Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Jak zrobic stronę na strefa.pl ?

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
*muffinka*
Nowy
*muffinka*


Nick w grze : *muffinka*
Liczba postów : 3
Dołączył : 02/05/2013

Jak zrobic stronę na strefa.pl ? Empty
PisanieTemat: Jak zrobic stronę na strefa.pl ?   Jak zrobic stronę na strefa.pl ? I_icon_minipostCzw Maj 02, 2013 7:56 am

Bo chce zrobić stronę dla mojej spółki graficznej ,ale ja nie ogarniam tej strony strefa.pl ,czy ktoś mi może wytłumaczyć?
Ps. Poszukujemy osób do spółki.
Powrót do góry Go down
*muffinka*
Nowy
*muffinka*


Nick w grze : *muffinka*
Liczba postów : 3
Dołączył : 02/05/2013

Jak zrobic stronę na strefa.pl ? Empty
PisanieTemat: Re: Jak zrobic stronę na strefa.pl ?   Jak zrobic stronę na strefa.pl ? I_icon_minipostCzw Maj 02, 2013 8:05 am

HALO?? Mogę nawet za to zapłacić!!!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Jak zrobic stronę na strefa.pl ? Empty
PisanieTemat: Re: Jak zrobic stronę na strefa.pl ?   Jak zrobic stronę na strefa.pl ? I_icon_minipostCzw Maj 02, 2013 8:11 am

Spokojnie, nikt nie siedzi tu 24/h (;
Po zalogowaniu (bo rozumiem, że konto masz założone? ;d) wchodzisz w zakładkę "WWW", "Pliki". I tam wybierasz czy chcesz wgrać pliki (Np. jeśli utworzysz stronę w notatniku, kED'zie czy innym), czy utworzyć nowy. W przypadku drugiej opcji, tworzysz tam stronę.
Aby utworzyć, musisz wykonać kod HTML - jeśli masz z tym problem, polecam stronę kurshtml.edu.pl

Ewentualnie możesz po zalogowaniu kilknąć "Utwórz stronę według szablonu", lecz tam nie znajdziesz prawie żadnych opcji poza wybraniem z kilku dostępnych kolorów strony i utworzeniu maksymalnie 6 podstron.

Mam nadzieję, że pomogłam (: Jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości, chętnie odpowiem (:
Powrót do góry Go down
Labamba
Już coś wie
Labamba


Nick w grze : Labamba
Liczba postów : 150
Dołączył : 30/06/2013

Jak zrobic stronę na strefa.pl ? Empty
PisanieTemat: Re: Jak zrobic stronę na strefa.pl ?   Jak zrobic stronę na strefa.pl ? I_icon_minipostPią Wrz 13, 2013 10:41 am

Z chęcią podbiłabym temat, bo właśnie morduję się ze stroną.
Nie bardzo wiem jak mogę stworzyć tam własną stronę. (umiem html oraz grafikę wykonam sama)
Nie chcę korzystać z gotowych szablonów.
Proszę czy ktoś może mi pomóc?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2876121
Kirara
Uzależniony
Kirara


Nick w grze : OJT (skrót)
Liczba postów : 2239
Dołączył : 03/06/2012

Jak zrobic stronę na strefa.pl ? Empty
PisanieTemat: Re: Jak zrobic stronę na strefa.pl ?   Jak zrobic stronę na strefa.pl ? I_icon_minipostSob Mar 08, 2014 9:37 am

Wątek zamykam i dziękuję za odpowiedzi.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Jak zrobic stronę na strefa.pl ? Empty
PisanieTemat: Re: Jak zrobic stronę na strefa.pl ?   Jak zrobic stronę na strefa.pl ? I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Jak zrobic stronę na strefa.pl ?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Jak stworzyć stronę na strefa.pl
» Jak zrobić prezentację z podstronami w wix lub strefa.pl?
» Prezentcja w Strefa.pl
» Jak znaleźć stronę sekretą nr. 2 ?
» Chcę założyć własną stronę www i mam kilka pytań.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: POMOC :: FAQ :: Pytania związane z Howrse :: Archiwum-
Skocz do: