Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Głupia Karinn myśli żę coś jej się uda xd

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
VCarinn
W skromnych progach Zagrody
VCarinn


Nick w grze : Karinn
Liczba postów : 462
Dołączył : 16/09/2013

Głupia Karinn myśli żę coś jej się uda xd Empty
PisanieTemat: Głupia Karinn myśli żę coś jej się uda xd   Głupia Karinn myśli żę coś jej się uda xd I_icon_minipostPią Lut 13, 2015 7:57 am

Dobra więc chciałam się choć troszkę zająć grafiką :3 Pierwsza praca - avek 
Głupia Karinn myśli żę coś jej się uda xd 3735517 Co o niej sądzicie ? (Tak wiem okropna :3)
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3735517
VCarinn
W skromnych progach Zagrody
VCarinn


Nick w grze : Karinn
Liczba postów : 462
Dołączył : 16/09/2013

Głupia Karinn myśli żę coś jej się uda xd Empty
PisanieTemat: Re: Głupia Karinn myśli żę coś jej się uda xd   Głupia Karinn myśli żę coś jej się uda xd I_icon_minipostPon Lut 16, 2015 6:54 am

Nie chcieliście ocenić avka to chociaż ocence prezke plsGłupia Karinn myśli żę coś jej się uda xd Lcqf1xp894am
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3735517
Thalione
Nowy
Thalione


Nick w grze : Thalione
Liczba postów : 1
Dołączył : 21/02/2015

Głupia Karinn myśli żę coś jej się uda xd Empty
PisanieTemat: Re: Głupia Karinn myśli żę coś jej się uda xd   Głupia Karinn myśli żę coś jej się uda xd I_icon_minipostSob Lut 21, 2015 1:32 am

Jak na początek nie jest źle, ale bardzo rzuca mi się w oczy pisanie czcionką Comic Sans. Lepiej pościągaj jakieś inne, z dafont.com albo jakiejś podobnej strony Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=4501521
Nikolcia.100
Już coś wie
Nikolcia.100


Nick w grze : Hunterka (dawniej NIki)
Liczba postów : 185
Dołączył : 28/11/2012

Głupia Karinn myśli żę coś jej się uda xd Empty
PisanieTemat: Re: Głupia Karinn myśli żę coś jej się uda xd   Głupia Karinn myśli żę coś jej się uda xd I_icon_minipostSob Lut 21, 2015 7:01 am

Myślę, że idziesz w dobrym kierunku, ale osobiście jak zostało to już powiedziane użyłabym jakiś ozdobnych czcionek. Mogłabyś dać też lekkie krycie pasków ale nie jest to konieczne Smile
Powrót do góry Go down
Karolina211
ZAGRODZIANIN
Karolina211


Nick w grze : Talunalu
Liczba postów : 1018
Dołączył : 28/02/2012

Głupia Karinn myśli żę coś jej się uda xd Empty
PisanieTemat: Re: Głupia Karinn myśli żę coś jej się uda xd   Głupia Karinn myśli żę coś jej się uda xd I_icon_minipostSob Lut 21, 2015 2:13 pm

E tam zaraz ozdobnych czcionek - wystarczą jakieś... hm, nietypowe, coś, czego nie masz od razu w komputerze, bo one są zwyczajne i je zna każdy. Jak już zostało napisane, strona dafont.com to niezłe źródło różnego rodzaju czcionek. Zwracaj tylko uwagę, czy są darmowe.

Awatar to w sumie niewiele Twojego wkładu, bo wykadrowany obrazek otoczony ramką z napisem... Chyba, że się mylę i obrazek stworzyłaś sama.
Prezentacja średnia, Arcane Circles, tak kontrastujące z tłem, w całych ramkach nie dają najlepszego efektu, brakuje jakiejś spójności. Wygląda to trochę jak kilka przypadkowych elementów zestawionych w jednym obrazku. 

Rozwijaj się i ćwicz, a będzie dobrze Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=28316
Sponsored content





Głupia Karinn myśli żę coś jej się uda xd Empty
PisanieTemat: Re: Głupia Karinn myśli żę coś jej się uda xd   Głupia Karinn myśli żę coś jej się uda xd I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Głupia Karinn myśli żę coś jej się uda xd
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOWRSE :: Pracownie graficzne :: Oceń moją pracę-
Skocz do: