Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 SZUKAM źrebaka do GP w wieku od urodzenia do 3 lat . ! PG minimalne to 728

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
QueenOfChocolate
Nowy
QueenOfChocolate


Liczba postów : 31
Dołączył : 14/03/2012

SZUKAM źrebaka do GP w wieku od urodzenia do 3 lat . ! PG minimalne to 728 Empty
PisanieTemat: SZUKAM źrebaka do GP w wieku od urodzenia do 3 lat . ! PG minimalne to 728   SZUKAM źrebaka do GP w wieku od urodzenia do 3 lat . ! PG minimalne to 728 I_icon_minipostPią Mar 30, 2012 8:54 am

Oferuję kupony !!! poszukuję także om ... login taki sam jak tu piszcie !
aa i koń musi być obow . czystej krwi
Powrót do góry Go down
Wisth
Już coś wie
Wisth


Liczba postów : 143
Dołączył : 26/01/2012

SZUKAM źrebaka do GP w wieku od urodzenia do 3 lat . ! PG minimalne to 728 Empty
PisanieTemat: Re: SZUKAM źrebaka do GP w wieku od urodzenia do 3 lat . ! PG minimalne to 728   SZUKAM źrebaka do GP w wieku od urodzenia do 3 lat . ! PG minimalne to 728 I_icon_minipostPią Mar 30, 2012 9:38 am

Uhm, zapraszam do Lwów z Tsavo [luzytany]; obecnie mam klacz, z której mogę uzyskać źreba o pg 729 z hakiem; cena będzie musiała pokryć koszt użycia CR-ów [w tym ewentualnie pioruna]+oczywiście kupony stanowiące zysk. Niebawem pewnie będę miała wyższe pg w swych rękach ; ) Tylko nie wiem kiedy.
Powrót do góry Go down
QueenOfChocolate
Nowy
QueenOfChocolate


Liczba postów : 31
Dołączył : 14/03/2012

SZUKAM źrebaka do GP w wieku od urodzenia do 3 lat . ! PG minimalne to 728 Empty
PisanieTemat: Re: SZUKAM źrebaka do GP w wieku od urodzenia do 3 lat . ! PG minimalne to 728   SZUKAM źrebaka do GP w wieku od urodzenia do 3 lat . ! PG minimalne to 728 I_icon_minipostSob Mar 31, 2012 2:45 am

nie dziękuję już znalazłam z lepszym PG !
Powrót do góry Go down
Sponsored content





SZUKAM źrebaka do GP w wieku od urodzenia do 3 lat . ! PG minimalne to 728 Empty
PisanieTemat: Re: SZUKAM źrebaka do GP w wieku od urodzenia do 3 lat . ! PG minimalne to 728   SZUKAM źrebaka do GP w wieku od urodzenia do 3 lat . ! PG minimalne to 728 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
SZUKAM źrebaka do GP w wieku od urodzenia do 3 lat . ! PG minimalne to 728
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Szukam ośrodka dla źrebaka do GP.
» Szukam dogodnego boksu dla źrebaka dla GP oferuję RO
» Szukam boksu dla źrebaka, którego będę trenować do GP
» Kupię klacz, minimalne PG 365.00
» Kupię klacz, minimalne PG 385.00

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: