Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Uśmieszek06

Go down 
AutorWiadomość
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

Uśmieszek06 Empty
PisanieTemat: Uśmieszek06   Uśmieszek06 I_icon_minipostPią Sty 02, 2015 1:57 pm

Jak może ktoś pamięta, początkowo do rogatych fiordów dołączyła do mnie Uśmieszek06. Osoba raczej godna zaufania, sprawiająca wrażenie kompetentnej, nawet tutaj się trochę wypowiadała. W okolicach maja zeszłego roku nagle zniknęła.
Dzisiejsze szperanie w rankingach sprawiło, że odkryłam coś bardzo interesującego: kobyłkę rożka fiordzkiego z pg sporo wyższym niż wystawiane przez hodowlę:
http://www.howrse.pl/elevage/fiche/?id=21381248
Jak widać sprzedana całkiem niedawno za 500eq dla wspomnianej w tytule Zuzanna1945.
Na to konto trafiło również sporo innych koni, trochę jeszcze pozostało z jednorogów hodowlanych, sama prezentacja nagle się zmieniła... 

Sama Uśmieszek06 nie odpisuje ani na pw, ani przez mejla, ani na fb. Więc podejrzewam, że nie jest już to ta sama osoba, która grała wcześniej.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
Gość
Gość
Anonymous



Uśmieszek06 Empty
PisanieTemat: Re: Uśmieszek06   Uśmieszek06 I_icon_minipostPią Sty 02, 2015 3:44 pm

W czym ta sprawa nadaje się na czarną listę? Może Uśmieszek06 przestała grać, sprzedała/oddała komuś konto, albo po prostu chciała powrócić z nowym kontem pozostawiając konie u siebie. Dopóki się koń nie rozmnaża, a przynajmniej nie idą potomkowie na sprzedaże myślę, że nie ma co panikować. Wiele osób zostawia sobie hodowlane konie po odejściu z drużyny chociażby dla rakingu. 
Owszem, jest to w jakiś sposób wyciek PG, jednakże tutaj warto wyłącznie obserwować rozwój sytuacji, a jeśli Cię to trapi- odezwać się do tej osoby, która tego konia aktualnie posiada i ewentualnie go wykupić Smile Bo na wyegzekwowanie go jako hodowlanego to nie masz niestety co liczyć, gdyż ta osoba nigdy nie była członkiem Twojej drużyny i regulaminy (nawet te o kant d..eski rozbić) jej nie obowiązują.
Powrót do góry Go down
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

Uśmieszek06 Empty
PisanieTemat: Re: Uśmieszek06   Uśmieszek06 I_icon_minipostNie Sty 04, 2015 2:31 pm

Rozumiem, ze taki dowód wystarczy?
Uśmieszek06 Sprzeda17C0VoluspaU15B0mieszek06_zpsafad1329
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
Gość
Gość
Anonymous



Uśmieszek06 Empty
PisanieTemat: Re: Uśmieszek06   Uśmieszek06 I_icon_minipostPon Sty 05, 2015 6:05 am

Ok, albo jestem głupia, albo po prostu niekumata, bo ja tu w dalszym ciągu nic na czarną listę na niekorzyść Zuzanna1945 nie widzę.
Założony jest wątek dla Zuzanna1945, a tutaj mowa o graczce Uśmieszek06, która wyprzedaje ( z tego co wnioskuję) konie z Twojej hodowli na bezpośrednich. To w końcu kto jest tym złym, Zuzanna1945 czy Uśmieszek06? Nie ma z Uśmieszkiem kontaktu- czego w dowodach nie ma, że w ogóle był. Mówiłam już wcześniej, że jeśli ona sprzedała konto, to nowy Uśmieszek nie jest zobligowany do jakichkolwiek powinności hodowlanych. Skontaktuj się z nią na pw wyjaśniając całą sprawę, może nie wie co sprzedaje. Konie nie idą na zarezerwowanych, nie idą też za niebotyczne kwoty, jeśli zależy ci na odzyskaniu potencjału możesz je wykupić sobie. Poza tym- nie zostało wycofane ci współdzielenie. Jakby było to jawne krętactwo, to zostałabyś na wstępie zablokowana i dostępu do konta również byś nie miała.
Powrót do góry Go down
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

Uśmieszek06 Empty
PisanieTemat: Re: Uśmieszek06   Uśmieszek06 I_icon_minipostPon Sty 05, 2015 9:56 am

ok, usuń w takim razie temat
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
Gość
Gość
Anonymous



Uśmieszek06 Empty
PisanieTemat: Re: Uśmieszek06   Uśmieszek06 I_icon_minipostPon Sty 19, 2015 1:27 pm

Nie chciało mi się zakładać nowego tematu, więc wrócę do tego, zmieniając tylko tytuł na bardziej adekwatny do treści zawartych, o co się tak zasadniczo plułam przez trzy tamte dni. 
Faktycznie, Nevarra, to już nie jest ten sam Uśmieszek, bo dziś mnie że tak powiem lekko- orżnęła na nyksa Very Happy I to posługując się znajomościami zagrodowymi, bo znajomych to konto nie usunęło. Tadam, czarna magia.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Uśmieszek06 Empty
PisanieTemat: Re: Uśmieszek06   Uśmieszek06 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Uśmieszek06
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: WAŻNE :: Czarna i Biała Lista-
Skocz do: