Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 FAQ - Zagroda Mgły - Pytania

Go down 
AutorWiadomość
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

FAQ - Zagroda Mgły - Pytania Empty
PisanieTemat: FAQ - Zagroda Mgły - Pytania   FAQ - Zagroda Mgły - Pytania I_icon_minipostNie Maj 26, 2013 5:55 am

EDYCJA LUBELAKA. W RAZIE JAKICHKOLWIEK KŁOPOTÓW NA ZAGRODZIE PISZ OD RAZU DO MNIE. ROZWIĄŻEMY PROBLEM MIGIEM. Smile

Jeśli masz jakieś pytanie, na które nie znasz odpowiedzi, a dotyczy ono Zagrody Mgły, lub jeśli twierdzisz, ze czegoś w naszym FAQ brakuje (a wszystko jest możliwe, opracowywane ono było przez praktycznie wszystkich modów i ogarniane przeze mnie, a wiadomo, człowiek nie maszyna, wszystkiego nie wie) to napisz tutaj! Skorzystaj z któregoś z dwóch schematów:

1. Pytanie bez odpowiedzi:
Pytanie: Tu wpisz pytanie!
Odpowiedź: ???
Kod:
[b]Pytanie:[/b] Tu wpisz pytanie!
[b]Odpowiedź:[/b] ???

2. Pytanie z odpowiedzią: (W razie potrzeby odpowiedz zostanie przeredagowana przez opiekuna FAQ)
Pytanie: Tu wpisz pytanie!
Odpowiedź: Tu wpisz odpowiedź
Kod:
[b]Pytanie:[/b] Tu wpisz pytanie!
[b]Odpowiedź:[/b] Tu wpisz swoją odpowiedź!


Ostatnio zmieniony przez EveDallas dnia Pon Maj 05, 2014 11:05 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

FAQ - Zagroda Mgły - Pytania Empty
PisanieTemat: Re: FAQ - Zagroda Mgły - Pytania   FAQ - Zagroda Mgły - Pytania I_icon_minipostPon Maj 05, 2014 11:09 pm

Cześć, Zagrodowicze!
FAQ Zagrody zostało chwilę temu dokładnie zedytowane...
Ale nadal nie wiemy, czy jest tam zawarte wszystko - ja, reszta adminów i modzi jesteśmy na tyle obyci ze stroną, że jakoś przychodzi nam samo z siebie z niej korzystanie i nie bardzo orientujemy się, jakie problemy mogą mieć nosi userzy Wink Śmiało piszcie w tym temacie lub w prywatnej wiadomości czy to do mnie, czy do kogoś innego z administracji i moderacji forum, zawsze wam odpowiemy, a jeżeli pytanie będzie ciekawe - dodamy je do FAQ Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
 
FAQ - Zagroda Mgły - Pytania
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» FAQ - Zagroda Mgły
» FAQ - Zagroda Mgły
» zagroda mgły - czy to błąd ?
» Czy na forum Zagroda Mgły można reklamować swój profil?
» zagroda

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: POMOC :: FAQ-
Skocz do: