Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 AmyD, JDBrowsky

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Zapominajka
Nowy
Zapominajka


Nick w grze : Zapominajka
Liczba postów : 16
Dołączył : 09/07/2011

AmyD, JDBrowsky  Empty
PisanieTemat: AmyD, JDBrowsky    AmyD, JDBrowsky  I_icon_minipostNie Wrz 07, 2014 2:29 pm

Graczka czadra zatrudniła jako sittera gracza JDBrowsky (konto aktualnie już usunięte). Przezornie wystawiła ogiery hodowlane Dio della Notte na sprzedaże zarezerwowane. W końcu wpuszczała na konto nieznaną osobęSmile
Niestety nie powstrzymało to gracza przed zmienieniem płci klaczy z wysokim potencjałem i wystawieniem krycia na konika AmyD kupionego na sprzedażach prywatnych. Z tejże parki zrodziły się koniki z potencjałem 1615 niemalże, a więc wysokim. 
Po tym wszystkim z obydwu kont zaczęli wypisywać wiadomości- próby szantażu. Miałyśmy odkupić konie za milion i 20 kuponów, nim "zrobi to konkurencja".
Czadrze udało się odkupić jednego z koni na sprzedażach bezpośrednich, jednakże drugi wciąż zalega na koncie AmyD. 

Piszę ku przestrodze, bo z moich wiadomości wynika, iż nie jesteśmy jedynymi wciągniętymi w tę dziecinadę. 

Dowody:
screen z umowy sitterowania + rozpoczęcie szantażu
screen z użycia przedmiotów poprzez współdzielenie u graczki czadry
screen z rozmowy AmyD z wiolenynek, szantaż
koniki zrodzone z przechwyconego krycia
Powrót do góry Go down
Amstaff
W skromnych progach Zagrody
Amstaff


Nick w grze : Amstaff
Liczba postów : 331
Dołączył : 17/06/2013

AmyD, JDBrowsky  Empty
PisanieTemat: Re: AmyD, JDBrowsky    AmyD, JDBrowsky  I_icon_minipostPon Wrz 08, 2014 10:03 am

Nie lubię was Rolling Eyes Ale współczuję,bo także padłem "ofiarą" oszustwa przez tą osobe,miała u mnie pracować jako sitter,zaś wydała wszystkie pd,kilka om i kuponów.Może nikt nie weźmie jej już na sittera.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3029810
Zapominajka
Nowy
Zapominajka


Nick w grze : Zapominajka
Liczba postów : 16
Dołączył : 09/07/2011

AmyD, JDBrowsky  Empty
PisanieTemat: Re: AmyD, JDBrowsky    AmyD, JDBrowsky  I_icon_minipostPon Wrz 08, 2014 11:24 am

To nie jest wątek pod tytułem: "Kto lubi, a kto nie lubi DDN?"
To przestroga przed wchodzeniem w konszachty z oszustami. 

Współczuję karmy za prezentację. Szkoda, że tamto konto cieszy się nieskazitelnąWink
Powrót do góry Go down
Amstaff
W skromnych progach Zagrody
Amstaff


Nick w grze : Amstaff
Liczba postów : 331
Dołączył : 17/06/2013

AmyD, JDBrowsky  Empty
PisanieTemat: Re: AmyD, JDBrowsky    AmyD, JDBrowsky  I_icon_minipostWto Wrz 09, 2014 11:17 am

Chyba nikt się tym nie zainteresował,no więc może ja to zrobię...wszystko się już dobrze skończyło ? Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3029810
Veya
Już coś wie
Veya


Nick w grze : Veya
Liczba postów : 190
Dołączył : 17/10/2013

AmyD, JDBrowsky  Empty
PisanieTemat: Re: AmyD, JDBrowsky    AmyD, JDBrowsky  I_icon_minipostWto Wrz 09, 2014 12:33 pm

Pięknie.
U mnie AmyD chciała być sitterem (pisała do mnie 4 września), ale z braku czasu nie odpisałam - i tym samym zapomniałam o jej istnieniu - cieszę się teraz, że tak wyszło, bo jeszcze PG WKL wypłynęłoby w taki "magiczny sposób"... 

Jak cała sprawa się toczy/potoczyła?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1624463
Zapominajka
Nowy
Zapominajka


Nick w grze : Zapominajka
Liczba postów : 16
Dołączył : 09/07/2011

AmyD, JDBrowsky  Empty
PisanieTemat: Re: AmyD, JDBrowsky    AmyD, JDBrowsky  I_icon_minipostWto Wrz 09, 2014 2:00 pm

Konik nadal u niej, nie sprzedawała. Cały czas sprawdzamy. 
Jak to jedna małpa może zniszczyć czyjąś pracę...
Powrót do góry Go down
Sheila86
Przyjaciel Zagrody
Sheila86


Nick w grze : Sheila86
Liczba postów : 658
Dołączył : 03/07/2011

AmyD, JDBrowsky  Empty
PisanieTemat: Re: AmyD, JDBrowsky    AmyD, JDBrowsky  I_icon_minipostSro Wrz 10, 2014 6:50 am

A ja bym tylko chciała wiedzieć czemu tego zgłoszenia nie ma na CB liście? Smile
Bo o ile rozumiem, że konto JDBrowsky nie istnieje o tyle AmyD nadal widzę w grze, więc warto byłoby dodać poprawne zgłoszenie również na listę, tak aby każdy mógł to znaleźć.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1084664
Zapominajka
Nowy
Zapominajka


Nick w grze : Zapominajka
Liczba postów : 16
Dołączył : 09/07/2011

AmyD, JDBrowsky  Empty
PisanieTemat: Re: AmyD, JDBrowsky    AmyD, JDBrowsky  I_icon_minipostPon Wrz 22, 2014 1:12 am

A temu, że ja pisałam jako ostrzeżenie drużynowe. Byłam w tamtym momencie w zarządzie, w tym jestem adminką. Jeśli chodzi o osobę oszukaną, była nią czadra. A nie mogę jej zmusić do dodania zgłoszenia:)

Dodam także, iż zgłoszenie odnośnie graczki AmyD (dodane przez Amstaffa) zostało odrzucone z powodu "zbyt małej ilości dowodów"Wink
Powrót do góry Go down
Sponsored content





AmyD, JDBrowsky  Empty
PisanieTemat: Re: AmyD, JDBrowsky    AmyD, JDBrowsky  I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
AmyD, JDBrowsky
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: WAŻNE :: Czarna i Biała Lista :: Hodowlana Czarna Lista-
Skocz do: