Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 WAŻNE! Ogłoszenie

Go down 
AutorWiadomość
Broszka
Moderator
Broszka


Nick w grze : Broszka
Liczba postów : 1597
Dołączył : 20/01/2012

WAŻNE! Ogłoszenie Empty
PisanieTemat: WAŻNE! Ogłoszenie   WAŻNE! Ogłoszenie I_icon_minipostNie Lut 14, 2016 4:08 pm

Witam, mam kilka ogłoszeń o czarno-białej liście Wink

1. Udało mi się wziąć listę pod swoją pieczę, jednak od bardzo długiego czasu lista nie była aktualizowana, przez co powstały monstrualne zaległości. Postaram się wszystko zrobić w ciągu tygodnia (obawiam się jednak, że może potrwać to nieco dłużej).

2. Ze względu na długie przebywanie ogłoszeń w poczekalni dużo dowodów zniknęło. Niestety nie mogę dodać opinii jeśli osobiście dowodów nie ujrzę. Dlatego proszę o wyrozumiałość lub ponowne dodanie opinii Wink

3. Przeważająca większość zgłoszeń jest dodana źle, pozwolę więc sobie wstawić poradnik, który biedny siedzi w archiwum 
WAŻNE! Ogłoszenie Instru10

Tutaj mam ogromną prośbę. W okienku "Dowód" proszę nie pisać ŻADNYCH słów, wyłącznie linki oddzielone spacją, ponieważ każde słowo zostaje odczytane jako link, niedziałający w dodatku. 

Jeśli macie problem z dodaniem dowodu to możecie pokazać mi go na hwr/gg (jednak najpierw proszę się zgłosić na hwr) lub po prostu poprosić o pomoc Wink


4. Dzisiaj dużo opinii odrzuciłam wbrew sobie, ponieważ prawdopodobnie dobre opinie miały niedziałające linki z dowodami. Dlatego proszę sprawdzajcie również opinie odrzucone, kiedy szukacie opinii o danym graczu lub poproście o pomoc mnie w razie wątpliwości.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1288679
Broszka
Moderator
Broszka


Nick w grze : Broszka
Liczba postów : 1597
Dołączył : 20/01/2012

WAŻNE! Ogłoszenie Empty
PisanieTemat: Re: WAŻNE! Ogłoszenie   WAŻNE! Ogłoszenie I_icon_minipostPią Lut 19, 2016 2:15 pm

Z radością informuję, iż wszystkie zaległe opinie zostały rozpatrzone Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1288679
Broszka
Moderator
Broszka


Nick w grze : Broszka
Liczba postów : 1597
Dołączył : 20/01/2012

WAŻNE! Ogłoszenie Empty
PisanieTemat: Re: WAŻNE! Ogłoszenie   WAŻNE! Ogłoszenie I_icon_minipostNie Mar 27, 2016 2:36 pm

Ponawiam prośbę o odpowiednie wypełnianie pola z dowodami, ponieważ odczytywanie tekstu wygląda dokładnie tak:

WAŻNE! Ogłoszenie 24ebcb6

Jeśli już musicie wykonać taki zabieg ograniczcie się proszę do jednego słowa - "pw". W zgłoszeniu wpisujecie również swój nick, więc o ile nie będzie on błędny/fałszywy to jestem w stanie się skontaktować Wink

Dodatkowo, naprawdę polecam na koniec sprawdzać formularz jeszcze raz, bo jeśli będzie jakiś błąd to resetuje się np kategoria na pozytywną, a reszta wygląda teoretycznie w porządku. Później jest problem "dałam negatywną, a dodała się pozytywna".
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1288679
Sponsored content





WAŻNE! Ogłoszenie Empty
PisanieTemat: Re: WAŻNE! Ogłoszenie   WAŻNE! Ogłoszenie I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
WAŻNE! Ogłoszenie
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Jak dodać ogłoszenie
» Ogłoszenie Kowelana-Howrse a Acta
» Zapraszam tutaj zanim dodasz ogłoszenie o konkursie
» WAŻNE ! -TO NIE JA!
» Ważne informacje

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: WAŻNE :: Czarna i Biała Lista-
Skocz do: