Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 WAŻNE! Przedawnianie wątków

Go down 
AutorWiadomość
Broszka
Moderator
Broszka


Nick w grze : Broszka
Liczba postów : 1597
Dołączył : 20/01/2012

WAŻNE! Przedawnianie wątków Empty
PisanieTemat: WAŻNE! Przedawnianie wątków   WAŻNE! Przedawnianie wątków I_icon_minipostNie Paź 06, 2013 5:26 am

Ponieważ zalega dużo starych wątków postanowiłam trochę tu posprzątać i dopilnować, by nie powstał następny bałagan. I od teraz wątki obumarłe będą zamykane po pewnym okresie czasu, w zależności od działu:
-po 6 miesiącach: Prace płatne/na sprzedaż, Prace darmowe, Pracownie i spółki graficzne.
-po 2 miesiącach: Nauka, Szukam..., Oceń moją grafikę.

Dotyczy to oczywiście wątków, w których już nikt nie zamawia, nie padła satysfakcjonująca odpowiedź lub autor nie odwiedza forum i/lub nie dodaje nowych przykładów/grafik. Jeśli po zamknięciu wątku autor zażyczy sobie ponowne jego otworzenie to jak najbardziej jest to możliwe, wystarczy się do mnie zgłosić.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1288679
 
WAŻNE! Przedawnianie wątków
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Zamykanie wątków
» Samodzielne zamykanie wątków
» "Logika się upiła i śpi" - sporo wątków o hrs
» WAŻNE ! -TO NIE JA!
» WAŻNE!- Czy to plagait ?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOWRSE :: Pracownie graficzne-
Skocz do: