Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Problem ze Star Stable, pomocy :(

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Impa
Nowy
Impa


Liczba postów : 2
Dołączył : 27/02/2014

Problem ze Star Stable, pomocy :( Empty
PisanieTemat: Problem ze Star Stable, pomocy :(   Problem ze Star Stable, pomocy :( I_icon_minipostCzw Lut 27, 2014 4:58 am

Mam taki problem z grą Star Stable (nie wiem czy z takim problemem nie związnym z howrse można się zgłaszać tutaj, jeżeli nie to najmocniej przepraszam, od razu usunę). Chodzi o to , że nie wiem czy ona jest bezpieczna, bo przy instalacji było napisane, że ta gra może mieć dostęp do przeglądanych przeze mnie witryn. Trochę się przestraszyłam, ale mimo to zainstalowałam. Gra od razu nie przypadła mi do gustu więc postanowiłam, że ją odinstaluję . Niestety okazało się, że jej nie ma na żadnym z dysków ani na pulpicie. Podobno została dodana do mojej przeglądarki (googlr chrome). Nie wiem co robić, bo nie gram a miejsce na komputerze mi zajmuję (1GB ). W internecie nic nie znalazłam, a na zapytaj onet nikt nie odpowiada na moje pytania związane z tym problemem     .
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Problem ze Star Stable, pomocy :( Empty
PisanieTemat: Re: Problem ze Star Stable, pomocy :(   Problem ze Star Stable, pomocy :( I_icon_minipostCzw Lut 27, 2014 5:49 am

Bo to gra przeglądarkowa, a nie na komputer. Instaluje się tylko aplikacja, za pomocą której możesz grać. A w sprawie odinstalowania gry najprościej napisać na support. Wink

PS. Wszystko ma dostęp do Twoich danych. Gdzieś na hamerykańskich serwerach jest taki zbiór danych o Tobie, że sama byś w to nie uwierzyła. Nikt nie jest anonimowy, nic nie da się zatrzeć w internetach - robisz coś, klikasz i odbija się to echem na wieki wieków. Wink
Powrót do góry Go down
Kirara
Uzależniony
Kirara


Nick w grze : OJT (skrót)
Liczba postów : 2239
Dołączył : 03/06/2012

Problem ze Star Stable, pomocy :( Empty
PisanieTemat: Re: Problem ze Star Stable, pomocy :(   Problem ze Star Stable, pomocy :( I_icon_minipostNie Mar 02, 2014 10:22 am

Dziękuję vernille za odpowiedź. 

Wątek zamykam.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Problem ze Star Stable, pomocy :( Empty
PisanieTemat: Re: Problem ze Star Stable, pomocy :(   Problem ze Star Stable, pomocy :( I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Problem ze Star Stable, pomocy :(
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Star Stable pomocy!!
» Star Stable Online
» Urodziny Star-x3
» FORUM - Star-x3 - nowy moderator
» Pracownia Star-x3 - prezentacje (na zamówienie, gotowe, darmowe), awatary, inne ♥

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: POMOC :: Prośby o pomoc :: Archiwum-
Skocz do: