Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 **Martyna**

Go down 
+10
Cometa
Midare1988
**Martyna**
Oliweczkam1234
Sovia
HLEP
izydor11
Broszka
SilverNachtmahr
Acheron
14 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
ewinek
Już coś wie
ewinek


Nick w grze : ewinek
Liczba postów : 127
Dołączył : 15/11/2014

**Martyna** - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: **Martyna**   **Martyna** - Page 2 I_icon_minipostSro Wrz 09, 2015 10:12 am

Midare - zgadzam się z Tobą w 100%

Zasady obowiązują wszędzie. I w życiu i w grze. W grze tym bardziej obowiązują zasady przyzwoitości i uczciwości.

Jak można z dumą przyznawać się do przekrętów? Czy bezkarność daje do tego prawo, by w ten sposób postępować. Chciałam tylko dodać, że wbrew pozorom gracze tutaj nie są bezkarni. Są sposoby, by "umilić" nieuczciwym życie. Wiadomości rozchodzą się lotem błyskawicy a gracze potrafią się zjednoczyć i zadziałać wspólnie pomimo tego, że OW śpi.

A do nieuczciwych graczy mam tylko pytanie - na jak długo macie satysfakcję z tego, że wyrządziliście komuś krzywdę? Bo to jest krzywda, chociaż jak twierdzicie, to tylko gra.

Ja mam satysfakcję. Cieszę się za każdym razem gdy mogę komuś pomóc. Ta satysfakcja i poczucie, że postępuję uczciwie jest dla mnie ważna, bo między innymi kształtuje moje człowieczeństwo. Moje ja. I chociaż mam tylko zwykłe konie jestem z nich dumna, bo zdobyłam je swoją pracą.


**Martyno** - to nie są dwie różne rzeczy. To świadczy o Tobie!!!
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3245448
Gość
Gość
Anonymous



**Martyna** - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: **Martyna**   **Martyna** - Page 2 I_icon_minipostSro Wrz 09, 2015 2:26 pm

Dla mnie to nie są dwie różne rzeczy, gdyż mamy czasy jakie mamy i internet to główne miejsce odbioru ludzi. Robimy tutaj zakupy, gramy w gry, w które pakujemy realne pieniądze, często otwieramy biznesy. I niby internet a realne życie to dwa różne światy? To że w grze, jesteś pod nazwą Martynka, nie znaczy, że jesteś bezkarna. Gdy ktoś chce załatwić sprawę jak należy może zgłaszać sprawy na policje, która o dziwo przyjmuje takie sprawy, bo przestępstwa w internecie, ba nawet na takiej głupiej grze, są brane pod uwagę. W internecie nie jesteś anonimowa, chyba, że jesteś dobrze szkolonym hakerem, który umie wymazać się z każdego rejestru, jednak. Mogę sprawdzić Twoje ip, wiem skąd piszesz a od tego krótka droga do zgłoszenia Cie na policję przez zainteresowanego.
Powrót do góry Go down
**Martyna**
Nowy
**Martyna**


Nick w grze : wpisz nick
Liczba postów : 8
Dołączył : 31/08/2015

**Martyna** - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: **Martyna**   **Martyna** - Page 2 I_icon_minipostCzw Wrz 10, 2015 9:12 am

Midare1988
Można okradać innych w sieci ale być całkiem normalnym w realu
Powrót do góry Go down
Midare1988
Nowy
Midare1988


Nick w grze : wpisz nick
Liczba postów : 3
Dołączył : 10/12/2013

**Martyna** - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: **Martyna**   **Martyna** - Page 2 I_icon_minipostCzw Wrz 10, 2015 9:38 am

**Martyna** napisał:
Midare1988
Można okradać innych w sieci ale być całkiem normalnym w realu
Kradzież w sieci czy w realu to nadal kradzież. Nikt kto kradnie nie jest normalny, to złodziej. Ty jesteś złodziejką i mam nadzieję, że za to bekniesz. Jak nie teraz to później.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



**Martyna** - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: **Martyna**   **Martyna** - Page 2 I_icon_minipostCzw Wrz 10, 2015 10:06 am

Skoro dla Ciebie można kraść w sieci, to masz taki paragraf, chociaż nie chce mi się szukać innego być moze lepszego w kodeksie karnym. I patrz, jednak w internecie nie można kraść skoro prawo polskie ma zapis w kodeksie odnośnie takiego wykroczenia.

Oszustwo komputerowe - art. 287§ 1. Kto,w celu osiągnięcia korzyści majątkowej lub wyrządzenia innej osobie szkody, bez upoważnienia, wpływa na automatyczne przetwarzanie,gromadzenie lub przesyłanie informacji lub zmienia, usuwa albo wprowadza nowy zapis na komputerowym nośniku informacji,podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Najbardziej tyczy Cie podkreślony przeze mnie punkt. Ale widzę, że takiej amebie raczej nie da się tego wytłumaczyć Wink
Powrót do góry Go down
Lubelak
Administrator
Lubelak


Liczba postów : 2810
Dołączył : 18/01/2011

**Martyna** - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: **Martyna**   **Martyna** - Page 2 I_icon_minipostCzw Wrz 10, 2015 2:28 pm

Daje Tobie starsza pani sąsiadka "idź kochanie, kup mi do sklepu". To jej ukradnę, mi potrzeba, a że ona odaje co ma..... "sama chciała"
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=494332
Cometa
Nowy
Cometa


Nick w grze : Cometa
Liczba postów : 36
Dołączył : 26/04/2014

**Martyna** - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: **Martyna**   **Martyna** - Page 2 I_icon_minipostPią Wrz 11, 2015 10:09 am

Jednej rzeczy tu nie rozumiem- mówisz, że kradłaś, bo chcesz mieć kupony na Bucefała. To w takim razie po kiego grzyba wywalałaś cały CR tych osób? Mało im krzywdy zrobiłaś? Jeszcze trzeba było dowalić, żeby nie miały co sprzedać? :')
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2549679
ewinek
Już coś wie
ewinek


Nick w grze : ewinek
Liczba postów : 127
Dołączył : 15/11/2014

**Martyna** - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: **Martyna**   **Martyna** - Page 2 I_icon_minipostNie Wrz 13, 2015 2:20 pm

Do niektórych nic nie dociera. Może trzeba napisać to bardziej wyraźnie:

SIĘGANIE PO CUDZĄ WŁASNOŚĆ BEZ ZGODY WŁAŚCICIELA I DZIAŁANIE NA JEGO SZKODĘ TO KRADZIEŻ


i wszyscy są co do tego zgodni.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3245448
Lubelak
Administrator
Lubelak


Liczba postów : 2810
Dołączył : 18/01/2011

**Martyna** - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: **Martyna**   **Martyna** - Page 2 I_icon_minipostNie Wrz 13, 2015 3:04 pm

Zinterpretowałem to po swojemu, ale Droga Moderacja na wybitne "cuda" przymknie oko, dla działań by nikomu więcej się nie stało złe.  Przeproś i oddaj, lub daj wiarę mi na słowo, gry nie będziesz mała
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=494332
ewinek
Już coś wie
ewinek


Nick w grze : ewinek
Liczba postów : 127
Dołączył : 15/11/2014

**Martyna** - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: **Martyna**   **Martyna** - Page 2 I_icon_minipostPon Wrz 14, 2015 1:40 am

Lubelak napisał:
Zinterpretowałem to po swojemu, ale Droga Moderacja na wybitne "cuda" przymknie oko, dla działań by nikomu więcej się nie stało złe.  Przeproś i oddaj, lub daj wiarę mi na słowo, gry nie będziesz mała


Lubi, jakbym była potrzebna - jestem z Wami i myślę, że wielu graczy się przyłączy.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3245448
lisek65
Raczkujący
lisek65


Nick w grze : lisek65
Liczba postów : 63
Dołączył : 15/09/2015

**Martyna** - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: **Martyna**   **Martyna** - Page 2 I_icon_minipostWto Wrz 15, 2015 3:06 pm

Czytam i nerwica mnie bierze! Mi samej ktoś zaufał jako początkującej osobie i jestem sitterem bez osoby polecającej. W życiu by mi nie przyszło zniszczyć czyjeś konto albo okraść z ciężkiej pracy właścicielki. Uważam, że Owlient powinien bardziej zablokować współdzielenie konta. Albo dodać możliwość przydzielania konkretnych uprawnień. Wytłumaczenie oszustki jest dziecinne i mam nadzieje, że zostanie zniszczona jej kariera na Howrse. Co do prawa, to owszem można pozwać użytkowniczkę - tylko jaka nastolatka ma na to pieniądze?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=4806249
ola117
Nowy
ola117


Nick w grze : Katta
Liczba postów : 5
Dołączył : 17/12/2015

**Martyna** - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: **Martyna**   **Martyna** - Page 2 I_icon_minipostCzw Gru 17, 2015 8:05 am

Ach ci oszuści...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=5019326
ola117
Nowy
ola117


Nick w grze : Katta
Liczba postów : 5
Dołączył : 17/12/2015

**Martyna** - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: **Martyna**   **Martyna** - Page 2 I_icon_minipostCzw Gru 17, 2015 8:09 am

lisek65 napisał:
Czytam i nerwica mnie bierze! Mi samej ktoś zaufał jako początkującej osobie i jestem sitterem bez osoby polecającej. W życiu by mi nie przyszło zniszczyć czyjeś konto albo okraść z ciężkiej pracy właścicielki. Uważam, że Owlient powinien bardziej zablokować współdzielenie konta. Albo dodać możliwość przydzielania konkretnych uprawnień. Wytłumaczenie oszustki jest dziecinne i mam nadzieje, że zostanie zniszczona jej kariera na Howrse. Co do prawa, to owszem można pozwać użytkowniczkę - tylko jaka nastolatka ma na to pieniądze?
Mnie tak samo...Jedna graczka szukała sittera to zapytałam ją na PW o usługę. Ona od razu dała współdzielenie. I co niby miałam ją oszukać?! Nie żartujcie No
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=5019326
Sponsored content





**Martyna** - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: **Martyna**   **Martyna** - Page 2 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
**Martyna**
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: WAŻNE :: Czarna i Biała Lista-
Skocz do: