Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Nocuś próbuje swoich sił w grafice.

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Nocturnal
Nowy
Nocturnal


Nick w grze : NuWa
Liczba postów : 43
Dołączył : 02/02/2015

Nocuś próbuje swoich sił w grafice. Empty
PisanieTemat: Nocuś próbuje swoich sił w grafice.   Nocuś próbuje swoich sił w grafice. I_icon_minipostSob Lut 07, 2015 2:41 am

Kiedyś robiłam prezentacje. Jak na tamte czasy były dobre. Jednak graficy wymyślają nowe cuda. Trudno za tym nadążyć. Jeżeli więc macie dla mnie jakieś wskazówki, to chętnie się do nich zastosuje.

Prezentacja (nieużywana)
Spoiler:

I mój aktualny avatar:
Nocuś próbuje swoich sił w grafice. ZqH5SZw
Powrót do góry Go down
Karolina211
ZAGRODZIANIN
Karolina211


Nick w grze : Talunalu
Liczba postów : 1018
Dołączył : 28/02/2012

Nocuś próbuje swoich sił w grafice. Empty
PisanieTemat: Re: Nocuś próbuje swoich sił w grafice.   Nocuś próbuje swoich sił w grafice. I_icon_minipostSob Lut 07, 2015 6:01 am

Hej hej Smile
Grafiki bardzo fajne, jednak nigdzie nie widzę źródła, a powinno być (tak jak zgoda autora na użycie czy coś). Podpisy na prezentacjach i innych wszelkich grafikach polecam robić za pomocą czcionek bitmapowych, najlepiej ośmio- lub dziesięciopikselowych (tu znajdziesz takie czcionki -> http://www.dafont.com/bitmap.php). Przy tej prezentacji dałabym inny, bardziej widoczny kolor loginu i podpisu, nie koniecznie czarny. Tekstura nieźle gra, ale nałożona wszędzie - nawet na grafikę - staje się nudna. Możesz poeksperymentować z większą ilością tekstur na jednej prezentacji, czasem daje to genialny efekt. Poza tym w prezentacji jest trochę pusto, jakiś cytat czy inny bajer mógłby ją wzbogacić.
Awatar to trochę inna historia, bo tu jest mniej miejsca na wszystko, jednak ja dałabym napisy w innym miejscu i w trochę innych kolorach niż czarny. To samo z ramką, nie czarna Smile Obrazek jest kolorowy, to czemu nie skorzystać z tych czy podobnych kolorów?
Także twórz dalej, bo jest bardzo fajnie, a może być tylko lepiej! Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=28316
 
Nocuś próbuje swoich sił w grafice.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Resa próbuje swoich sił w rysowaniu
» Jak osiągnąć podobny efekt w grafice do prezentacji?
» Gdy próbuję rysowac...
» Alex próbuje rysować
» Kopyt próbuje pisać książkę XD

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOWRSE :: Pracownie graficzne :: Oceń moją pracę-
Skocz do: