Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Charytatywna Loteria-Red Nose Day

Go down 
+4
domik.domik
ewww4
ebonita
AyaKey
8 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Go??
Gość
Anonymous



Charytatywna Loteria-Red Nose Day - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Charytatywna Loteria-Red Nose Day   Charytatywna Loteria-Red Nose Day - Page 2 I_icon_minipostSob Mar 09, 2013 10:40 am

Puszka Pandory (2x) trafia do numeru 7
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Charytatywna Loteria-Red Nose Day - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Charytatywna Loteria-Red Nose Day   Charytatywna Loteria-Red Nose Day - Page 2 I_icon_minipostSob Mar 09, 2013 10:42 am

hehe, to wszystko starałam się losować te lepsze nagrody. Charytatywna Loteria-Red Nose Day - Page 2 1564518935
mam nadzieję że wszyscy są zadowoleni, a jeśli nie to proszę wybrać sobie coś z nagród które pozostały w zamian za to coś czego się nie chciało Charytatywna Loteria-Red Nose Day - Page 2 4129996615
Powrót do góry Go down
AyaKey
Przyjaciel Zagrody
AyaKey


Nick w grze : AyaKey
Liczba postów : 2734
Dołączył : 13/11/2012

Charytatywna Loteria-Red Nose Day - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Charytatywna Loteria-Red Nose Day   Charytatywna Loteria-Red Nose Day - Page 2 I_icon_minipostSob Mar 09, 2013 10:45 am

Kara, powinnaś losować kostkami żeby było sprawiedliwie, a jak tak pisałaś to skąd mamy wiedzieć że nie oszukiwałaś ? Suspect
Jakoś dziwnym trafem ty zostałaś wylosowana pierwsza.....
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2388322
Go??
Gość
Anonymous



Charytatywna Loteria-Red Nose Day - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Charytatywna Loteria-Red Nose Day   Charytatywna Loteria-Red Nose Day - Page 2 I_icon_minipostSob Mar 09, 2013 11:06 am

dziwnym nie dziwnym mogę jeszcze raz ze screenami jak mi nie wierzycie Very Happy
ok tak więc zrobię jeszcze raz
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Charytatywna Loteria-Red Nose Day - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Charytatywna Loteria-Red Nose Day   Charytatywna Loteria-Red Nose Day - Page 2 I_icon_minipostSob Mar 09, 2013 11:08 am

4
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Charytatywna Loteria-Red Nose Day - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Charytatywna Loteria-Red Nose Day   Charytatywna Loteria-Red Nose Day - Page 2 I_icon_minipostSob Mar 09, 2013 11:09 am

12
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Charytatywna Loteria-Red Nose Day - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Charytatywna Loteria-Red Nose Day   Charytatywna Loteria-Red Nose Day - Page 2 I_icon_minipostSob Mar 09, 2013 11:09 am

11
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Charytatywna Loteria-Red Nose Day - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Charytatywna Loteria-Red Nose Day   Charytatywna Loteria-Red Nose Day - Page 2 I_icon_minipostSob Mar 09, 2013 11:09 am

2
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Charytatywna Loteria-Red Nose Day - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Charytatywna Loteria-Red Nose Day   Charytatywna Loteria-Red Nose Day - Page 2 I_icon_minipostSob Mar 09, 2013 11:09 am

7
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Charytatywna Loteria-Red Nose Day - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Charytatywna Loteria-Red Nose Day   Charytatywna Loteria-Red Nose Day - Page 2 I_icon_minipostSob Mar 09, 2013 11:10 am

5
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Charytatywna Loteria-Red Nose Day - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Charytatywna Loteria-Red Nose Day   Charytatywna Loteria-Red Nose Day - Page 2 I_icon_minipostSob Mar 09, 2013 11:10 am

10
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Charytatywna Loteria-Red Nose Day - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Charytatywna Loteria-Red Nose Day   Charytatywna Loteria-Red Nose Day - Page 2 I_icon_minipostSob Mar 09, 2013 11:11 am

3
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Charytatywna Loteria-Red Nose Day - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Charytatywna Loteria-Red Nose Day   Charytatywna Loteria-Red Nose Day - Page 2 I_icon_minipostSob Mar 09, 2013 11:11 am

1
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Charytatywna Loteria-Red Nose Day - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Charytatywna Loteria-Red Nose Day   Charytatywna Loteria-Red Nose Day - Page 2 I_icon_minipostSob Mar 09, 2013 11:11 am

9
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Charytatywna Loteria-Red Nose Day - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Charytatywna Loteria-Red Nose Day   Charytatywna Loteria-Red Nose Day - Page 2 I_icon_minipostSob Mar 09, 2013 11:11 am

8
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Charytatywna Loteria-Red Nose Day - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Charytatywna Loteria-Red Nose Day   Charytatywna Loteria-Red Nose Day - Page 2 I_icon_minipostSob Mar 09, 2013 11:12 am

6
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Charytatywna Loteria-Red Nose Day - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Charytatywna Loteria-Red Nose Day   Charytatywna Loteria-Red Nose Day - Page 2 I_icon_minipostSob Mar 09, 2013 11:13 am

wszytkie numerki wygenerowan, ja nie oszukuje !!!!!!!
Powrót do góry Go down
AyaKey
Przyjaciel Zagrody
AyaKey


Nick w grze : AyaKey
Liczba postów : 2734
Dołączył : 13/11/2012

Charytatywna Loteria-Red Nose Day - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Charytatywna Loteria-Red Nose Day   Charytatywna Loteria-Red Nose Day - Page 2 I_icon_minipostSob Mar 09, 2013 11:14 am

Spk... Tylko możesz napisać co kto wygrał ? Bo jeśli ktoś coś mojego to nie wiem komu wystawiać ;D
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2388322
Go??
Gość
Anonymous



Charytatywna Loteria-Red Nose Day - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Charytatywna Loteria-Red Nose Day   Charytatywna Loteria-Red Nose Day - Page 2 I_icon_minipostSob Mar 09, 2013 11:21 am

oto filmik nagrany moim telefonem podczas generowania liczb na dowód tego że nie oszukuję. Choć kosztowało mnie to okropny ból w klatce piersiowej bo musiałam się położyć na mojej podłodze a nie mam jeszcze dywanu to i tak nagrałam to bo chciałam żebyście wiedzieli że ja nie oszukuję.
Link do filmiku:
http://tinypic.com/player.php?v=157ndwx&s=6
Powrót do góry Go down
Masakra2
Nowy
Masakra2


Nick w grze : Masakra
Liczba postów : 47
Dołączył : 05/03/2013

Charytatywna Loteria-Red Nose Day - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Charytatywna Loteria-Red Nose Day   Charytatywna Loteria-Red Nose Day - Page 2 I_icon_minipostSob Mar 09, 2013 11:59 am

A napiszesz kto co wygrał?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Charytatywna Loteria-Red Nose Day - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Charytatywna Loteria-Red Nose Day   Charytatywna Loteria-Red Nose Day - Page 2 I_icon_minipostSob Mar 09, 2013 12:26 pm

sprawdźcie to pierwsze "nieuczciwe" losowanie i tam są do numerków przydzielone nagrody, to wygraliście.
zgłaszajcie się po nagrody tutaj w tym wątku.
Powrót do góry Go down
AyaKey
Przyjaciel Zagrody
AyaKey


Nick w grze : AyaKey
Liczba postów : 2734
Dołączył : 13/11/2012

Charytatywna Loteria-Red Nose Day - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Charytatywna Loteria-Red Nose Day   Charytatywna Loteria-Red Nose Day - Page 2 I_icon_minipostSob Mar 09, 2013 12:33 pm

A mogłabyś napisać że np. ktoś wygrał WM i od kogo ? Bo dużo osób dawało te same nagrody.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2388322
Masakra2
Nowy
Masakra2


Nick w grze : Masakra
Liczba postów : 47
Dołączył : 05/03/2013

Charytatywna Loteria-Red Nose Day - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Charytatywna Loteria-Red Nose Day   Charytatywna Loteria-Red Nose Day - Page 2 I_icon_minipostSob Mar 09, 2013 12:45 pm

Kara 17 napisał:
Ogier jednorożec trafia do numeru 10

Ja jestem numer 10 mój login na howrse: Masakra, proszę o wystawienie jednorożca Smile
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Charytatywna Loteria-Red Nose Day - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Charytatywna Loteria-Red Nose Day   Charytatywna Loteria-Red Nose Day - Page 2 I_icon_minipostSob Mar 09, 2013 12:46 pm

Ja dałam jednorożca, ale nie wiem do kogo ma iść.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Charytatywna Loteria-Red Nose Day - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Charytatywna Loteria-Red Nose Day   Charytatywna Loteria-Red Nose Day - Page 2 I_icon_minipostSob Mar 09, 2013 1:00 pm

tjaaa....

50,000 equus od schleichs idzie do domikdomik (nr 4)
Koń Marko od schleichs idzie do Kara 17 (nr 12)
Piorun Zeusa od schleichs idzie do oowocowaa (nr 11)
Krew Meduzy x2 od ardnasak. idzie do Vinona (nr 2)
Ogier Jednorożec od Kara 17 idzie do ewww4 (nr 7)
Drugi ogier Jednorożec od Kara 17 idzie do Mill. (nr 5)
Klaczka jednorożca od Kara 17 idzie do Masakra (nr 10)
Łzy Afrodyty od domikdomik idą do Koteczka7 (nr 9)
Woda Młodości od AyaKey idzie do Szczurki123 (nr 1)
Ogier Jednorożec od Vinona idzie do Estelle (nr Cool
Pakiet 10 koni +100 um od Vinona idzie do IIuxin (nr 6)
Koń z ZH od Kara 17 idzie do AyaKey (nr 3)

Aya-przepraszam, ale popełniłam jakiś błąd i nie było nagrody dla twojego numerka dlatego dostajesz nagrodę która była odłożona gdyby wykupiło losy więcej osób niż to zrobiło.

Mam nadzieję że wszyscy teraz zadowoleni bo na spisywaniu tej listy zwycięzców spędziłam prawie 2 godziny (1 godz. i 50 min.)

Pozdrawiam

Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Charytatywna Loteria-Red Nose Day - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Charytatywna Loteria-Red Nose Day   Charytatywna Loteria-Red Nose Day - Page 2 I_icon_minipostSob Mar 09, 2013 1:01 pm

Masakra2 napisał:
Kara 17 napisał:
Ogier jednorożec trafia do numeru 10

Ja jestem numer 10 mój login na howrse: Masakra, proszę o wystawienie jednorożca Smile

proszę o znalezienie się na nowej liście, ponieważ musiałam losować jeszcze raz z pewnego powodu.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Charytatywna Loteria-Red Nose Day - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Charytatywna Loteria-Red Nose Day   Charytatywna Loteria-Red Nose Day - Page 2 I_icon_minipostSob Mar 09, 2013 1:05 pm

ja nagrody za mnie już wystawiłam proszę o zrobienie tego samego jeśli jakieś wasze nagrody został komuś wylosowane.
Powrót do góry Go down
AyaKey
Przyjaciel Zagrody
AyaKey


Nick w grze : AyaKey
Liczba postów : 2734
Dołączył : 13/11/2012

Charytatywna Loteria-Red Nose Day - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Charytatywna Loteria-Red Nose Day   Charytatywna Loteria-Red Nose Day - Page 2 I_icon_minipostSob Mar 09, 2013 1:06 pm

Kara 17 napisał:
tjaaa....

50,000 equus od schleichs idzie do domikdomik (nr 4)
Koń Marko od schleichs idzie do Kara 17 (nr 12)
Piorun Zeusa od schleichs idzie do oowocowaa (nr 11)
Krew Meduzy x2 od ardnasak. idzie do Vinona (nr 2)
Ogier Jednorożec od Kara 17 idzie do ewww4 (nr 7)
Drugi ogier Jednorożec od Kara 17 idzie do Mill. (nr 5)
Klaczka jednorożca od Kara 17 idzie do Masakra (nr 10)
Łzy Afrodyty od domikdomik idą do Koteczka7 (nr 9)
Woda Młodości od AyaKey idzie do Szczurki123 (nr 1)
Ogier Jednorożec od Vinona idzie do Estelle (nr Cool
Pakiet 10 koni +100 um od Vinona idzie do IIuxin (nr 6)
Koń z ZH od Kara 17 idzie do AyaKey (nr 3)

Aya-przepraszam, ale popełniłam jakiś błąd i nie było nagrody dla twojego numerka dlatego dostajesz nagrodę która była odłożona gdyby wykupiło losy więcej osób niż to zrobiło.

Mam nadzieję że wszyscy teraz zadowoleni bo na spisywaniu tej listy zwycięzców spędziłam prawie 2 godziny (1 godz. i 50 min.)

Pozdrawiam

Nie ma sprawy Smile

Ja od razu uprzedzam że rzeczy ode mnie wystawię jutro lub w poniedziałek, ponieważ nie mam wymian Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2388322
Masakra2
Nowy
Masakra2


Nick w grze : Masakra
Liczba postów : 47
Dołączył : 05/03/2013

Charytatywna Loteria-Red Nose Day - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Charytatywna Loteria-Red Nose Day   Charytatywna Loteria-Red Nose Day - Page 2 I_icon_minipostSob Mar 09, 2013 1:20 pm

Kara 17 napisał:
tjaaa....

50,000 equus od schleichs idzie do domikdomik (nr 4)
Koń Marko od schleichs idzie do Kara 17 (nr 12)
Piorun Zeusa od schleichs idzie do oowocowaa (nr 11)
Krew Meduzy x2 od ardnasak. idzie do Vinona (nr 2)
Ogier Jednorożec od Kara 17 idzie do ewww4 (nr 7)
Drugi ogier Jednorożec od Kara 17 idzie do Mill. (nr 5)
Klaczka jednorożca od Kara 17 idzie do Masakra (nr 10)
Łzy Afrodyty od domikdomik idą do Koteczka7 (nr 9)
Woda Młodości od AyaKey idzie do Szczurki123 (nr 1)
Ogier Jednorożec od Vinona idzie do Estelle (nr Charytatywna Loteria-Red Nose Day - Page 2 351549032
Pakiet 10 koni +100 um od Vinona idzie do IIuxin (nr 6)
Koń z ZH od Kara 17 idzie do AyaKey (nr 3)

Aya-przepraszam, ale popełniłam jakiś błąd i nie było nagrody dla twojego numerka dlatego dostajesz nagrodę która była odłożona gdyby wykupiło losy więcej osób niż to zrobiło.

Mam nadzieję że wszyscy teraz zadowoleni bo na spisywaniu tej listy zwycięzców spędziłam prawie 2 godziny (1 godz. i 50 min.)

Pozdrawiam


Z tego wychodzi, że ja dostaję:
Klaczka jednorożca od Kara 17 idzie do Masakra (nr 10)

EDIT: Dziękuje za jednorożca Smile
Powrót do góry Go down
oowocowaa
Już coś wie
oowocowaa


Nick w grze : oowocowaa
Liczba postów : 175
Dołączył : 26/01/2013

Charytatywna Loteria-Red Nose Day - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Charytatywna Loteria-Red Nose Day   Charytatywna Loteria-Red Nose Day - Page 2 I_icon_minipostSob Mar 09, 2013 1:43 pm

Przepraszam, ale dlaczego nie są wyniki z pierwszego losowania ? Bardzo pomieszane, a mi wcale nie przeszkadzały tamte wyniki...
Moim zdaniem nie powinno być nic zmieniane.
Znaczy nie chodzi mi o nagrody, ale zrobiliście mi nadzieje na klacz Roga, a potem czytając resztę dowiaduje się ze jednak nie...
Teraz juz nie wiem co wygrałam...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1378458
Sponsored content





Charytatywna Loteria-Red Nose Day - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Charytatywna Loteria-Red Nose Day   Charytatywna Loteria-Red Nose Day - Page 2 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Charytatywna Loteria-Red Nose Day
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» loteria
» Loteria!
» Loteria!
» Loteria
» Loteria c:

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ZAGRODA :: Konkursy :: Archiwum konkursów-
Skocz do: