Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Potrzebujesz pomocy?

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Yakumona
Już coś wie
Yakumona


Liczba postów : 248
Dołączył : 31/10/2011

Potrzebujesz pomocy? Empty
PisanieTemat: Potrzebujesz pomocy?   Potrzebujesz pomocy? I_icon_minipostSro Lis 09, 2011 1:47 pm

Jestem w drugiej klasie gimnazjum o profilu matematycznym, chętnie ci pomogę jeśli będę mieć czas. Rzecz jasna chodzi o pomoc w lekcjach, pisani wypracowania, pracy z plastyki. Jednak nie wiem wszystkiego, więc proszę o wyrozumiałość. Mogę pomagać również w sprawach moralnych czy problemach życiowych (kolega z ławki mi dokucza, co robić?), ale muszę mieć odpowiedni nastrój do 'filozofowania', bo ogólnie praktykuję 'mamtowdupizm'. Aczkolwiek często pomagam (z pozytywnym skutkiem) osobom, które znam w realu. Możesz napisać prośbę o pomoc tutaj, staram się zaglądać tu codziennie.
Powrót do góry Go down
amorkowa
ZAGRODZIANIN
amorkowa


Nick w grze : amorkowa
Liczba postów : 2307
Dołączył : 02/04/2011

Potrzebujesz pomocy? Empty
PisanieTemat: Re: Potrzebujesz pomocy?   Potrzebujesz pomocy? I_icon_minipostPon Gru 05, 2011 2:09 pm

Taa, jest w klasie taki kolega, ktory sie na mnie 'uwzial' - bez przerwy probuje mnie wyprowadzic z rownowagi (strzela glupimi tekstami na lekcjach zeby mnie osmieszyc, zaczepia mnie, kopie i bije, rzuca we mnie przedmiotami tj plecak czy pilka albo raz cyrklem). Wiem, pewnie drobnostka, ale co zrobic zeby sie odwalil? : /
jak mu dzisiaj przywalilam to poszedl do pani... Na szczescie pani sprzataczka czesto widzi, jak mnie kopie albo cos i szmata go, ale jemu nie zalezy na niczym, uwag ma od pierona ale tylko dokuczanie mu w glowie. : /
wiec co moge wedlug ciebie (i nie tylko, innych tez moge prosic o pomoc) zeby sie odczepil?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2562520
Yakumona
Już coś wie
Yakumona


Liczba postów : 248
Dołączył : 31/10/2011

Potrzebujesz pomocy? Empty
PisanieTemat: Re: Potrzebujesz pomocy?   Potrzebujesz pomocy? I_icon_minipostSro Gru 07, 2011 4:17 pm

Wczoraj byłam przy końcu pisania wyczerpującej odpowiedzi, ale telefon wpadł mi do wanny, więc jej nie dokończyłam. Postaram się odpowiedzieć w najbliższym czasie. ^^
Powrót do góry Go down
Yakumona
Już coś wie
Yakumona


Liczba postów : 248
Dołączył : 31/10/2011

Potrzebujesz pomocy? Empty
PisanieTemat: Re: Potrzebujesz pomocy?   Potrzebujesz pomocy? I_icon_minipostPią Gru 23, 2011 10:57 am

Wreszcie odpowiadam. Wybacz, proszę, że tak długo. Mam podobną sytuację i szczerze mówiąc sobie nie radzę ^^"

Bardzo pomaga spytanie w prost: 'czemu to robisz?', 'czemu ja?'. Jeśli nie, to jechanie po męskości: 'Co próbujesz udowodnić znęcając się nad dziewczyną? Damski bokser! Jesteś zbyt słaby i głupi żeby się stawiać chłopakom!'. Zostaje również granie w jego grę, na tych samych regułach. Mam na myśli to, żebyś też latała do pani. Kolejnym sposobem jest znalezienie sobie kumpla-chłopaka, który w razie co cię obroni. A na przerwie możesz mu skebabować plecak, tylko tak, żeby nie wiedział, że to ty.
Powrót do góry Go down
amorkowa
ZAGRODZIANIN
amorkowa


Nick w grze : amorkowa
Liczba postów : 2307
Dołączył : 02/04/2011

Potrzebujesz pomocy? Empty
PisanieTemat: Re: Potrzebujesz pomocy?   Potrzebujesz pomocy? I_icon_minipostSro Gru 28, 2011 11:47 am

Okej, dzieki. Jakos sobie z nim poradze. Jak cos wyprobuje wszystkie patenty Razz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2562520
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

Potrzebujesz pomocy? Empty
PisanieTemat: Re: Potrzebujesz pomocy?   Potrzebujesz pomocy? I_icon_minipostSro Gru 28, 2011 2:48 pm

To latanie do nauczyciela trochę mi nie pasuje. Po pierwsze, dla mnie jest to oznaka słabości, po drugie taka osoba wychodzi na tzw. skarżypytę, a stręczycielstwo na tym się nie kończy. Dobrze w takim wypadku jest znaleźć grupę osób, z którymi będzie się trzymało. Stręczyciel nie będzie wtedy czuł się taki silny. Dodatkowy efekt daje towarzystwo złożone głównie z facetów! Sprawdzone w praktyce. Pamiętam sytuację, gdy chodziłam do technikum informatycznego (nie pytajcie, dlaczego i po co mi to?), byłam jedyną dziewczyną w grupie, więc jako rodzynek byłam prawie noszona na rękach przez kolegów (oczywiście żartuję, ale były to moje najlepsze 2 lata w życiu ;>). Wcześniej miałam problem z jedną dziewczyną, która poszła do tej samej szkoły. W swojej klice czuła się ważna, pewna siebie, była przede wszystkim "tą lepszą" ode mnie. W tej szkole, widząc mnie w grupie chłopaków, zrobiła się "tycia".

Jeżeli nie masz za bardzo możliwości zastosować tego patentu, to po prostu zacznij zachowywać się w podobny sposób. Też zacznij go szturchać, wyzywać, itd. Dopóki wydaje mu się, że ma nad Tobą fizyczną i psychiczna przewagę, dopóty nie da Ci spokoju. Jeżeli pokażesz, że jednak masz charakterek i nie dasz sobie w kaszę napluć, wtedy da Ci spokój i nieco się "skurczy". Ktoś może stwierdzić, że uczę Cie przemocy i braku kultury. Nie, ja po prostu wiem, jak funkcjonuje szkoła. Tyle lat chodziłam do niej, z tyloma rzeczami zetknęłam się, że wiem, że nie ma w nich miejsca na "kulturę" i tzw. dumę, którą przekazują rodzice mówiąc "zignoruj jego/ją, nie zniżaj się do jego/jej poziomu. Na pewno niedługo mu/ jej przejdzie i zostawi cię w spokoju". NIGDY NIE ZOSTAWIAJĄ! W ten sam sposób mówiła moja mama, gdy płakałam w domu, bo jedna dziewczyna wzięła mnie sobie na celownik i postanowiła mnie pognębić. Zawsze miałam być tą uprzejmą, kulturalną i "obytą', za co zapłaciłam wysoką cenę. Wiem, że są ludzie, którzy paplają wszystko, co głowa pomyśli (nie pomyśli jednak niczego mądrego) i potrafią zadać innym taki cios, że trudno jest się po tym pozbierać, jeżeli chce się zachować "wyższą kulturę osobistą". Szkoła, życie, świat to wielka dżungla, w której przeżyć mogą najsilniejsi.

Btw. Są szkoły, w których trzeba dostać po twarzy, żeby móc w ogóle do nich chodzić. Znam osobę, która właśnie taką szkołę skończyła. Śmietanka punków i metali w jednym miejscu skutkowała tym, że żaden drech czy skinol nie wychodził w całości z terenu tej szkoły.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
Guzik
Przyjaciel Zagrody
Guzik


Nick w grze : guzikova :D
Liczba postów : 838
Dołączył : 13/12/2011

Potrzebujesz pomocy? Empty
PisanieTemat: Re: Potrzebujesz pomocy?   Potrzebujesz pomocy? I_icon_minipostCzw Gru 29, 2011 1:00 am

Sakura0001 napisał:
To latanie do nauczyciela trochę mi nie pasuje. Po pierwsze, dla mnie jest to oznaka słabości, po drugie taka osoba wychodzi na tzw. skarżypytę, a stręczycielstwo na tym się nie kończy. Dobrze w takim wypadku jest znaleźć grupę osób, z którymi będzie się trzymało. Stręczyciel nie będzie wtedy czuł się taki silny. Dodatkowy efekt daje towarzystwo złożone głównie z facetów! Sprawdzone w praktyce. Pamiętam sytuację, gdy chodziłam do technikum informatycznego (nie pytajcie, dlaczego i po co mi to?), byłam jedyną dziewczyną w grupie, więc jako rodzynek byłam prawie noszona na rękach przez kolegów (oczywiście żartuję, ale były to moje najlepsze 2 lata w życiu ;>). Wcześniej miałam problem z jedną dziewczyną, która poszła do tej samej szkoły. W swojej klice czuła się ważna, pewna siebie, była przede wszystkim "tą lepszą" ode mnie. W tej szkole, widząc mnie w grupie chłopaków, zrobiła się "tycia".
I tutaj zgodzę się z Sakurą. Zaczepiał i obrażał mnie kiedyś jeden chłopak, ale nie odważył się do mnie podejść jak byłam w towarzystwie chłopaków (głównie to z nimi wolę przebywać, większość dziewczyn z mojej klasy jest po prostu fałszywa). Problem rozwiązał się gdy nawet na lekcjach siedziałam obok chłopaków, a on był z nimi skłócony. Całkowicie dał mi spokój, gdy po szkole zostałam na ławkach (przed szkołą). On wyszedł ze szkoły i zaczął we mnie wyzwiskami rzucać, gdy za krzaków wychodzi grupa tych moich najlepszych przyjaciół odmiennej płci do mojej i rzuciła tylko "Co się tak gapisz, k****?! Wy*********!". Chłopak do końca roku szkolnego pierwszy wychodził po lekcjach i dało się zobaczyć jak biegnie w stronę domu >.<
Więc - znajdź towarzystwo chłopaków a możliwe, że się od ciebie odczepi.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=147468
Yakumona
Już coś wie
Yakumona


Liczba postów : 248
Dołączył : 31/10/2011

Potrzebujesz pomocy? Empty
PisanieTemat: Re: Potrzebujesz pomocy?   Potrzebujesz pomocy? I_icon_minipostCzw Gru 29, 2011 5:39 am

Ja, na przykład, chodzę do matexu, więc TAKICH chłopaków to my tam nie mamy za wiele ><

I cóż, mimo, że dwaj chłopcy z mojej klasy się na mnie uwzięli - zaczepiają mnie i obrażają, to nie mm tego problemu co nadia.amorek, ponieważ wiem, że oni żartują. I choć mnie to męczy i irytuje, pocieszające jest to, że wiem, że oni tak na prawdę nie myślą. Raz ciągnęłam ich za język, żeby dowiedzieć się czemu akurat ja i wyszło na to, że jestem fajna. Zgodzę się z tym, że jedna z niewielu dziewczyn z klasy nie pójdę do pani, ani się nie obrażę. Nie wiem co się dzieje w głowach chłopaków, ale kompletnie nie potrafię ich rozgryźć ><
Powrót do góry Go down
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

Potrzebujesz pomocy? Empty
PisanieTemat: Re: Potrzebujesz pomocy?   Potrzebujesz pomocy? I_icon_minipostCzw Gru 29, 2011 5:53 am

Jak chodziłam do podstawówki, nigdy nie odważyłam się skumplować z chłopakami. Teraz jednak towarzystwo facetów cenię sobie nad towarzystwo kobiet Very Happy. Mimo, że mają często dość specyficzne i nieco świńskie poczucie humoru, przyzwyczaiłam się do tego i wolę to, niż fałszywość kobiet ze szkoły czy z pracy, a takich kobiet spotkałam na pęczki. Dobrej koleżanki można szukać, jak igły w stogu siana, chociaż osobiście nie mogę narzekać na brak dobrych kumpelek. Mam ich co prawda niewiele, ale za to nie muszę obawiać się niczego z ich strony Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
Sponsored content





Potrzebujesz pomocy? Empty
PisanieTemat: Re: Potrzebujesz pomocy?   Potrzebujesz pomocy? I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Potrzebujesz pomocy?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» POMOCY!
» Potrzebujesz zaufanego Sittera?
» Potrzebujesz Punktów Dorastania? Pomogę w postaci prezentu :)
» Pomocy!
» Hey, poszukuje pomocy :)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: