Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Serwer INT

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Yamishi
Raczkujący
Yamishi


Nick w grze : ◞Uszatka◟
Liczba postów : 56
Dołączył : 09/03/2012

Serwer  INT Empty
PisanieTemat: Serwer INT   Serwer  INT I_icon_minipostPią Lis 27, 2015 2:11 am

Na wstępie zaznaczę, że nie jestem pewna czy taki temat wpasowuje się w ten dział. Jeśli nie to przepraszam :3 

Zatem od jakiegoś miesiąca ponad gram na serwerze International. Nie narzekam, jest rasa Marwari, na którą czekałam i czekałam i się nie doczekałam (na polskim serwerze). Kwestia taka, że na serwerze pl gram od ponad trzech lat, dorobiłam się kilku boskich, OJ jakoś działa i ogólnie są spore przychody.
Nie lubię grania na dwóch kontach, wolę skupić się na jednym, a niestety nie mogę się zdecydować czy zaczynać od nowa na bardziej rozwiniętym serwerze z (tak mi się wydaje) większymi możliwościami czy zostać na starym, jakoś tam rozwiniętym koncie. 

Ostatecznie wybór i tak będzie należał do mnie, ale chciałabym usłyszeć waszą opinię. Który serwer byłby lepszy? Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1740812
Katrina123
Przyjaciel Zagrody
Katrina123


Nick w grze : Katrina_S
Liczba postów : 402
Dołączył : 31/05/2013

Serwer  INT Empty
PisanieTemat: Re: Serwer INT   Serwer  INT I_icon_minipostSob Lis 28, 2015 10:01 am

Ja zapewne zostałabym na starym - to nie gra kompetytywna, w której możliwości się liczą, a zwykła klikanka... a szkoda trochę czasu, jaki się władowało w stare konto.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=4771634
 
Serwer INT
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Inny serwer
» GRA - mod terraver (serwer PL)
» GRA - Trofea (serwer pl)
» Gra - Układanki (serwer PL)
» GRA - Lips w RO (serwer INT)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOWRSE :: Pogawędki o Howrse-
Skocz do: