa
ZAGRODZIANIN
amorkowa


Nick w grze : amorkowa
Liczba postów : 2307
Dołączył : 02/04/2011

Cos o Nadii :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cos o Nadii :)   Cos o Nadii :) - Page 2 I_icon_minipostCzw Paź 13, 2011 1:29 pm

Rogów? Najlepiej tą w elicie xD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2562520
ZetkaEmka
ZAGRODZIANIN
ZetkaEmka


Nick w grze : ZetkaEmka
Liczba postów : 2034
Dołączył : 06/08/2011

Cos o Nadii :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cos o Nadii :)   Cos o Nadii :) - Page 2 I_icon_minipostPią Paź 14, 2011 12:36 am

nadia.amorek napisał:
A masz jakies klasowki w tym tygodniu? Ile?
Ja mam cztery zapowiedziane, tylko ze jestem w podstawowce moga zrobic tylko 2 tygodniowo. Dzisiaj mam sprawdzian z przyrody i nawet nie wiem, z czego. Musze sie na przerwie dopytac Wink

U mnie w regulaminie jest, że mogą być 3 tygodniowo. Pójdź z tym do dyrektorki. Albo dyrektora, zależy, kogo macie.Smile
Powrót do góry Go down
Vensis
Już coś wie
Vensis


Liczba postów : 158
Dołączył : 21/08/2011

Cos o Nadii :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cos o Nadii :)   Cos o Nadii :) - Page 2 I_icon_minipostPią Paź 14, 2011 1:05 am

Chodziło mi o hodowlę koni Wink Chociaż do hodowli rogów też mogę dołączyć, jak mnie się kto zapyta xd
Powrót do góry Go down
ZetkaEmka
ZAGRODZIANIN
ZetkaEmka


Nick w grze : ZetkaEmka
Liczba postów : 2034
Dołączył : 06/08/2011

Cos o Nadii :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cos o Nadii :)   Cos o Nadii :) - Page 2 I_icon_minipostPią Paź 14, 2011 1:17 am

Ja też się teraz staram dołączyć do hodowli arabów.
Powrót do góry Go down
amorkowa
ZAGRODZIANIN
amorkowa


Nick w grze : amorkowa
Liczba postów : 2307
Dołączył : 02/04/2011

Cos o Nadii :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cos o Nadii :)   Cos o Nadii :) - Page 2 I_icon_minipostPią Paź 14, 2011 5:23 am

Arabki to Twilight Arabs (ale zapewne wymagania są ogromne). Miałam kiedyś hodowlę Vampires dei Cavalli. Niestety się rozpadła.... jak chcesz możesz przejąć przyrostek Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2562520
Vensis
Już coś wie
Vensis


Liczba postów : 158
Dołączył : 21/08/2011

Cos o Nadii :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cos o Nadii :)   Cos o Nadii :) - Page 2 I_icon_minipostPią Paź 14, 2011 6:57 am

Do Twilight Arabs to się za chiny ludowe nie dostanę, za dużo wymagają (a ja nie mam zamiaru wydawać dziesiątek kuponów). Próbowałam się zgłosić do Desierto Arabigo, czy coś w ten deseń, ale tam nie odpisują ;(
Trudno, będę sama hodować, mi się nigdzie nie śpieszy xd

Dziękuję, ale mam własny przyrostek - Vela Ondine Wink

A ty jakie konie (bądź kuce) hodujesz głównie? Wink
Powrót do góry Go down
amorkowa
ZAGRODZIANIN
amorkowa


Nick w grze : amorkowa
Liczba postów : 2307
Dołączył : 02/04/2011

Cos o Nadii :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cos o Nadii :)   Cos o Nadii :) - Page 2 I_icon_minipostPią Paź 14, 2011 9:32 am

Głównie to coby irlandzkie (Romani & Lacuna - nr`1) i rogi connemara (Unicorn del Corazón - nr`2)
Ale mam wszystkie rasy Wink
Powodzenia w dostawaniu się do hodowli Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2562520
ZetkaEmka
ZAGRODZIANIN
ZetkaEmka


Nick w grze : ZetkaEmka
Liczba postów : 2034
Dołączył : 06/08/2011

Cos o Nadii :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cos o Nadii :)   Cos o Nadii :) - Page 2 I_icon_minipostPią Paź 14, 2011 11:24 am

Mi też nie odpisali z Desierto.
Powrót do góry Go down
Vensis
Już coś wie
Vensis


Liczba postów : 158
Dołączył : 21/08/2011

Cos o Nadii :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cos o Nadii :)   Cos o Nadii :) - Page 2 I_icon_minipostPią Paź 14, 2011 12:19 pm

Zetka, to może zróbmy własną hodowlę? xddd
Tyle że jak się patrzyłam, to ty masz lepsze konie ode mnie, ale to się dogoni Wink

Dziękuję nadia Wink
Powrót do góry Go down
amorkowa
ZAGRODZIANIN
amorkowa


Nick w grze : amorkowa
Liczba postów : 2307
Dołączył : 02/04/2011

Cos o Nadii :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cos o Nadii :)   Cos o Nadii :) - Page 2 I_icon_minipostPią Paź 14, 2011 12:48 pm

Ja wam mogę pomóc, ale nie chcę być w pełni w hodowli Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2562520
ZetkaEmka
ZAGRODZIANIN
ZetkaEmka


Nick w grze : ZetkaEmka
Liczba postów : 2034
Dołączył : 06/08/2011

Cos o Nadii :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cos o Nadii :)   Cos o Nadii :) - Page 2 I_icon_minipostSob Paź 15, 2011 3:17 am

Jasne.Smile Tylko wymyślcie nazwę, bo ja nie mam absolutnie wyobraźni do takich rzeczy.
Powrót do góry Go down
Vensis
Już coś wie
Vensis


Liczba postów : 158
Dołączył : 21/08/2011

Cos o Nadii :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cos o Nadii :)   Cos o Nadii :) - Page 2 I_icon_minipostSob Paź 15, 2011 4:10 am

Ja mam nazwę Vela Ondine, ale może być np... "Arabis", "Lorem Ipsum" itp. Na razie nie mam pomysłów ;(
Powrót do góry Go down
ZetkaEmka
ZAGRODZIANIN
ZetkaEmka


Nick w grze : ZetkaEmka
Liczba postów : 2034
Dołączył : 06/08/2011

Cos o Nadii :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cos o Nadii :)   Cos o Nadii :) - Page 2 I_icon_minipostSob Paź 15, 2011 4:15 am

Nie no, fajne, ale... co to właściwie znaczy? Z wyjątkiem "Arabis", ale...
Ja mam takie propozycje:
"Emirates Liefde"
"Emirates Sterre"
"Figli Delle Stelle"
Powrót do góry Go down
Vensis
Już coś wie
Vensis


Liczba postów : 158
Dołączył : 21/08/2011

Cos o Nadii :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cos o Nadii :)   Cos o Nadii :) - Page 2 I_icon_minipostSob Paź 15, 2011 4:57 am

Nie wiem, zazwyczaj wymyślam byle jakie nazwy, coby ino były Wink
Z tych trzech to drugie jest dobre ;D
Powrót do góry Go down
amorkowa
ZAGRODZIANIN
amorkowa


Nick w grze : amorkowa
Liczba postów : 2307
Dołączył : 02/04/2011

Cos o Nadii :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cos o Nadii :)   Cos o Nadii :) - Page 2 I_icon_minipostSob Paź 15, 2011 5:18 am

Vampires dei Cavalli Very Happy
Ale szczerze to jak taka prawdziwa ma byc, to trzeba kupic najlepsze konie pod wzgledem PG za kupony i PD, kupony oraz plany BLUPowania i podnoszenia PG trzeba znac. A jak troszke pojdziemy w gore to wystawiamy swoje zreby ale znajac zycie ci najlepsi wystawia lepsze...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2562520
ZetkaEmka
ZAGRODZIANIN
ZetkaEmka


Nick w grze : ZetkaEmka
Liczba postów : 2034
Dołączył : 06/08/2011

Cos o Nadii :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cos o Nadii :)   Cos o Nadii :) - Page 2 I_icon_minipostSob Paź 15, 2011 11:56 am

nadia.amorek napisał:
Vampires dei Cavalli Very Happy
Ale szczerze to jak taka prawdziwa ma byc, to trzeba kupic najlepsze konie pod wzgledem PG za kupony i PD, kupony oraz plany BLUPowania i podnoszenia PG trzeba znac. A jak troszke pojdziemy w gore to wystawiamy swoje zreby ale znajac zycie ci najlepsi wystawia lepsze...

Z tymi planami to wszystko jest. Na PG mamy u Calvany, na BLUP Sheila mi podała, ale nie wiem, czy mogę rozpowszechniać... Scheila, mogę? Very Happy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Cos o Nadii :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cos o Nadii :)   Cos o Nadii :) - Page 2 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Cos o Nadii :)
Powrót do góry 
Strona 2 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: