Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Ostrzeżenie w grze

Go down 
+3
Malto
Rose666
Kuciap
7 posters
AutorWiadomość
Kuciap
Już coś wie
Kuciap


Liczba postów : 141
Dołączył : 22/08/2011

Ostrzeżenie w grze Empty
PisanieTemat: Ostrzeżenie w grze   Ostrzeżenie w grze I_icon_minipostSro Lis 23, 2011 12:29 pm

Wiem, że zaglądają tu również moderatorzy z oficjalnego forum Howrse, więc może uda mi się tu uzyskać jakąś mniej 'polityczną' odpowiedź, niż bym otrzymał przez kolejne zapytanie w grze.
Mianowicie dostałem chwilę temu ostrzeżenie o treści:

Cytat :
Witaj, Twoja wiadomość na forum została zgłoszona jako nadużycie 23.11.2011, 19:15:37: Powód: Akceptuję zaproszenie i wysyłam los - liczę na rewanż Smile

http://www.howrse.pl/member/social/friendCreate?login=Kuciap

Ostrzeżenie w grze Tombola-2-howrse

http://www.howrse.pl/member/social/friendCreate?login=Kuciap

Jeśli mam już komplet na obecne losowanie, to odrzucam zaproszenia - za duży bałagan się potem robi Wink Po sprawdzeniu przez Zespół Moderatorów, zdecydowaliśmy, że twoje zachowanie nie jest zgodne z zasadami panującymi na forum. Proszę nie być nieuprzejmym wobec innych graczy. Dziękujemy za zrozumienie, Zespół Howrse

To jest dokładna kopia wiadomości, łącznie z brakiem enterów, także dla lepszej czytelności wpis Ekipy zaznaczyłem kursywą.
I niech ktoś mi powie, o co chodzi? Gdzie w mojej wiadomości, którą wklejam prawie od początku loterii i dotąd nie było problemów, ktoś widzi nieuprzejmość i łamanie zasad? Rozumiem, że oficjalka to dno, zasady tam panujące są najgorsze, z jakimi gdziekolwiek dotąd się spotkałem grając w parę innych klikanek, więc poza wykorzystywaniem go przy okazji takich eventów nawet nie próbuję tam pisać. Ale czy komuś już kompletnie odwaliło? Skrajnego spamerstwa w postaci pisania po kilkanaście razy tej samej odpowiedzi, kolejnych kilkunastu powtórzeń typu "zamknij ten wątek", itd. nikt nie tępi. A w mojej wiadomości ktoś doszukuje się obrażania graczy?
Zresztą już na początku loterii na dzień dobry dostałem 24h bana za... może wkleję to, co wysłałem do supportu w grze, jak również odpowiedź:

Cytat :
Otrzymałem niedawno wiadomość o treści:
"Witaj Kuciap,

Wysyłamy Ci upomnienie, ponieważ naruszyłeś jedną lub więcej z zasad Howrse.

Powód: oferta wymiany losami w niewłaściwym wątku - ban 24 godziny

To upomnienie nie pociąga za sobą innych konsekwencji, jednak kolejne wykroczenie będzie wiązało się z odpowiednimi sankcjami.

Dziekujemy za zrozumienie,

Zespół Howrse"

Spoko, rozumiem "pilnowanie porządku" - tylko ja nigdzie nie wysyłałem, nigdzie nie pisałem poza wątkiem do tego utworzonym - wskażcie mi chociaż, gdzie niby to zrobiłem (bo w otrzymanej wiadomości tego nie ma, jak również nie mam możliwości teraz przejrzenia forum), bo w żadnym wypadku nie przypominam sobie takiej sytuacji.

Cytat :
Witaj,

Otrzymałeś upomnienie gdyż jeden z naszych moderatorów zauważył złamanie regulaminu Howrse. Przypominamy, iż również w wątku stworzonym do wymiany losami, obowiązuje zasada jednego ogłoszenia na stronę.

Z poważaniem,
Zespół Howrse

Dopiero po odbanowaniu i sprawdzeniu przeze mnie, o co mogło chodzić okazało się, że przypadkiem wkleiłem zamiast swojego 'ogłoszenia' coś innego i wysłałem z rozpędu. Jakieś parę słów, ani obraźliwych, ani wulgarnych, nic z tych rzeczy - po prostu w międzyczasie coś innego skopiowałem, miałem w pamięci komputera i poszło przez pomyłkę. Za co zresztą w kolejnej wiadomości, już prawidłowej, przy okazji przeprosiłem. Nigdy nie wklejam również kilku swoich 'ogłoszeń' na jednej stronie - mija się to po prostu z celem. Po tym oczywiście nawet jak już minęło 24h bana, to i tak kolejny dzień się nie bawiłem, bo z lekka obrzydziło mi to grę.

Czy moderacja na oficjalnym naprawdę dąży do tego, aby obrzydzić grę normalnym graczom? Czy w ogóle zastanawiacie się, kogo i za co banujecie lub ostrzegacie? Bo te wklejone w wiadomości formułki, jak i nic niewyjaśniajaca odpowiedź supportu sugeruje, że lecicie hurtem, wklejając szablony i nawet nie patrząc, o co tak naprawdę chodzi. Bo jak dotąd wystarczająco same zasady forum odstraszają od pisania tam, a jak nawet nie będzie można wykorzystać forum tylko do takich eventów, to i sama gra nie będzie już miała większego sensu.

PS. "twoje" pisze się z dużej litery, więc jeśli już zwracacie uwagę na "nieuprzejmość", to sami się do tego stosujcie.
Powrót do góry Go down
Rose666
Przyjaciel Zagrody
Rose666


Nick w grze : Alvienne
Liczba postów : 546
Dołączył : 12/05/2011

Ostrzeżenie w grze Empty
PisanieTemat: Re: Ostrzeżenie w grze   Ostrzeżenie w grze I_icon_minipostSro Lis 23, 2011 12:45 pm

Nie chce mi się czytać wszystkiego-jestem senna-ale to pierwsze...Podobno nie można zamieszczać obrazków w wiadomościach.Może o to chodziło?
Ale dla mnie to jest przesada-niech wycofają po prostu ten kod.Nie będziemy wstawiać na forum swoich prezentacji,maści do CP itd.I będzie spokój. Ostrzeżenie w grze 546975209
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2224054
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Ostrzeżenie w grze Empty
PisanieTemat: Re: Ostrzeżenie w grze   Ostrzeżenie w grze I_icon_minipostSro Lis 23, 2011 1:13 pm

Kuciap, powiem tylko tak - przeczytałam z uwagą Twój post i po raz kolejny witki mi opadły. Już nawet nie chce mi się powtarzać, że moderacja przegina, i to naprawdę mocno przegina. Nie wiem, co w Twoim ogłoszeniu mogło być obraźliwe czy niezgodne z zasadami kultury. To, że odrzucasz zaproszenia od graczy, jeśli masz już komplet wymian? Tylko to przychodzi mi do głowy, no ale proszę! Jeśli to jest powód, to naprawdę, ktoś, kto to w ten sposób zinterpretował, powinien zastanowić się nad samym sobą. Frustracja? Szukanie dziury w całym? Na to mi to wygląda.
A na pocieszenie dodam, że podczas wymian zamieszczałam niemal identyczną treść - przyjmuję pierwszą dziesiątkę zgłoszeń, pozostałe odrzucam. Miałam to nawet na prezentacji. Jakoś nikt nie miał zastrzeżeń, że zachowuję się po chamsku i uwłaczam innym graczom.
Może jakiś dzieciak się poskarżył? Poczuł się urażony?
Szkoda słów.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
Kuciap
Już coś wie
Kuciap


Liczba postów : 141
Dołączył : 22/08/2011

Ostrzeżenie w grze Empty
PisanieTemat: Re: Ostrzeżenie w grze   Ostrzeżenie w grze I_icon_minipostCzw Paź 11, 2012 3:21 pm

Sorki za odświeżanie tematu po tak długim czasie - choć jak widać nadal aktualny. Na oficjalnym forum w ogóle nie pisuję (poza szukaniem "znajomych" w czasie loterii), a dziś po raz pierwszy wysłałem mass-wiadomość do ludzi mających koniki w moim OJ, aby szybko znaleźć paru znajomków do obecnego "Poszukiwania skarbu":

Cytat :
Witajcie Smile
W związku z obecnie trwającym eventem, czyli poszukiwaniem skarbu, przydałoby mi się kilku "nowych znajomych" do codziennego kliknięcia na przeszkodę Wink Jeśli ktoś z Was byłby chętny zawrzeć tymczasową "znajomość", to niech wyśle mi zaproszenie i napisze krótką wiadomość, że to w tym celu. A może i ktoś z Was potrzebuje tego samego - pomóżmy sobie nawzajem Smile

Niecałe pół godziny później dostałem... wiadomość od Załogi:

Cytat :
Tytuł: Wysłano obraźliwą wiadomość

Witaj,

Dnia 11.10.2012, 16:28:11 wysłałeś wiadomość prywatną o tytule: Do właścicieli koni (...) Nad szemrzącym potokiem.
Odbiorca zgłosił ją jako nadużycie.

Według naszego zespołu moderatorów ta wiadomość jest niezgodna z zasadami gry.

Prosimy o uprzejme zachowanie w stosunku do innych użytkowników.

Dziękujemy za zrozumienie,
Załoga Howrse

Nawet już nie będę pytał, co w tej wiadomości było obraźliwego lub niezgodnego z zasadami gry - jak to zobaczyłem, to mnie zatkało i chciałem gdzieś po prostu o tym napisać.
Na szczęście znalazło się też parę chętnych, normalnych osób i mam już wystarczającą liczbę znajomych, aby wzajemnie sobie pomóc Smile
Powrót do góry Go down
Arrin
Przyjaciel Zagrody
Arrin


Nick w grze : Arrin
Liczba postów : 517
Dołączył : 22/08/2012

Ostrzeżenie w grze Empty
PisanieTemat: Re: Ostrzeżenie w grze   Ostrzeżenie w grze I_icon_minipostPią Paź 12, 2012 1:57 pm

Nóż mi się w kieszeni otwiera jak to czytałam ;/ Okej rozumiem, ze nie chce spamu, ale to już grrrr brak słów. Oowilent ma nas głęboko w poważaniu. Szkoda, że Ty nie możesz znaleźć tego kretyna i zrobić mu dokładnie to samo, bo na moderacje nie ma co liczyć.
Wniosek taki: daj sobie spokój z idiotami nie wygrasz.

P.S
Śliczna sygnaturka
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2202596
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Ostrzeżenie w grze Empty
PisanieTemat: Re: Ostrzeżenie w grze   Ostrzeżenie w grze I_icon_minipostPią Paź 12, 2012 2:09 pm

Dlatego lepiej nic nie wysyłać do osób zakwaterowanych w OJ XD Teoretycznie wszystko można zaliczyć jako spam - podwyżkę stawki, zmianę wymaganych um, informację kiedy brakujące marchewki będą na stanie itp. - bo przecież nikt z nich takich informacji nie zamawiał. Tylko nie wiadomo do czego w takim razie są wiadomości OJ...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
DieSymphonie
Przyjaciel Zagrody
DieSymphonie


Nick w grze : Die Symphonie
Liczba postów : 124
Dołączył : 22/10/2012

Ostrzeżenie w grze Empty
PisanieTemat: Re: Ostrzeżenie w grze   Ostrzeżenie w grze I_icon_minipostPon Paź 22, 2012 12:48 pm

Ja dostałam już 2 ostrzeżnia xd Pierwsze za to, że wklejając prezentacje w wyznaczonym wątku napisałam, że "zrobię dowolną prezentację na zamówienie, informacje w profilu"- ktoś miły mnie zgłosił. A drugie za dubla ogłoszenia o losach (byłam pewna, że ogłoszenie wskoczy na następną stronę, ale jednak nie wskoczyło... jedno było na samej górze strony, drugie na samym dole, ale spam...) Generalnie chamstwo się szerzy- jeden drugiego zgłasza. A jak ja zgłosiłam dziewczynę, że proponuje kod na kupony w zamian za podanie hasła to napisali, że niczego się nie dopatrzyli... :>
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2325645
Ayashi
ZAGRODZIANIN
Ayashi


Nick w grze : Ayashi
Liczba postów : 1087
Dołączył : 13/08/2011

Ostrzeżenie w grze Empty
PisanieTemat: Re: Ostrzeżenie w grze   Ostrzeżenie w grze I_icon_minipostPon Paź 22, 2012 1:00 pm

Huh, nic mnie już nie zdziwi w tej grze, a już na pewno nie zrozumiem logiki, którą się kieruje szefostwo i ich pomysłowość na rozdawanie banów na prawo i lewo ^^
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=5803
DieSymphonie
Przyjaciel Zagrody
DieSymphonie


Nick w grze : Die Symphonie
Liczba postów : 124
Dołączył : 22/10/2012

Ostrzeżenie w grze Empty
PisanieTemat: Re: Ostrzeżenie w grze   Ostrzeżenie w grze I_icon_minipostPon Paź 22, 2012 1:17 pm

W czasie tej loterii miałam bana 24h... Utrudniło mi to wymianę z innymi graczami... Wystarczyłaby mała opcja "skasuj post", który np byłby niewidoczny, ale czekałby na moderację (czy nie zawiera przekleństw itp) i wtedy moderator by go usuwał. Nie raz się po prostu można zagapić i tyle...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2325645
Ayashi
ZAGRODZIANIN
Ayashi


Nick w grze : Ayashi
Liczba postów : 1087
Dołączył : 13/08/2011

Ostrzeżenie w grze Empty
PisanieTemat: Re: Ostrzeżenie w grze   Ostrzeżenie w grze I_icon_minipostPon Paź 22, 2012 1:20 pm

Ja w którejś loterii się walnęłam i zamiast w temacie przeznaczonym do szukania znajomych, swój post wrzuciłam do tematu o samej loterii. Musiałam się przekliknąć, albo nie wiem... Byłam pewna, że to temat z poszukiwaniami do wymiany i co? Ban natychmiast poleciał na 24h i -1 pkt karmy Smile) za przypadek/nierozwagę, ale co tam... Dla Owlientu i moderatorów zrobiłam to specjalnie i z premedytacją pewnie Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=5803
DieSymphonie
Przyjaciel Zagrody
DieSymphonie


Nick w grze : Die Symphonie
Liczba postów : 124
Dołączył : 22/10/2012

Ostrzeżenie w grze Empty
PisanieTemat: Re: Ostrzeżenie w grze   Ostrzeżenie w grze I_icon_minipostPon Paź 22, 2012 1:47 pm

A jaki to miało destrukcyjny i demoralizujący wpływ na społeczność Howrse... Very Happy No cóż. To już chyba złośliwość- najlepiej nie pisać na forum nic- człowiek będzie spokojniej żył Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2325645
Sponsored content





Ostrzeżenie w grze Empty
PisanieTemat: Re: Ostrzeżenie w grze   Ostrzeżenie w grze I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Ostrzeżenie w grze
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Ostrzeżenie!
» ile koni jest w grze
» Zmiany w grze
» Dziwny błąd w grze
» Czarna Perła znowu w grze.!

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: