Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Tymczasem w świecie Pixara.

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Ejli
Przyjaciel Zagrody
Ejli


Nick w grze : Eiiri
Liczba postów : 1433
Dołączył : 31/12/2011

Tymczasem w świecie Pixara. Empty
PisanieTemat: Tymczasem w świecie Pixara.   Tymczasem w świecie Pixara. I_icon_minipostCzw Paź 31, 2013 7:52 am

Tymczasem w świecie Pixara. Fd3bfd564c2988a4e7cd5ae4c68aeec5_original

Dla każdego, kto przeczytał całe mamy kubeł internetów i miesięczny zapas miętowych chusteczek.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=4080537
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

Tymczasem w świecie Pixara. Empty
PisanieTemat: Re: Tymczasem w świecie Pixara.   Tymczasem w świecie Pixara. I_icon_minipostCzw Paź 31, 2013 8:58 am

Znalazłam tego posta akurat wtedy, kiedy otworzyłam nową zakładkę z Teorią Pixara na Kwejku. Lol. Wiadro internetów i zapas chusteczek poproszę Razz
Ogółem, to nawet trzyma to się kupy. Jednak coś czuję, że Pixar nie do końca miał na celu połączyć te wszystkie filmy. Wydaje mi się, iż nie można na podstawie kilku easter eggów połączyć wszystkiego w całość. Aczkolwiek sam artykuł strasznie mnie wciągnął i podoba mi się, bo każdy może trochę pofantazjować Wink A nuż autor miał rację?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
Presence
Przyjaciel Zagrody
Presence


Nick w grze : Presence
Liczba postów : 1861
Dołączył : 23/07/2011

Tymczasem w świecie Pixara. Empty
PisanieTemat: Re: Tymczasem w świecie Pixara.   Tymczasem w świecie Pixara. I_icon_minipostCzw Paź 31, 2013 10:22 am

Przeczytałam całe i zaintrygowało mnie to. Wszystko bardzo ładnie do siebie pasuje, a przy takiej ilości produkcji wydaje się niedorzeczne twierdzenie, że jest to "przypadeczek". Jedna z ciekawszych teorii spiskowych jakie czytałam xD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3746365
Gość
Gość
Anonymous



Tymczasem w świecie Pixara. Empty
PisanieTemat: Re: Tymczasem w świecie Pixara.   Tymczasem w świecie Pixara. I_icon_minipostCzw Paź 31, 2013 4:52 pm

To podobnie jak z Porą na Przygodę - niby wszystkie wątki inne, ale poskładane razem "trzymają się kupy" :3
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Tymczasem w świecie Pixara. Empty
PisanieTemat: Re: Tymczasem w świecie Pixara.   Tymczasem w świecie Pixara. I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Tymczasem w świecie Pixara.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Dobry dinozaur cały film od Pixara gratis online
» Najtrudniejsza gra na świecie
» Dziwne dźwięki na całym świecie.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: