Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 W jakich latach chciałbyś/chciałabyś żyć?

Go down 
+8
CzekoBoom
Lubelak
Suzan
Vium
Layzy
hanka1998
-Eruina-
Aglyss
12 posters
AutorWiadomość
Aglyss
Przyjaciel Zagrody
Aglyss


Nick w grze : Aglyss
Liczba postów : 1624
Dołączył : 01/06/2011

W jakich latach chciałbyś/chciałabyś żyć? Empty
PisanieTemat: W jakich latach chciałbyś/chciałabyś żyć?   W jakich latach chciałbyś/chciałabyś żyć? I_icon_minipostPią Mar 08, 2013 6:52 am

Pytanie mówi chyba samo za siebie Wink Osobiście chciałabym żyć na początku lat 80, z szesnasteczką na karku, w USA. Chodziłabym wtedy na wszystkie okoliczne koncerty rockowe tudzież metalowe - ehhh, to był czasy...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=825708
-Eruina-
Przyjaciel Zagrody
-Eruina-


Nick w grze : -Eruina-
Liczba postów : 1632
Dołączył : 06/06/2012

W jakich latach chciałbyś/chciałabyś żyć? Empty
PisanieTemat: Re: W jakich latach chciałbyś/chciałabyś żyć?   W jakich latach chciałbyś/chciałabyś żyć? I_icon_minipostPią Mar 08, 2013 7:06 am

Ja na początku '90, bo i jak inaczej? Przynajmniej nie mieliby mnie za zacofaną dziwaczkę...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1893377
Gość
Gość
Anonymous



W jakich latach chciałbyś/chciałabyś żyć? Empty
PisanieTemat: Re: W jakich latach chciałbyś/chciałabyś żyć?   W jakich latach chciałbyś/chciałabyś żyć? I_icon_minipostPią Mar 08, 2013 7:24 am

Lata 70-80-90.
Bo Queen, no a jak :3
Powrót do góry Go down
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

W jakich latach chciałbyś/chciałabyś żyć? Empty
PisanieTemat: Re: W jakich latach chciałbyś/chciałabyś żyć?   W jakich latach chciałbyś/chciałabyś żyć? I_icon_minipostPią Mar 08, 2013 7:25 am

A ja Was zadziwię- w roku 2013 jest mi bardzo dobrze Smile Wierzcie mi, że lata 80 i 90 to nie tylko muzyka rockowa i metalowa, najlepsze imprezy i tak dalej. Przynajmniej nie w Polsce. Poza tym, teraz również istnieją zespoły grające taką muzykę i grają koncerty. Fakt, jest ich już mniej, wielu członków zmarło, ale muzyka nie umrze Smile Poza tym, ciężko by mi było bez komputerów, telefonów i tak dalej. Chociaż ponoć bez nich jest lepiej.. No nic, mi jest dobrze, gdy żyję w wieku XXI Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
Gość
Gość
Anonymous



W jakich latach chciałbyś/chciałabyś żyć? Empty
PisanieTemat: Re: W jakich latach chciałbyś/chciałabyś żyć?   W jakich latach chciałbyś/chciałabyś żyć? I_icon_minipostPią Mar 08, 2013 7:45 am

hanka1998 - no tak, zreszta muzyki mozna sluchac nawet przez internet Razz
Powrót do góry Go down
Layzy
Przyjaciel Zagrody
Layzy


Nick w grze : Layzy
Liczba postów : 584
Dołączył : 20/07/2011

W jakich latach chciałbyś/chciałabyś żyć? Empty
PisanieTemat: Re: W jakich latach chciałbyś/chciałabyś żyć?   W jakich latach chciałbyś/chciałabyś żyć? I_icon_minipostPią Mar 08, 2013 7:50 am

A ja strasznie chciałabym żyć w wiktoriańskiej Anglii, a tak bardziej konkretnie to 80 i 90 lata XIX wieku, tylko jako ta bogatsza warstwa społeczna xD
Drugą opcją są też 40 i 50 lata XX wieku, z tym, że w Ameryce. Pin-up i te sprawy *.*
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=436950
-Eruina-
Przyjaciel Zagrody
-Eruina-


Nick w grze : -Eruina-
Liczba postów : 1632
Dołączył : 06/06/2012

W jakich latach chciałbyś/chciałabyś żyć? Empty
PisanieTemat: Re: W jakich latach chciałbyś/chciałabyś żyć?   W jakich latach chciałbyś/chciałabyś żyć? I_icon_minipostPią Mar 08, 2013 8:30 am

hanka1998 napisał:
Wierzcie mi, że lata 80 i 90 to nie tylko muzyka rockowa i metalowa, najlepsze imprezy i tak dalej. Przynajmniej nie w Polsce. Poza tym, teraz również istnieją zespoły grające taką muzykę i grają koncerty. Fakt, jest ich już mniej, wielu członków zmarło, ale muzyka nie umrze Smile
Ja o tym Hanno (oł, jak to zabrzmiało) dobrze wiem, bardziej chodzi mi o ludzi. Mam ochotę zwrócić posiłek kiedy widzę sŁłŁitttaśNeee dziefhcynecki :* które popadają w samozachwyt i lOfFfciajOm JusTInkaaa :***


Ostatnio zmieniony przez -Eruina- dnia Pią Mar 08, 2013 8:38 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1893377
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

W jakich latach chciałbyś/chciałabyś żyć? Empty
PisanieTemat: Re: W jakich latach chciałbyś/chciałabyś żyć?   W jakich latach chciałbyś/chciałabyś żyć? I_icon_minipostPią Mar 08, 2013 8:35 am

-Eruina- napisał:
hanka1998 napisał:
Wierzcie mi, że lata 80 i 90 to nie tylko muzyka rockowa i metalowa, najlepsze imprezy i tak dalej. Przynajmniej nie w Polsce. Poza tym, teraz również istnieją zespoły grające taką muzykę i grają koncerty. Fakt, jest ich już mniej, wielu członków zmarło, ale muzyka nie umrze Smile
Ja o tym Hanno (oł, jak to zabrzmiało) dobrze wiem, bardziej chodzi mi o ludzi.

Błagam, tylko nie Hanno ;__;

A jeżeli o ludzi Ci chodzi, to przepraszam. Choć wydaje mi się, że i tam zdarzały się przypadki chamów, już nie mówiąc o ćpunach itp. Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
Aglyss
Przyjaciel Zagrody
Aglyss


Nick w grze : Aglyss
Liczba postów : 1624
Dołączył : 01/06/2011

W jakich latach chciałbyś/chciałabyś żyć? Empty
PisanieTemat: Re: W jakich latach chciałbyś/chciałabyś żyć?   W jakich latach chciałbyś/chciałabyś żyć? I_icon_minipostPią Mar 08, 2013 8:38 am

hanka1998 napisał:
-Eruina- napisał:
hanka1998 napisał:
Wierzcie mi, że lata 80 i 90 to nie tylko muzyka rockowa i metalowa, najlepsze imprezy i tak dalej. Przynajmniej nie w Polsce. Poza tym, teraz również istnieją zespoły grające taką muzykę i grają koncerty. Fakt, jest ich już mniej, wielu członków zmarło, ale muzyka nie umrze Smile
Ja o tym Hanno (oł, jak to zabrzmiało) dobrze wiem, bardziej chodzi mi o ludzi.

Błagam, tylko nie Hanno ;__;

A jeżeli o ludzi Ci chodzi, to przepraszam. Choć wydaje mi się, że i tam zdarzały się przypadki chamów, już nie mówiąc o ćpunach itp. Wink

Moim zdaniem i tak teraz jest więcej ćpunów. A idiotów to już od groma - wprawdzie oni istnieli zawsze, ale kiedyś nie byli tak celebrowani
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=825708
Vium
Przyjaciel Zagrody
Vium


Nick w grze : Vium
Liczba postów : 376
Dołączył : 25/12/2012

W jakich latach chciałbyś/chciałabyś żyć? Empty
PisanieTemat: Re: W jakich latach chciałbyś/chciałabyś żyć?   W jakich latach chciałbyś/chciałabyś żyć? I_icon_minipostPią Mar 08, 2013 1:12 pm

chciałabym urodzić się jako Słowianka z czasów przedchrześcijańskich Very Happy mogłabym też przenieść się na chwilę do późniejszego średniowiecza (ale nie we wcieleniu jakiegoś chłopa czy parobka Razz), albo do XVII lub XIX wieku (dokładnie to do epoki romantyzmu)
Powrót do góry Go down
Suzan
Przyjaciel Zagrody
Suzan


Nick w grze : Suzan
Liczba postów : 954
Dołączył : 21/09/2012

W jakich latach chciałbyś/chciałabyś żyć? Empty
PisanieTemat: Re: W jakich latach chciałbyś/chciałabyś żyć?   W jakich latach chciałbyś/chciałabyś żyć? I_icon_minipostPią Mar 08, 2013 2:03 pm

Lata 60, najlepiej żebym miała gdzieś tak 18-19 lat. Łaziłabym chyba na każdy spektakl z nieodżałowanym Stanisławem Jasiukiewiczem. Heh siłą by mnie z tego teatru nie wyciągnęli XD!
Druga opcja to średniowiecze, zaś trzecia romantyzm aczkolwiek tutaj mniej bo Polska przeżywała wtedy baaaaardzo krwawy i smutny okres w swoich dziejach.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=31458
Vium
Przyjaciel Zagrody
Vium


Nick w grze : Vium
Liczba postów : 376
Dołączył : 25/12/2012

W jakich latach chciałbyś/chciałabyś żyć? Empty
PisanieTemat: Re: W jakich latach chciałbyś/chciałabyś żyć?   W jakich latach chciałbyś/chciałabyś żyć? I_icon_minipostPią Mar 08, 2013 2:51 pm

może i nie było u nas najlepiej, ale z drugiej strony fajnie by było poznać np Mickiewicza Very Happy
Powrót do góry Go down
Suzan
Przyjaciel Zagrody
Suzan


Nick w grze : Suzan
Liczba postów : 954
Dołączył : 21/09/2012

W jakich latach chciałbyś/chciałabyś żyć? Empty
PisanieTemat: Re: W jakich latach chciałbyś/chciałabyś żyć?   W jakich latach chciałbyś/chciałabyś żyć? I_icon_minipostPią Mar 08, 2013 3:07 pm

Vium napisał:
może i nie było u nas najlepiej, ale z drugiej strony fajnie by było poznać np Mickiewicza Very Happy
Albo Julcia Słowackiego *q*
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=31458
Vium
Przyjaciel Zagrody
Vium


Nick w grze : Vium
Liczba postów : 376
Dołączył : 25/12/2012

W jakich latach chciałbyś/chciałabyś żyć? Empty
PisanieTemat: Re: W jakich latach chciałbyś/chciałabyś żyć?   W jakich latach chciałbyś/chciałabyś żyć? I_icon_minipostPią Mar 08, 2013 3:56 pm

nie przepadam za panem S aczkolwiek można by również poznać Razz
Powrót do góry Go down
Lubelak
Administrator
Lubelak


Liczba postów : 2810
Dołączył : 18/01/2011

W jakich latach chciałbyś/chciałabyś żyć? Empty
PisanieTemat: Re: W jakich latach chciałbyś/chciałabyś żyć?   W jakich latach chciałbyś/chciałabyś żyć? I_icon_minipostPią Mar 08, 2013 5:11 pm

A ja bym chciał żyć w czasie jak nie będzie wojen, nienawiści. Ot, takie bzdury w głowie.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=494332
CzekoBoom
VIP
CzekoBoom


Liczba postów : 1195
Dołączył : 16/03/2011

W jakich latach chciałbyś/chciałabyś żyć? Empty
PisanieTemat: Re: W jakich latach chciałbyś/chciałabyś żyć?   W jakich latach chciałbyś/chciałabyś żyć? I_icon_minipostSob Mar 09, 2013 4:07 am

Lubelak napisał:
A ja bym chciał żyć w czasie jak nie będzie wojen, nienawiści. Ot, takie bzdury w głowie.

Popieram (:
O, i może żeby jeszcze facebook poszedł w zapomnienie. Ludzie nie siedzieliby przed kompem, tylko wyszli na dwór :d
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1714772
oooliwcia10
Już coś wie
avatar


Nick w grze : oooliwcia10
Liczba postów : 144
Dołączył : 01/12/2012

W jakich latach chciałbyś/chciałabyś żyć? Empty
PisanieTemat: Re: W jakich latach chciałbyś/chciałabyś żyć?   W jakich latach chciałbyś/chciałabyś żyć? I_icon_minipostSob Mar 09, 2013 5:27 am

CzekoBoom napisał:
Lubelak napisał:
A ja bym chciał żyć w czasie jak nie będzie wojen, nienawiści. Ot, takie bzdury w głowie.

Popieram (:
O, i może żeby jeszcze facebook poszedł w zapomnienie. Ludzie nie siedzieliby przed kompem, tylko wyszli na dwór :d

No, ja ostatnio byłam w sklepie a na półce na pudełku z kurczakiem znaczek facebooka ;D Nie wiem kiedy bym dokładnie chciała być, ale bym byla szlachtą, a dokładnie magnatem Very Happy
Powrót do góry Go down
irreply
Nowy
irreply


Nick w grze : FibiSim
Liczba postów : 10
Dołączył : 06/05/2011

W jakich latach chciałbyś/chciałabyś żyć? Empty
PisanieTemat: Re: W jakich latach chciałbyś/chciałabyś żyć?   W jakich latach chciałbyś/chciałabyś żyć? I_icon_minipostWto Mar 19, 2013 9:11 am

A ja tu was zaskoczę ;D Moim marzeniem jest żyć w XIX wiecznej Anglii , w bogatym dworku oczywiście.
Powrót do góry Go down
Wild_Horse
Jedną nogą w ZM
Wild_Horse


Nick w grze : Elsker
Liczba postów : 553
Dołączył : 06/02/2013

W jakich latach chciałbyś/chciałabyś żyć? Empty
PisanieTemat: Re: W jakich latach chciałbyś/chciałabyś żyć?   W jakich latach chciałbyś/chciałabyś żyć? I_icon_minipostWto Mar 26, 2013 7:22 am

Ja bym chciała przenieść się w czasy przedchrześcijańskich lub wczesnochrześcijańskich (III-X w.), albo do średniowiecza (X-XV), tak jak Vium. Co ja gadam!? Przecierz średniowiecze było od (V-XV), ale chyba wszyscy wiedzą o co mi chodzi.
Powrót do góry Go down
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

W jakich latach chciałbyś/chciałabyś żyć? Empty
PisanieTemat: Re: W jakich latach chciałbyś/chciałabyś żyć?   W jakich latach chciałbyś/chciałabyś żyć? I_icon_minipostWto Mar 26, 2013 7:42 am

W dzwudziestoleciu międzywojennym, bym wiedziała jak referat napisać XD A tak na serio - wystarczyłoby mi urodzić się z 10 lat wcześniej:)
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Sponsored content





W jakich latach chciałbyś/chciałabyś żyć? Empty
PisanieTemat: Re: W jakich latach chciałbyś/chciałabyś żyć?   W jakich latach chciałbyś/chciałabyś żyć? I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
W jakich latach chciałbyś/chciałabyś żyć?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Powrót po latach
» Wytrenowanie konia po 25 latach
» Na jakich serverach grasz?
» Kupię 50 koni, obojętne jakich!
» Jakich chcecie zmian w ustawieniach forum, personalnych, pisać śmiało

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: