Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Poszukiwany dobry SITTER!

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Always
Już coś wie
Always


Nick w grze : Always
Liczba postów : 129
Dołączył : 26/10/2012

Poszukiwany dobry SITTER! Empty
PisanieTemat: Poszukiwany dobry SITTER!   Poszukiwany dobry SITTER! I_icon_minipostWto Kwi 16, 2013 2:10 pm

SZUKAM SITTERA
Do oporządzania około 200 koni (199) - liczba ta będzie się zmniejszać i zwiększać minimalnie np. jest 195 a będzie 205. O większą zmianę będziemy się konsultować. NA CZAS DŁUŻSZY. Tykać tylko wyznaczone przeze mnie konie!

ZAPŁATA
Jest to do uzgodnienia 10 lub 11 Equus od konia dobrze oporządzonego. Za pierwsze siedem źle oporządzonych koni 9 Equus, za kolejne 1 Equus. "Licznik źle oporządzonych koni" (czyli ja) zeruje się co tydzień. Miesięczna wypłata będzie to około podliczając około 63 tys (średnia) pracując codziennie Można ale nie trzeba dorabiać sobie jeszcze na innych koniach za 12 Equus od konia, ale z troszkę innym planem zajęć. Ja codziennie podliczam zarobioną kwotę.
+premia raz lub więcej razy w miesiącu czyli Equus, rzeczy z CR lub w dobrym przypadku kupon.
Premia w formie Equus to 1/3 wartości pełnej pensji. Więc jeśli będziesz opiekował/a się końmi z innych zakładek możesz zgarnąć dużo Equus z pensją!


CO TRZEBA BĘDZIE ROBIĆ?
-Kwaterować konie w OJ
-Kryć klacze
-Trenować konie najpierw treningami, a później przejażdżkami i później zawodami
-Odbierać porody
-Nazywać konie wiekiem
-Uczęszczać z końmi na LEKCJE

NIE WOLNO:
-Używać rzep ani PD
-Używać CR i kuponów
-Używać "sabotażu" xd mnie i mojego konta


CZYM TRZEBA SIĘ WYKAZAĆ
-Uczciwość
-Pracowitość
-Rozumność

ROZPŁÓD
Klacze trzeba kryć moim wyznaczonym ogierem od 2 roku 6 miesiąca życia, aż do 24 roku życia. Klacze kryjemy jeśli weterynarz nie wynosi więcej niż 400 Equus. Wyznaczony ogier będzie miał imię DO KRYĆ i zostanie przeniesiony do zakładki "Mine wieśnioki <3". Czasami można dostać dodatkowe Equus za pokrycie wyznaczonych przeze mnie klaczy jednorożca o wyznaczonej godzinie (Equus do uzgodnienia). Gdy odbieramy porody źrebaki umieszczamy w zakładce inne konie.

KWATEROWANIE W OJ
Nie wolno kwaterować w moim OJu. Kwaterujemy w OJach za 10 Equus od dnia na 7/10 dni. Mają być w nim marchewki. Radzę robić to rano, bo wtedy ośrodki jak wiadomo są lepsze Wink.

NAZYWANIE WIEKIEM
Konia trzeba nazwać wiekiem.
Koń od 0 do 5 roku życia- Klaczka/Ogierek (zależnie od płci)
Koń od 5 do 10 roku życia - 5+
Koń od 10 do 15 roku życia - 10+
Koń od 15 do 20 roku życia - 15+
Koń od 20 do 25 roku życia - 20+
Koń od 25 roku życia - Staruszek (tym koniem nie opiekuj się już)

PLAN DNIA
Koń dorosły:
1.Najpierw zrucić około 15% energii (u kuców szet. i innych to około 10%) (zrucić np. poprzez trajningi, jeżeli nie ma możliwości to przejażdżki i zawody, by koń miał dodawane umki)
2. Nakarm sianka ile potrzeba i około 2 kg owsa (mniejsze konie mniej)
3. Lekcja OBOWIĄZKOWA
4. Reszta trajningów dodających UM
5. Pogłaszcz, napój, marchew

Młodziaki:
Robimy zabawy! Nie trzeba 60 UM, ale 40 mi wystarczy.

Mam nadzieję że przeczytałaś/eś to i wszystko rozumiesz. Jeśli podoba Ci się ta oferta napisz do mnie na howrse (nick Always) lub pod tym postem. Jeśli czegoś jeszcze nie wiesz a chcesz wiedzieć również napisz na pewno się dogadamy. Nie łudź się, że mam mało Equus. U koleżanki przechowywuję sporą kwotę, więc nie przejmuj się na pewno dostaniesz wypłatę. Potrzebuję od ciebie potwierdzenia od innego gracza, że jesteś uczciwy itd.[center][b]


Ostatnio zmieniony przez Always dnia Czw Kwi 25, 2013 10:36 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
awelo
W skromnych progach Zagrody
awelo


Nick w grze : ...
Liczba postów : 430
Dołączył : 03/04/2013

Poszukiwany dobry SITTER! Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwany dobry SITTER!   Poszukiwany dobry SITTER! I_icon_minipostWto Kwi 16, 2013 2:35 pm

Trochę mało płacisz jak na taką listę wymagań. Jeśli się dobrze poszuka można znaleźć stawkę od konia 60 equus ^^ i to bez kryć i treningu
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1213568
Always
Już coś wie
Always


Nick w grze : Always
Liczba postów : 129
Dołączył : 26/10/2012

Poszukiwany dobry SITTER! Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwany dobry SITTER!   Poszukiwany dobry SITTER! I_icon_minipostSro Kwi 17, 2013 2:02 am

Jeśli Ci nie odpowiada możemy ponegocjować cenę i plan dnia konia Wink
Powrót do góry Go down
awelo
W skromnych progach Zagrody
awelo


Nick w grze : ...
Liczba postów : 430
Dołączył : 03/04/2013

Poszukiwany dobry SITTER! Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwany dobry SITTER!   Poszukiwany dobry SITTER! I_icon_minipostSro Kwi 17, 2013 8:21 am

Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1213568
Always
Już coś wie
Always


Nick w grze : Always
Liczba postów : 129
Dołączył : 26/10/2012

Poszukiwany dobry SITTER! Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwany dobry SITTER!   Poszukiwany dobry SITTER! I_icon_minipostCzw Kwi 18, 2013 10:32 am

Może ktoś chętny ?
EDIT: Nadal poszukiwany Smile Można dogadać warunki
Powrót do góry Go down
00pimpek114
Nowy
00pimpek114


Nick w grze : 00pimpek114
Liczba postów : 1
Dołączył : 04/05/2013

Poszukiwany dobry SITTER! Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwany dobry SITTER!   Poszukiwany dobry SITTER! I_icon_minipostSob Maj 04, 2013 3:12 am

hej
Ja się zgłaszam do bycia twoim sitterem!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Poszukiwany dobry SITTER! Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwany dobry SITTER!   Poszukiwany dobry SITTER! I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Poszukiwany dobry SITTER!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Poszukiwany sitter
» Poszukiwany sitter - 05.06-06.06.
» Poszukiwany sitter
» POSZUKIWANY SITTER!
» SITTER - pilnie poszukiwany

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: