Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Zostanę sitterem

Go down 
AutorWiadomość
Evanka
Nowy
Evanka


Nick w grze : Evanka
Liczba postów : 3
Dołączył : 13/08/2014

Zostanę sitterem  Empty
PisanieTemat: Zostanę sitterem    Zostanę sitterem  I_icon_minipostWto Lis 15, 2016 7:04 am

Być może wiele osób spoglądając na mój staż wyśmieje to, że chcę zostać sitterem. Nie mam nic przeciwko. 
W grze moje doświadczenie jest naprawdę bardzo duże, gram od 2013 roku. Mam obecnie trzecie konto (poprzednie dwa to: Oliwka1010 i Evanka). Byłam członkiem przodującej swego czasu hodowli Festum Equi. Jak już mówiłam, mam ogromne doświadczenie w grze i możecie liczyć z mojej strony na szczerość i uczciwość. 

Napisz do mnie, a odeślę Cię do osoby, która może mnie polecić i u której aktualnie pracuję. 

Nick w grze, taki sam ja na forum i proszę o kontakt tylko za pośrednictwem Howrse.
Powrót do góry Go down
 
Zostanę sitterem
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Zostanę sitterem
» Zostanę sitterem :3
» ZOSTANĘ SITTEREM!
» Zostanę sitterem
» Zostanę Sitterem

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOWRSE :: Ogłoszenia :: Sitterowanie - poszukuję sittera/zostane sitterem-
Skocz do: