Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Boskie na zarezerwowanych

Go down 
+33
Cometa
Satana
Doe
ctrlalt
Natalie7
Broszka
Poisson Kiss
MrsKopytko
Nefra01
mina stirit1
Estreya
Noatun
Dżemik
Alcesta
avrilka
kam55
lilkowa123
Haffek
Uśmieszek
Aga282000
Nemmip
Poziomek
Kisia_12
kreatywny
Siedmiokropka
CzarnaRoza
Modliszka
Suzan
Żółwikowaa
Emciak77
EveDallas
Nevarra
VCarinn
37 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
ctrlalt
Nowy
ctrlalt


Nick w grze : ctrlalt
Liczba postów : 12
Dołączył : 20/10/2012

Boskie na zarezerwowanych  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Boskie na zarezerwowanych    Boskie na zarezerwowanych  - Page 3 I_icon_minipostPon Kwi 28, 2014 7:48 am

Ma ktoś może Słońce i wystawił by dla mnie pokrycie? Very Happy
Powrót do góry Go down
Doe
Nowy
Doe


Nick w grze : wpisz nick
Liczba postów : 10
Dołączył : 17/04/2014

Boskie na zarezerwowanych  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Boskie na zarezerwowanych    Boskie na zarezerwowanych  - Page 3 I_icon_minipostPon Kwi 28, 2014 8:24 am

Osobiście strasznie chciałabym kupić sobie ziemię - uzbierałam akurat 10 kuponów. Kij z tym, że miało iść na hodowle, nie?
Na początku wizja była świetna - jak tylko pojawi się Księżyc to go opchnę za 20 kuponów, to 10 kuponów zarobię, a Ziemia jeszcze diamenty będzie dawać... świetny plan, szkoda że niewykonalny Very Happy

Dlaczego? Wszyscy rzucili się na Ziemie, większość będzie chciała sprzedać jej potomstwo - wtedy cena księżyca będzie wynosić ok. 8 kuponów jak nie mniej. Już teraz stoją po 13 Very Happy
Czyli nie dość, że nie pokryję kosztów Ziemi to jeszcze stracę drugiego boskiego.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Boskie na zarezerwowanych  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Boskie na zarezerwowanych    Boskie na zarezerwowanych  - Page 3 I_icon_minipostPon Kwi 28, 2014 8:40 am

Doe napisał:
Wszyscy rzucili się na Ziemie, większość będzie chciała sprzedać jej potomstwo - wtedy cena księżyca będzie wynosić ok. 8 kuponów jak nie mniej. Już teraz stoją po 13 Very Happy
Czyli nie dość, że nie pokryję kosztów Ziemi to jeszcze stracę drugiego boskiego.
Możesz sprzedać po czasie, jest podobnie jak z Falkami. W ciągu pierwszych dni>2-6 kuponów, ale  po kilku dniach czy tygodniach sprzeda się za wielokrotność tego (przykład-moja falka z promocji z RO, gdzie większość je wygrała, poszła po chyba tygodniu za 10 kuponów + poł mln eq).
Powrót do góry Go down
Nefra01
Przyjaciel Zagrody
Nefra01


Nick w grze : Nefra01
Liczba postów : 1522
Dołączył : 05/08/2012

Boskie na zarezerwowanych  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Boskie na zarezerwowanych    Boskie na zarezerwowanych  - Page 3 I_icon_minipostPon Kwi 28, 2014 8:47 am

Też tak sądzę - szał sprzedaży w końcu minie, potem ceny znów wrócą do "normalnego" stanu.
Osobiście kupiłam już Ziemię, teraz trza mi znaleźć krycie Słońcem ;3
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1602864
Poisson Kiss
Nowy
Poisson Kiss


Nick w grze : Poisson Kiss
Liczba postów : 7
Dołączył : 15/02/2014

Boskie na zarezerwowanych  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Boskie na zarezerwowanych    Boskie na zarezerwowanych  - Page 3 I_icon_minipostPon Kwi 28, 2014 10:23 am

Karinn napisał:
Poi nie wieadomo. Tylko. Ow wie. A co do WW miało wejść dziś a nie ma co jest ?!
Wielkie wyzwanie, prawdopodobnie wejdzie, jak ograbią nas z kuponów Very Happy.
Powrót do góry Go down
Satana
Nowy
Satana


Nick w grze : wpisz nick
Liczba postów : 6
Dołączył : 19/03/2014

Boskie na zarezerwowanych  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Boskie na zarezerwowanych    Boskie na zarezerwowanych  - Page 3 I_icon_minipostPon Kwi 28, 2014 10:36 am

Ma ktoś może Słońce i chciałby wystawić pokrycie? Piiiszcie, ja już chcę kolejnego boskiego :3
Powrót do góry Go down
Estreya
Nowy
Estreya


Nick w grze : Estreya
Liczba postów : 11
Dołączył : 23/12/2013

Boskie na zarezerwowanych  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Boskie na zarezerwowanych    Boskie na zarezerwowanych  - Page 3 I_icon_minipostPon Kwi 28, 2014 10:41 am

Mam nadzieję, że jutro wejdzie Wielkie Wyzwanie... nie wiem, czy lepiej kupić Io czy zostawić te kupony, a chcę się zorientować jak to ma wyglądać...

Pewnie będzie tak, że wszyscy wydadzą kupony a potem dopiero wejdzie xD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=582477
Poisson Kiss
Nowy
Poisson Kiss


Nick w grze : Poisson Kiss
Liczba postów : 7
Dołączył : 15/02/2014

Boskie na zarezerwowanych  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Boskie na zarezerwowanych    Boskie na zarezerwowanych  - Page 3 I_icon_minipostPon Kwi 28, 2014 10:50 am

Estreya Ja byłam pewna, że dziś wejdzie Very Happy A tu lipa ... 
Powrót do góry Go down
Cometa
Nowy
Cometa


Nick w grze : Cometa
Liczba postów : 36
Dołączył : 26/04/2014

Boskie na zarezerwowanych  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Boskie na zarezerwowanych    Boskie na zarezerwowanych  - Page 3 I_icon_minipostPon Kwi 28, 2014 11:11 am

2 kupony i dorwę Ziemię Very Happy
A miałam robić konia na GP ;-;

EDIT: Ziemia u mnie, Księżyc w drodze  Boskie na zarezerwowanych  - Page 3 4074547142 


Ostatnio zmieniony przez Cometa dnia Pon Kwi 28, 2014 12:57 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2549679
Ann911
Już coś wie
Ann911


Nick w grze : Ann911
Liczba postów : 121
Dołączył : 04/02/2012

Boskie na zarezerwowanych  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Boskie na zarezerwowanych    Boskie na zarezerwowanych  - Page 3 I_icon_minipostPon Kwi 28, 2014 12:35 pm

Ziemia jest moja <3 i księżyc w drodze Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=284608
rosolowa
Nowy
rosolowa


Nick w grze : rosolowa
Liczba postów : 43
Dołączył : 21/07/2013

Boskie na zarezerwowanych  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Boskie na zarezerwowanych    Boskie na zarezerwowanych  - Page 3 I_icon_minipostPon Kwi 28, 2014 2:09 pm

Mam wszystkie konie galaktyczne, ale postanowiłam kupić sobie jeszcze jedną Ziemię, potem sprzedam Księżyca za 10 kuponów i zwrócą mi się kupony i zostanie Ziemia dająca diamenty heh
Powrót do góry Go down
El
Już coś wie
El


Nick w grze : joycia/int Yooyu/pl
Liczba postów : 270
Dołączył : 29/08/2013

Boskie na zarezerwowanych  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Boskie na zarezerwowanych    Boskie na zarezerwowanych  - Page 3 I_icon_minipostPon Kwi 28, 2014 2:21 pm

No i uległam, kupiłam ją. Może ktoś z was ma Słońce na howrse.com? Potrzebuję krycia Sad
Powrót do góry Go down
Keplie
Raczkujący
Keplie


Liczba postów : 98
Dołączył : 07/06/2012

Boskie na zarezerwowanych  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Boskie na zarezerwowanych    Boskie na zarezerwowanych  - Page 3 I_icon_minipostWto Kwi 29, 2014 12:35 am

rosolowa napisał:
Mam wszystkie konie galaktyczne, ale postanowiłam kupić sobie jeszcze jedną Ziemię, potem sprzedam Księżyca za 10 kuponów i zwrócą mi się kupony i zostanie Ziemia dająca diamenty heh
Z tego co mi się wydaje - to nie dostaniesz djaksów od ziemi jak sprzedasz księzyca ....


" Za każdym razem, gdy jej syn ma urodziny, dostaniesz od niej w prezencie 1 diament."

nie wiem jak to jest w przypadku jak księzyc jest na innym koncie - ale nie wydaje mi się żeby diament wpadał - choć ręki nie dam uciąć - bo mój księżyc nie poszedł w świat
Powrót do góry Go down
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

Boskie na zarezerwowanych  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Boskie na zarezerwowanych    Boskie na zarezerwowanych  - Page 3 I_icon_minipostWto Kwi 29, 2014 5:13 am

Ja mam Księżyca kupionego od Midare, jak chcecie to się zapytajta czy dostaje diamenty od mamusi
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
Gość
Gość
Anonymous



Boskie na zarezerwowanych  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Boskie na zarezerwowanych    Boskie na zarezerwowanych  - Page 3 I_icon_minipostWto Kwi 29, 2014 9:44 am

Jak się sprzeda Księżyca to dostaje się diamenty, tylko druga osoba musi się nim opiekować. Sama dostaję jak pożal się boże, bo druga osoba nie opiekuje się nim: )
Powrót do góry Go down
Keplie
Raczkujący
Keplie


Liczba postów : 98
Dołączył : 07/06/2012

Boskie na zarezerwowanych  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Boskie na zarezerwowanych    Boskie na zarezerwowanych  - Page 3 I_icon_minipostSro Kwi 30, 2014 12:14 pm

xD o widzisz - co rusz się czegoś nowego człowiek dowiaduje
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Boskie na zarezerwowanych  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Boskie na zarezerwowanych    Boskie na zarezerwowanych  - Page 3 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Boskie na zarezerwowanych
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Kuc Exmoor na zarezerwowanych!
» Boreasz na sprzedarzach zarezerwowanych
» hmmm... "Ale o so hozi..?:)" Koń z Namib od Ow na zarezerwowanych.
» Gra- Kuc Welsh Moutain na sprzedażach zarezerwowanych! [PL]
» Czy da się kupić od kogoś konia,nie mając sprzedaży bezpośrednich i zarezerwowanych?

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum :: Archiwum aktualności-
Skocz do: