Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 7. Konkurs na opowiadanie

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Dżemik
Przyjaciel Zagrody
Dżemik


Nick w grze : JadeXDD
Liczba postów : 2112
Dołączył : 13/10/2012

7. Konkurs na opowiadanie Empty
PisanieTemat: 7. Konkurs na opowiadanie   7. Konkurs na opowiadanie I_icon_minipostPią Mar 14, 2014 4:08 am

Polega to na tym, żeby napisac opowiadanie o swojej przygodzie z końmi. Nie musi byc prawdziwa. Opowiadania przysyłajcie do mnie na pocztę ZM do wtorku 18.03.14 r. do godziny 23:59. Nagroda jest niespodzianką.


Ostatnio zmieniony przez JadeXDD dnia Pią Mar 14, 2014 12:33 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1955976
Alex147656
Przyjaciel Zagrody
Alex147656


Nick w grze : Alex147656
Liczba postów : 715
Dołączył : 31/05/2013

7. Konkurs na opowiadanie Empty
PisanieTemat: Re: 7. Konkurs na opowiadanie   7. Konkurs na opowiadanie I_icon_minipostPią Mar 14, 2014 10:18 am

Jedna nagroda czy kilka?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2165895
Dżemik
Przyjaciel Zagrody
Dżemik


Nick w grze : JadeXDD
Liczba postów : 2112
Dołączył : 13/10/2012

7. Konkurs na opowiadanie Empty
PisanieTemat: Re: 7. Konkurs na opowiadanie   7. Konkurs na opowiadanie I_icon_minipostPią Mar 14, 2014 12:28 pm

Jedna za pierwsze miejsce + punkty do rankingu ogólnego dla każdego kto weźmie udział
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1955976
Dżemik
Przyjaciel Zagrody
Dżemik


Nick w grze : JadeXDD
Liczba postów : 2112
Dołączył : 13/10/2012

7. Konkurs na opowiadanie Empty
PisanieTemat: Re: 7. Konkurs na opowiadanie   7. Konkurs na opowiadanie I_icon_minipostSro Mar 19, 2014 9:14 am

Tylko Alex147656 przysłała opowiadanie, więc to do niej wędruje talon na jednorożca ode mnie (JadeXDD). A oto co napisała:

Od zawsze strasznie bałam się koni. Wydawały mi się takie... Olbrzymie i groźne. Jednak koleżanki z klasy cały czas mówiły o tym, jak wspaniale się jeździ. Postanowiłam zawładnąć strachem i w najbliższy wolny weekend poprosiłam mamę, abyśmy pojechały do najbliższej stadniny. Mama była z tego bardzo zadowolona, bo wiedziała, że nie jestem takim tchórzem i uda mi się.
Niechętnie weszłam z instruktorem jazdy do stajni, aby obejrzeć konie. Gdy im się przyglądałam na karku jeżyły mi się włosy, ale... one wydawały się patrzeć przyjaźnie. Jak to możliwe? Takie okropne zwierzęta potrafią być miłe?
- To jak, konie nie są takie złe, prawda? - uśmiechnął się do mnie instruktor. Odpowiedziałam milczeniem, bo cały czas byłam przerażona.
Aż nagle... Coś otarło się o moją nogę! Krzyknęłam, strasząc wszystkie konie. Odwróciłam się, aby zobaczyć co mnie dotknęło, ale nic nie zobaczyłam. Schyliłam głowę i ujrzałam małego, puchatego kucyka. Patrzył się na mnie oczami pełnymi iskierkami szczęścia.
- Widzę, że poznałaś Agrafkę. - powiedział ze śmiechem nauczyciel.
- Czemu... Czemu jest taki mały?
- Po pierwsze: to klacz, czyli ona. Po drugie: jest taka mała, bo jest bardzo młodym kucykiem. Ma dopiero kilka tygodni, ale jest największym urwisem w stajni. - nie mówiłam już więcej, bo nasze oczy się spotkały. Głębokie oczy zwierzęcia okazały się piękne. Niepewnie wyciągnęłam dłoń, ale nie wiedziałam co z nią zrobić. Jednak kucyk sam to wyczuł i podbiegł do mnie. Najpierw się zlękłam, ale kiedy przyłożył łeb do ręki poczochrałam mu grzywę. Zarżał szczęśliwy i zaczął skakać, a sama śmiałam się jak głupia. W końcu przezwyciężyłam swój lęk! Na dodatek nie tyle polubiłam konie, co je pokochałam! Codziennie odwiedzałam Agrafkę, przez całe jej życie. Po 3 latach naszej znajomości zaszła w ciążę, a rok później urodziła ślicznego, karego ogierka. Od razu po kilku godzinach zaczął biegać niczym wiatr, więc nazwałam go Tornado. 
Wraz z czasem nauczyłam się jazdy konnej. Zdobyłam Brązową Odznakę Jeździecką... Wszystko układało się pięknie, ale jednak w końcu musi się to skończyć. W dzień swoich pierwszych zawodów ze skoków dowiedziałam się, że Agrafka jest ciężko chora. Nie mogłam do niej wrócić, chociaż miałam ochotę oddać Odznakę, aby być przy niej. Po zakończeniu zawodów dostałam kolejny telefon7. Konkurs na opowiadanie Arrow-10x10:
"Agrafka nie żyje"
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1955976
Sponsored content





7. Konkurs na opowiadanie Empty
PisanieTemat: Re: 7. Konkurs na opowiadanie   7. Konkurs na opowiadanie I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
7. Konkurs na opowiadanie
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» KONKURS NA OPOWIADANIE
» Konkurs na Opowiadanie!
» konkurs na opowiadanie
» konkurs na opowiadanie
» Konkurs na opowiadanie!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ZAGRODA :: Konkursy :: Archiwum konkursów :: Archiwum konkursów działowych :: Wielki Koński Konkurs Resiacza i Dżejd-
Skocz do: