Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 [PSY] Furry Paws!

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Heartlend10
Już coś wie
Heartlend10


Nick w grze : Heartlend10
Liczba postów : 141
Dołączył : 03/09/2012

[PSY] Furry Paws! Empty
PisanieTemat: [PSY] Furry Paws!   [PSY] Furry Paws! I_icon_minipostPon Sty 06, 2014 6:57 am

Na samym początku: Może jest taki temat już, więc jak coś to mówcie! Jestem ślepa więc przepraszam Razz

[PSY] Furry Paws! Fpaw_logo
Większość z was mogła już słyszeć o tej grze. Gra polega na hodowli psów. Do wyboru mamy bardzo dużo ras psów. Od klasycznych Border Collie po Leonbergery.Gra według mnie całkiem realistyczna (nie pod względem grafiki ale zasad).

HODOWLA

Na początku mamy jedną budę dla jednego psa.Hodowlę można rozbudować wchodząc w "kennel">>>"Manage">>>klikamy na obrazek budy>>>wybieramy rozbudowę która nas interesuje.
Oczywiście rozbudowa kosztuje!
Opcje rozbudowy:
-Basics kennel (12 dogs $10,000)
-Deluxe kennel (25 dogs $50,000)
-Premium kennel (zablokowane dla graczy z 10 levelem)
-Elite kennel (zablokowane dla graczy z 15 levelem)

Ogólny wygląd hodowli:

KUPNO PSA
Aby kupić psa wchodzimy w:
Market>>>dogs/purchase dog>>>wpisujemy imię>>>wybieramy czy ma być suczka czy pies czy dorosły czy szczeniak>>>wybieramy rasę i kupujemy.
Otrzymujemy psiaka wybranej rasy ale losowego koloru!
UWAGA: Kupno psa ze sklepu kosztuje 5,000! 
Od 4 lvl możemy kupować psy od innych graczy. Możemy również sprzedawać innym graczom nasze psy.

OPIEKA NAD PSEM

Teraz opieka nad psem. Zajmowanie się psami jest dość łatwe. Za każdą ukończoną czynność, dostajemy UXP, czyli punkty do następnego lvl. 
Żeby nakarmić,napoić psa potrzebujemy dla niego michy.No więc wchodzimy w:
Market>>>Accessory shop>>>wybieramy miski i posłanie>>>Inventory (pasek po prawej stronie)>>>Wybieramy przedmiot>>>wybieramy psa i klikamy "+", kropelkę (miska do picia) lub jedzonko (miska do jedzenia). Z posłaniem tak samo. Potrzebne będą jeszcze szczotki. Żeby je kupić musimy wejść do:
Market>>>grooming shop
Tam kupujemy szczotki i szampon. Żeby ich użyć musimy wejść w inwentarz, wejść na stronę szczotki i kliknąć "Add to grooming center". 

Add to grooming center:

ROZMNAŻANIE PSÓW
Żeby pokryć sunię naszym psem wchodzimy:
na stronę suczki>>>breed>>>breeding center>>>select dog (wybieramy pieska)>>>breed! (lub coś w tym stylu)

Rozmnażanie:

MIOT
(tego działu akurat nie ogarnęłam dokońca więc uzupełnię)

ZARABIANIE PIENIĘDZY

Zarabiać kaskę możemy grając w gry (Atlas>>>games),sprzedając psiaki. Ponadto codziennie dostajemy kieszonkowe. Im większy level tym (chyba) większe kieszonkowe.


W grze nazywam się Heartlend. Zapraszać do znajomych! ^^

TO TYLE.
MIŁEJ GRY!
Powrót do góry Go down
sowa38
Raczkujący
sowa38


Nick w grze : sowa38
Liczba postów : 59
Dołączył : 12/03/2013

[PSY] Furry Paws! Empty
PisanieTemat: Re: [PSY] Furry Paws!   [PSY] Furry Paws! I_icon_minipostPią Kwi 25, 2014 1:30 pm

Właśnie się zarejestrowałam i zaczęłam grę z biało-czarną Akitą Smile nazwałam go Silver co znaczy srebrny Razz na razie dopiero ogarniam grę ale już mi się podoba Wink
Powrót do góry Go down
lwica001
Nowy
lwica001


Nick w grze : lwica 001
Liczba postów : 15
Dołączył : 08/07/2014

[PSY] Furry Paws! Empty
PisanieTemat: Re: [PSY] Furry Paws!   [PSY] Furry Paws! I_icon_minipostWto Lip 08, 2014 10:22 am

Wow! ile ras! zaczełam gre z american pit bull terrierem nazwałam go Szpon Razz gram jako lwica001, jeszcze nie ogarniam tego Smile 
Powrót do góry Go down
Sponsored content





[PSY] Furry Paws! Empty
PisanieTemat: Re: [PSY] Furry Paws!   [PSY] Furry Paws! I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
[PSY] Furry Paws!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Furry Paws - gra o psach

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: OFFTOPIC :: Inne gry :: O innych zwierzętach-
Skocz do: