Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Jak wytrenowac konia na GP?

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Gość
Gość
Anonymous



Jak wytrenowac konia na GP? Empty
PisanieTemat: Jak wytrenowac konia na GP?   Jak wytrenowac konia na GP? I_icon_minipostNie Sty 01, 2012 10:23 am

Chciała bym brac udział w GP (na razie nie mam biletu, ale wolę się przygotowac). I mam problem: jak wytrenowac konia na GP? I jakie konie są najlepsze w poszczególnej dziedzinie?

_______________________________________________________________________________________________________________

ja na howrse
Powrót do góry Go down
mania !
Raczkujący
mania !


Liczba postów : 94
Dołączył : 28/12/2011

Jak wytrenowac konia na GP? Empty
PisanieTemat: Re: Jak wytrenowac konia na GP?   Jak wytrenowac konia na GP? I_icon_minipostNie Sty 01, 2012 10:35 am

Było już kilka poradników Smile
A jakie rasy najchętniej byś hodowała bo Ci się podobają czy najbardziej lubisz? Bo to też może zależeć Razz

Trening:

Wymagania:
:Arrow: Koń musi być trenowany od najmłodszych jego lat
:Arrow: Koń musi mieć wrodzone umiejętności na poziomie 100 lub wyższych - zapewnią to dobre konie oraz Łzy Afrodyty
:Arrow: Koń musi mieć dużo gwiazdek doskonałości, aby umiejętności się szybko nie pogrubiły - inaczej do pogrubionych już umiejętności, nic się nie będzie dodawać
:Arrow: Koń musi mieć dobrego towarzysza, który po 20 miesiącach do 25 lat będzie dodawał umiejętności jak np. wiewiórka, kangur czy kot

A tutaj przydatne rzeczy:
:Arrow: Gwiazda Nyks :Like a Star @ heaven: Koń będzie wstawać o 6.00, czyli będzie miał 2 godziny więcej do robienia akcji niż jego rówieśnicy
:Arrow: Kamień Filozoficzny :Like a Star @ heaven: Przy dłuższych treningach koniu zostaje mniej energii i może on umrzeć
:Arrow: Woda Młodości :Like a Star @ heaven: Koń szybciej ukończy trening, gdy będzie się postarzał o 1 miesiąc, niż 2
:Arrow: Chmurki :Like a Star @ heaven: Możliwość przeżycia 4 miesięcy od nowa... Czyli inaczej polecenie w przeszłość również pomoże koniu
:Arrow: Klepsydra Kronosa :Like a Star @ heaven: 2 razy szybciej ukończ trening i miej więcej czasu na zabawy
:Arrow: Muśnięcie Filotes :Like a Star @ heaven: Dodatkowe głaskanie to dodatkowa energia

Co powinien spełniać właściciel?:
:Arrow: Umiejętność podnoszenia PG o 1,2
:Arrow: Rozsądny plan treningu
:Arrow: Chmurki w zapasach
:Arrow: Rzepy w zapasach i mieszanki

Najlepszy ośrodek powinien mieć..:
:Arrow: Marchewki
:Arrow: Duże łąki
:Arrow: Lekcje dodające dużo umiejętności

+ ewentualnie:
:Arrow: Prysznic
:Arrow: Mieszanki zdrowotne
:Arrow: Ekwipunek na czarną godzinę

Koń musi iść zawsze spać z:
Arrow Energią na poziomie 20 lub wyższym, by mógł się obudzić z +90
Arrow Zdrowiem powyżej 40, bo zdrowie może zaszkodzić enegii
Arrow Maralami na jak najwyższym poziomie, wtedy dobrze będzie i z energią, i ze zdrowiem
Arrow W boksie lub na łące, zależnie od temperatury, no chyba że jest wyposażony w derkę którą można znaleźć umieszczając konia na łące bądź w boksie

Koniowi sprzyjają również inne rzeczy z Czarnego Rynku dodające bonusów, jak np. Konik Morski czy Złote Ostrogi. Pamiętaj również o tym, że tym więcej koń ma umiejętności, tym więcej energii zabiera lekcja!

Powrót do góry Go down
Pati...xd
Przyjaciel Zagrody
Pati...xd


Nick w grze : Pati...xd
Liczba postów : 4498
Dołączył : 01/08/2011

Jak wytrenowac konia na GP? Empty
PisanieTemat: Re: Jak wytrenowac konia na GP?   Jak wytrenowac konia na GP? I_icon_minipostNie Sty 01, 2012 10:41 am

Ja chyba nie pomogę, ale możne znajdziesz ją na tych stronach?

Tak więc zapraszam na:
http://www.zagroda-mgly.com/t2245-trening-konia-do-gp-poradnik

i jeszcze na:
http://www.zagroda-mgly.com/t2243-kon-do-grand-prix-wymagania-przydatne-przedmioty-itd
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3288
Gość
Gość
Anonymous



Jak wytrenowac konia na GP? Empty
PisanieTemat: Re: Jak wytrenowac konia na GP?   Jak wytrenowac konia na GP? I_icon_minipostPon Sty 02, 2012 11:59 am

najbardziej zależy mi na treningu:
-andaluzów,
-luzytanów,
-kłusaków,
-trakenów,
-hanowerów,
-pinto
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Jak wytrenowac konia na GP? Empty
PisanieTemat: Re: Jak wytrenowac konia na GP?   Jak wytrenowac konia na GP? I_icon_minipostPon Sty 02, 2012 1:03 pm

Ja mogę wytrenować za opłata Smile
Mogę również sprzedać lub dać kilka rad i plan treningu ! Smile
Powrót do góry Go down
amorkowa
ZAGRODZIANIN
amorkowa


Nick w grze : amorkowa
Liczba postów : 2307
Dołączył : 02/04/2011

Jak wytrenowac konia na GP? Empty
PisanieTemat: Re: Jak wytrenowac konia na GP?   Jak wytrenowac konia na GP? I_icon_minipostPon Sty 02, 2012 1:07 pm

Pinto i andaluzy nie nadaja sie do GP, to juz z gory mowie. Jednak andaluzy lub araby mozna skrzyzowac z hanowerem i wyjdzie dobra mieszanka do skokow. Ale samego anda/araba nie polecam. A pinto skrzyzuj z Anglikiem, to wyjdzie mieszanka typowo galopowa.
Czyli podsumowujac - razem niezle, osobno kiepskie.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2562520
Sponsored content





Jak wytrenowac konia na GP? Empty
PisanieTemat: Re: Jak wytrenowac konia na GP?   Jak wytrenowac konia na GP? I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Jak wytrenowac konia na GP?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Jak mam wytrenować konia na GP
» Jak wytrenować konia?
» Jak wytrenować konia do GP ?
» Jak dobrze wytrenować konia go GP ?
» Jak wytrenować luzytana do GP?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: