Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Darmowa grafika na zamówienie

Go down 
AutorWiadomość
PlaybackJunkie8
Przyjaciel Zagrody
PlaybackJunkie8


Nick w grze : Julis
Liczba postów : 1483
Dołączył : 07/12/2012

Darmowa grafika na zamówienie Empty
PisanieTemat: Darmowa grafika na zamówienie   Darmowa grafika na zamówienie I_icon_minipostCzw Wrz 04, 2014 1:37 pm

Kolejny temat, jak wszystkie inne.~ :3
Nie robiłam prezentacji od baaardzo dawna. Okej - przyznaję, że może mnie złapać leń lub nie będę miał czasu i nie zobaczycie prezentacji przez jakieś... Pięć-sześć dni? Ale mogę też mieć chęć na zrobienie grafiki i zrobić od razu. c: Zależy od czasu i nastroju. Nie ma żadnego formularza, po prostu podajesz wszystko, o czym myślisz, że jest potrzebne. Co do zdjęć, proszę, by było na nie pozwolenie od autora. To nie takie trudne, by to załatwić, a wszystko będzie legalne. I tak, mogę zrobić prezentację z gifem.
Chyba najświeższa prezentacja, sprzed jakoś... Czterech-pięciu miesięcy? ;-; Btw, tak, zastrzegam sobie prawo do tych pogrubionych obramowań po bokach, bo nie widziałam tego jak dotąd na żadnej prezentacji... Więc chyba to tak jakby pierwsza użyłam na grafikach na HWR, tak jakby. ;-; Tutaj trzy porządnie starsze. Mówiąc "starsze" mam na myśli coś około ponad roku, nawet grubo ponad roku.
Robiąc prezentację, wolę się kierować własnymi pomysłami; chyba, że ich aktualnie nie mam, wtedy pewnie napiszę, jak klient by to widział. Zapraszam do zamawiania w trzech miejscach - PW na HWR, PW na ZM i ten temat. c: Prezentacja jest za darmo, chyba, że ktoś chce mnie wspomóc jakimś drobnym prezentem, np. rzepa, PD, jabłko.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=438422
 
Darmowa grafika na zamówienie
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Darmowa grafika od AyiKey
» Darmowa grafika od Carmellis
» Darmowa Grafika od tinolandia
» Carelle DARMOWA GRAFIKA
» Darmowa grafika od HorseGirl09

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOWRSE :: Pracownie graficzne :: Prace darmowe :: Prezentacje bez html (same grafiki)-
Skocz do: