Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Prośba o pomoc

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
anteek
Przyjaciel Zagrody
anteek


Nick w grze : aantek
Liczba postów : 795
Dołączył : 10/05/2012

Prośba o pomoc  Empty
PisanieTemat: Prośba o pomoc    Prośba o pomoc  I_icon_minipostNie Cze 09, 2013 5:42 am

Witam Smile
Znalazłem stronke, w której podobno można zdobyć pieniądze za oglądanie reklam i wypełnianie ankiet. Koleżanka mówi, że już dostała pieniądze w około miesiąc, teraz ma znów 50zł. Chciałbym też spróbować i pokazać Wam, że mozna przy okazji zarabiać pieniądze.

Jeśli możecie to zarejestrujcie się poprzez Ten link : http://www.ermail.pl/link/lejNAaNCVmCNY7YTmNmmTjjCca2JlV7Y lub podajcie email to wyślę zaproszenie. Jeśli uda mi się zdobyć pieniądze to dam znać i wtedy sami będziecie mogli zarabiać Smile

Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuje Smile
Powrót do góry Go down
Sheila86
Przyjaciel Zagrody
Sheila86


Nick w grze : Sheila86
Liczba postów : 658
Dołączył : 03/07/2011

Prośba o pomoc  Empty
PisanieTemat: Re: Prośba o pomoc    Prośba o pomoc  I_icon_minipostNie Cze 09, 2013 6:29 am

Zarejestrować się mogę, ale większość takich rzeczy nie działa. Wyślij mi zapa na e-mail: shaphirca@tlen.pl
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1084664
Kirara
Uzależniony
Kirara


Nick w grze : OJT (skrót)
Liczba postów : 2239
Dołączył : 03/06/2012

Prośba o pomoc  Empty
PisanieTemat: Re: Prośba o pomoc    Prośba o pomoc  I_icon_minipostPon Cze 10, 2013 1:25 am

Nie jestem fanką takich stron. Większość z nich posiada błędy zewnętrzne, a potem większość osób, które z nich korzysta narzeka, a administratorzy nie wiedzą jak to naprawić.
Ale zarejestruje się. Smile
Powrót do góry Go down
Sheila86
Przyjaciel Zagrody
Sheila86


Nick w grze : Sheila86
Liczba postów : 658
Dołączył : 03/07/2011

Prośba o pomoc  Empty
PisanieTemat: Re: Prośba o pomoc    Prośba o pomoc  I_icon_minipostPon Cze 10, 2013 2:09 am

Zarejestrowałam się. Jako, że nie trzeba podawać tak na prawdę żadnych danych prócz maila - to moim zdaniem, żaden problem Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1084664
EREIS
Przyjaciel Zagrody
EREIS


Nick w grze : EREIS
Liczba postów : 1094
Dołączył : 19/02/2012

Prośba o pomoc  Empty
PisanieTemat: Re: Prośba o pomoc    Prośba o pomoc  I_icon_minipostPon Cze 10, 2013 6:59 am

zarejestrowane Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=722213
anteek
Przyjaciel Zagrody
anteek


Nick w grze : aantek
Liczba postów : 795
Dołączył : 10/05/2012

Prośba o pomoc  Empty
PisanieTemat: Re: Prośba o pomoc    Prośba o pomoc  I_icon_minipostPon Cze 10, 2013 8:08 am

Dziękuje ślicznie Smile
Powrót do góry Go down
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Prośba o pomoc  Empty
PisanieTemat: Re: Prośba o pomoc    Prośba o pomoc  I_icon_minipostPon Cze 10, 2013 10:36 am

Cytat :
Na chwilę obecną na Twoim koncie jest niewystarczająca ilość pieniędzy do pobrania. Minimalna kwota to 200 zł.
Uzbierała tyle w miesiąc? Wink


Większość takich stron to naciąganie. Czasem na początku wypłacą paru osobom, a potem już lecą na tej darmowej reklamie.

Z tego co widzę, założyłam tam konto 8 maja. Sprawdziłam skrzynkę, którą specjalnie na to założyłam - dostałam od nich 40 meili. W różnych kwotach. Specjalnie teraz przeklikałam, żeby sprawdzić ile kasy za to idzie. Teoretycznie.
Stan wygląda następująco:
Prośba o pomoc  1956404536
Czyli meile z miesiąca czasu - ok 25 zł. Czyli średnio trzeba 8 miesięcy, by uzbierać na wypłatę. 7, jeżeli liczyć te 20 zł na powitanie.
Szybciej, jeżeli naciąga się znajomych do rejestracji, bo wtedy teoretycznie jakiś bonus leci Wink

Na moje oko wygląda to tak: założyli stronkę, wciągnęli paru ludzi, wypłacili im, więc ci wciągają kolejnych. Właściciel strony bierze kasę od reklamodawców i za jakieś 3 miesiące się zmyje, nie wypłacając reszcie użytkowników Wink

Zastanawiam się też, ile prawdy jest w słowach twojej koleżanki. Ile osób musiałaby wciągnąć, żeby w miesiąc uzbierać dwie stówy...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
anteek
Przyjaciel Zagrody
anteek


Nick w grze : aantek
Liczba postów : 795
Dołączył : 10/05/2012

Prośba o pomoc  Empty
PisanieTemat: Re: Prośba o pomoc    Prośba o pomoc  I_icon_minipostSob Cze 15, 2013 5:09 am

Mam już, a może dopiero 31.74 zł, wejdzie wszyscy co sie zalogowaliscie i przeczytajcie te ermaile, wtedy ja tez dostane "kase".
A tutaj proszę o kliki, mam nadzieje, że się uda :
http://www.ermail.pl/klik/VndfYGEA Smile
Powrót do góry Go down
anteek
Przyjaciel Zagrody
anteek


Nick w grze : aantek
Liczba postów : 795
Dołączył : 10/05/2012

Prośba o pomoc  Empty
PisanieTemat: Re: Prośba o pomoc    Prośba o pomoc  I_icon_minipostPon Lip 29, 2013 5:44 am

Saldo na koncie:
52,66 zł

Bardzo proszę wszystkich o rejestrację, a tych co się zarejestrowali o przeczytanie tych ermaili i wypełnienie ankiet Smile
Wchodzę raz na jakiś czas, teraz chyba z miesiąc nie byłem, wszedłem, przeczytałem i za jakiś czas znów to samo Smile Mam nadzieję, ze za kilka miesięcy nazbieram, jak Wy pomożecie to będzie szybciej i dam znać czy się udało Smile
Dziękuje i pozdrawiam Smile
Powrót do góry Go down
Kirara
Uzależniony
Kirara


Nick w grze : OJT (skrót)
Liczba postów : 2239
Dołączył : 03/06/2012

Prośba o pomoc  Empty
PisanieTemat: Re: Prośba o pomoc    Prośba o pomoc  I_icon_minipostWto Paź 15, 2013 8:36 am

Raczej mogę już zamknąć ten temat.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Prośba o pomoc  Empty
PisanieTemat: Re: Prośba o pomoc    Prośba o pomoc  I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Prośba o pomoc
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Prośba o pomoc :)
» prośba o pomoc
» Prośba o pomoc w zawodach OJ
» PROŚBA o pomoc w Zawodach OJ
» Prośba o pomoc - przekazanie przedmiotów

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: POMOC :: Prośby o pomoc :: Archiwum-
Skocz do: