Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 OCHRONA KONTA - "Włamania" i "kradzieże"

Go down 
+6
Sheila86
hanka1998
Majka
Sakura
Philipek
Hoping.
10 posters
AutorWiadomość
Hoping.
Przyjaciel Zagrody
Hoping.


Nick w grze : Paulax9
Liczba postów : 1176
Dołączył : 02/01/2012

OCHRONA KONTA - "Włamania" i "kradzieże" Empty
PisanieTemat: OCHRONA KONTA - "Włamania" i "kradzieże"   OCHRONA KONTA - "Włamania" i "kradzieże" I_icon_minipostPią Mar 02, 2012 4:16 pm

Coraz więcej pojawia się na ZM tematów "Usunęli mi konto!" "Włamali mi się na konto!" "Pomocy! Oszukano mnie!!" etc. Tylko ile w tym prawdy? Ja zauważyłam, że odkąd pomogliśmy Frani to coraz więcej tego się "gromadzi". Czy to nie podejrzane? Moze i jestem podejrzliwa, ale wcześniej tak nie było, a nagle pojawia się jakaś nowa i nieznajoma osoba i chcę pomocy, bo ona jest "biedna i nie wie co robić".
Co o tym myślicie?


Jak zapobiegać takim sytuacjom?

*Włamania/ usuwanie kont
1. Powinno się zmieniać hasło np. co miesiąc
2. Nie należy nikomu podawać hasła (!)
3. Nie należy nigdzie zapisywać hasła
4. Ignorujemy wiadomości typu "Jestem administratorem howrse. Podaj mi swoje hasło - muszę zobaczyć czy pewne opcje działają należycie." lub "Mam 50 kuponów! Daj mi hasło - dam ci połowę".
5. Kiedy dostaniesz taką wiadomość- niezwłocznie zgłoś to Administracji
Macie jakieś propozycje? Piszcie!

*Widzę, że okradają mi konto! Co robić?
1. Wejdź do biura i zrób jak najwięcej screenów. Całego dnia. Wszystkie przekazane rzeczy, konie, kupony etc.
2. Zmień hasło. Nie da to wiele, ponieważ złodziej musiałby się wylogować i próbować zalogować ponownie, ale zawsze jest szansa, że np. gra się zatnie lun padnie mu net.
Macie jakieś propozycje? Piszcie!





Ostatnio zmieniony przez Paulax9 dnia Sob Mar 03, 2012 5:05 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://ourstories.mojeforum.net/
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

OCHRONA KONTA - "Włamania" i "kradzieże" Empty
PisanieTemat: Re: OCHRONA KONTA - "Włamania" i "kradzieże"   OCHRONA KONTA - "Włamania" i "kradzieże" I_icon_minipostSob Mar 03, 2012 12:31 am

Paula,ja też to zauważyłam,że coraz więcej graczy z Howrse zakłada takie tematy na ZM. Zastanawiałam się wcześniej,czy ie robią tego specjalnie aby się "troszkę" wzbogacić przedmiotami z Czarnego Rynku,końmi bądź Equusami.
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
Gość
Gość
Anonymous



OCHRONA KONTA - "Włamania" i "kradzieże" Empty
PisanieTemat: Re: OCHRONA KONTA - "Włamania" i "kradzieże"   OCHRONA KONTA - "Włamania" i "kradzieże" I_icon_minipostSob Mar 03, 2012 3:38 am

Zgadzam się z Tobą Paula, te ogłoszenia rosną jak grzyby po deszczu -,-
Powrót do góry Go down
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

OCHRONA KONTA - "Włamania" i "kradzieże" Empty
PisanieTemat: Re: OCHRONA KONTA - "Włamania" i "kradzieże"   OCHRONA KONTA - "Włamania" i "kradzieże" I_icon_minipostSob Mar 03, 2012 3:55 am

Lady Arvenka robiła już poradnik dla osób oszukanych lub okradziony, którym ktoś włamał się na konto. Ja dodałam swoje "3 grosze" w postaci poradnika, jakie hasło jest najbezpieczniejsze... Mam jedno i to samo hasło od początku mojej gry i, jak dotąd nie miałam żadnego włamania. Nie dostałam także żadnej wiadomości tego typu, jaki podałaś, z prośbą o podanie hasła Smile. Od razu zgłosiłabym taką osobę bez jakiegokolwiek ostrzeżenia. Korzystam wyłącznie ze sprawdzonych komputerów i zapisuję na nich swoje dane. Korzystam ze swojego komputera, z laptopa siostry, korzystałam przez jakiś czas z laptopa mojego faceta, ale on nie interesuje się tym w ogóle i nie zamierza niczego "działać" na moim koncie, ani go kasować Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
Majka
Już coś wie
Majka


Liczba postów : 279
Dołączył : 24/12/2011

OCHRONA KONTA - "Włamania" i "kradzieże" Empty
PisanieTemat: Re: OCHRONA KONTA - "Włamania" i "kradzieże"   OCHRONA KONTA - "Włamania" i "kradzieże" I_icon_minipostSob Mar 03, 2012 4:38 am

Dobrze, aby takich poradników było jak najwięcej, bo niestety kolejne osoby nie wiedzą jak się zachować i tracą konta.
Powrót do góry Go down
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

OCHRONA KONTA - "Włamania" i "kradzieże" Empty
PisanieTemat: Re: OCHRONA KONTA - "Włamania" i "kradzieże"   OCHRONA KONTA - "Włamania" i "kradzieże" I_icon_minipostSob Mar 03, 2012 4:59 am

Majka napisał:
Dobrze, aby takich poradników było jak najwięcej, bo niestety kolejne osoby nie wiedzą jak się zachować i tracą konta.

Szczerze powiedziawszy, za dużo roboty. aby móc uchronić każdego przed włamaniami, trzeba by wysyłać wiadomości z poradnikiem do każdego gracza z osobna. Może pisać multum postów informacyjnych na forum, a i tak znajdą się osoby, które olewają sprawę, później płaczą i błagają o pomoc. Pisałam na ten temat już kilka razy na forum hwrs. Zero reakcji...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
Hoping.
Przyjaciel Zagrody
Hoping.


Nick w grze : Paulax9
Liczba postów : 1176
Dołączył : 02/01/2012

OCHRONA KONTA - "Włamania" i "kradzieże" Empty
PisanieTemat: Re: OCHRONA KONTA - "Włamania" i "kradzieże"   OCHRONA KONTA - "Włamania" i "kradzieże" I_icon_minipostSob Mar 03, 2012 5:05 am

Sakura- podaj linki do poradników jak możesz ( :
Powrót do góry Go down
http://ourstories.mojeforum.net/
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

OCHRONA KONTA - "Włamania" i "kradzieże" Empty
PisanieTemat: Re: OCHRONA KONTA - "Włamania" i "kradzieże"   OCHRONA KONTA - "Włamania" i "kradzieże" I_icon_minipostSob Mar 03, 2012 5:23 am

Oj, nie pamiętam już, gdzie to było. Na forum hwrs nie podam, gdyż były to posty pod tematami związanymi z kradzieżą koni i włamaniami, o których informowali gracze "pokrzywdzeni", a na ZM musiałabym poszukać, gdyż nie mam pojęcia, gdzie może taki poradnik być Smile. W razie czego, mogę napisać nowy Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
Hoping.
Przyjaciel Zagrody
Hoping.


Nick w grze : Paulax9
Liczba postów : 1176
Dołączył : 02/01/2012

OCHRONA KONTA - "Włamania" i "kradzieże" Empty
PisanieTemat: Re: OCHRONA KONTA - "Włamania" i "kradzieże"   OCHRONA KONTA - "Włamania" i "kradzieże" I_icon_minipostSob Mar 03, 2012 5:37 am

Nie trzeba Very Happy Poszukam tego starego tylko może pamiętasz jak się nazywał lub coś takiego?
Powrót do góry Go down
http://ourstories.mojeforum.net/
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

OCHRONA KONTA - "Włamania" i "kradzieże" Empty
PisanieTemat: Re: OCHRONA KONTA - "Włamania" i "kradzieże"   OCHRONA KONTA - "Włamania" i "kradzieże" I_icon_minipostSob Mar 03, 2012 6:04 am

Oj, nie pamiętam Smile. Napiszę w wolnym czasie i podepniemy pod Twój temat, ok? Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
Hoping.
Przyjaciel Zagrody
Hoping.


Nick w grze : Paulax9
Liczba postów : 1176
Dołączył : 02/01/2012

OCHRONA KONTA - "Włamania" i "kradzieże" Empty
PisanieTemat: Re: OCHRONA KONTA - "Włamania" i "kradzieże"   OCHRONA KONTA - "Włamania" i "kradzieże" I_icon_minipostSob Mar 03, 2012 6:11 am

Może być, jeśli masz czas ( :
Powrót do góry Go down
http://ourstories.mojeforum.net/
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

OCHRONA KONTA - "Włamania" i "kradzieże" Empty
PisanieTemat: Re: OCHRONA KONTA - "Włamania" i "kradzieże"   OCHRONA KONTA - "Włamania" i "kradzieże" I_icon_minipostNie Mar 04, 2012 6:24 am

Widziałam już 1 "włamanie", chciałam pomóc, więc sprzedałam najlepszego Reiningowca u mnie w hodowli, a okazało się, że kłamała -.-''
Koń wróci do mnie, ale dopiero po 10 dniach T.T

Od razu piszę, że straciłam zaufanie do niektórych, będę pomagac tylko zaufanym
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
Sheila86
Przyjaciel Zagrody
Sheila86


Nick w grze : Sheila86
Liczba postów : 658
Dołączył : 03/07/2011

OCHRONA KONTA - "Włamania" i "kradzieże" Empty
PisanieTemat: Re: OCHRONA KONTA - "Włamania" i "kradzieże"   OCHRONA KONTA - "Włamania" i "kradzieże" I_icon_minipostWto Mar 06, 2012 3:49 am

Sakura0001 napisał:
(...)Nie dostałam także żadnej wiadomości tego typu, jaki podałaś, z prośbą o podanie hasła Smile. Od razu zgłosiłabym taką osobę bez jakiegokolwiek ostrzeżenia. (...)
Osobiście uważam, że większość kradzieży pojawia się dlatego, że oszuści wysyłają wiadomość: "Dam ci 50 kuponów jeżeli będziemy mogły obie korzystać z twojego konta"
Ja do tej pory dostałam 4 tego typu wiadomości - wszystkie oczywiście zostały zgłoszone jako próba wyłudzenia hasła.
Jestem dorosła i wiem, że to oszustwo, ale w grze jest wiele bardzo młodych osób a co za tym idzie naiwnych.
Osoby które mają po 8-10 lat i nigdy nie zostały oszukane nie rozumieją tego do końca - sądzą, że ta osoba chce grać z nimi, zwlaszcza ze takie osoby czesto dopisują, ze dzieki temu beda mogly hodować wiecej koni, albo, ze "ja moge kupowac kupony, ale nie mam czasu zajmowac sie konmi wiec ty bedziesz i dlatego chce grac na twoim koncie razem z tobą". Osobiście mialam dokladnie taki przypadek.
Uśmiałam się wtedy i zgłosiłam, ale to nie zmienia faktu, że tego typu slowami można przekonać 8 czy 10 letnie dziecko.
Dlatego zarówno tych starszych graczy jak i tych młodszych przestrzegam! Jeśli ktoś chce z wami grać na 1 koncie to coś jest nie tak. Nie ufajcie takiej osobie - nie podawajcie hasła. Nie dawajcie nawet współdzielenia, bo i na współdzieleniu taka osoba może wyrządzić sporo szkód. Dac koniom przedmioty z CR czy zużyć kupony z czystej złośliwości, żeby ktoś inny miał gorzej.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1084664
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

OCHRONA KONTA - "Włamania" i "kradzieże" Empty
PisanieTemat: Re: OCHRONA KONTA - "Włamania" i "kradzieże"   OCHRONA KONTA - "Włamania" i "kradzieże" I_icon_minipostWto Mar 06, 2012 8:50 am

Z racji tego, że coraz częściej dowiadujemy się o włamaniach na konto, postanowiłam napisać mały poradnik ukazujący sposoby zabezpieczenia przed potencjalnymi włamywaczami.

Kilka podstawowych zasad, którymi należy kierować się, użytkując własne konto, a które pomogą uchronić je przed włamaniami i kradzieżą:


1. NIGDY nie podawaj innym osobom hasła do swojego konta. Nie ważne, czy jest to kolega, koleżanka, brat, siostra czy kuzynka, każdy może być potencjalnym włamywaczem. Hasło do niego masz znać tylko Ty i nikt więcej.

2. Jeżeli chcesz, aby inny gracz zajął się Twoimi końmi, włącz mu współdzielenie kont. Pamiętaj, że musi to być osoba zaufana, do której masz pewność, że nie spustoszy Twojego konta, tylko rzetelnie wypełni umowę, jaką z nią zawierasz. Przez opcję współdzielenia nikt nie może sprzedać Twoich koni ani przekazać rzeczy, znajdujących się w zapasach. Nie może również korzystać z Twojej poczty, żeby rozsyłać spam lub obraźliwe wiadomości do znajomych.

3. Jeżeli ktoś pisze do Ciebie z prośbą o podanie hasła w jakimkolwiek celu, odmów lub zignoruj tą wiadomość. Gracza, który próbuje wymusić na Tobie dostęp do konta, zgłoś do osób zarządzających grą. Powinny ukarać go utratą karmy lub zbanowaniem konta.

4. NIGDY nie dawaj nabrać się na wiadomości typu: "Jestem Ow/Administratorem/Moderatorem i potrzebuję Twojego hasła w celu dokonania zmian" lub "Mam dla Ciebie 50 kuponów. Podaj mi swoje hasło, to przeleję Ci je". Są to próby wyłudzenia Twojego hasła, które w trybie natychmiastowym powinny zostać zgłoszone do prawdziwej Administracji.

5. Nie korzystaj z gry w szkole, kafejce internetowej, u kolegi/koleżanki. Zawsze istnieje ryzyko, że na tych komputerach zainstalowane jest oprogramowanie szpiegowskie, wirus lub też w pamięci przeglądarki tego komputera zapiszą się Twoje dane do logowania. Najlepiej, jeżeli będziesz logować się wyłącznie na swoim własnym komputerze, w takim wypadku ryzyko włamania radykalnie się zmniejsza.

6. Twórz skomplikowane hasła logowania do Twojego konta, aby były trudne do odgadnięcia lub złamania prostym oprogramowaniem pseudohackerskim.

7. Hasło jest dużo skuteczniejsze w zabezpieczeniu konta, jeżeli zmieniane jest przy najmniej raz w miesiącu.

8. Zainstaluj sobie na komputerze dobrą zaporę sieciową, program antywirusowy oraz, w razie potrzeby skaner antyspyware’owy i staraj się jak najczęściej skanować komputer w poszukiwaniu szkodliwego oprogramowania. Program antywirusowy skanuje system w czasie rzeczywistym, jednak zawsze istnieje ryzyko, że przepuścił jakiegoś wirusa, który czai się w systemie.

9. Pamiętaj przede wszystkim, że włamań dokonują osoby, którym podałeś swoje hasło, miały zapisane je na komputerze, z którego korzystają lub też jest to pseudohacker, który szukając rozrywki, chce zrobić Ci na złość. Prawdziwy hacker NIGDY nie zainteresuje się tego typu grą. Woli łamać zabezpieczenia serwerów firmowych lub rządowych, bo właśnie to jest dla niego wyzwaniem i nie robi tego w celu zaszkodzenia komukolwiek, tylko zwrócenia uwagi na brak zabezpieczeń serwerów lub niedostateczną ich ilość. PRAWDZIWY HACKER nie interesuje się Twoim kontem. Dla niego obraźliwe jest wkładanie go do jednego worka razem z dzieciakami, które nie mają co zrobić w nadmiarem wolnego czasu i bawią się w dokuczanie innym.


Kilka rad odnośnie tworzenia bezpiecznych haseł:


1. Hasło powinno być dłuższe, niż 6 znaków. Najlepiej, gdy będzie miało 10 znaków i więcej.

2. Twórz hasło, które składa się z mieszaniny liter, cyfr i znaków klawiaturowych.

3. Hasło powinno być zlepkiem kilku wyrazów lub składać się z początków kilku wyrazów, np. „Mam konia imieniem Syriusz” (wymyślone na poczekaniu), które można przekształcić w hasło wyglądające w ten sposób: m@mk0n1@1m13n13m5yr1u5z lub też hasło złożone wyłącznie z początków poszczególnych wyrazów: m@k01m135yr. Złamanie takiego hasła metodą słownikową jest niemożliwe, gdyż program łamiący hasła tą metodą ma wpisane w swojej bazie pojedyncze słowa, pisane w normalny sposób.

4. Staraj się zapamiętać swoje hasło. Jeżeli jednak nie jesteś w stanie zapamiętać go, zapisz w miejscu, do którego nikt nie ma dostępu.


Myślę, że wszystkie porady, podane przeze mnie pomogą każdemu w zabezpieczeniu konta w taki sposób, aby nikt nie był w stanie złamać hasła i dokonać na nim spustoszeń. Jeżeli mimo tych wszystkich środków ostrożności zdarzy się komuś włamanie i kradzież dobytku, znaczyć to będzie, że ktoś miesza w serwerach Owlientu i w tym wypadku żadne środki ostrożności nie zdadzą egzaminu. W przypadku włamania na serwer, na którym jest gra i cała baza graczy, nikt nie będzie bezpieczny. Wtedy można winić za włamanie jedynie Administracje gry.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

OCHRONA KONTA - "Włamania" i "kradzieże" Empty
PisanieTemat: Re: OCHRONA KONTA - "Włamania" i "kradzieże"   OCHRONA KONTA - "Włamania" i "kradzieże" I_icon_minipostWto Mar 06, 2012 9:04 am

Jeżeli ma ktoś jeszcze coś do dodania do tego, co napisałam wyżej, bardzo proszę o wyrażenie swojej sugestii, wtedy poprawię błędy i dopiszę stosowne uwagi Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

OCHRONA KONTA - "Włamania" i "kradzieże" Empty
PisanieTemat: Re: OCHRONA KONTA - "Włamania" i "kradzieże"   OCHRONA KONTA - "Włamania" i "kradzieże" I_icon_minipostWto Mar 06, 2012 10:56 am

Chciałabym coś powiedzieć... Moja koleżanka była ofiarą włamania.
Po jakimś czasie miała włamanie na konto,ukradziono jej wszystkie cenne konie-jednorożce,koń z 5-tym żywiołem,konie z Kamieniem Filozoficznym itp. Nie tylko koniaki zostały wzięte-"włamywacz" wziął także sobie przy okazji kupony,przedmioty z Czarnego Rynku oraz Equus.
To włamanie miało miejsce jakiś rok temu. Koleżanka założyła sobie nowe konto i gra od nowa.

Włamywaczką była: MissNicol_2009
W jaki sposób została ukarana? Otóż odjęto jej tylko punkty karmy,przez co kol. musiała czekać ze odzyskaniem swoich koni. Wiecie...był wtedy ten system,że trzeba mieć 3 punkty karmy aby mieć dostęp do sprzedaży zarezerwowanych.

Druga sytuacja - moja przyjaciółka zauważyła,że zniknęły jej wszystkie kupony,które zostały zamienione na... gryfy i feniksy. Dodatkowo ten złodziej ukradł Róg Obfitości. Przyjaciółka szybko zmieniła hasło.
Włamywaczką była: jaaaaaaa!

Wiecie co najbardziej mnie rozwala u tej " jaaaaaaa! " ? Przeczytajcie tylko jej prezentację:
Cytat :
Hej! Jestem graczem uczciwym jednak wiele razy oszukanym Sad ... Ale mimo to ja nigdy Cię nie oszukam...
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
CzekoBoom
VIP
CzekoBoom


Liczba postów : 1195
Dołączył : 16/03/2011

OCHRONA KONTA - "Włamania" i "kradzieże" Empty
PisanieTemat: Re: OCHRONA KONTA - "Włamania" i "kradzieże"   OCHRONA KONTA - "Włamania" i "kradzieże" I_icon_minipostWto Mar 06, 2012 12:34 pm

Tak, ale zdajcie sobie sprawę z tego, że nawet najtrudniejsze hasło może być rozszyfrowane w zaledwie 5 minut. Mam kumpli, z którymi wystarczy wdać się w 1 konfę na skype i tyle xd
Oczywiście nie wykorzystują tego czy cuś, ale po prostu Was uświadamiam. Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1714772
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

OCHRONA KONTA - "Włamania" i "kradzieże" Empty
PisanieTemat: Re: OCHRONA KONTA - "Włamania" i "kradzieże"   OCHRONA KONTA - "Włamania" i "kradzieże" I_icon_minipostWto Mar 06, 2012 1:48 pm

Czeko, akurat ja również znam osoby, które mogą... Jednakże żaden prawdziwy hacker nigdy nie zechce przyczaić się na gracza Howrse, nie przesadzajmy. Jeden znajomy z drugim zabiłby mnie śmiechem, gdybym poprosiła go o włam na cudze konto w tej grze. W hackerce chodzi o coś zupełnie innego. W tym poradniku mam raczej na myśli dzieciaki, którym tylko wydaje się, że jak potrafią włamać się na gg kolegi z mieszkania obok, który de facto nie ma żadnych zabezpieczeń, to mogą zrobić wszystko. Tak znają się na sztuce hackerskiej, że aż potrafią włamać się na niezabezpieczoną jakimkolwiek hasłem sieć sąsiada. Nie wystarczy mieć oprogramowanie hackerskie, trzeba jeszcze wiedzieć do czego służy i jak go używać. Ja też takie mam, ale nigdy po nie nie sięgnęłam, bo nie chcę...

Tak na marginesie, niesamowicie podziwiam programistów i hackerów, którzy mają mózgi jak sklep wielobranżowy i potrafią takie cuda tworzyć z komputerem, że nam, zwykłym ludziom nie mieściłoby się to w głowach nawet wtedy, gdybyśmy widzieli to na własne oczy...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
ewunia9811
Już coś wie
ewunia9811


Nick w grze : ewunia9811
Liczba postów : 237
Dołączył : 23/05/2011

OCHRONA KONTA - "Włamania" i "kradzieże" Empty
PisanieTemat: Re: OCHRONA KONTA - "Włamania" i "kradzieże"   OCHRONA KONTA - "Włamania" i "kradzieże" I_icon_minipostSob Maj 26, 2012 11:23 am

Paulax9 napisał:


*Widzę, że okradają mi konto! Co robić?
1. Wejdź do biura i zrób jak najwięcej screenów. Całego dnia. Wszystkie przekazane rzeczy, konie, kupony etc.
2. Zmień hasło. Nie da to wiele, ponieważ złodziej musiałby się wylogować i próbować zalogować ponownie, ale zawsze jest szansa, że np. gra się zatnie lun padnie mu net.
Macie jakieś propozycje? Piszcie!




Można prosić moda o jednodniowy ban wtedy wyrzuci jego z twojego konta a ty pograsz jutro
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=5288
Broszka
Moderator
Broszka


Nick w grze : Broszka
Liczba postów : 1597
Dołączył : 20/01/2012

OCHRONA KONTA - "Włamania" i "kradzieże" Empty
PisanieTemat: Re: OCHRONA KONTA - "Włamania" i "kradzieże"   OCHRONA KONTA - "Włamania" i "kradzieże" I_icon_minipostSob Maj 26, 2012 1:57 pm

Zauważyłam, że zazwyczaj ci, którzy oszukują, na prezentacjach piszą, że są uczciwi i nigdy was nie okradną/oszukają xD Można zacząć hiperwentylować jak się takie cuś widzi...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1288679
Kikyo22
Przyjaciel Zagrody
Kikyo22


Nick w grze : Kikyo22
Liczba postów : 1083
Dołączył : 15/01/2012

OCHRONA KONTA - "Włamania" i "kradzieże" Empty
PisanieTemat: Re: OCHRONA KONTA - "Włamania" i "kradzieże"   OCHRONA KONTA - "Włamania" i "kradzieże" I_icon_minipostSob Maj 26, 2012 2:01 pm

Philipek napisał:
Paula,ja też to zauważyłam,że coraz więcej graczy z Howrse zakłada takie tematy na ZM. Zastanawiałam się wcześniej,czy ie robią tego specjalnie aby się "troszkę" wzbogacić przedmiotami z Czarnego Rynku,końmi bądź Equusami.

Philipek nie jesteś sama. Tez uważam, ze co po niektórzy robią to specjalnie :/
Powrót do góry Go down
Sponsored content





OCHRONA KONTA - "Włamania" i "kradzieże" Empty
PisanieTemat: Re: OCHRONA KONTA - "Włamania" i "kradzieże"   OCHRONA KONTA - "Włamania" i "kradzieże" I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
OCHRONA KONTA - "Włamania" i "kradzieże"
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Włamania na konta
» GRA - ochrona przed multi (server polski)
» Włamania
» Kaspersky Tablet Security: ochrona tabletów z Androidem
» Uwaga na włamania !!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: POMOC :: Poradniki-
Skocz do: