Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Olbrzymie rośliny!

Go down 
+20
Estelle
ebonita
Minoo
Rooda
anna i wiki
hanka1998
Psychodela
_pati201_
MrsKopytko
Kazuyuki
Markool
Szron
avrilka
Ejli
Kemishi
Malto
EveDallas
Creamy
Ayashi
Kirara
24 posters
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Kirara
Uzależniony
Kirara


Nick w grze : OJT (skrót)
Liczba postów : 2239
Dołączył : 03/06/2012

Olbrzymie rośliny! Empty
PisanieTemat: Olbrzymie rośliny!   Olbrzymie rośliny! I_icon_minipostCzw Sty 09, 2014 6:16 am

Na Howrse pojawiła się nowa promocja o nazwie ,,Olbrzymie rośliny". W tym temacie możecie spokojnie dyskutować o promocji i pochwalić się swoimi osiągnięciami. Oczywiście bez spamu i dublowania postów!


I takie cuś:

To nasiono rośnie:

  • za każdym razem, gdy zostanie nawiezione: +1 %
  • za każdym razem, gdy zbierasz plony innej rośliny: +1 %

Dzięki zbiorom z tego nasiona możesz wygrać:

  • Olbrzymie rośliny! Agate  Agat

Jak grać?
Olbrzymie rośliny! Graines 1. Zasiej nasiona
Olbrzymie rośliny! Seau 2. Podlej swoje rośliny (Co 12 godzin)
Olbrzymie rośliny! Temps 3. Sprawdź, jak rosną Twoje rośliny podczas Twojego pierwszego logowania danego dnia
Olbrzymie rośliny! Engrais 4. Nawóź użyźniaczem
Powrót do góry Go down
Ayashi
ZAGRODZIANIN
Ayashi


Nick w grze : Ayashi
Liczba postów : 1087
Dołączył : 13/08/2011

Olbrzymie rośliny! Empty
PisanieTemat: Re: Olbrzymie rośliny!   Olbrzymie rośliny! I_icon_minipostCzw Sty 09, 2014 6:19 am

No ładnie... wyprzedziłaś mnie ze zrobieniem tematu :POczywiście promocja... eh... mało, którą promocję lubię na Howrse, więc... przypuszczam, że i na tą nie wydam żadnego kuponu, diamentów czy RO. Co się uzbiera, to się uzbiera i tyle.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=5803
Kirara
Uzależniony
Kirara


Nick w grze : OJT (skrót)
Liczba postów : 2239
Dołączył : 03/06/2012

Olbrzymie rośliny! Empty
PisanieTemat: Re: Olbrzymie rośliny!   Olbrzymie rośliny! I_icon_minipostCzw Sty 09, 2014 6:52 am

Niedawno ludzie wydali masę kuponów na RO, a teraz jeszcze promocja. Mogli trochę poczekać. Ludzie nie mają tyle kasy. ;x Do tego wypadałoby dać graczom pograć trochę spokojniej, bez żadnych promocji.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Olbrzymie rośliny! Empty
PisanieTemat: Re: Olbrzymie rośliny!   Olbrzymie rośliny! I_icon_minipostCzw Sty 09, 2014 6:58 am

Robią to specjalnie, im na graczach nie zależy ^^ Zależy im na forsie, a graczy będą mieć zawsze, bo to gra przeglądarkowa a takie uzależniająRazz
Powrót do góry Go down
Creamy
Jedną nogą w ZM
Creamy


Nick w grze : Creamy
Liczba postów : 515
Dołączył : 08/09/2013

Olbrzymie rośliny! Empty
PisanieTemat: Re: Olbrzymie rośliny!   Olbrzymie rośliny! I_icon_minipostCzw Sty 09, 2014 7:03 am

Kolejna moja znienawidzona promocja  Razz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3996599
Ayashi
ZAGRODZIANIN
Ayashi


Nick w grze : Ayashi
Liczba postów : 1087
Dołączył : 13/08/2011

Olbrzymie rośliny! Empty
PisanieTemat: Re: Olbrzymie rośliny!   Olbrzymie rośliny! I_icon_minipostCzw Sty 09, 2014 7:11 am

Jeśli mam być szczera, a właściwie będę... Odkąd Ubisoft przejął Owlient, to non stop są promocje, a że to duża korporacja, to muszą zarabiać. Zapewne dlatego jedna goni drugą. Nawet ostatnio zabrali możliwości zdobycia diamentów i zostawili je tylko u koni boskich. Dlaczego? Aby gracze zaczęli więcej wydawać pieniędzy na kupony, bo dzięki temu "boszczydła staną się bardziej pożądane" - tak to ładnie ujęli. Na to się nic nie poradzi. Promocje stały się, hm, takie nijakie... ja już na nie nie czekam, jak kiedyś, gdy Owlient było samodzielną firmą i puszczał je tylko od okazji, a między nimi były miesiące przerwy. No, w każdym razie, aby nie odbiegać od tematu... Nie liczę na nic szczególnego w aktualnym ogródku Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=5803
Gość
Gość
Anonymous



Olbrzymie rośliny! Empty
PisanieTemat: Re: Olbrzymie rośliny!   Olbrzymie rośliny! I_icon_minipostCzw Sty 09, 2014 1:06 pm

Pierwszy dzień promocji, a już 2 nowe Agaty (y)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Olbrzymie rośliny! Empty
PisanieTemat: Re: Olbrzymie rośliny!   Olbrzymie rośliny! I_icon_minipostCzw Sty 09, 2014 1:11 pm

no oczywiście, są kupony,są boszczaki;) Palcem nie będę pokazywać.
Powrót do góry Go down
Ayashi
ZAGRODZIANIN
Ayashi


Nick w grze : Ayashi
Liczba postów : 1087
Dołączył : 13/08/2011

Olbrzymie rośliny! Empty
PisanieTemat: Re: Olbrzymie rośliny!   Olbrzymie rośliny! I_icon_minipostCzw Sty 09, 2014 1:12 pm

Jeżeli kogoś na to stać, aby wydać masę pieniędzy na kupony, to stać go też na wydanie 100 RO, od tak Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=5803
Gość
Gość
Anonymous



Olbrzymie rośliny! Empty
PisanieTemat: Re: Olbrzymie rośliny!   Olbrzymie rośliny! I_icon_minipostCzw Sty 09, 2014 1:45 pm

Powiem krótko-jedne z gorszych promocji. Czołga się po dnie wraz z kolorowankami ^^ Teraz wchodź człowieku co x czasu żeby podlać, a chodźbyś wchodził codziennie, nie przegapił żadnego podlewania i zrobił wszystkie zadania to i tak nie zdobędziesz Agata, bo nie wydałeś x kuponów na nawóz (RO). Takie jest moje zdanie.
Powrót do góry Go down
Ayashi
ZAGRODZIANIN
Ayashi


Nick w grze : Ayashi
Liczba postów : 1087
Dołączył : 13/08/2011

Olbrzymie rośliny! Empty
PisanieTemat: Re: Olbrzymie rośliny!   Olbrzymie rośliny! I_icon_minipostCzw Sty 09, 2014 2:05 pm

I o to teraz w tych promocjach chodzi... niby te same, co kiedyś, ale dają dodatkowe utrudnienia i choćby się waliło i paliło, to o boskim koniu można zapomnieć, jeśli nie zainwestuje się realnej kasy, a ja tego nie zamierzam robić. Cieszę się, że do tej pory udało mi się zdobyć moje boskie bez wkładu pieniężnego i dzięki niewielkiemu wkładowi moich RO/diamentów z zapasów. W każdym razie... wyciągnę z tych śmiesznych krzaczków co się da bez inwestowania w nie diamentów czy rogów, a znając życie nie będą to zachwycające nagrody, ale co poradzić? Lepszy rydz niż nic.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=5803
Gość
Gość
Anonymous



Olbrzymie rośliny! Empty
PisanieTemat: Re: Olbrzymie rośliny!   Olbrzymie rośliny! I_icon_minipostCzw Sty 09, 2014 2:29 pm

Powiem tak- Spójrzcie na gry Ubisoftu. Na jaką skalę są wydawane. Howrse, zrobione przez innych daje im tylko możliwość zysku. Mają gdzieś graczy, bo mają innych którzy kupują ich gry typu AC. itd...
Ale dobra, z wątku o promocji Robi się nam hejt.


Osobiście nie wydam ani jednego kuponu na tą promocję. Nawet nie będę też co te x godzin wstawać i podlewać tych chwastów. Pozbieram sobie na coś ciekawszego. A to? To urozmaicenie, jak cokolwiek się trafi, fajnie.
Powrót do góry Go down
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Olbrzymie rośliny! Empty
PisanieTemat: Re: Olbrzymie rośliny!   Olbrzymie rośliny! I_icon_minipostCzw Sty 09, 2014 9:57 pm

A ja tą promocję lubię. Zbiorę sporo pd z tych małych roślinek i innych takich drobiazgów, co za eq się sprzeda, a w międzyczaie pozbieram kupony. może uda mi się wyhodowac ze dwie te przedostatnie roślinki, i kilka tych trzecich (dwie Harmonie potrzebne na wczoraj XD)
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Kirara
Uzależniony
Kirara


Nick w grze : OJT (skrót)
Liczba postów : 2239
Dołączył : 03/06/2012

Olbrzymie rośliny! Empty
PisanieTemat: Re: Olbrzymie rośliny!   Olbrzymie rośliny! I_icon_minipostPią Sty 10, 2014 12:21 am

Jak na razie idzie mi całkiem nieźle. Mam już nasiono Titanii. ♥
Powrót do góry Go down
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Olbrzymie rośliny! Empty
PisanieTemat: Re: Olbrzymie rośliny!   Olbrzymie rośliny! I_icon_minipostPią Sty 10, 2014 3:17 am

Miałam w zapasie dwa RO. Za jeden życzę sobie 2xOM (może ktoś zdesperowany się skusi Wink), drugi dał mi:

Cytat :


  • Olbrzymie rośliny! Bras-morphee Objęcia Morfeusza
  • Olbrzymie rośliny! Argent 1 000 Equus
  • Olbrzymie rośliny! Navet 20 rzep
  • Olbrzymie rośliny! Pomme 20 jabłek
  • Olbrzymie rośliny! Vieillissement 2 punkty dorastania
  • Dzięki olbrzymim roślinom udało Ci się znaleźć także:
  • Olbrzymie rośliny! Plantation-engrais 1 x Nawóz
  • Olbrzymie rośliny! Plantation-graine-a 1 x Helixius
  • Olbrzymie rośliny! Plantation-graine-b 1 x Altissima



I tyle z mojego wkładu w event. Nie inwestuję, nie staram się, nawet nie mam zamiaru latać co wyznaczoną godzinę do podlewania chwastów. Przykre, że wydarzenie goni wydarzenie, nie ma nawet tygodnia przerwy, i jak coś dadzą, to są to odgrzewane kotlety w nieco innej niż poprzednio otoczce. Poklikam (sporadycznie) dla drobiazgów i wystarczy.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
Kemishi
Przyjaciel Zagrody
Kemishi


Nick w grze : Koteczka77
Liczba postów : 1026
Dołączył : 18/01/2012

Olbrzymie rośliny! Empty
PisanieTemat: Re: Olbrzymie rośliny!   Olbrzymie rośliny! I_icon_minipostPią Sty 10, 2014 6:20 am

Howrse napisał:
Do 11.01.2014, 10:00 otwórz kilka Rogów Obfitości, aby zdobyć 1 worek nawozu i 2 nasiona!

 Laughing A to utrafili... wreszcie szczerość!
Nie liczę na to koniszcze, ale coś tam może wpadnie (rzepy, PD, jabłka, bonusy .-.) Nawet nie myślę marnować na to RO czy tym bardziej Kuponów.
A - bardziej opłaca mi się zbierać Kupony na promocje czy też zbierać 30-40 Kuponów żeby kupić Krezusa? XD (taki offtop).
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=802407
Gość
Gość
Anonymous



Olbrzymie rośliny! Empty
PisanieTemat: Re: Olbrzymie rośliny!   Olbrzymie rośliny! I_icon_minipostPią Sty 10, 2014 6:29 am

Kemishi, zbieraj kupony Wink Chociażby na następną promocję.
Opcja1 
Kupujesz Krezusa, daje Ci co miesiąc kupon i codziennie drobne EQ.

Opcja2 
Zbierasz kupony na promocje fajną (Czyli po prostu czekasz ze stuffem aż w końcu coś fajnego Ci się trafi.) W której otwierając przyokazyjne RO trafiasz nie tylko rzeczy do promocji ale też jakieś drobnostki "przy okazji".
Powrót do góry Go down
Ayashi
ZAGRODZIANIN
Ayashi


Nick w grze : Ayashi
Liczba postów : 1087
Dołączył : 13/08/2011

Olbrzymie rośliny! Empty
PisanieTemat: Re: Olbrzymie rośliny!   Olbrzymie rośliny! I_icon_minipostPią Sty 10, 2014 6:55 am

A mi na razie za promocję wpadło za jedną roślinkę 3tys eq. Łoho! Szaleństwo w biały dzień.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=5803
Kirara
Uzależniony
Kirara


Nick w grze : OJT (skrót)
Liczba postów : 2239
Dołączył : 03/06/2012

Olbrzymie rośliny! Empty
PisanieTemat: Re: Olbrzymie rośliny!   Olbrzymie rośliny! I_icon_minipostPią Sty 10, 2014 6:58 am

Ja myślę nad kupnem kuponów, ale w sumie nie chce wydawać na to kasy. Dlatego podziękuję sobie i będę hodowała te rośliny, które już mam. Może trafi się coś fajnego...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Olbrzymie rośliny! Empty
PisanieTemat: Re: Olbrzymie rośliny!   Olbrzymie rośliny! I_icon_minipostPią Sty 10, 2014 7:17 am


Mój pierwszy "startowy" kwiatek dał mi....
< Werbl>
Fortunę Krezusa!
<Fajerwerki>
Powrót do góry Go down
Ejli
Przyjaciel Zagrody
Ejli


Nick w grze : Eiiri
Liczba postów : 1433
Dołączył : 31/12/2011

Olbrzymie rośliny! Empty
PisanieTemat: Re: Olbrzymie rośliny!   Olbrzymie rośliny! I_icon_minipostPią Sty 10, 2014 7:22 am

Soporific napisał:

Mój pierwszy "startowy" kwiatek dał mi....
< Werbl>
Fortunę Krezusa!
<Fajerwerki>

Toż to nic, mój dał mi...

....
....
....

10 Mieszanek Kalorycznych~ *Fanfary, fajerwerki i wielka impreza*
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=4080537
Gość
Gość
Anonymous



Olbrzymie rośliny! Empty
PisanieTemat: Re: Olbrzymie rośliny!   Olbrzymie rośliny! I_icon_minipostPią Sty 10, 2014 7:25 am

Ejli napisał:
10 Mieszanek Kalorycznych~ *Fanfary, fajerwerki i wielka impreza*


Tu tu tu trututututu!
Powrót do góry Go down
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

Olbrzymie rośliny! Empty
PisanieTemat: Re: Olbrzymie rośliny!   Olbrzymie rośliny! I_icon_minipostSob Sty 11, 2014 6:11 am

stephanie81 napisał:
Pierwszy dzień promocji, a już 2 nowe Agaty (y)
Czyżby chociaż jeden należał do wirka? Razz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
Szron
Przyjaciel Zagrody
Szron


Liczba postów : 1598
Dołączył : 28/12/2011

Olbrzymie rośliny! Empty
PisanieTemat: Re: Olbrzymie rośliny!   Olbrzymie rośliny! I_icon_minipostSob Sty 11, 2014 6:53 am

Straaasznie kuponożerna promocja (jak większość w sumie), na wiele nie liczę, może coś upoluję z nasionka Tytanii (już jedno mam Smile).
Oczywiście wirek, editto już mają nowego boszczaka. Zamiast karmić pełne już brzuchy Owlientu mogliby te wszystkie pieniądze spożytkować w inny sposób...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2419216
Gość
Gość
Anonymous



Olbrzymie rośliny! Empty
PisanieTemat: Re: Olbrzymie rośliny!   Olbrzymie rośliny! I_icon_minipostSob Sty 11, 2014 7:25 am

Szron, masz absolutną rację.

Ja dopiero po niesprawiedliwym banie zrozumiałam że nie warto wydawać pieniędzy na wirtualną grę. Lepiej wysłać sms na wioski dziecięce. Cokolwiek...
Powrót do góry Go down
Markool
Raczkujący
Markool


Nick w grze : Markool
Liczba postów : 70
Dołączył : 14/05/2013

Olbrzymie rośliny! Empty
PisanieTemat: Re: Olbrzymie rośliny!   Olbrzymie rośliny! I_icon_minipostPon Sty 13, 2014 2:31 am

jak tam u was nasionko pasożyta?, normalnie to bym odpuścił se tego boskiego ale do trofea mi brakuje 1 więc się zdecydowałem chociaż może przy 4 rzadko dajnych będzie lepiej niż 3, reszta u mnie to wiatry coś tam kapią ale z dzikimi żenada po tym koniu będę czekał na naprawdę ładne konie lub na pewniaki np co 2 dni daje albo typu jowisz, żałuje że odpuściłem Io 
Są jakieś szansę na jakiegoś pewniaka w ciągu pół roku? najlepiej jak by dali możliwość zakupu jak w czasie loteri na bezprośredniej szlachetnych albo układu słonecznego bym się jowiszów obkupił lub chociaż szafirów nawet po 25 kuponów za sztukę wtedy to jedyny czas co był by sens inwestowania w tą grę bym żył jak król xd pod warunkiem że mi nie dadzą jakiegoś przypadkowego bana tak w ich stylu xd
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2965333
Kazuyuki
Już coś wie
Kazuyuki


Nick w grze : Kazuyuki
Liczba postów : 103
Dołączył : 21/10/2012

Olbrzymie rośliny! Empty
PisanieTemat: Re: Olbrzymie rośliny!   Olbrzymie rośliny! I_icon_minipostSro Sty 15, 2014 5:56 am

Cytat :

Zamiast karmić pełne już brzuchy Owlientu mogliby te wszystkie pieniądze spożytkować w inny sposób...
Ale to chyba ich sprawa w jaki sposób pożytkują swoje pieniądze, prawda? Nie wiem czy komentarze tego typu będą miały na to jakikolwiek wpływ. Niech nikt im do portfelów nie zagląda, to niegrzeczne.

Osobiście do 26ego będę siała same żółciutkie Helixiusy, wykonywała zadania i podlewała tak często, jak się da. Prawdopodobnie wtedy (gdy pojawi się np. 2 x Nawóz) oszacuję czy warto wydać kupony i starać się o Agata, który suma sumarum jest nad wyraz uroczy <3
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Olbrzymie rośliny! Empty
PisanieTemat: Re: Olbrzymie rośliny!   Olbrzymie rośliny! I_icon_minipostSro Sty 15, 2014 6:25 am

Ja od początku do końca będę pewnie ciągnąć na tych żółtych i fioletowych kwiatkach, bo Ow przecież lepszych nie da za logowanie ^^
Powrót do góry Go down
MrsKopytko
Przyjaciel Zagrody
MrsKopytko


Nick w grze : Mrs Kopytko
Liczba postów : 3453
Dołączył : 16/12/2011

Olbrzymie rośliny! Empty
PisanieTemat: Re: Olbrzymie rośliny!   Olbrzymie rośliny! I_icon_minipostSro Sty 15, 2014 7:24 am

ZA logowanie dostałam GIGANTICĘ XD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=686975
_pati201_
Już coś wie
_pati201_


Nick w grze : _pati201_
Liczba postów : 287
Dołączył : 23/07/2012

Olbrzymie rośliny! Empty
PisanieTemat: Re: Olbrzymie rośliny!   Olbrzymie rośliny! I_icon_minipostSro Sty 15, 2014 11:35 am

Ta...nie ma to jak howrsowskie tłumaczenie... Olbrzymie rośliny! 3521193901 
Olbrzymie rośliny! 3dnh

Powrót do góry Go down
Sponsored content





Olbrzymie rośliny! Empty
PisanieTemat: Re: Olbrzymie rośliny!   Olbrzymie rośliny! I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Olbrzymie rośliny!
Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Rośliny

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum :: Archiwum aktualności :: Gra-
Skocz do: