Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Jak dorwać konia...

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Gość
Gość
Anonymous



Jak dorwać konia... Empty
PisanieTemat: Jak dorwać konia...   Jak dorwać konia... I_icon_minipostSob Sty 25, 2014 10:17 am

Cześć, w sumie to dość dziwne ale nie umiem sobie poradzić z tym problemem, może ktoś miał podobny i uzyskał pomoc, więc proszę o sprawdzoną metodę.

Graczka Sal_ly nie loguje się na swoje konto od 90 dni. Pożyczyłam jej konia do zadania za 500 eq (Koń z 0um). Chciałabym go odzykać jednak nie wiem jak.Piszę do niej codziennie i sprawdzam ale w sumie jej staż się nie zmienia co znaczy że faktycznie nie wchodzi. Nie mam wiadomości z naszej umowy ponieważ howrse usuwa stare wiadomości samo... Jedynym dowodem jest to że koń jest urodzony u mnie. 
W sumie pisałam na ZM że pożyczę tego konia więc jako tako to też jest dowód że nie został sprzedany na stałe.

Nie powiem że nie chciała go oddać, bo po 10 dniach wystawiła go, ale ja dostałam bana na 30 dni, i po tym czasie koń zniknął ze sprzedaży. Teraz graczka nie daje znaków życia.

Graczka: Sal_ly
Koń: Pożyczę do zadania
Powrót do góry Go down
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

Jak dorwać konia... Empty
PisanieTemat: Re: Jak dorwać konia...   Jak dorwać konia... I_icon_minipostSob Sty 25, 2014 11:13 am

Chyba innej opcji niż czekanie aż się zaloguje do gry nie ma. Bo jak porozumieć się z kimś, kto nie gra?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
Mikaa
Już coś wie
Mikaa


Nick w grze : Mikaa12
Liczba postów : 191
Dołączył : 16/10/2013

Jak dorwać konia... Empty
PisanieTemat: Re: Jak dorwać konia...   Jak dorwać konia... I_icon_minipostSob Sty 25, 2014 11:20 am

" konta nieaktywne przez okres dłuższy niż 90 dni, będą automatycznie kasowane " 
Według jej ostatniej wizyty było w grze ostatni raz 2 miesiące 7 dni czyli około 67 dni. Jeśli nie wejdzie to za 23 dni skasują jej konto.
Powrót do góry Go down
Kemishi
Przyjaciel Zagrody
Kemishi


Nick w grze : Koteczka77
Liczba postów : 1026
Dołączył : 18/01/2012

Jak dorwać konia... Empty
PisanieTemat: Re: Jak dorwać konia...   Jak dorwać konia... I_icon_minipostSob Sty 25, 2014 11:50 am

Hmm... a skoro przez ZM się umawiałyście, to może jest inna droga kontaktu? (Mogła udostępnić e-mail, gg...) Chyba że źle zrozumiałam.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=802407
Mikaa
Już coś wie
Mikaa


Nick w grze : Mikaa12
Liczba postów : 191
Dołączył : 16/10/2013

Jak dorwać konia... Empty
PisanieTemat: Re: Jak dorwać konia...   Jak dorwać konia... I_icon_minipostSob Sty 25, 2014 11:54 am

Kemishi napisał:
Hmm... a skoro przez ZM się umawiałyście, to może jest inna droga kontaktu? (Mogła udostępnić e-mail, gg...) Chyba że źle zrozumiałam.
Chyba chodzi, że ona pisała na ZM, że pożycza takiego konia do tego dokonania, a ta osoba napisała do niej na howrse w tej sprawie.
Powrót do góry Go down
Kemishi
Przyjaciel Zagrody
Kemishi


Nick w grze : Koteczka77
Liczba postów : 1026
Dołączył : 18/01/2012

Jak dorwać konia... Empty
PisanieTemat: Re: Jak dorwać konia...   Jak dorwać konia... I_icon_minipostSob Sty 25, 2014 12:05 pm

A to fatalnie :/
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=802407
Gość
Gość
Anonymous



Jak dorwać konia... Empty
PisanieTemat: Re: Jak dorwać konia...   Jak dorwać konia... I_icon_minipostSob Sty 25, 2014 5:57 pm

Dzięki Kemishi. Dzięki Tobie przypomniałam sobie że raz pisała do mnie na GG Smile
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Jak dorwać konia... Empty
PisanieTemat: Re: Jak dorwać konia...   Jak dorwać konia... I_icon_minipostWto Sty 28, 2014 5:51 am

Jeszcze raz dziękuję- koń odzyskany Smile Napisałam jej na gadu gadu. Nie pomyślałam o tym wcześniej.
Powrót do góry Go down
Kirara
Uzależniony
Kirara


Nick w grze : OJT (skrót)
Liczba postów : 2239
Dołączył : 03/06/2012

Jak dorwać konia... Empty
PisanieTemat: Re: Jak dorwać konia...   Jak dorwać konia... I_icon_minipostSob Kwi 05, 2014 1:12 am

W takim razie wątek można już zamknąć.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Jak dorwać konia... Empty
PisanieTemat: Re: Jak dorwać konia...   Jak dorwać konia... I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Jak dorwać konia...
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Sprzedaż konia do dokonania 91: Kup konia powyżej 25 lat z umiejętnościami równymi 0.
» szukam konia mlodego konia z wys um do gp
» Oj dla konia do GP
» Trening Konia...?
» Trening konia.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: POMOC :: FAQ :: Pytania związane z Howrse :: Archiwum-
Skocz do: