Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 PILNIE SZUKAM SITTERA - od zaraz!

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
sayuri962
Już coś wie
sayuri962


Nick w grze : sayuri962
Liczba postów : 117
Dołączył : 26/07/2011

PILNIE SZUKAM SITTERA - od zaraz! Empty
PisanieTemat: PILNIE SZUKAM SITTERA - od zaraz!   PILNIE SZUKAM SITTERA - od zaraz! I_icon_minipostSob Mar 31, 2012 10:52 am

Nie masz eq? Masz mało koni i możesz zająć się innymi? No to świetnie trafiłeś. Ja szukam sittera do dwóch zakłądek "inne klacze" i "inne ogiery". W sumie jest tam około 100 koni.
Wymagania?
- min 50 dni stażu
- min 9 pkt karmy (udowodnij dlaczego nie 10)
- UCZCIWOŚĆ
- mile widziane pozytywne referencje i możliwość opieki końmi rano.

Płacę 100 eq za konia. A wypłata jest raz w tygodniu (na twoją prośbę może być częściej.) Jeśli twoja praca mi sie spodoba, możliwa podwyżka.

Co będziesz musiał/a robić? Wyślę Ci plan co kiedy z jakimi końmi robić i wystarczy że będą one pod taką opieką Smile

Po pierwszym dniu jeśli uznam że konie nie były tak oporządzane jak prosiłam płacę za jeden dzień i szukam kogoś innego...
Jeśli będzie min 10 koni z energią mniej niż 20% nie płacę za żadnego konia i również kończymy umowę Smile Zapraszam serdecznie Smile za dobrą pracę możliwy bonus z CR Smile

INFORMACJĘ PROSZĘ NA PW NA HOWRSE! Link w stopce Smile flower


Ostatnio zmieniony przez sayuri962 dnia Sob Mar 31, 2012 11:19 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
gabriela żołądź
W skromnych progach Zagrody
avatar


Nick w grze : gabriela żołądź
Liczba postów : 357
Dołączył : 17/02/2012

PILNIE SZUKAM SITTERA - od zaraz! Empty
PisanieTemat: Re: PILNIE SZUKAM SITTERA - od zaraz!   PILNIE SZUKAM SITTERA - od zaraz! I_icon_minipostSob Mar 31, 2012 11:15 am

Jestem chętna tylko w poniedziałki i czwartki rano nie mam czasu bo mam na ósmą.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1561481
kasiulka1710
Nowy
kasiulka1710


Liczba postów : 41
Dołączył : 04/03/2012

PILNIE SZUKAM SITTERA - od zaraz! Empty
PisanieTemat: Re: PILNIE SZUKAM SITTERA - od zaraz!   PILNIE SZUKAM SITTERA - od zaraz! I_icon_minipostNie Kwi 01, 2012 10:33 am

ja mogła bym zacząc od zaraz
Powrót do góry Go down
kasiulka1710
Nowy
kasiulka1710


Liczba postów : 41
Dołączył : 04/03/2012

PILNIE SZUKAM SITTERA - od zaraz! Empty
PisanieTemat: Re: PILNIE SZUKAM SITTERA - od zaraz!   PILNIE SZUKAM SITTERA - od zaraz! I_icon_minipostNie Kwi 01, 2012 10:33 am

jak chcesz to pisz Kasiulka1710 na howrse
Powrót do góry Go down
Sponsored content





PILNIE SZUKAM SITTERA - od zaraz! Empty
PisanieTemat: Re: PILNIE SZUKAM SITTERA - od zaraz!   PILNIE SZUKAM SITTERA - od zaraz! I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
PILNIE SZUKAM SITTERA - od zaraz!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: