Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Pierwsze zmiany w maściach!

Go down 
+15
Thane
Dianamp5
Sakura
Aga282000
Żółwikowaa
Iron Horse
karusia9898
Siedmiokropka
asiam017
Suzan
Shira66
Kirara
kreatywny
avrilka
MrsKopytko
19 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Dianamp5
Nowy
Dianamp5


Nick w grze : Dianamp5
Liczba postów : 14
Dołączył : 18/03/2014

Pierwsze zmiany w maściach! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pierwsze zmiany w maściach!   Pierwsze zmiany w maściach! - Page 2 I_icon_minipostPon Kwi 14, 2014 5:42 am

Czy tylko mi fryzy wydają się jakieś siwe?
Wcześniej miały taką głęboką czerń, a teraz? Sad
Powrót do góry Go down
Thane
Nowy
Thane


Nick w grze : Thane
Liczba postów : 12
Dołączył : 30/05/2013

Pierwsze zmiany w maściach! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pierwsze zmiany w maściach!   Pierwsze zmiany w maściach! - Page 2 I_icon_minipostPon Kwi 14, 2014 9:37 am

Dianamp5 napisał:
Czy tylko mi fryzy wydają się jakieś siwe?

Nie tylko Tobie. Moim zdaniem najgorzej wyszły szetle i właśnie fryzy. Te konie, które kiedyś wyglądały jak pokraki o wiele lepiej prezentują się teraz i na odwrót. Na + są achały, trakeny i pinto. A moja ulubiona rasa - Angliki mają za krótkie i krzywe nogi.   Crying or Very sad
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1142965
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

Pierwsze zmiany w maściach! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pierwsze zmiany w maściach!   Pierwsze zmiany w maściach! - Page 2 I_icon_minipostWto Kwi 15, 2014 8:25 am

Nie wiem jak Wy ale ja siedzę i się zachwycam nowymi TWH. Moim zdaniem cudowne, tylko w tej głowie mi coś nie pasuje i nadal nie wiem co. Pomimo tego - c u d o w n e  Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

Pierwsze zmiany w maściach! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pierwsze zmiany w maściach!   Pierwsze zmiany w maściach! - Page 2 I_icon_minipostWto Kwi 15, 2014 9:05 am

Mi się wydaje że głowa jest ok. Tylko znów przednie nóżki jak u jamnika
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

Pierwsze zmiany w maściach! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pierwsze zmiany w maściach!   Pierwsze zmiany w maściach! - Page 2 I_icon_minipostWto Kwi 15, 2014 10:06 am

Zauważyłam jednak, że nie wszystko z Pintkami jest ok. W przypadku koni ciemnokasztanowatych tobiano zapomniano o grzywce na łbie i konie mają 'gołe' czoło. Tak to nowe Pintki są śliczne, tylko graficy mogliby uzupełnić ten ubytek
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
Dianamp5
Nowy
Dianamp5


Nick w grze : Dianamp5
Liczba postów : 14
Dołączył : 18/03/2014

Pierwsze zmiany w maściach! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pierwsze zmiany w maściach!   Pierwsze zmiany w maściach! - Page 2 I_icon_minipostWto Kwi 15, 2014 10:29 am

A jaka rasa została dodana dziś? Bo jak zobaczyłam , nie byłam pewna czy to nie jest jakiś pies.

EDIT
Przepraszam, właśnie zobaczyłam zdjęcie Tenesse walker i dowiedziałam się, że są uczone tak stać Smile.


Ostatnio zmieniony przez Dianamp5 dnia Wto Kwi 15, 2014 11:18 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Kemishi
Przyjaciel Zagrody
Kemishi


Nick w grze : Koteczka77
Liczba postów : 1026
Dołączył : 18/01/2012

Pierwsze zmiany w maściach! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pierwsze zmiany w maściach!   Pierwsze zmiany w maściach! - Page 2 I_icon_minipostWto Kwi 15, 2014 10:52 am

Aaa moje śliczne Coby Sad Papa biedaki. (*)
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=802407
Kepler99
Już coś wie
Kepler99


Nick w grze : Kepler99-Nie gram!
Liczba postów : 140
Dołączył : 08/04/2014

Pierwsze zmiany w maściach! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pierwsze zmiany w maściach!   Pierwsze zmiany w maściach! - Page 2 I_icon_minipostWto Kwi 15, 2014 12:00 pm

Zmiany są najzwyklejsze jakoś mało mnie to podekscytowało to mało interesowne jak dla mnie...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=4272540
_pati201_
Już coś wie
_pati201_


Nick w grze : _pati201_
Liczba postów : 287
Dołączył : 23/07/2012

Pierwsze zmiany w maściach! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pierwsze zmiany w maściach!   Pierwsze zmiany w maściach! - Page 2 I_icon_minipostSob Kwi 19, 2014 12:28 pm

Kto jest chętny wybrać się ze mną z pochodniami i widłami strajkować przed Owlientem w Paryżu lub ewentualnie zorganizować jakiś strajk/ masowe ogłoszenie? Pisać na PW na ZM. (to drugie, jeżeli ktoś by chciał, mogłoby być na poważnie) Od teraz nienawidzę howrse. Zabili moją miłość (nie dosłownie) tą durną grafiką, a nie było mnie raptem 2 tygodnie. 

Błagam, czy ktoś mógłby przesłać mi na PW na ZM grafikę starych fryzów? Będę bardzo wdzięczna za jak najwięcej przesłanych grafik, bo mam zamiar zrobić z nich ruchomy awatar na pamiątkę starej, pięknej grafiki fryzyjczyków. 

PS.Mam w nosie, że inne rasy wyglądają teraz lepiej.
Powrót do góry Go down
_pati201_
Już coś wie
_pati201_


Nick w grze : _pati201_
Liczba postów : 287
Dołączył : 23/07/2012

Pierwsze zmiany w maściach! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pierwsze zmiany w maściach!   Pierwsze zmiany w maściach! - Page 2 I_icon_minipostSob Kwi 19, 2014 1:06 pm

Tennessee Walker wygląda jak pies gończy -,-
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pierwsze zmiany w maściach! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pierwsze zmiany w maściach!   Pierwsze zmiany w maściach! - Page 2 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Pierwsze zmiany w maściach!
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy
» FORUM - jesienne zmiany /// zimowe zmiany
» Zmiany, zmiany oraz zmiany - INT
» Kilka linerów i pomoce w maściach
» Zmiany, zmiany w ekwipunku

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum :: Archiwum aktualności-
Skocz do: