Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Zmiany w Ośrodku Jeździeckim

Go down 
+5
Izura
Zapominajka
Veya
MrsKopytko
Lubelak
9 posters
AutorWiadomość
Lubelak
Administrator
Lubelak


Liczba postów : 2810
Dołączył : 18/01/2011

Zmiany w Ośrodku Jeździeckim Empty
PisanieTemat: Zmiany w Ośrodku Jeździeckim   Zmiany w Ośrodku Jeździeckim I_icon_minipostSro Gru 03, 2014 2:41 pm

Witajcie!

Kilka miesięcy temu pisaliśmy o naszym projekcie odświeżenia Ośrodka Jeździeckiego. Ponieważ sprawy nabierają tempa, teraz jest dobry czas, aby dać Wam trochę informacji na temat tego dużego projektu.

Dlaczego odświeżamy Ośrodek Jeździecki?

Zauważyliśmy, że Ośrodek Jeździecki (OJ) nie ewoluowała od prawie 9 lat istnienia Howrse, podczas gdy reszta gry regularnie rozwijała się, mniej lub bardziej.

Gry online rozwijają się szybko, bardzo szybko i aby być całkowicie szczerym, Ośrodki Jeździeckie są nieco przestarzałe. OJ potrzebuje modernizacji! Zmiany w Ośrodku Jeździeckim (B)

Następnie pojawiło się pytanie: co możemy zrobić z OJ? Jak możemy uczynić je bardziej atrakcyjnym, dającym więcej zabawy i bardziej wymagającym? Dwa słowa: strategia i interakcja z graczami. Zmiany w Ośrodku Jeździeckim (B)

Chcemy aby Ośrodki Jeździeckie miały większą rolę w grze, aby nie były tylko elementem nałożonym na resztę i których wpływ na grę pozostaje na uboczu. Chcemy by strategia była jego sercem, a interakcje graczy narzędzie potrzebnym do dostania się na szczyt.

Jak możemy to zrobić?

Główną osią projektu jest cykl produkcyjny. Zasadniczo, Wasz OJ może produkować lub zbierać niemal wszystkie zasoby niezbędne do jego rozwoju (jak boksy) i potrzeb konia (jak jedzenie, smakołyki i sprzęt).

Podstawową zasadą jest:
-> Zebrać podstawowy surowiec
-> Przekształcić go w produkt końcowy
-> Użyć produktu końcowego, aby poprawić OJ, zachować je na własny użytek lub sprzedać, aby zarobić Equus.

Aby dodać trochę wyzwania, każdy OJ ma specjalizować się poprzez wybór lokalizacji (las, plaża lub góry). Np. jeśli Wasz OJ znajduje się przy plaży, aby dostać drewno, będziecie musieli je kupić w sklepie.

Działania innych zawodników mogą mieć jakiś wpływ na Was. Na przykład: Wasz OJ jest w lesie. Możecie wykorzystać konie znajdujące się w Waszym OJ, aby wykonały misje dla Was (misje zastąpią lekcje), na przykład do zbierania drewna w lesie. W zamian właściciel konia dostanie pieniądze i koń otrzyma umiejętności. Z drewna, można zrobić 
coś pożytecznego w swoim warsztacie, np. nowe boksy. Możecie również sprzedać nadmiar surowca na rynku i w ten sposób wpłynąć na cenę drewna, ponieważ wszystkie produkty zostaną wycenione w zależności od popytu i podaży (rzadsze i bardziej pożądane surowce będą droższe).

Jak mamy zamiar wprowadzić te funkcje?

Jak możecie sobie wyobrazić, takie ogromne zmiany na już istniejącym obiekcie to nie jest bułka z masłem.Więc wszystko nie zmieni się online w w tym samym czasie. Z jednej strony, nie chcemy uciekać w przeciwnym kierunku. Z drugiej strony, uważamy, że może to być przydatne, gdyż nasi programiści i twórcy gry czasem muszą pospać.

Jest dość trudne powiedzieć dokładnie ile czasu to zajmie, ale już teraz możemy dać Wam ogólny szacunek: wprowadzanie zmian zajmie więcej niż sześć miesięcy, a my będziemy potrzebować kilka miesięcy przed ustawieniem cyklu produkcyjnego.

Jak będziemy się komunikować?

Pierwszy krok będzie dostępny online na początku września i będzie oznaczać początek wszystkich kolejnych etapów. 

Zaproponujemy specjalną stronę, która będzie dostępna w grze, aż prawie wszystkie nowe funkcje OJ będą zrobione. 

Ta strona pokaże Wam:
- Nadchodzące funkcje w najbliższych aktualizacjach
- Przegląd funkcji nadchodzących w późniejszym okresie

Będzie możliwe omówienia ich na dedykowanym wątku na forum.

W międzyczasie, zaproponujemy Wam kilka artykułów na blogu na temat bardziej wrażliwych tematów (jak fuzję Equus prywatnych i rezerw OJ), ponieważ chcemy dać szczegółowe wyjaśnienia, aby Was nieco uspokoić.

A więc to jest to! Mamy nadzieję, że daliśmy Wam wystarczające wskazówki na temat tych zmian, abyście mogli przygotować się i przywitać nowe funkcje z przyjemnością, kiedy się pojawią!

Do zobaczenia wkrótce podczas wprowadzania pierwszego etapu zmian!

Maïté z francuskiego biura obsługi klienta
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=494332
Lubelak
Administrator
Lubelak


Liczba postów : 2810
Dołączył : 18/01/2011

Zmiany w Ośrodku Jeździeckim Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany w Ośrodku Jeździeckim   Zmiany w Ośrodku Jeździeckim I_icon_minipostSro Gru 03, 2014 2:46 pm

Owliencie, masz kilka dni by nas do tego przekonać
edit. Podziękowałem za grę
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=494332
MrsKopytko
Przyjaciel Zagrody
MrsKopytko


Nick w grze : Mrs Kopytko
Liczba postów : 3453
Dołączył : 16/12/2011

Zmiany w Ośrodku Jeździeckim Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany w Ośrodku Jeździeckim   Zmiany w Ośrodku Jeździeckim I_icon_minipostCzw Gru 04, 2014 4:54 am

Zmiany są chore. Moje konto stoi i się kurzy. A najgorszą zmianą jest to, że nie można usunąć OJ.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=686975
Zapominajka
Nowy
Zapominajka


Nick w grze : Zapominajka
Liczba postów : 16
Dołączył : 09/07/2011

Zmiany w Ośrodku Jeździeckim Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany w Ośrodku Jeździeckim   Zmiany w Ośrodku Jeździeckim I_icon_minipostCzw Gru 04, 2014 5:37 am

Przecież nie musisz się nim zajmować, więc nie ma co narzekać.  Najgorsza jest obecnie długość BLUPu:)
Powrót do góry Go down
Veya
Już coś wie
Veya


Nick w grze : Veya
Liczba postów : 190
Dołączył : 17/10/2013

Zmiany w Ośrodku Jeździeckim Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany w Ośrodku Jeździeckim   Zmiany w Ośrodku Jeździeckim I_icon_minipostCzw Gru 04, 2014 6:12 am

Zapo - pjona, uważam tak samo ;/
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1624463
Zapominajka
Nowy
Zapominajka


Nick w grze : Zapominajka
Liczba postów : 16
Dołączył : 09/07/2011

Zmiany w Ośrodku Jeździeckim Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany w Ośrodku Jeździeckim   Zmiany w Ośrodku Jeździeckim I_icon_minipostPią Gru 05, 2014 12:47 am

Kurcze, w swoim OJ, dla którego wybrałam przypadkiem plażę (haha) nie poblupię nadto. Kończę, gdy koń ma 11-12 lat i wcale mnie to nie cieszy. Uważam, że wszyscy, którym to przeszkadza (czyli prawdopodobnie wszystkie hodowle, poza bashkirami) powinni napisać z tym na kontakt. Odpisali mi, że jeśli będzie to uciążliwe dla graczy... skorygująVery Happy
Powrót do góry Go down
Izura
Nowy
Izura


Nick w grze : Izurra
Liczba postów : 24
Dołączył : 04/11/2014

Zmiany w Ośrodku Jeździeckim Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany w Ośrodku Jeździeckim   Zmiany w Ośrodku Jeździeckim I_icon_minipostPią Gru 05, 2014 9:47 am

Jak zmienić miejsce ośrodka? Wybrałam las, wolałabym góry.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3083454
Gość
Gość
Anonymous



Zmiany w Ośrodku Jeździeckim Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany w Ośrodku Jeździeckim   Zmiany w Ośrodku Jeździeckim I_icon_minipostPią Gru 05, 2014 9:48 am

Izura napisał:
Jak zmienić miejsce ośrodka? Wybrałam las, wolałabym góry.
Z tego co wiem to się na razie nie da, również chciałam zmienić.
Powrót do góry Go down
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

Zmiany w Ośrodku Jeździeckim Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany w Ośrodku Jeździeckim   Zmiany w Ośrodku Jeździeckim I_icon_minipostPią Gru 05, 2014 2:38 pm

W zasadzie z musu robiłam roga fiorda: 10 lat i 96 z kawałkiem się udało, zabrakło wygranych 4 zawodów. OJek górski, bez prysznica, szkapa bez CR poza palcatem, ekwipunek 1/2* wiec też bez szału. Czyli w sumie da się konia w te 10 lat wyblupować do końca, o ile z około 25-35 zawodów (bo mniej więcej na tyle czasu wystarczy) te 20 zajmie na 1 miejscu.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
oliwiak15
Nowy
oliwiak15


Nick w grze : oliwiak1
Liczba postów : 25
Dołączył : 16/11/2014

Zmiany w Ośrodku Jeździeckim Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany w Ośrodku Jeździeckim   Zmiany w Ośrodku Jeździeckim I_icon_minipostSob Gru 06, 2014 12:48 am

Samantha Fisher napisał:
Izura napisał:
Jak zmienić miejsce ośrodka? Wybrałam las, wolałabym góry.
Z tego co wiem to się na razie nie da, również chciałam zmienić.
A ja w sómie wole odwrotnie mam góry a chce las
Powrót do góry Go down
Psychodela
Raczkujący
Psychodela


Nick w grze : Psychodela
Liczba postów : 58
Dołączył : 17/08/2013

Zmiany w Ośrodku Jeździeckim Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany w Ośrodku Jeździeckim   Zmiany w Ośrodku Jeździeckim I_icon_minipostNie Gru 14, 2014 6:45 pm

Myślę, że to dobry pomysł. Teraz lepiej mi się gra. Poza tym, wszystko jest prawie czytelne nawet dla osoby początkującej, choć taką nie jestem, ale potrafię to rozpoznać, oprócz kupna boksów. Trochę go szukałam. :')
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3187909
kreatywny
Przyjaciel Zagrody
avatar


Nick w grze : dudek7894
Liczba postów : 124
Dołączył : 05/11/2013

Zmiany w Ośrodku Jeździeckim Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany w Ośrodku Jeździeckim   Zmiany w Ośrodku Jeździeckim I_icon_minipostPią Lut 20, 2015 11:33 am

Jakie to szczęście, że nie dbam o OJ, bo poniedziałkowe zmiany całkiem go zmienią.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Zmiany w Ośrodku Jeździeckim Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany w Ośrodku Jeździeckim   Zmiany w Ośrodku Jeździeckim I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Zmiany w Ośrodku Jeździeckim
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Obeccne Zmiany w Ośrodku Jeździeckim!
» Jak zarabiać w Ośrodku Jeździeckim
» Najdłużej zakwaterowany koń w Ośrodku Jeździeckim
» Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy
» FORUM - jesienne zmiany /// zimowe zmiany

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: WAŻNE :: Aktualności :: Archiwum aktualności-
Skocz do: