Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Ulotki

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

Ulotki Empty
PisanieTemat: Ulotki   Ulotki I_icon_minipostPon Cze 23, 2014 11:14 am

Nie mam planów na większość wakacji, a pieniądze by się przydały. Na spełnienie marzeń potrzebuję około 400-500 polskich złotych. A że jestem człowiekiem leniwym i mam lekkie problemy z kręgosłupem, to nawet nie pchałam się na zbieranie owoców. 
Czy ktoś z Was ma doświadczenia w ulotkowym biznesie? U mnie w mieście raczej nie będzie problemu ze znalezieniem pracy, więc o to nawet się nie martwię. Ile można na tym zarobić? W internecie zdania są raczej podzielone i chciałabym zdobyć informacje od kogoś kompetentnego Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
Lubelak
Administrator
Lubelak


Liczba postów : 2811
Dołączył : 18/01/2011

Ulotki Empty
PisanieTemat: Re: Ulotki   Ulotki I_icon_minipostPon Cze 23, 2014 3:42 pm

Nie mam doświadczenia, ale:
czy dostarczą ulotki na miejsce, czy masz trzymać paczki w domu. Zarabiaj, jak najbardziej, tylko ustal z nimi zasady. Jak nie zrozumiałe to tak: nie dasz rady dźwigać 25 kilo ulotek kilka kilometrów i rozdawać chodząc z nimi, zaplecze niech zapewnią.
To takie na szybko.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=494332
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

Ulotki Empty
PisanieTemat: Re: Ulotki   Ulotki I_icon_minipostWto Cze 24, 2014 4:14 am

E tam, skoro przez tyle lat noszę książki do szkoły, to i z 25 kg na plecach nie będę miała problemu Laughing
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
Gość
Gość
Anonymous



Ulotki Empty
PisanieTemat: Re: Ulotki   Ulotki I_icon_minipostWto Cze 24, 2014 9:24 am

Będziesz chodzić z ulotkami w nierzadko gorące dnie, potem jak niektórzy te ulotki wezmą, to co zobaczysz? Że leżą na ziemi albo w śmietniku. Chce ci się stać ileś godzin bez przerwy w upale? Weź sobie coś lżejszego - na problemy z kręgosłupem długie stanie raczej nie pomoże. Serio, weź jakąś lekką pracę, na której nawet możesz więcej zarobić - chociażby wyprowadzanie psa sąsiadki czy nawet opieka nad dziećmi, cokolwiek Wink
Powrót do góry Go down
Lubelak
Administrator
Lubelak


Liczba postów : 2811
Dołączył : 18/01/2011

Ulotki Empty
PisanieTemat: Re: Ulotki   Ulotki I_icon_minipostWto Cze 24, 2014 10:05 am

Droga hanka1998, nami się nie przejmuj, działaj Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=494332
Gość
Gość
Anonymous



Ulotki Empty
PisanieTemat: Re: Ulotki   Ulotki I_icon_minipostWto Cze 24, 2014 10:17 am

Dobra, rób co chcesz, fakt. Zrobisz co uznasz za stosowne.
Powrót do góry Go down
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

Ulotki Empty
PisanieTemat: Re: Ulotki   Ulotki I_icon_minipostWto Cze 24, 2014 12:10 pm

Ależ ja chcę właśnie poznać Wasze zdanie Very Happy 
Nil'Chi- długie stanie/chodzenie w upale i patrzenie się na porozrzucane ulotki nie robi na mnie specjalnego wrażenia. W różnych wolontariatach nastałam się wiele godzin w upały i mrozy, przygotowana na to jestem Wink Tylko rzecz w tym, że nie wiem jak się mają stawki. A, powiedzmy sobie wprost, to mnie najbardziej interesuje Razz Chyba po prostu przejdę się po paru miejscach i popytam ulotkowiczów, bo tak najszybciej się rozeznam w tym wszystkim.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
Gość
Gość
Anonymous



Ulotki Empty
PisanieTemat: Re: Ulotki   Ulotki I_icon_minipostWto Cze 24, 2014 2:28 pm

Haniacz. 
Jak jesteś przygotowana na ekstremalne warunki to dasz radę. Stawki, z tego co się orientuję, to granice 7-15 zł/h.
Powrót do góry Go down
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

Ulotki Empty
PisanieTemat: Re: Ulotki   Ulotki I_icon_minipostSro Cze 25, 2014 3:59 pm

Zdecydowanie nie pchaj się w ulotki. Naprawdę, olbrzymia paczka do tachania po domkach na obrzeżach miasta to masa kilometrów w nogach (trening masz przy okazji - marszobiegi z obciążeniem). A przy problemach z kręgosłupem nawet "stacjonarne" wpychanie chłamu ludziom wykańcza.
Lepszą opcją jest rozdawanie bezpłatnych gazet na większych skrzyżowaniach (ludziska same się pchają, gazetki masz w wózku, na miejsce też cię dostarczają)

A nie myślałaś nad hotelikiem dla zwierzęcej drobnicy (jeśli masz miejsce w domu)? Sporo schronisk zbiera takie oferty na czas wakacji, stawki ustalasz samodzielnie, wszelkie warunki również (wyżywienie, zakres opieki itd). Ale polecam jednak sporządzanie z każdym umowy i pobieranie zaliczki. Licz się z tym, że czasem jednak właściciel nieszczególnie się spieszy je odebrać (stąd zawrzyj w umowie zapis, że jeśli w ciągu tygodnia czy dwóch po ustalonym terminie nie odbierze zwierzaka oddajesz fundacji / do schroniska / najbliższego zoologa)
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Ulotki Empty
PisanieTemat: Re: Ulotki   Ulotki I_icon_minipostSob Cze 28, 2014 10:57 am

Osobiście pracowałam przy rozdawaniu ulotek dwa razy - dwa lata z rzędu, z okazji organizacji Biegu Św. Dominika (Jarmark Dominikański). Wspominam to dość dobrze. Ulotki dostarczone przez organizatora, teren działania - centrum Gdańska (Starówka), więc nie musiałam się nachodzić, uśmiech i wciskanie ludziom kartki, której losy sekundę później nieszczególnie mnie obchodziły. 
Jeśli miałabyś działać na podobnej metodzie, czyli przemieszczanie się w promieniu jednej ulicy i szczerzenie się do tłumu ludzi z katarynkowym "proszę!" - może warto o tym pomyśleć. Jeśli jednak miałoby to odbywać się na zasadzie a'la domokrążca - osobiście bym podziękowała. Wysiłek niewarty zachodu, zwłaszcza że - jak sama piszesz - masz problemy z kręgosłupem.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
becia22
Nowy
becia22


Nick w grze : wpisz nick
Liczba postów : 5
Dołączył : 04/02/2016

Ulotki Empty
PisanieTemat: Re: Ulotki   Ulotki I_icon_minipostCzw Lut 04, 2016 9:17 am

no, ale nie przesadzajcie, przecież oni płacą ile 5-6zł za godzinę za roznoszenie tych ulotek... Chcę sobie kupić olej z czarnuszki egipskiej to powiedzcie mi ile musiałabym na to zbierać, ile godzin pracować? Sami widzicie. A teraz jakbym była studentką zaoczną i musiałabym wynajmować mieszkanie, jeść, pić, bilety miesięczne, internet itd. Skąd na to wszystko pieniądze brać? Już nie mówiąc o przyjemnościach.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ulotki Empty
PisanieTemat: Re: Ulotki   Ulotki I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Ulotki
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: OFFTOPIC :: Rozmowy :: Inne pogawędki-
Skocz do: