Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 The Rise of Tomb Raider, czyli nowa część przygód z Larą Croft

Go down 
AutorWiadomość
Nemmip
Przyjaciel Zagrody
Nemmip


Nick w grze : Nemmip
Liczba postów : 428
Dołączył : 08/03/2014

The Rise of Tomb Raider, czyli nowa część przygód z Larą Croft Empty
PisanieTemat: The Rise of Tomb Raider, czyli nowa część przygód z Larą Croft   The Rise of Tomb Raider, czyli nowa część przygód z Larą Croft I_icon_minipostPon Cze 16, 2014 8:19 am

Z tego co wiemy niedawno odbył się E3. Pokazano wiele nowych tytułów- m.in: FarCry'a 4 oraz  dwa tytuły z serii Tomb Raider. Pierwszy, który prawdopodobnie wyjdzie jeszcze w tym roku to coś w stylu części Guardian of Light z 2010 roku. Dla niewiedzących: Widok z góry, bijesz multum potworków i hexowe plansze- taki LoL tylko z Larą Croft. Lecz druga część, która mnie zaciekawiła  to sequel Tomb Raider 2012. Pokazano trailer gdzie spotykamy Larę, kobietę XXI w. - silną i wiedzącą czego chce u... psychologa na sesji. Prawdopodobnie nasza bohaterka miała lekkie załamanie nerwowe. Tym razem nie widzimy takiej Lary, jaką znaliśmy z poprzednich części - tu jest niepewna siebie, małomówna, schowana pod kapturem, zdenerwowana. Jeżeli bliżej się przyjrzymy, to zauważymy rany i blizny, które w tych nowszych częściach osobiście mnie nie zadziwiają (Lara jak ja jest jedną wielką sierotą i zawsze zrobi sobie „ziaziu”).

Dalej widzimy jakby „przeszłość” Lary. Ucieka przed misiakiem, skacze z klifu, zabija jakiegoś gostka i odkrywa (to co tygryski lubią najbardziej) jakąś ogromną jaskinię, być może pozostałość po starożytnej cywilizacji.

Co zauważyłam w tej części? Przede wszystkim nowy strój rodem z Assasyna. Pani archeolog nie ubiera się już w jaskrawy turkus i mini shorty tylko biega po lesie w bluzie niczym czerwony szary kapturek. Jak zwykle Edios sobie ubzdurał, że najlepiej pozostawić czekan oraz łuk. Jak ja długo nie grałam LC z DP (Dual Pistols). No i oczywiście sam model się zmienił. Sama twarz panny Croft przypomina model z części Underworld, tylko ładnej dopracowany pod względem grafiki.
A teraz oficjalna „zapowiedź” RoTTR (Rise of The Tomb Raider):

RISE THE OF TOMB RAIDER
Crystal Dynamics oraz Square Enix Studio, zaprezentowali dzisiaj [chodzi o E3 dop.Nemmip] swój najnowszy tytuł z serii uznanej na całym świecie oraz wielokrotnie nagradzanej przez krytyków - Tomb Raider, Rise of The Tomb Raider. Będzie to gra akcji z elementami survivalu i prawdopodobnie wyjdzie latem 2015 roku.


W jej pierwszej przygodzie Lara Croft ukształtowała się w prawdziwego archeologa/rozbitka [nie jestem pewna tłumaczenia] , lecz ujrzała podziemny, sekretny świat. W następnym rozdziale z jej podróży, Lara musi używać swoim umiejętności przetrwania oraz myślenia, musi nauczyć się ufać nowo poznanym przyjaciołom, oraz ostatecznie zaakceptować swoje przeznaczenie jako Tomb Raider/ Poszukiwacz Grobowców.


„Wraz z mocą nowej generacji, oraz naszego własnego silnika Foundation, dzięki naszej wysoko oktanowej [technologii] momenty akcji będą bardziej epickie. W wielu miejscach na świecie będą miejsca do poszukiwań [artefaktów/reliktów] wraz z najpiękniejszymi, nieprzyjaznymi człowiekowi miejscami, które są ponad trzy razy większe od poprzednich.” powiedział  Darrell Gallagher, Dyrektor Rozwoju Produktu i Western Studios na Square Enix. „Nasi aktorzy będą rywalizować [?] z jakością cyfrową CG i po zapoznaniu się z naszymi fanami płakać głośno i wyraźnie, groby ponownie pojawią się w serii Tomb Raider, a to wszystko w naszej grze w stylu Survival-action”



Rise of the Tomb Raider wzoruje się na sukcesie Tomb Raider [2012] i proponuje powrót Camilli Luddington jako Lary Croft. Camilla przeniesie wydajność swojej postaci na nowy szczyt, jak Lara pcha się poza granice ludzkich możliwości i ma do czynienia z tym, co uczyni ja bohaterem[/bohaterką]. Jeszcze raz, Crystal Dynamics jest dumny z tego, że wielokrotnie nagradzana autorka Rhianna Pratchett, jako najważniejszy członek zespołu pisarskiego[/piszącego?], pomaga stworzyć historię, że zagłębia się w wnętrze umysłu i motywacje Lary w tum tragicznym drugim akcie jej wyprawy.



Oryginalny tekst (z tombnews.com):

A więc to tyle- zapraszam do obejrzenia trailera Smile
/Nemmip
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3776402http://www.howrse.p
 
The Rise of Tomb Raider, czyli nowa część przygód z Larą Croft
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» 小さな - czyli nowa pomarańczowa Falabella
» Strawberry Art, czyli nowa, owocowo-zakręcona spółka graficzna!
» NOWA GRAFIKA U Vs. na howrse czyli Ms.Koniara na zagrodzie mgły
» Cos o Nadii :)
» Pierwsza część zmian w OJ

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: OFFTOPIC :: Inne gry :: Inne gry-
Skocz do: