Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Robię prezentacje z podstronami, albo z ramkami :)

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Ganujam
Nowy
Ganujam


Liczba postów : 2
Dołączył : 23/09/2011

Robię prezentacje z podstronami, albo z ramkami :) Empty
PisanieTemat: Robię prezentacje z podstronami, albo z ramkami :)   Robię prezentacje z podstronami, albo z ramkami :) I_icon_minipostWto Wrz 27, 2011 7:15 am

Zapraszam do mnie na howrse.
Robię prezentacje z podstronami, albo z ramkami co kto woli Smile
Cennik:

Z obrazkami ściągniętymi z internetu( jeżeli ja mam znaleźć i pobrać to cena eq z przedmiotami z CR) :

-do max. 2 ramek:
5 000 eq, lub jakiś przedmiot z czrnego rynku typu Laury Dafne, Złote Ostrogi, Czrna Orchidea, Powiew Eola
-do max. 4 ramek:
10 000 eq, lub jakiś przedmiot z czarnego rynku takie jak, Krew Meduzy, Łzy Afrodyty, Różdżka Płodności, Piorun Zeusa, Woda Młodości
-do max. 5 ramek:
15 000 eq, lub jakiś przedmiot z czarnego rynku taki jak, Lira Apolla, Promień Heliosa, Złote Jabłko, Klepsydra Kronosa, Puszka Pandory, Zwój Plutona

Z podstronami:

-do max. 2 podstron:
5 000 eq i jakiś przedmiot z czrnego rynku typu Laury Dafne, Złote Ostrogi, Czrna Orchidea, Powiew Eola
-do max. 4 podstron:
10 000 eq i jakiś przedmiot z czarnego rynku takie jak, Krew Meduzy, Łzy Afrodyty, Różdżka Płodności, Piorun Zeusa, Woda Młodości
-każda kolejna podstrona:
+1000 eq

Uwaga! Jeżeli chcesz prezentacje z więcej niż 5 ramkami cena do ustalenia na PW, w cenniku ich nie ma, bo moim zdaniem to troche zadużo i by to niezbyt ładnie wyglądało, ale to tylko moje zdanie!

P.S
To jest cennik z mojej prezentacji, ale wprowadzam PROMOCJE! Za każdą prezentacje płacisz -2000 eq!
Promocja ważna do 12 października.
Powrót do góry Go down
Koniara1605
Nowy
Koniara1605


Liczba postów : 20
Dołączył : 09/08/2011

Robię prezentacje z podstronami, albo z ramkami :) Empty
PisanieTemat: ...   Robię prezentacje z podstronami, albo z ramkami :) I_icon_minipostPon Paź 10, 2011 9:03 am

Jeśli uczysz podstron nie w wix'ie to ja bardzo chętnie Smile
Powrót do góry Go down
Ganujam
Nowy
Ganujam


Liczba postów : 2
Dołączył : 23/09/2011

Robię prezentacje z podstronami, albo z ramkami :) Empty
PisanieTemat: Re: Robię prezentacje z podstronami, albo z ramkami :)   Robię prezentacje z podstronami, albo z ramkami :) I_icon_minipostSro Paź 12, 2011 7:51 am

Koniara1605 napisał:
Jeśli uczysz podstron nie w wix'ie to ja bardzo chętnie Smile

Nie nie uczę, a jak baardzo chcesz to mogę spróbować, ale ostrzegam nie jestem za bardzo cierpliwa Smile Napisz do mnie na howrse.pl login taki jak tu Razz
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Robię prezentacje z podstronami, albo z ramkami :) Empty
PisanieTemat: Re: Robię prezentacje z podstronami, albo z ramkami :)   Robię prezentacje z podstronami, albo z ramkami :) I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Robię prezentacje z podstronami, albo z ramkami :)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Prezentacje z podstronami | Prezentacje z ramkami
» Prezentacje z przesuwanymi ramkami
» Prezentacje HTML z zakładkami i ramkami !! ZOBACZ
» Wykonuję prezentacje w wix oraz zwykłe z ramkami :)
» Robie prezentacje !

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: